روابط تجاری ایران و اروپا به طراحی سیستم بانکی جدید نیاز دارد

سفیر انگلیس در ایران با بیان این‌که «بی‌شک گسترش روابط شرکت‌های صنعتی یزد با شرکت‌های انگلیسی می‌تواند زمینه‌ساز رشد ارتباطات در آینده باشد»، گفت: تقویت روابط تجاری ایران با اروپا به طراحی یک سیستم بانکی جدید نیاز دارد.مطالب مرتبط

افزایش همکاری‌های تجاری با روسیه به برنامه‌ای راهبردی نیاز دارد

یک کارشناس مسائل بین‌الملل گفت: نیاز ایران و روسیه، همکاری‌های تجاری راهبردی است که منافع هردو طرف را تامین کند و به همین دلیل باید یک طراحی بلندمدت همکاری‌های تجاری با آنها داشته باشیم.

تبادلات تجاری ایران باید فراتر از اروپا باشد

یزد - ایرنا - سفیر آفریقای جنوبی در ایران با بیان اینکه ایران در تبادلات تجاری خود نباید فقط منتظر اروپا باشد، گفت: جمهوری اسلامی باید تنوع تجاری خود را بالا برده و با تعریف سیستم های مالی، با آفریقا ، آسیا و آمریکای جنوبی بیشتر تجارت داشته باشد.

تبادلات تجاری ایران باید فراتر از اروپا باشد

یزد - ایرنا - سفیر آفریقای جنوبی در ایران با بیان اینکه ایران در تبادلات تجاری خود نباید فقط منتظر اروپا باشد، گفت: جمهوری اسلامی باید تنوع تجاری خود را بالا برده و با تعریف سیستم های مالی، با آفریقا ، آسیا و آمریکای جنوبی بیشتر تجارت داشته باشد.

ناتو برنامه‌ای برای استقرار سیستم‌های جدید مجهز به تسلیحات هسته‌ای در اروپا ندارد

معاون دبیرکل ناتو اعلام کرد که هیچ برنامه‌ای برای استقرار سیستم‌های جدید زمینی با تجهیزات هسته‌ای در اروپا ندارد.

تسهیل روابط بانکی ایران و عراق در آینده نزدیک

رئیس کنفدراسیون صادرات ایران با اشاره به توافقات اخیر بانک مرکزی با مقامات عراقی، گفت:تسهیل روابط بانکی ایران و عراق، در آینده می‌تواند افزایش تجارت خارجی با این کشور را در پی داشته باشد.

تجاری سازی یک پروژه شرکت برق استان 30 میلیارد ریال نیاز دارد

بجنورد- ایرنا- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان شمالی گفت: تجاری سازی پکیج سرمایشی و گرمایشی، با قابلیت ذخیره سازی انرژی برق در اوج مصرف تابستانی که توسط شرکت توزیع برق ساخته شد به 30 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

سیاست جدید آمریکا نیاز به تحلیل دقیق دارد

سفیر جمهوری اسلامی ایران در لندن نسبت به اظهارات اخیر معاون رئیس‌جمهور امریکا مبنی بر درخواست وی برای خروج اروپا از برجام واکنش نشان داد. ]]>

پرسپولیس نیاز به زمان دارد/ تراکتوسازی مدعی جدی قهرمانی شد

کارشناس فوتبال ایران با بیان اینکه پرسپولیس با ترکیب ایده‌آلش فاصله دارد، گفت: بازیکنان جدید پرسپولیس نیاز به زمان بیشتری دارند تا با برنامه‌های کادر فنی هماهنگ شوند.

کالای ایرانی برای رقابت با مشابه خارجی نیاز به طراحی مجدد دارد

طراحی سیستم اسپکترومتر پرتابل گاما برای کمک به اکتشاف معادن طلا

تهران - ایرنا -یک شرکت داخلی توانست با دریافت تسهیلات از صندوق نوآوری و شکوفایی سیستم اسپکترومتر پرتابل گاما که در اکتشاف معادن مس، روی، فسفات و طلا کاربرد دارد را بسازد و تا 40 درصد ارزانتر از مشابه خارجی آن، این محصول را روانه بازار کند.

