ضرورت روابط نزدیک صنعت و کشاورزی با بخش‌های تحقیقاتی

رئیس جمهور روابط نزدیکتر بخش صنعت و کشاورزی با بخش‌های تحقیقاتی، پژوهشی و فناوری کشور را زمینه ساز رونق در چرخه تولید و تامین سریعتر و بهتر احتیاجات کشور و مردم دانست.مطالب مرتبط

۲۲ پروژه‌ تحقیقاتی مشترک میان دانشگاههای ایران و اتحادیه اروپا / ضرورت شکل‌گیری دیپلماسی علمی

رییس دانشگاه علم و صنعت از انعقاد ۲۲ پروژه‌ تحقیقاتی مشترک میان دانشگاههای ایران با اتحادیه اروپا خبر داد و گفت‌: در اردیبهشت ماه سال آینده دانشگاه علم و صنعت میزبان دانشگاه های بزرگ آلمان به منظور توسعه روابط علمی خواهد شد.

موسسات تحقیقاتی کشاورزی در حال فرسوده شدن است

کرج - ایرنا - رئیس موسسه تحقیقاتی علوم دامی گفت که موسسات تحقیقاتی به خصوص در بخش کشاورزی روز به روز فرسوده تر می شوند.

موسسات تحقیقاتی کشاورزی روز به روز فرسوده تر می شوند

کرج - ایرنا - رئیس موسسه تحقیقاتی علوم دامی کشور گفت که موسسات تحقیقاتی مختلف کشور به خصوص در بخش کشاورزی روز به روز فرسوده تر می شوند.

تاکنون هیچگاه سطح روابط ما با عربستان تا این حد نزدیک نبوده است

عمران خان در این نشست مشترک اعلام کرد که تا کنون هیچ‌گاه سطح روابط کشورش با عربستان تا به این حد نزدیک نبوده است و امید است این روابط همچنان توسعه یابد.

سفیر روسیه: آمریکا باید خود ضرورت بهبود روابط را درک کند

سفیر روسیه در واشنگتن تاکید کرد که پیشنهادات مسکو برای بهبود روابط همچنان روی میز مذاکره قرار دارد، ولی طرف روسی صبر می‌کند تا واشنگتن خود به اهمیت و ضرورت عادی سازی روابط دوجانبه پی ببرد.

ضرورت همکاری نزدیک دولت و بخش‌خصوصی در تحریم‌ها

وزیر نیرو با تاکید بر ضرورت همکاری نزدیک دولت و بخش‌خصوصی در شرایط تحریم، گفت: باید به مفروضاتی که دولت در تحریم اعمال کرده، توجه کنیم.

میزان دقیق نیاز آب استان در سه بخش صنعت، کشاورزی و شرب اعلام شود

یاسوج- معاون عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: میزان نیاز آب استان در سه بخش صنعت، کشاورزی و شرب باید تا پایان هفته مشخص و اعلام شود.

صنعت یادگیری الکترونیک رقابت‌پذیر با صنعت نفت در دنیا

سیزدهمین دوره ملی و هفتمین دوره بین‌المللی کنفرانس یادگیری و یاددهی الکترونیکی در اول و دوم اسفندماه در دانشگاه‌ صنعتی ‌خواجه‌نصیرالدین‌طوسی برگزار می‌شود. این کنفرانس سالانه با هدف گسترش دانش و تبادل آخرین دستاوردهای علمی ‌ـ تحقیقاتی توسط همه فعالان، پژو

لودریان: ایران و فرانسه به بازگرداندن سفیران نزدیک هستد

وزیر خارجه فرانسه در کمیته روابط خارجی پارلمان این کشور اعلام کرد: ایران و فرانسه به بازگرداندن سفرا نزدیک هستند.

ظرفیت‌های فوق‌العاده لرستان در حوزه کشاورزی

پلدختر- وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به ظرفیت‌های فوق‌العاده لرستان در حوزه کشاورزی، بر ضرورت توسعه سرمایه‌گذاری در این حوزه تاکید کرد.

