استعفای هیلی نشان دهنده آشفتگی سیاست خارجی ترامپ است

یک سناتور بلندپایه در کنگره آمریکا، استعفای نماینده این کشور در سازمان ملل را نشان دهنده اوضاع آشفته سیاست خارجی دولت ترامپ دانست.مطالب مرتبط

استعفای هیلی نشان دهنده آشفتگی سیاست خارجی ترامپ است

یک سناتور بلندپایه در کنگره آمریکا، استعفای نماینده این کشور در سازمان ملل را نشان دهنده اوضاع آشفته سیاست خارجی دولت ترامپ دانست.

سناتور آمریکایی: استعفای هیلی نشان دهنده هرج و مرج در سیاست خارجی دولت ترامپ است

باب منندز، سناتور آمریکا در بیانیه‌ای در واکنش به استعفای نیکی هیلی از نمایندگی آمریکا در سازمان ملل اعلام کرد استعفای هیلی بازتاب هرج و مرج در حوزه سیاست خارجی دولت دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکاست.

استعفای هیلی؛ بیماری ترامپی در بی ثباتی کابینه

نیویورک-ایرنا-استعفای نیکی هیلی نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد واکنش های متفاوتی را در سطح داخلی و بین المللی به همراه داشت اما وجه مشترک آن ها عدم ثبات و هرج و مرج در کابینه و سیاست خارجی ترامپ بود.

ترامپ استعفای هیلی را پذیرفت

رسانه‌های آمریکایی مدعی شدند رییس‌جمهوری این کشور استعفای «نیکی هیلی» نماینده ایالات متحده در سازمان ملل را پذیرفته است.]]>

استعفای هیلی، تاوان یک اشتباه بزرگ

تهران - ایرنا - استعفای غیرمنتظره نیکی هیلی نماینده آمریکا در سازمان ملل بار دیگر می تواند نشان از تلاطم قدرت در درون کاخ سفید یا پایان یک اشتباه بوده باشد؛ اشتباهی که در تلاطم قدرت می تواند سیاست های واشنگتن را به ناآرامی رییس جمهوری این کشور، دچار سازد.

ترامپ با استعفای نیکی هیلی موافقت کرد

دیده بان دولت آمریکا تحقیق درباره استعفای "نیکی هیلی" را خواستار شد.

نیکی هیلی نیز جزو جنگ طلب هاست

روزسه‌شنبه خبر استعفای نیکی هیلی، سفیردایم آمریکا در سازمان ملل همه را غافلگیر کرد. استعفا در کابینه ترامپ به امری طبیعی تبدیل شده وحتی ترامپ گفته این موضوع از پیش میان او و نیکی هیلی مطرح شده بود.

چند احتمال درباره استعفای غیرمنتظره نیکی هیلی و پذیرش آن از سوی ترامپ

نیکی هیلی نماینده تندروی دولت ترامپ در سازمان ملل از مقام خود استعفاء داد و این استعفاء بلافاصله از سوی ترامپ رئیس جمهور امریکا پذیرفته شد.

هیلی در راستای سیاست های مخرب ترامپ کار کرد

نیویورک – ایرنا - سفیر پیشین آمریکا در پرو می گوید نیکی هیلی در راستای سیاست های مخرب ترامپ که هدف آن ضربه زدن به چندجانبه گرایی و همکاری های بین المللی بود، عمل کرد و کناره گیری او تاثیری بر این سیاست ها ندارد.

نیکی هیلی؛ از نامزدی وزارت خارجه تا قربانی شدن بخاطر انزوای ترامپ

استعفای«هیلی» شاید برای بسیاری تعجب آور باشد اما مرور اقدامات یکجانبه گرایانه ترامپ و واکنشهای جهانی به آنها می تواند تا حدودی معمای کناره گیری نماینده آمریکا در سازمان ملل را فاش کند.

ترامپ جایگزین هیلی در سازمان ملل را معرفی کرد

تهران- ایرنا- پس از استعفای نیکی هیلی سفیر آمریکا در سازمان ملل، ترامپ دینا پاول معاون پیشین مشاور امنیت ملی کاخ سفید را به عنوان جایگزین او معرفی کرد.

ترامپ و شکار نیکی هیلی

تهران- ایرنا- شاید نیکی هیلی یکی از خدمتگزاران بی چون و چرای ترامپ بود که بیش از رئیس جمهور، خود را سینه چاک تندروی‌ها علیه ایران، کره شمالی، فلسطین و حتی متحدان اروپایی نشان می‌داد. وی پس از خدماتی که به دونالد‌ترامپ کرد و در حقیقت خیانت به منافع و امنیت

گزارش تسنیم| ابهام‌ها در استعفای نیکی هیلی/ آیا ترامپ او را اخراج کرد؟

اعلام خبر استعفای نماینده آمریکا در سازمان ملل برای عده زیادی موجب شگفتی شد و گمانه‌زنی‌های مختلفی را درباره این تصمیم مطرح کرد.

نماینده آمریکا در سازمان ملل استعفا می‌کند/ ترامپ استعفای او را پذیرفته است

دو منبع آگاه امروز، سه‌شنبه گفته‌اند «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهوری آمریکا با استعفای «نیکی هیلی»، نماینده این کشور در سازمان ملل متحد موافقت کرده است.

استعفای نیکی هیلی از دولت ترامپ‎

نیکی هیلی، نماینده دولت آمریکا در سازمان ملل از سمت خود استعفا داد.

کناره گیری ' هیلی ' و هرج و مرج بیشتر در کاخ سفید

تهران - ایرنا - هفته نامه ' نیویورکر' چاپ آمریکا نوشت : شاید عده اندکی باشند که از دلایل کناره گیری ' نیکی هیلی ' سفیر آمریکا در سازمان ملل آگاهی داشته باشند و بسیاری از اعضای کابینه ترامپ هم ممکن است برای ارائه دلیل استعفای هیلی آسمان ریسمان ببافند، اما

نیکی هیلی سفیر آمریکا در سازمان ملل استعفا کرد

تهران - ایرنا - نیکی هیلی سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد روز سه شنبه از سمت خود کناره گیری کرد و دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا نیز با استعفای وی موافقت کرد.

گزینه های «ترامپ» برای جایگزینی «هیلی» گرایشات ضد ایرانی دارند

تهران – ایرنا – هیچکدام از دو گزینه ای که «دونالد ترامپ» برای جایگزینی «نیکی هیلی» در مقام سفیر آمریکا درسازمان ملل در نظر دارد، تغییری در رویه ستیزه جویانه و سیاست های ضد ایرانی این کشور به وجود نخواهند آورد.

عناوین خبری روز|از احتمال حضور دختر ترامپ در سازمان ملل تا تقویت گمانه‌زنی‌های ترور خاشقجی

استعفای هیلی نماینده آمریکا در سازمان ملل و احتمال نشستن دختر ترامپ بر صندلی وی یکی از اخبار مهم 18 مهر ماه بود.

هیلی تهدیدی بالقوه برای ترامپ، حتی اگر کاندیدای انتخابات ۲۰۲۰ نباشد

روزنامه واشنگتن پست در گزارشی درباره آینده نیکی هیلی نماینده مستعفی آمریکا در سازمان ملل نوشت: هیلی حتی اگر در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ کاندیدا نشود، باز هم یک تهدید بالقوه برای ترامپ است.