نیاز آموزش و پرورش به طراحی مدیریت مالی جدید

رئیس دانشگاه علامه طباطبایی با بیان اینکه عملکرد آموزش و پرورش بعد از انقلاب درخشان است و نتایج خوبی دربرداشته است، هرچند نیازمند بازاندیشی است گفت: آموزش و پرورش نیازمند طراحی مدیریتی مالی مجدد در درون خود است.

حیدری:قدرت اروپا در گرو اجرا تعهدات بین المللی است

بلگراد-ایرنا- سفیر تهران تهراندر بوسنی و هرزگوین درباره 'سازوکار حمایت از مبادلات تجاری ایران و اروپا ( اینستکس - INSTEX) گفت که اتحادیه اروپا اگر مایل است به عنوان یک‌ بلوک قدرتمند، معتبر و مستقل در جهان دیده شود باید اثبات کند اراده و توان پایبندی به ت

اروپا با «اینستکس» ایران را در برزخ برجام نگه می‌دارد

یک کارشناس مسائل بین‌الملل گفت: سازوکار مالی اعلامی از سوی اروپا را می توان به عنوان یک صداخفه کن تعبیر کرد تا همچنان ایران را در برزخ برجام نگه دارد.

طراحی الگوریتمی برای ساخت بهتر دارو و دارورسانی موثر

تهران- ایرنا- گروهی از محققان الگوریتم یادگیری ماشینی برای دارورسانی طراحی کرده اند که دو برابر بیشتر از استانداردهای این صنعت کارآیی دارد و می تواند روند توسعه درمان های جدید بیماری ها را سرعت بخشد.

مقدمه چینی برای توسعه تبادلات تجاری خراسان شمالی و کشور ترکمنستان

سفیر ایران در ترکمنستان: آماده فراهم سازی مقدمات و تدارکات لازم برای گسترش روابط تجاری هستیم.

ریابکوف: ساز و کار مالی ایران و اروپا باید گسترش یابد

مسکو – ایرنا – معاون وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد: سازوکار حمایت از مبادلات تجاری ایران و اروپا(اینستکس - INSTEX)باید گسترش یابد و نباید فقط به مایحتاج عمومی و دارو محدود شود.

تامین مالی پتروشیمی کردستان از سیستم بانکی کشور

رئیس کل بانک مرکزی از تامین فاینانس پروژه پتروشیمی کردستان به عنوان مهم‌ترین پروژه استان خبر داد و گفت: به دنبال گسترش فعالیت بانک مرکزی و سیستم بانکی در استان کردستان هستیم تا با تامین مالی بیشتر به راه‌اندازی تولید و اشتغال منجر شود.

اروپا فعلا از خط قرمزهای آمریکا عبور نکرده است/ آینده اینستکس به تحول در روابط تهران و واشنگتن بستگی دارد

یک تحلیلگر ارشد مسائل سیاست خارجی تاکید کرد: فشارها و تهدیدات ایالات متحده آنقدر سنگین بوده است که موجب واهمه اروپایی‌ها شده و سبب شده تا آنها از خط قرمز ترسیمی از سوی آمریکا عبور نکنند. با این حال، آینده همکاری‌های اقتصادی ایران و اروپا و اینستکس به این

صادرات نرم‌افزار سیستم اطلاعات مدیریت پروژه ایرانی به اروپا

تهران- ایرنا- یک شرکت دانش‌بنیان حوزه فناوری اطلاعات با دریافت خدمات توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، موفق به صادرات «نرم‌افزار سیستم اطلاعات مدیریت پروژه» به اروپا شد.

مهاجرانی: فوتبال ایران به برنامه‌ریزی نیاز دارد

تهران- ایرنا- سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: فوتبال کشورمان برای پیشرفت هر چه بیشتر، نیاز به برنامه ریزی دقیق و توجه ویژه به فوتبال پایه دارد.