مدیر روابط عمومی و اطلاع‌رسانی هفته کتاب منصوب شد
مطالب مرتبط

مدیر روابط عمومی و اطلاع‌رسانی هفته کتاب منصوب شد

علت مرگ دانش آموز سنندجی تا اعلام نظر مقام قضایی میسر نیست

تهران- ایرنا- مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که به دلیل ورود مقام قضایی به موضوع جان باختن دانش آموز سنندجی تا تکمیل پرونده و نهایی شدن نتایج بررسی‌ها، امکان اطلاع‌رسانی درباره جزئیات این اتفاق تلخ میسر نیست.

اولیاء اخذ اجباری «کمک به مدرسه» را گزارش کنند/ معافیت مدارس از پرداخت قبوض آب، برق و گاز

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران با تاکید بر اینکه اخذ هرگونه وجه از اولیاء برای برگزاری مراسم و مواردی از این دست ممنوع بوده و تخلف است گفت: خانواده‌ها تخلفات مدارس را به ادارات ارزیابی عملکرد مناطق آموزش و پرورش اطلاع دهند.

ضاربان دو معلم شیرازی دستگیر شدند

شیراز- ایرنا- رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس اعلام کرد: دو ضارب معلمان شیرازی که گریخته و مخفی شده بودند، دستگیر شدند.

۲ معلم شیرازی مورد ضرب و شتم قرار گرفتند/ دستگیری ضاربان

شیراز- رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس از ضرب و شتم دو معلم شیرازی و دستگیری ضاربان خبر داد.

مدیر روابط عمومی شهرداری تهران تغییر کرد

شهردار تهران در حکمی «پوریا سوری» را به سرپرستی مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران منصوب کرد.

دلیل تأخیر در ارائه جزئیات مرتبط با جان باختن «دنیا ویسی»

مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، دلیل تاخیر در ارائه جزئیات مرتبط با جان باختن دانش‌آموز سنندجی، را اعلام کرد.

تشکیل کارگروه قضایی در ستاد اطلاع‌رسانی اقتصادی/ ٢٥ کارشناس از هر دستگاه اجرایی به مردم گزارش می‌دهند

رئیس ستاد اطلاع‌رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور گفت: با پیشنهاد اعضا کارگروه دیگری تحت عنوان حقوقی قضایی تشکیل شد. مسئولان کارگروه‌ها مشخص شدند و قرار شد کارگروه‌ها هفته‌ای یک بار تشکیل جلسه بدهند]]>

شیوه اجرای بسته‌های حمایتی به صورت رسمی اطلاع‌رسانی می‌شود

سازمان برنامه و بودجه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: اطلاع‌رسانی نیابتی برخی از جلسه غیرعلنی امروز ۱۷ مهرماه مجلس، فاقد اعتبار بوده و مورد تایید نیست.

نقش روابط عمومی دانشگاهها در فضای تحریم

قائم مقام وزیر علوم در نشست دبیران شورای هماهنگی روابط عمومی دانشگاه‌ها بر استفاده روابط عمومی ها از پتانسیل‌های فضای مجازی تأکید کرد.

علت تأخیر در ارائه جزئیات حادثه جان باختن دانش‌آموز سنندجی

مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش درباره دلیل تاخیر در ارائه جزئیات مرتبط با جان باختن دانش آموز سنندجی اطلاعیه ای صادر کرد.

دسترسی به مقالات مرکز منطقه ای تا 30 مهر رایگان اعلام شد

شیراز- ایرنا- روابط عمومی و همکاری های علمی بین المللی مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری (RICeST) اعلام کرد: دسترسی به پایگاه مقالات این مرکز به مناسبت آغاز سال تحصیلی تا 30 مهرماه جاری رایگان است.

چگونگی عضویت معاون وزیر در هیأت مدیره کشتیرانی

مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت صمت به ارائه توضیحاتی درباره چگونگی عضویت مجتبی خسروتاج معاون وزیر در هیأت مدیره کشتیرانی پرداخت.

جلسه ویژه هفته کتاب در اداره کل کتابخانه های عمومی فارس تشکیل شد

شیراز- دومین جلسه ویژه گرامیداشت هفته «کتاب، کتابخوانی و کتابدار» امسال در اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس تشکیل شد.

دلایل مرگ "دنیا ویسی" پس از تکمیل گزارش مقامات قضایی منتشر می‌شود

مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به دلیل تاخیر در ارائه جزئیات مرتبط با جان باختن دانش‌آموز سنندجی گفت:به‌محض نهایی شدن نتایج بررسی مقام قضایی و تکمیل گزارش‌ها، نتیجه اقدامات و پیگیری‌های این وزارتخانه منتشر خواهد شد.

چهار کتاب علمی در حوزه روابط عمومی رونمایی می‌شود

ایستگاه‌های اطلاع رسانی پیشگیری از سرطان برپا می‌شود

ایستگاه‌های اطلاع رسانی پیشگیری از سرطان سینه در شهرهای مختلف ایران از ۲۶ مهرماه فعالیت خود را آغاز می‌کند.

توفان مدارس بوشهر، دیلم و دشتی را تعطیل کرد

بوشهر - ایرنا - رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: توفان شدید مدرسه های شهرستان های بوشهر ، دیلم و دشتی این استان را در نوبت بعدازظهر تعطیل کرد.

منتظر شرکت تعداد بیشتری از دانشجویان مروج کتاب هستیم

مدیر روابط عمومی پنجمین جشنواره تقدیر از مروجان کتابخوانی اعلام کرد: با اینکه مهلت شرکت در جشنواره به سر رسیده اما همچنان بسیاری از افراد و گروه‌ها در حال ارسال فرم‌ها و گزارش فعالیت‌های‌شان به دبیرخانه هستند.

برپایی ایستگاه های اطلاع رسانی پیشگیری از سرطان پستان

پویش «همه با هم به پیش برای پیشگیری از سرطان پستان»، روز پنج شنبه ۲۶ مهر ۹۷، با استقرار ایستگاه های اطلاع رسانی در شهرهای مختلف ایران فعالیت خود را آغاز می کند.