14 گیت برای عبور زائران خارجی در شلمچه پیش‌ بینی شد

آبادان - ایرنا - مدیر قرارگاه اربعین حسینی در شلمچه و معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان مرز شلمچه را تنها گذرگاه رسمی کشور برای عبور اتباع خارجی اربعین اعلام کرد و گفت:14 گیت برای عبور زائران اتباع خارجی در پایانه مرزی شلمچه پیش‌بینی شده است.مطالب مرتبط

14 گیت برای عبور زائران خارجی در شلمچه پیش‌ بینی شد

آبادان - ایرنا - مدیر قرارگاه اربعین حسینی در شلمچه و معاون امنیتی انتظامی استانداری خوزستان مرز شلمچه را تنها گذرگاه رسمی کشور برای عبور اتباع خارجی اربعین اعلام کرد و گفت:14 گیت برای عبور زائران اتباع خارجی در پایانه مرزی شلمچه پیش‌بینی شده است.

14 گیت برای عبور زائران خارجی در شلمچه

14 گیت برای عبور زائران اتباع خارجی در پایانه مرزی شلمچه پیش‌بینی شده است.

شلمچه آماده ترین مرز ایران است/ عبور بیش از ۹ هزار زائر خارجی از مرز شلمچه

استاندار خوزستان گفت: تاکنون بیش از ۵۰ هزار نفر از مرز شلمچه عبور کرده اند که ۹ هزار نفر آن خارجی هستند و امیدواریم که با توجه به تمهیدات، هماهنگی و اقدامات زیرساختی که برای این راهپیمایی بزرگ کردیم، مردم عزیز ما روز به روز بیشتر به این سمت حرکت کنند.]]>

امنیت زائران در مرز شلمچه تامین شده است

آبادان - ایرنا - فرمانده قرارگاه اربعین نیروی انتظامی در شلمچه گفت: تدابیر امنیتی لازم برای تردد زائران اربعین حسینی در مرز شلمچه پیش بینی شده و امنیت زائران برقرار است.

عبور سخت زائران اربعین از مرز شلمچه

زائران از مرز شلمچه خیلی راحت عبور می‌کنند، اما به دلیل ازدحام در ورودی مرز عراق در بصره، تقریبا معطلی چهار تا پنج ساعته دارند تا مُهر ورود به کشور عراق روی ویزای‌شان بخورد.

تامین امنیت زائران در مرز شلمچه

تدابیر امنیت زائران اربعین حسینی در مرز شلمچه پیش بینی شده است.

صف عبور زائران اربعین از مرز شلمچه

شلمچه میزبانی مطمئن برای زائران کربلا

در آستانه اربعین 97 بیش از 11 هزار زائر ایرانی و 2 هزار زائر خارجی از مرز شلمچه عازم کربلای معلی شدند.

تردد کاروانی زائران از مرز شلمچه امکانپذیر نشده است

فرمانده ناجا گفت: دولت ایران و عراق هنوز به این نتیجه نرسیدند که زائران بتوانند به صورت کاروانی در مرز شلمچه تردد کنند اما اگر روزی به این توافق رسیدند، نیروی انتظامی آمادگی برای ارائه خدمات به زائران دارد.

تکاپوی خادمان برای پذیرایی از زائران اربعین حسینی در مرز شلمچه

براساس مشاهدات خبرنگار تسنیم از مرز شلمچه تغییراتی در مسیرهای ترددی زائران نسبت به سال گذشته به وجود آمده است به‌طوری‌که مسیرها دارای تفکیک بیشتری است.

مرز شلمچه با بسیج امکانات برای تردد زائران آماده است

آبادان - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه خرمشهر با اعلام آمادگی مواکب مستقر در مسیر 15 کیلومتری خرمشهر تا پایانه مرزی شلمچه گفت: با بسیج امکانات مرز شلمچه برای تردد زائران اربعین از هر نظر آماده است.

امکان خروج زائران اربعین حسینی با اتوبوس‌های ایرانی از مرز شلمچه فراهم شد

فرماندار ویژه خرمشهر گفت: بر اساس توافق به‌عمل‌آمده مینی‌بوس، اتوبوس و خودروهای وَن بدون اخذ هیچ‌هزینه‌ای در مرز شلمچه می‌توانند برای انتقال زائران وارد خاک عراق شوند.

آغاز سفر زائران اربعین حسینی از مرز شلمچه

زائران شهید آزادگی سفر خود را به عشق امام حسین (ع) از مرز شلمچه آغاز کردند.

گذرگاه مرزی بصره (شلمچه) روی زائران اربعین باز است

یک مقام مسئول در استان بصره، اخبار و شایعات درباره بسته بودن گذرگاه مرزی شلمچه را تکذیب کرد و گفت، هیچ تصمیمی برای ممانعت از زائران ایران وجود ندارد.

آمادگی مرز شلمچه برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین/سامان‌دهی پارکینگ مرز شلمچه

شهردار خرمشهر گفت: خرمشهر امسال همانند سال‌های گذشته میزبان خیل عظیمی از زائران اربعین حسینی است بر همین اساس شهرداری خرمشهر تمام تمهیدات خدماتی لازم را اندیشیده است.

۱۲۰۰۰ زائر از مرز شلمچه عبور کردند

تبریز- فرماندار خرمشهر گفت: تاکنون ۱۲هزار نفر زائر از مرز شلمچه عبور کردند.

کنترل اتوبوس‌های زائران اربعین در استان‌های همجوار با ایلام/اتباع خارجی از مرز شلمچه تردد کنند

فرمانده نیروی انتظامی گفت: به هیچ‌وجه اجازه‌ی ورود زائران بدون مدارک قانونی به پایانه مرزی مهران و حتی شهر مهران داده نمی‌شود.

خوزستان|مرزهای شلمچه و چذابه در تکاپوی استقبال از زائران اربعین حسینی

گروه استانها- دولت و ملت ایران نیز برای تسهیل در تردد زائران حسینی قبل از آغاز مراسم پیاده روی اربعین حسینی با حضور در دو مرز منتهی به عراق یعنی چذابه و شلمچه به ارائه خدمات رسانی می‌پردازند.

170 دستگاه اتوبوس برای جابجایی زائران در شلمچه مستقر شدند

آبادان - ایرنا - شهردار خرمشهر گفت:170 دستگاه اتوبوس برای جابجایی رایگان زائران اربعین حسینی از محل پارکینگ خودروها تا نقطه صفر مرزی در شلمچه مستقر شدند.

تردد زائران خارجی تنها از مرز شلمچه میسر است

فرمانده ناجا با بیان اینکه نیروی انتظامی با تمام توان در خدمت زائران اباعبدالله خواهد بود، گفت: به هیچ عنوان اجازه تردد به افراد فاقد مدارک لازم داده نخواهد شد.]]>