بلژیک برای مقابله با اخبار جعلی و جریان‌سازی‌های خارجی صندوق مالی ایجاد می‌کند

یک مقام بلژیکی گفت که کشورش در راستای مقابله با اخبار ساختگی و جریان‌سازی‌های خارجی صندوق مالی ایجاد می‌کند.مطالب مرتبط

بلژیک برای مقابله با اخبار جعلی و جریان‌سازی‌های خارجی صندوق مالی ایجاد می‌کند

یک مقام بلژیکی گفت که کشورش در راستای مقابله با اخبار ساختگی و جریان‌سازی‌های خارجی صندوق مالی ایجاد می‌کند.

فلاحت‌پیشه: اجرای CFT روزنه‌هایی در حوزه اقتصادی ایجاد می‌کند

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که بعد از اجرای لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم CFT می‌توان از یکسری روزنه‌های ایجاد شده در حوزه اقتصادی استفاده لازم را برد.

پربحث‌ترین اخبار خبرگزاری فارس دریک‌شنبه 15 مهرماه

مجلس تجربه برجام را تکرار کرد، من و رئیس‌جمهور تضمین نمی‌دهیم که با پیوستن به CFT مشکلات‌مان حل شود، متن کامل لایحه «الحاق ایران به کنوانسیون مقابله با تأمین مالی تروریسم» ، از چاله برجام تا چاه «CFT» و ۷ سناریو برای تغییر قیمت بنزین پربحث‌ترین اخبار دی

تلاش برای ایجاد آبستراکسیون علیه CFT در مجلس به نتیجه نرسید

تهران-ایرنا- عضو فراکسیون امید مجلس تصویب لایحه مبارزه با تامین مالی تروریسم را هموار سازی مسیر تبادلات بانکی و مالی در عرصه بین المللی دانست و گفت: برغم تلاش نمایندگان مخالف برای ایجاد آبستراکسیون، CFT به تصویب رسید.

صندوق حمایتی #MeToo با کمک مالی هنرمندان بریتانیایی

هنرمندان بریتانیایی با کمک یک میلیون پوندی شرایط تشکیل یک صندوق مالی برای کمپین #MeToo فراهم می‌کنند.

تصویب کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم شوک مثبتی به بازار ارز و سکه وارد کرد/ ارز خارجی منبع مطمئنی نیست

سفیر ایران در لندن تاکید کرد:‌ اقدام مهم مجلس شورای اسلامی در تصویب کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم، همانگونه که پیش‌‌‌بینی شده بود شوک مثبتی به بازار ارز و سکه وارد کرد. ]]>

تامین مالی صندوق بازنشستگان با استفاده از استارت‌آپ‌ها

نماد صندوق سرمایه‌گذاری جسورانه فناوری بازنشستگی در سامانه پس از معاملات درج شد تا بدین ترتیب تامین مالی صندوق بازنشستگان با استفاده از استارت‌آپ‌ها رونق بگیرد.

سرمربی تیم کاوه رضایی در میان متهمان فساد مالی فوتبال بلژیک/ مدیر ایرانی سابق شارلوا دستگیر شد

پلیس بلژیک تعدادی از مقامات تیم فوتبال مطرح این کشور که تیم کاوه رضایی هم جزو آنهاست را به اتهام فساد مالی مورد بازجویی قرار داده است.

اخبار اختلاس در صندوق ذخیره فرهنگیان صحت نداشت

بوشهر- ایرنا- مدیر امور اعضا و استان های صندوق ذخیره فرهنگیان کشور گفت: اختلاس های میلیاردی که به این صندوق نسبت داده شد، ناحق بود، طوریکه در گزارش مجلس شورای اسلامی پس از تحقیق و تفحص سخنی مبنی بر اختلاس از این صندوق به میان نیامده است.

مخالفت کمیسیون برنامه با تبدیل صندوق ذخیره فرهنگیان به بانک

اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در جریان بررسی موادی از طرح تنظیم برخی از مقررات مالی، اداری و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با تبدیل صندوق ذخیره فرهنگیان به بانک مخالفت کردند.

راهکارهای دانشگاه خواجه نصیر برای جذب بیشتر دانشجویان خارجی

رئیس دانشگاه صنعتی خواجه‌ نصیرالدین طوسی نوسانات ارزی و نحوه صدور ویزا را از جمله موانع بین‌المللی‌سازی دانشگاه‌ها عنوان کرد و گفت: برای گام نهادن در این عرصه می‌توان اقداماتی چون برگزاری دوره‌های مشترک، جذب دانشجویان خارجی از طریق کریدورهای ایجاد شده و ه

ثبات مالی جهانی در پی تنش های تجاری به خطر افتاده است

صندوق بین‌المللی پول هشدار داد ریسک های کوتاه مدت برای ثبات مالی جهان تا حدی افزایش یافته است.

بازتاب گسترده تصویب CFT در رسانه های خارجی

تهران- ایرنا- تصویب کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم ( CFT) توسط مجلس شورای اسلامی ایران بازتاب گسترده ای در رسانه های خارجی داشت و این رسانه ها آن را تغییر در جهت همسو شدن باهنجارهای بین المللی ارزیابی کردند.

پاکستان به دنبال دریافت وام از صندوق بین‌المللی پول

وزیر اقتصاد پاکستان اعلام کرد قصد دارد برای حل برخی بحران‌های مالی از صندوق بین‌المللی پول وام دریافت کند.

مضمون پیامک‌هایی که برای جلوگیری از تصویب CFT به نمایندگان ارسال می‌شد

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هفت شرط ایران در کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT) نگرانی‌ها در این زمینه را برطرف می‌کند، گفت که تعدادی از نمایندگان تحت تاثیر مخالفت‌ها با این لایحه قرار گرفتند.

واکنش ها به تصویب CFT در مجلس

تهران-ایرنا- مقام ها، فعالان و جریان های سیاسی نسبت به تصویب پیوستن ایران به کنوانسیون بین المللی مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT) در فضای رسانه ای واکنش نشان دادند.

تصمیم الحاق ایران به CFT خردمندانه است

یک وکیل دادگستری در رابطه با پیوستن ایران به CFT، گفت: با الحاق ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم بین‌المللی خطر و تهدیدی برای ایران ایجاد نمی‌شود بلکه خطرات احتمالی را از بین می‌برد و ما را از موضع تهمت دور می‌کند و بدخواهان نظام نمی‌توانند

کشف ۴۹۲ ویزای جعلی در ایلام

فرمانده انتظامی استان ایلام با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تا کنون ۴۹۲ ویزای جعلی در ایلام کشف شده است گفت: در طی 3 روز گذشته۱۵۰ مورد ویزای جعلی در پایانه مرزی مهران کشف شد.]]>

4 برد و یک شکست برای بلژیک و برزیل

بلژیک تیم اول رده‌بندی فیفا در 5 دیدار اخیر 4 برد و یک تساوی را کسب کرده است.

150 میلیون دلار برای مقابله با ریزگردها اختصاص یافت

اراک - ایرنا - رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت: 150 میلیون دلار امسال به منظوز مقابله با ریزگردها از محل صندوق توسعه ملی اختصاص یافته است.