استعفای هیلی نشان دهنده آشفتگی سیاست خارجی ترامپ است

یک سناتور بلندپایه در کنگره آمریکا، استعفای نماینده این کشور در سازمان ملل را نشان دهنده اوضاع آشفته سیاست خارجی دولت ترامپ دانست.مطالب مرتبط

پکن اولویت مهم سیاست خارجی تهران

پکن - ایرنا - سفر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی به چین در راس یک هیات بلندپایه که از امروز دوشنبه آغاز شد نشان می دهد پکن یکی از اولویت های مهم سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران است.

صندلی داغ واشنگتن در سازمان ملل

پس از گذشت ۴ ماه از استعفای نیکی هیلی نماینده آمریکا در سازمان ملل، تا کنون کسی این مسئولیت را نپذیرفته است.

مقام پارلمان آلمان: مناسبات ما در آینده با ترامپ دشوارتر می‌شود

رئیس کمیسیون سیاست خارجی پارلمان آلمان در مصاحبه‌ای تاکید کرد کنفرانس امنیتی مونیخ نشان داد که ما مناسبات دشوارتری را با رئیس جمهور آمریکا در پیش رو داریم.

سیاست خارجی ترامپ، سیبل انتقاد همه طرف‌ها در مونیخ شد

رویترز: اختلافات اروپایی ها با سیاست های ترامپ همچنان ادامه دارد

تهران - ایرنا - خبرگزاری رویترز در گزارشی عنوان کرد: موضع گیری های اخیر آمریکایی ها بویژه 'مایک پنس' معاون رییس جمهوری آمریکا در دو نشست ورشو و کنفرانس مونیخ نشان داد که اختلافات اروپایی ها با سیاست های دولت ترامپ همچنان ادامه دارد.

بریدن سر کودک شیعه در مدینه نشان دهنده خوی خشونت وهابیون است

قم - یکی از مراجع تقلید شیعیان در پیامی ضمن تسلیت شهادت یک کودک شیعه در مدینه، این جنایت را نشان دهنده خوی خشونت و بی‌منطقی وهابیون دانست.

واکنش «فلاحت‌پیشه» به ادعای ترامپ مبنی بر پایان جنگ با داعش

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه «دنیا بار دیگر بازیچه دست آمریکا آن هم با وحشتناک‌ترین چهره‌ سالهای اخیر یعنی ترامپ شده است»، گفت: ادعای ترامپ مبنی بر اعلام پایان جنگ با داعش به معنای اتمام تاریخ مصرف داعش در عراق و سوریه و حضور دا

صفاری نطنزی: اجلاس لهستان شکست مفتضحانه دیگری برای سیاست خارجی آمریکاست

رییس کمیته سیاست خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که اجلاس لهستان شکست مفتضحانه‌ای برای آمریکا و پیروزی برای جمهوری اسلامی ایران به دنبال خواهد داشت.

شینهوا: نشست ورشو نشان‌دهنده اختلاف آمریکا و اروپا است

خبرگزاری شینهوا با اشاره به اینکه آمریکا و اروپا دیدگاه متفاوتی درخصوص ایران دارند، گزارش داد: کنفرانس ورشو نشان دهنده اختلاف میان آمریکا و اتحادیه اروپا است.

ترامپ خواستار استعفای نماینده زن منتقد صهیونیست ها شد

تهران- ایرنا- رئیس جمهوری آمریکا خواستار استعفای زن مسلمان عضو مجلس نمایندگان این کشور به دلیل انتقاد از رژیم صهیونیستی و لابی صهیونیست ها در واشنگتن شد.

آیت‌الله علوی‌گرگانی: بریدن سر کودک معصوم شیعی نشان‌دهنده خوی خشونت و بی‌منطقی وهابیون است‌

مرجع تقلید شیعیان با صدور پیامی گفت: بریدن سر این کودک معصوم نشان‌دهنده خوی خشونت و بی‌منطقی وهابیون است که حتی به یک مادر و کودک خردسال هم رحم نکرده و حاضر به انجام رفتارهای جاهلی در حق شیعیان هستند.

نقش جهان اقیانوس اقتدار ایران/ترامپ در نصف جهان به غلط کردن افتاد

اصفهان - اصفهانی‌ها با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن، تصویری بی‌بدیل را در ذهن جهانیان نقش کردند که نشان دهنده بخشی از اقیانوس اقتدار ایران است.

چگونه سیاست ترامپ در قبال ایران عامل جدایی اتحادیه اروپا شده است؟

یک روزنامه آلمانی با اشاره به نشست ضد ایرانی لهستان که به ابتکار ترامپ برگزار می شود، این دیدار را باب طبع بخصوص کشورهای غرب اروپا ندانسته و سیاست های ترامپ در قبال ایران را عامل شکاف در اتحادیه اروپا دانست.

چراغ راه سیاست خارجی در «گام دوم انقلاب»

تهران- ایرنا- ورود جمهوری اسلامی به پنجمین دهه حیاتش با خصمانه ترین تلاش های آمریکا، صهیونیست ها و متحدان منطقه ای آنان برای عقب راندن ایران از مواضع اقتدار در منطقه غرب آسیا همراه شده است. در این شرایط بایسته هایی تازه پیش روی سیاست خارجی به چشم می آید.

ماموریت ویژه در عراق؛ سنگی که ترامپ در چاه انداخت

بغداد - ایرنا - بعد از تکذیب غیر مستقیم اما روشن سخنان اخیر 'دونالد ترامپ' رئیس جمهوری آمریکا درباره ماهیت ماموریت نیروهای این کشور در عراق، از سوی سفیر واشنگتن در بغداد، پنتاگون نیز با تکذیب این ادعاها بیش از پیش آشفتگی حاکم بر دولت آمریکا را آشکار کرد.

نشست چهار دهه سیاست خارجی ایران برگزار شد

نشست چهار دهه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران با حضور محمد جواد ظریف در مرکز مطالعات سیاسی و بین المللی برگزار شد.

سیاست های ترامپ موجب اتحاد متحدان آمریکا در برابر واشنگتن شده است

یک رسانه غربی با اشاره به نشست امنیتی مونیخ عنوان داشت که سیاست های «ترامپ» موجب شده تا متحدان قدیمی آمریکا اکنون در برابر آن صف آرایی کنند.

فوتبالیست ها در قبال سیاست خارجی احساسی صحبت نکنند

رئیس کانون مربیان فوتبال گفت: فوتبالیست ھا نباید در قبال مسائل سیاست خارجی احساسی صحبت کنند.

متکی: سیاست خارجی ایران برگرفته از عزت، حکمت و مصلحت است

تهران - ایرنا - وزیر پیشین امور خارجه ایران گفت: سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران سیاستی برگرفته از مبانی اسلام، آموزه های امام راحل و سه کلمه کلیدی عزت، حکمت و مصلحت است.

برگزاری نشست چهار دهه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران

نشست چهار دهه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران با حضور ظریف و وزرای خارجه پیشین کشورمان در مرکز مطالعات سیاسی و بین‌المللی برگزار شد.