بلژیک برای مقابله با اخبار جعلی و جریان‌سازی‌های خارجی صندوق مالی ایجاد می‌کند

یک مقام بلژیکی گفت که کشورش در راستای مقابله با اخبار ساختگی و جریان‌سازی‌های خارجی صندوق مالی ایجاد می‌کند.مطالب مرتبط

ایجاد صندوق پروژه و صندوق‌های خصوصی سرمایه‌گذاری برای تامین مالی طرح‌های پتروشیمی

​​​​​​​ سودسازی دو برابری برای اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان در سال مالی ۹۷

مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به عملکرد روبه رشد این مؤسسه، سودآوری خالص سال مالی منتهی به ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ این صندوق را بیش از دو برابر سال گذشته عنوان کرد و گفت: این اولین گام برای دستیابی به سودآوری سالانه بیشتر برای فرهنگیان عضو صندوق در سال‌ها

سود سال مالی صندوق ذخیره فرهنگیان دو برابر شد

تهران- ایرنا- مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان سودآوری خالص سال مالی منتهی به 31 شهریور 1397 این صندوق را بیش از دو برابر سال گذشته عنوان کرد و گفت: این اولین گام برای دستیابی به سودآوری سالانه بیشتر برای فرهنگیان عضو صندوق در آینده است.

دولت مجاز به تامین سهم 15 درصد فاینانس از صندوق توسعه ملی شد

تهران-ایرنا-نمایندگان مجلس شورای اسلامی، دولت را مجاز کردند پس از عقد قرارداد با تامین کننده مالی خارجی اقدامات قانونی برای تامین سهم 15 درصد فاینانس را از محل منابع صندوق توسعه ملی انجام دهد.

توانمند سازی سمن ها برای مقابله با بحران ها

روزنامه اصفهان زیبا در ستون یاداشت امروزش مطلبی را با عنوان ' توانمند سازی سمن ها برای مقابله با بحران ها' به قلم کمال اکبری منتشر کرد.

متنوع‌سازی و تمرکززدایی رویکرد صندوق نوآوری در اعطای تسهیلات است

تهران- ایرنا- رئیس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی، متنوع‌سازی و تمرکززدایی در حوزه ‏تسهیلات را از رویکردهای اصلی این صندوق برشمرد و گفت: صندوق‌های پژوهش ‏و فناوری، ظرفیت‌های جدی در این زمینه هستند و امیدواریم با اجرایی شدن ‏برنامه‌های حمایتی، شاهد شکوفا

استاندارهمدان: وحدت بین جریان های سیاسی ایجاد شود

همدان- ایرنا- استاندار همدان با تاکید بر ایجاد وحدت بین جریان‌های مختلف نظام گفت: هنر معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی ایجاد وفاق و همدلی بین جریان‌های مختلف سیاسی است.

ورود جریان سوم برای مقابله با تحریم

تهران- ایرنا- وزارت امور اقتصادی و دارایی به نمایندگی از دولت، پیش‌نویس مصوبه‌ای را آماده کرده که بر مبنای آن، روش‌های تهاتری در مبادلات بین‌المللی از طریق ایجاد شرکت‌های مربوطه، برای خرید‌و‌فروش کالا و خدمات بدون انتقال پول مورد استفاده قرار گیرند.

مقابله با انحرافات مالی فدای توسعه بنادر نشود

رئیس کمیته بنادر کمیسیون عمران مجلس، با اشاره به بروز انحرافات مالی در برخی از بنادر کشور، گفت: مقابله با انحرافات مالی نباید فدای توسعه بنادر شود.

اخبار منتسب به سردارجعفری درباره افزایش حقوق کارکنان سپاه تکذیب شد

مسئول روابط عمومی سپاه گفت: اخبار منتسب به فرمانده کل سپاه در رابطه با افزایش حقوق کارکنان سپاه در بهمن و اسفند جعلی است.

برای مقابله با تروریسم به صورت منطقه ای تلاش می کنیم

سنندج - ایرنا - رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: به دنبال این هستیم ایران، هندوستان، روسیه و کشورهای آسیای مرکزی و قفقاز همکاری مشترکی برای مقابله با تروریسم در دستور کار قرار دهند.

رسانه‌ها برای کاهش سفرهای خارجی فرهنگ‌سازی کنند

قم - یکی از مراجع تقلید با بیان اینکه در ایام نوروز سفرهای خارجی بسیاری توسط ایرانی‌ها انجام می‌شود، گفت: رسانه‌ها باید با فرهنگ سازی برای کاهش این سفرها تلاش کنند.

با موضوع تسهیلات توسعه و ایجاد اشتغال پایدار

کارگروه اشتغال استان البرز با موضوع تسهیلات توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی از محل منابع صندوق توسعه مالی برگزار شد .

سفیر بلژیک: مصمم به توسعه روابط با ایران هستیم

تبریز - ایرنا - سفیر بلژیک در ایران گفت: این کشور با وجود فضای منفی و پر چالش ایجاد شده بر علیه جمهوری اسلامی ایران، مصمم است روابط اقتصادی خود را با جمهوری اسلامی حفظ کرده و توسعه دهد.

سفیر بلژیک: مصمم به توسعه روابط با ایران هستیم

تبریز - ایرنا - سفیر بلژیک در ایران گفت: این کشور با وجود فضای منفی و پر چالش ایجاد شده بر علیه جمهوری اسلامی ایران، مصمم است روابط اقتصادی خود را با جمهوری اسلامی حفظ کرده و توسعه دهد.

دانشگاه‌ها مشکلات مالی را برای دانشجویان شفاف‌سازی کنند

معاون وزیر علوم و رئیس امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: دانشگاه‌ها باید مشکلات مالی خود را برای دانشجویان شفاف‌سازی کنند.

عروسک های دست سازی که شغل ایجاد می کنند

بانوی کارآفرین زاهدانی با راه اندازی یک کارگاه کوچک خانگی برای ده نفر شغل ایجاد کرد.

بلژیک با پذیرش داعشی‌ها مخالفت کرد

بلژیک اعلام کرد که تروریست های داعش باید در سوریه باقی مانده و درصورت امکان همانجا محاکمه شوند.

اعتصاب سراسری در شبکه حمل و نقل ، بلژیک را فلج کرد

اعتصاب سراسری کارگران شبکه حمل و نقل بلژیک در پی درخواست برای افزایش حقوق بیشتر، فرودگاه ها، بنادر و خطوط حمل و نقل ریلی را در این کشور فلج کرده است.

تجمیع و کیفی سازی وام های دانشجویی/ رتبه بندی سراهای دانشجویی

رئیس صندوق رفاه دانشجویان گفت: تجمیع و کیفی سازی وام ها متناسب با نیازهای دانشجویان به تفکیک دوره های تحصیلی و رتبه بندی دانشگاهها بر اساس خدمات تغذیه بخشی از فعالیت مهم این صندوق بوده است.