ضرورت تقویت بخش تعاون و تجمیع سرمایه‌های خرد

استاندار قزوین در نشست با تعاونی‌های حوزه کشاورزی استان بر ضرورت تقویت بخش تعاون و تجمیع سرمایه‌های خرد برای انجام طرح‌های کلان تاکید کرد.

درخواست وزرای صنعت، نفت و کشاورزی برای ترمیم بودجه ۹۸

عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه در جلسه غیرعلنی تنها مشکلات وزارتخانه‌ها بیان شد، گفت: وزرای صنعت، نفت و کشاورزی، خواستار نگاه ویژه مجلس برای ترمیم بودجه این وزارتخانه‌ها شدند.

کلنگ‌زنی مجتمع گردشگری کشت و صنعت لرستان با حضور وزیر جهاد کشاورزی

در مراسمی با حضور وزیر جهاد کشاورزی، استاندار و جمعی از مسئولان لرستان کلنگ احداث فاز نخست مجتمع گردشگری کشت و صنعت استان به زمین زده شد.

رونمایی از دستاورد‌های صنعتی تحقیقاتی وزارت دفاع

۵ طرح صنعتی و تحقیقاتی کاربردی و دانش بنیان باحضور وزیر دفاع و پشتیبان نیرو‌های مسلح به بهره برداری رسید.

شینهوا: رییس مجلس ایران روابط با چین را دوستانه توصیف کرد

پکن- ایرنا- خبرگزاری رسمی چین از قول 'علی لاریجانی' رییس مجلس شورای اسلامی ایران گزارش کرد که روابط ایران و چین بسیار دوستانه و نزدیک است.

از انعقاد طرح‌های تحقیقاتی تا تربیت دانشجوی کارآفرین در دانشگاه بیرجند

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه بیرجند گفت: ۲۱۳ طرح تحقیقاتی برون‌دانشگاهی با اعتبار ۵۸ میلیارد و ۴۲۰ میلیون و ۵۸۹ هزار ریال منعقد شده و ۷۴ طرح تحقیقاتی برون‌دانشگاهی با اعتبار ۳۱ میلیارد و ۹۸۳ میلیون و ۷۰۰ هزار ریال در حال اجرا است.

رویترز: ایران بدنبال برقراری روابط نزدیک با کشورهای عربی منطقه است

تهران- ایرنا- سخنان روز یکشنبه حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهوری کشورمان در سفر به استان هرمزگان در رسانه های خارجی بازتاب گسترده ای یافت و خبرگزاری رویترز در این باره نوشت که ایران آماده تقویت روابط با کشورهای خلیج فارس است.

رویترز: ایران بدنبال برقراری روابط نزدیک با کشورهای عربی منطقه است

بندرعباس- ایرنا- سخنان روز یکشنبه حجت الاسلام حسن روحانی رییس جمهوری کشورمان در سفر به استان هرمزگان در رسانه های خارجی بازتاب گسترده ای یافت و خبرگزاری رویترز در این باره نوشت که ایران آماده تقویت روابط با کشورهای خلیج فارس است.

راهکارهای توسعه صنعت چوب در سفر رییس جمهور به گیلان بررسی می‌شود

استاندار گیلان گفت: تلاش برای توسعه و پیشرفت صنعت چوب در گیلان بسیار ضرورت دارد و طی سفر رئیس جمهور به گیلان موضوعات و راهکارها در این حوزه مطرح می‌شوند.

ضرورت از سرگیری روابط آنکارا و دمشق برای رفع نگرانی های امنیتی دو طرف

استقرار ارتش سوریه در امتداد مرز با ترکیه و از سرگیری روابط آنکارا- دمشق می تواند به نگرانی ها و تهدیدهای امنیتی دو کشور پایان دهد.