راه های باکو برای تحکیم روابط با ایران باز است

رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با رئیس مجلس آذربایجان تاکید کرد که راه های باکو برای تحکیم روابط با ایران باز است.مطالب مرتبط

تاکید وزیر خارجه پاکستان بر تحکیم روابط با ایران

وزیر امور خارجه پاکستان در دیدار با معاون سیاسی وزیر امور خارجه ایران در اسلام آباد بر تحکیم روابط دو جانبه با ایران تاکید کرد.

نقش اساسی استان مرکزی در تحکیم مناسبات تجاری ایران با اتریش

استاندار مرکزی: ظرفیت های تجاری مناسب در استان مرکزی می تواند نقش اساسی در تحکیم روابط کشور ایران با اتریش را داشته باشد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات وارد باکو شد

باکو - ایرنا – محمد جواد آذری جهرمی، دوشنبه شب برای شرکت در اجلاس چهارجانبه وزیران ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران ، جمهوری آذربایجان، روسیه و ترکیه که همزمان با نمایشگاه «باکو تل - 2018» برگزار می شود ،وارد باکو شد .

ایران و پاکستان بر گسترش و تحکیم روابط دو کشور تاکید کردند

اسلام آباد - ایرنا - وزیر خارجه پاکستان و معاون سیاسی وزیر خارچه جمهوری اسلامی ایران روز دوشنبه در اسلام آباد دیدار و بر گسترش و استحکام روابط دو جانبه در زمینه های مختلف تاکید کردند.

نمایشگاه و همایش بین المللی ' باکو تل- 2018 ' گشایش یافت

باکو -ایرنا- بیست و چهارمین نمایشگاه و همایش بین‌المللی 'باکو تل -2018' روز سه‌شنبه با حضور محمد جواد جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران در مرکز نمایشگاهی شهر باکو گشایش یافت .

حضور در نمایشگاه باکو تل فرصتی برای ورود به بازارهای منطقه است

باکو - ایرنا - مدیرعامل یک شرکت ایرانی گفت: برای راهیابی به بازار کشورهای منطقه قفقاز و آسیای مرکزی در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی ارتباطات، نوآوری و فناوری های پیشرفته - باکو تل - 2018 ، حضور داریم.

ایران آماده میزبانی مرکز منطقه ای ویژه استارت آپ ها است

باکو - ایرنا - محمد جواد آذری جهرمی روز سه شنبه در نشست چهارجانبه وزیران ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران، جمهوری آذربایجان، روسیه و ترکیه در باکو ، پیشنهاد ایجاد یک مرکز منطقه ای برای حمایت از فعالیت استارت آپ ها را مطرح کرد و گفت: ایران آماده میزبانی این

نمایشگاه 'باکو تل' فرصتی برای توسعه صادرات فناوری محور است

باکو - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، نمایشگاه بین المللی ' باکو تل - 2018 ' را فرصتی برای توسعه صادرات فناوری محور و راهیابی شرکت های ایرانی به بازارهای منطقه عنوان کرد.

افتتاح نمایشگاه بین المللی باکو-تل با حضور ایران

نمایشگاه باکو-تل با حضور دویست شرکت از بیست کشور جهان برگزار شد.  

دوره مهارت آموزی تحکیم بنیان خانواده ویژه زندانیان+فیلم

دوره آموزشی ارتقا مهارت‌های تحکیم بنیان خانواده برای ۳۰۰ نفر از خانواده زندانیانِ کهگیلویه وبویراحمد برگزارشد.

کشورهای متعددی روابط بانکی و مالی خود با ایران را حفظ کرده‌اند/ چین علاقه‌مند گسترش روابط استراتژیک با ایران است

رییس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در دیدار با سفیر چین و هیئت همراه در خصوص روابط بانکی و مالی دو کشور و نحوه ارتقای این روابط بحث و تبادل نظر کردند.]]>

با حضور در نمایشگاه های جهانی تحریم ها را خنثی می کنیم

باکو – ایرنا – مدیر فنی شرکت راهکار سرزمین هوشمند در نمایشگاه 'باکو - تل ' جمهوری آذربایجان گفت: حضور شرکت های ایرانی در نمایشگاه های بین المللی گام موثری برای خنثی کردن تحریم های اقتصادی بر ضد ملت ایران است.

دوره مهارت آموزی تحکیم بنیان خانواده ویژه خانواده زندانیان استان

دوره آموزشی ارتقاء مهارت‌های تحکیم بنیان خانواده برای ۳۰۰ نفر از خانواده زندانیانِ کهگیلویه وبویراحمد برگزارشد.  

گاهی صلاح خویش خسروان نمی‌دانند!

در چند سال اخیر کفه ازدواج و طلاق در کشور ناموزون شده است. در این میان نقش مشاوره در محکم کردن روابط زوجین و تحکیم بنیان خانواده پر رنگ‌تر از همیشه به نظر می‌رسد.

ناامیدی باکو از قدرت های بزرگ و میانجیگران مناقشه قره باغ

باکو– ایرنا– سفر های پی در پی «باکو ساآکیان» رئیس منطقه قره باغ کوهستانی به سه کشور فرانسه ، امریکا و روسیه ، نشانگر آغاز روند جدید و تغییر موضع قدرت های بزرگ در حل مناقشه قره باغ است،روندی که در آن خواسته های جمهوری آذربایجان نادیده گرفته شده و اعتراض با

فیلم مستند 'وحدت' در باکو رونمایی شد

باکو - ایرنا - فیلم مستند 'وحدت' که جدال ها و جنگ ها در کشورهای اسلامی و زندگی تلخ هزاران پناهجوی جنگی را به تصویر می کشد ، در باکو رونمایی شد.

دادگاه باکو سه عنصر جبهه النصره را به حبس محکوم کرد

باکو – ایرنا - دادگاه جرایم سنگین باکو، روز جمعه سه عنصر گروه تروریستی جبهه النصره را به جرم مشارکت در درگیری های نظامی در سوریه ، به حبس طولانی مدت محکوم کرد .

رییس جمهور هند گسترش روابط با ایران را خواستار شد

"رام نات کوویند" ضمن ابراز خرسندی از روابط دوستانه و تاریخی هند و جمهوری اسلامی ایران ، بر لزوم گسترش این روابط به بیش از 13 میلیارد دلار فعلی تاکید کرد.

روابط بانکی و اقتصادی ایران و چین توسعه می‌یابد

رییس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در دیدار با سفیر چین و هیات همراه در خصوص روابط بانکی و مالی دو کشور و نحوه ارتقای این روابط، بحث و تبادل نظر کردند.

امریکا به یکجانبه گرایی و تحریم معتاد شده است

باکو - ایرنا - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی ایران در کنفرانس بین المللی نوآوری خزر در باکو ، گفت: امریکا به یکجانبه گرایی و تحریم معتاد شده است.