روابط نزدیکتر صنعت و کشاورزی با پژوهش باعث رونق تولید می شود

تهران- ایرنا- رئیس جمهوری روابط نزدیکتر بخش صنعت و کشاورزی با بخش های تحقیقاتی، پژوهشی و فناوری کشور را زمینه ساز رونق در چرخه تولید و تامین سریعتر و بهتر احتیاجات کشور و مردم دانست.مطالب مرتبط

295 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در قم پرداخت شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: از ابتدای سال مالی امسال 295 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید در سه بخش صنعت، گردشگری و جهاد کشاورزی پرداخت شده است.

2950 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید در قم پرداخت شده است

قم- ایرنا- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: در سال جاری، 2 هزار و 950 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید در بخش های صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی و گردشگری پرداخت شده است که استان رتبه هفتم را در سامانه بهین یاب داراست.

تولید پنج میلیون تنی همدان در بخش کشاورزی/ همدان در حوزه صنعت و معدن ظرفیت‌های خوبی دارد

استاندار همدان گفت: توجه به استاندارد رونق تولید را برای استان به ارمغان می آورد و تمام دستگاه های اجرایی باید استانداردسازی را در اولویت قرار دهند.]]>

رشد ۵۰درصدی پرداخت تسهیلات رونق تولید

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قم از رشد ۵۰درصدی ارائه تسهیلات بانکی به منظور ایجاد رونق در تولید استان خبر داد.

بررسی تسهیلات رونق تولید در استان

آخرین وضعیت پرداخت تسهیلات رونق تولید و مصوبات ابلاغی نشست مشترک استانداران و هیئت دولت به استان ها برای رونق تولید و اشتغال در جلسه امروز ستاد تسهیل و رفع موانع تولید بررسی شد .

افزایش نرخ ارز و بی رونق شدن قاچاق اتفاق مبارکی برای صنعت پوشاک است

نایب رئیس اتحادیه تولید و صادرکنندگان نساجی و پوشاک با اشاره به افزایش نرخ ارز و بی رونق شدن قاچاق گفت: این اتفاق، اتفاقی مبارک است و فرصتی را برای صنعت پوشاک به وجود آورده است.

سامانه تاپ، صنعت و دانشگاه را پیوند می دهد

تهران - ایرنا - معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزیر صنعت، معدن و تجارت ضمن اعلام خبر رونمایی سامانه توانمندسازی، تولید و توسعه و اشتغال پایدار (تاپ) در هفته آینده گفت: این سامانه به برقراری و تقویت رابطه صنعت و دانشگاه کمک می کند.

افزایش 22 درصدی حداقل دستمزد در اسپانیا به امید رونق تولید

اسپانیا با هدف افزایش مصرف و در نتیجه رونق بخشیدن به صنعت و خلق فرصت های شغلی جدید حداقل دستمزد را 22 درصد افزایش داد و به 900 یورو در ماه رساند.

رونق صنعت گردشگری به تقویت اقتصاد و تولید کمک می کند

کرمان – ایرنا – مدیرکل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان گفت: سرمایه گذاری در صنعت گردشگری از جمله صنایع دستی و راه اندازی اقامتگاه های بوم گردی می تواند با توجه به بحران کمبود آب در کشور، بهبود دهنده بخش اقتصاد و تولید کشور باشد.

تولید و صادرات عامل اصلی رونق اشتغال و اقتصاد

خانه صنعت و معدن ایران: امروز درجنگ اقتصادی، تولیدِ داخلی و صادرات عامل اصلی رونق اشتغال و اقتصاد بحساب می‌آید.

تامین مالی واحدهای صنعتی باعث رونق اشتغال و تولید می شود

سنندج - رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران گفت: تامین مالی طرح های صنعتی بزرگ توسط سیستم های بانکی کشور می تواند در مناطقی مانند استان کردستان، زمینه اشتغال و تولید بیشتر را فراهم کند.

امسال پنج هزار و 440 میلیارد ریال تسهیلات رونق پرداخت شد

سمنان- ایرنا- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: پنج هزار و 440 میلیارد ریال تسهیلات در قالب تسهیلات رونق تولید سال 97 به واحدهای صنعتی استان پرداخت شد.

18درصد محصولات کشاورزی استراتژیک کشور تولید خوزستان است

اهواز - ایرنا - رییس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان با بیان اینکه بیش 16 میلیون تن محصولات کشاورزی در این استان تولید می شود گفت: حدود 18 درصد محصولات کشاورزی استراتژیک کشور در این استان تولید و برنامه ریزی برای افزایش تولیدات صورت گرفته است.

18درصد محصولات کشاورزی استراتژیک کشور تولید خوزستان است

اهواز - ایرنا - رییس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان با بیان اینکه بیش 16 میلیون تن محصولات کشاورزی در این استان تولید می شود گفت: حدود 18 درصد محصولات کشاورزی استراتژیک کشور در این استان تولید و برنامه ریزی برای افزایش تولیدات صورت گرفته است.

تسهیلات رونق تولید به 6 واحد صنعتی اشتهارد تعلق گرفت

کرج - ایرنا - فرماندار اشتهارد اعلام کرد که برای رونق تولید 6 واحد تولیدی و صنعتی این شهرستان تسهیلات ویژه تصویب شد.

نشست کارگروه رفع موانع و رونق تولید گیلان

استاندار گیلان : نقش کارگروه رفع موانع و رونق تولید گیلان ، نقشی حمایتی در چارچوب وظایف و اختیارات قانونی است.

گمرکات قم باعث رونق اقتصادی استان شد

قم- ایرنا- مدیرکل گمرکات قم گفت: این نهاد در مدت فعالیت خود که پس از انقلاب بوده ، توانست با تسهیل فرآیند تجارت و درآمد زایی، موجب رونق اقتصادی استان شود.

خوزستان به تولید 16 میلیون تن محصول کشاورزی رسید

اهواز - ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: این استان برای نخستین بار به تولید 16.1 میلیون تن محصولات کشاورزی دست یافته است.

جشنواره مد ولباس فجر باعث شکوفایی فرهنگ اصیل ایرانی می‌شود

کارگردان «شبی‌ که ماه کامل شد» گفت: هشتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر با همکاری طراحان و تولید کنندگان کشور می تواند به شکوفاشدن فرهنگ و رونق بازار اقتصادی پوشاک کشور کمک کند.

معاون وزیر صنعت: سرمایه صنعت بیمه باید به سوی تولید برود

تهران- ایرنا- معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت نقش صنعت بیمه در نظام تامین مالی اقتصاد را مهم ارزیابی کرد و گفت: باید بخشی از سرمایه های موجود در این بخش را به سوی تولید سوق دهیم.