روابط نزدیکترصنعت وکشاورزی بابخش های تحقیقاتی وفناوری ضروری است

رئیس جمهور روابط نزدیکتر بخش صنعت و کشاورزی با بخش های تحقیقاتی، پژوهشی و فناوری کشور را زمینه ساز رونق در چرخه تولید و تامین سریعتر و بهتر احتیاجات کشور و مردم دانست.مطالب مرتبط

مرکز تحقیقاتی 'آینده پژوهی' برای برنامه ریزی بودجه نیاز است

بجنورد- ایرنا- عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: برای شتاب بخشی به توسعه، ایجاد مرکز تحقیقاتی با عنوان آینده پژوهی در کشور ضروری است و هم اکنون در این باره کمبود احساس می شود.

شماره‌ تلفن‌های ضروری خدمات اجتماعی بهزیستی را می‌دانید؟

مدیر روابط‌عمومی بهزیستی استان زنجان گفت: شماره‌ تلفن‌های 1480، 09628 و 123، شماره‌ تلفن‌های ضروری خدمات اجتماعی بهزیستی است.

گسترش همکاری‌های عملی - تحقیقاتی ایران و ایتالیا

سفر هیات پارلمانی کشورمان به رم و بازدید از مراکز علمی و تحقیقاتی ایتالیا، گام دیگری در جهت گسترش تعاملات دانشگاهی و علمی میان دو کشور محسوب می‌شود.

آغاز ۱۳۵پروژه تحقیقاتی مشترک بین دانشگاه‌های داخل و خارج از کشور

قائم مقام وزیر علوم در امور بین‌الملل از آغاز ۱۳۵ پروژه تحقیقاتی مشترک بین دانشگاه‌های داخل و خارج از کشور در یک سال اخیر خبر داد.

نشنال اینترست: آینده روابط هند و آمریکا با تردید مواجه است

تهران - ایرنا - نشریه نشنال اینترست نوشت: تقویت روابط هند و ایالات متحده در چند دهه اخیر و سرمایه گذاری ترامپ در هند نشان از بهبود روابط دو کشور دارد اما برخی اختلافات بر سر مسائل آب و هوایی، روابط با کشورهای مسلمان و خودخواهی های ترامپ آینده روابط دو کشو

آغاز ۱۳۵ پروژه تحقیقاتی مشترک بین دانشگاه‌های داخل و خارج از کشور

قائم مقام وزیر علوم در امور بین‌الملل از آغاز ۱۳۵ پروژه تحقیقاتی مشترک بین دانشگاه‌های داخل و خارج از کشور در یک سال اخیر خبر داد.

انجام ده‌ها طرح مطالعاتی و تحقیقاتی علوم شناختی در شیراز

تهران– ایرنا -با هدف توسعه و گسترش حوزه‌های علوم شناختی و بهره گیری از دانش فنی و تخصصی اعضای هیات علمی و پژوهشگران و با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی معاونت علمی، ده‌ها طرح مطالعاتی و تحقیقاتی توسط گروه علوم اعصاب دانشگاه پزشکی شیراز به اجرا

تولید رنگ ضد امواج الکترومغناطیسی در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان

اصفهان- محقق شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان با اشاره به تولید رنگ ضد امواج در این شهرک گفت: این رنگ می‌تواند به میزان زیادی اثر امواج الکترومغناطیسی را در مکانهای مختلف کنترل کند.

دانشگاه هامبورگ؛ بزرگ‌ترین موسسه تحقیقاتی و آموزشی آلمان

دانشگاه هامبورگ که بزرگ‌ترین موسسه تحقیقاتی و آموزشی آلمان است تاکنون برنده 6 جایزه نوبل شده است.

کشورهای متعددی روابط بانکی و مالی خود با ایران را حفظ کرده‌اند/ چین علاقه‌مند گسترش روابط استراتژیک با ایران است

رییس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در دیدار با سفیر چین و هیئت همراه در خصوص روابط بانکی و مالی دو کشور و نحوه ارتقای این روابط بحث و تبادل نظر کردند.]]>

ایجاد کلینیک ژنتیک معلولان در کهگیلویه و بویراحمد ضروری است

گچساران- ایرنا- مدیرکل بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد گفت: راه اندازی کلینیک تشخیص طبی مجهز به مراکز آزمایشگاهی در این استان ضروری است.

ساماندهی آرامستان های شهرستان سمیرم ضروری است

اصفهان- ایرنا- وجود آرمستان های متعدد در سمیرم از جمله مشکلات این شهرستان است که ساماندهی آنها به تاکید جمعی از مردم و مسوولان امر ضروری است.

گردهمائی مخترعان بسیجی و مسئولان با هدف ارائه راهکار

مبتکران ومحققان عضو سازمان بسیج علمی-پژوهشی وفناوری سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد با حضور مسئولان در یاسوج برگزار شد

40 مرکز و آزمایشگاه در حوزه تحقیقاتی و تخصصی علوم شناختی در کشور ایجاد شد

با هدف توسعه فعالیت‌های پژوهشی، آموزشی و بالینی و نیز ارائه خدمات عمومی تخصصی، 40 مرکز و آزمایشگاه در حوزه تحقیقاتی و تخصصی علوم اعصاب و علوم اعصاب شناختی درسطح کشور ایجاد و فعال شده است.

گردهمائی مخترعان بسیجی و مسئولان با هدف ارائه راهکار+فیلم

مبتکران ومحققان عضو سازمان بسیج علمی-پژوهشی وفناوری سپاه فتح کهگیلویه وبویراحمد با حضور مسئولان در یاسوج برگزار شد

جهانگیری: پایش و مدیریت کیفیت آب شرب ضروری است

تهران - ایرنا - معاون اول رییس جمهوری با بیان این که با وجود بارندگی های اخیر باید همچنان مدیریت مصرف آب مدنظر باشد، گفت: پایش و مدیریت کیفیت آب شرب ضروری است.

روحانی: تفکیک وزارتخانه‌های راه و شهرسازی و صمت در شرایط تحریم ضروری بود

رییس جمهور با بیان این که تفکیک وزارت راه و شهرسازی و صنعت، معدن و تجارت در شرایط تحریم کشور ضروری بود، گفت‌: نمایندگان به هر دلیلی با این موضوع همراهی نکردند.

واریز «وام ضروری» ۵ میلیونی بازنشستگان کشوری به حساب‌ها

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: نوبت سوم وام ضروری بازنشستگان و وظیفه بگیران در آذرماه جاری به مبلغ ۵ میلیون تومان به حساب حقوقی آنان واریز شد.

تمدید وام واحدهای روغن کشی گلستان ضروری است

گرگان - ایرنا - سرپرست مدیریت صنایع غذایی و تبدیلی سازمان جهادکشاورزی گلستان گفت که در شرایط کنونی استمهال وام فعالان بخش صنایع روغن کشی استان همانند سایر بخش های کشاورزی به منظور حمایت از تداوم رونق تولید بسیار ضروری است.

رییس جمهور هند گسترش روابط با ایران را خواستار شد

"رام نات کوویند" ضمن ابراز خرسندی از روابط دوستانه و تاریخی هند و جمهوری اسلامی ایران ، بر لزوم گسترش این روابط به بیش از 13 میلیارد دلار فعلی تاکید کرد.