استعفای هیلی نشان دهنده آشفتگی سیاست خارجی ترامپ است

یک سناتور بلندپایه در کنگره آمریکا، استعفای نماینده این کشور در سازمان ملل را نشان دهنده اوضاع آشفته سیاست خارجی دولت ترامپ دانست.مطالب مرتبط

فلاحت پیشه:اگر با دنیا کار نکنیم امورات‌مان پیش نخواهد رفت

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ترامپ دیوانه نیست بلکه به دنبال منابع کشور خود است، گفت: سیاست من در سیاست خارجی تنش‌زدایی و جلوگیری از گسترش بحران با امریکاست.

هیلی: بن سلمان مسؤول قتل خاشقچی است

نماینده مستعفی آمریکا در سازمان ملل بار دیگر ضمن تأکید بر سیاست آمریکا برای غیر قابل پیش‌بینی نشان دادن «دونالد ترامپ» به منظور امتیاز گرفتن در مذاکرات با کشورهایدیگر، ولیعهد سعودی را مسؤول اصلی قتل روزنامه‌نگار سعودی معرفی کرد.

هیلی: بن سلمان مسئول قتل خاشقچی است

نماینده مستعفی آمریکا در سازمان ملل یک بار دیگر ضمن تأکید بر سیاست آمریکا برای غیر قابل پیش‌بینی نشان دادن «دونالد ترامپ» به منظور امتیاز گرفتن در مذاکرات با دیگر کشورها، ولیعهد سعودی را مسئول اصلی قتل روزنامه‌نگار سعودی معرفی کرد.

شکست مقابل سایپا در جام حذفی نشان دهنده حقیقت نیست

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان گفت: هر چند یک پنالتی را هم از دست دادیم و شکست 3 بر یک،‌ نشان‌دهنده حقیقت بازی نبود.

دموکرات‌ها به دنبال بازنگری فراگیر سیاست دولت ترامپ در قبال عربستان

یک رسانه آمریکایی از تصمیم کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا برای بازنگری فراگیر در سیاست دولت دونالد ترامپ رئیس جمهوری این کشور در قبال رژیم سعودی خبر داد

ترامپ جانشینی «نائورت» به جای «هیلی» در سازمان ملل را تائید کرد

رئیس جمهوری آمریکا خبرهای منتشر شده در خصوص جانشینی سخنگوی کاخ سفید به جای «نیکی هیلی» در سازمان ملل را تائید کرد.

ترامپ جانشینی «نائورت» به جای «هیلی» در سازمان را تائید کرد

رئیس جمهوری آمریکا خبرهای منتشر شده در خصوص جانشینی سخنگوی کاخ سفید به جای «نیکی هیلی» در سازمان ملل را تائید کرد.

سنا تصمیم دارد بر سیاست خارجی ترامپ نظارت کند ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

حادثه تروریستی چابهار نشان دهنده عصبانیت دشمن از مردم ایران است

تهران-ایرنا- وزیر کشور حادثه تروریستی چابهار را نشان دهنده عصبانیت آمریکا و دولت های تروریست حامی آنها در منطقه دانست و گفت:تاریخ انقلاب اسلامی نشان داده که خون زنان،کودکان و مردان ایران زمین سرچشمه توفیقات الهی و پیروزی های درخشان نظام حق و روشنایی بر دش

تفاوت هدر ناوئرت با سایر سفرای کارآزموده سازمان ملل

"هدر ناوئرت، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا از سوی دولت این کشور به عنوان سفیر جدید در سازمان ملل انتخاب شده و قرار است به زودی جای نیکی هیلی را بگیرد. اما او سابقه چندانی در سیاست خارجی و نحوه عملکرد در عرصه بین‌المللی ندارد."

سیاست عوامگرایی ترامپ اقتصاد آمریکا را به سوی رکود می برد

نیویورک- ایرنا- کارشناس مسایل اقتصادی آمریکا سیاست های ترامپ همچون کاهش مالیات را عوامگرایانه و باعث کسری بودجه این کشور دانست و گفت: محور این سیاست ها با رشد اقتصادی متضاد است و آن را به سوی رکود سوق می دهد.

دوگانه ترامپ؛ فشار از داخل، فرافکنی در خارج

تهران - ایرنا - در حالی فشارهای داخلی به دولت ترامپ در پرونده دخالت احتمالی روسیه در انتخابات ریاست جمهوری افزایش یافته که به نظر می رسد؛کاخ سفید تلاش دارد تا بار این فشار را از طریق اقدامات سیاست خارجی جبران کرده و فشارها را کاهش دهد.

ترامپ: هدر نائورت جایگزین نیکی هیلی در سازمان ملل خواهد شد

هیلی:ازغیرقابل پیش‌بینی بودن ترامپ استفاده می‌کنم/دولت سعودی و بن‌سلمان مسئول قتل خاشقجی‌ هستند

سفیر در حال کناره‌گیری آمریکا در سازمان ملل متحد می‌گوید از رفتار غیر قابل پیش‌بینی دونالد ترامپ برای انجام کارش به عنوان سفیر بهره می‌برد.

16 آذر نشان داد ملت ایران جز احترام و عزت را نمی پذیرند

شیراز- ایرنا- سرپرست استانداری فارس گفت: روز دانشجو نشان دهنده روح انقلابی، میهن پرستی و استقلال طلبی ملت ایران است و نشان داد ایرانیان ملتی هستند که جز احترام و عزت را نمی پذیرند.

صحبت‌های ترامپ با نیکی هیلی بعد از شکست رای‌گیری سازمان ملل درباره حماس

سفیر آمریکا در سازمان ملل گفت، پس از شکست اخیر واشنگتن در تصویب قطعنامه سازمان ملل در محکومیت حماس در مجمع عمومی، دونالد ترامپ پیشنهاد داد تا کمک‌ها به آن کشورهایی که همکاری نکردند، قطع شود.

سیاست خارجی ورشکسته

پس از اینکه مشخص شد سازمان سیا در جریان قتل جمال خاشفجی روزنامه نگار واشنگتن پست دست و دونالد ترامپ دامادش نیز از این ماجرا خبر داشته‌اند دردسر بزرگی برای کاخ سفید به وجود آمده است.

آمریکا منطقه را تبدیل به انبار باروت کرده است

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: آمریکایی ها منطقه ما را تبدیل به انبار باروت کرده اند که نشان‌دهنده سیاست خطرناک آنها در منطقه است.

سیاست ضدایرانی ترامپ، اعتبار آمریکا را ساقط کرده است

لندن – ایرنا – استاد دانشگاه کالیفرنیای آمریکا، سیاست ضد ایرانی ترامپ بویژه استقرار ناوگان نیروی دریایی در خلیج‌فارس را اقدامی تروریستی خواند که روند سقوط اعتبار آمریکا را تسریع می‌کند.

انتقادات به سیاست ضد مهاجرتی ترامپ بالا گرفت

تهران – ایرنا – جان باختن دختر هفت ساله گواتمالایی در زندان آمریکا، نحوه رفتار دولت «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری ایالات متحده با مهاجرانی را که به طور غیرقانونی از مرز این کشور عبور کرده اند، زیر ذره بین قرار داده و انتقادات به سیاست های وی را تشدید کرده ا