بلژیک برای مقابله با اخبار جعلی و جریان‌سازی‌های خارجی صندوق مالی ایجاد می‌کند

یک مقام بلژیکی گفت که کشورش در راستای مقابله با اخبار ساختگی و جریان‌سازی‌های خارجی صندوق مالی ایجاد می‌کند.مطالب مرتبط

تجهیز کانال مالی و بانک خصوصی در صندوق توسعه ملی

رئیس هیات عامل صندوق توسعه ملی از طرحی برای ایجاد یک کانال مالی و بانک خصوصی با حمایت صندوق توسعه ملی خبر داد و گفت: بخش خصوصی سهامدار اصلی در طراحی بخش خارجی این کانال مالی خواهد بود.

سفارت عربستان در بلژیک به اتباع سعودی هشدار داد

سفارت عربستان در بلژیک به اتباع این کشور درباره نزدیک شدن به مناطقی که تظاهرات جلیقه زردهای بلژیک در آن جریان دارد، هشدار داد.

توافق آلمان و فرانسه گامی رو به جلو در ایجاد ساز و کار مالی

یک عضو سابق کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس با اشاره به دلایل تاخیر اروپا در ایجاد سازوکار مالی با ایران‌، ابراز کرد: آنچه درباره توافق فرانسه و آلمان گفته شده به نظر گامی رو به جلو محسوب می‌شود.

ایجاد صندوق پژوهش و فناوری جامع برای کمک به استارتاپ ها

تهران- ایرنا- معاون جدید سیاستگذاری و اعتباربخشی سازمان فناوری اطلاعات ایران با بیان این که در دوره جدید، این معاونت در پی انتقال توانمندسازی و تسهیل گری به مناطق دیگر کشور است، گفت: همچنین ایجاد صندوق پژوهش و فناوری جامع را برای کمک به استارتاپ ها مد نظ

مرضیه رئیسیان سردبیراسبق اخبار خارجی ایرنا درگذشت

تهران – ایرنا – مرضیه السادات رئیسیان از سردبیران اسبق اخبار خارجی خبرگزاری جمهوری اسلامی و فعال عرصه خبر و اطلاع رسانی بعلت عارضه قلبی در سن 62سالگی دارفانی را وداع گفت.

شفاف نبودن گزارش‌های مالی فسادآور است

معاون نظارت مالی و خزانه‌دار کل کشور گفت: اگر گزارش‌های مالی شفاف نباشد موجبات فساد را ایجاد کرده‌ایم، چرا که فساد زمانی ایجاد می‌شود که در اتاق شیشه‌ای شفافیت نباشیم.

معضل جام ملت‌های آسیا برای لیگ بلژیک

دعوت چند بازیکن از لیگ بلژیک به تیم های ملی شان در کوران رقابت های باشگاهی، باعث متضرر شدن تیم های لیگ این کشور شده است.

طولانی شدن ایجاد کانال مالی بین ایران و اروپا منجر به بی‌اعتمادی می‌شود

رییس مرکز پژوهش‌های مجلس در دیدار «کرونبرگ» ایجاد کانال مالی میان اتحادیه اروپا با ایران را گامی ضروری دانست و گفت: طولانی شدن ایجاد این کانال مالی به بی‌اعتمادی و ناامیدی از اقدامات اروپا در صیانت از برجام منتهی خواهد شد.

مردم تحمل ندارند هر روز اخبار فساد مالی را بشنوند

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور تاکید کرد: مردم تحمل ندارند هر روز اخبار فساد مالی برخی را از رسانه‌ها بشنوند.

ایجاد کانال‌های مالی ایران و حذف دلار از مبادلات مالی با چند کشور

رئیس کل بانک مرکزی آغاز به کار کانال‌های مالی ایران با چندین کشور و حذف دلار از تبادلات تجاری ایران با آن کشورها را اقدام مهمی در حوزه تحریم مالی ایران توصیف کرد و افزود: عملا بین ایران و برخی از کشورها پیمان پولی دو جانبه ایجاد شده است.

توانمندی مناسبی برای مقابله با تهدیدات سایبری دشمنان ایجاد می‌شود

بوشهر - مسئول قرارگاه فضای مجازی بسیج گفت: توانمندی مناسبی برای مقابله با تهدیدات سایبری دشمنان ایجاد می‌شود.

همسان‌سازی حقوق کارمندان با قراردادهای مختلف به دلیل بار مالی در شرایط فعلی امکانپذیر نیست

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با بیان اینکه همسازن‌سازی حقوق کارمندان قراردادی با کارمندان پیمانی و رسمی در شرایط فعلی به دلیل بار مالی زیاد امکانپذیر نیست، گفت: شورای نگهبان موضوعاتی که بار مالی زیادی را برای دولت دارد تأیید نخواهد کرد ضمن اینک

شرایط برای ایجاد صندوق زیتون در استان قزوین فراهم است

قزوین- استاندار قزوین گفت: در حال حاضر ۷ هزار هکتار از باغات استان به محصول زیتون اختصاص دارد که شرایط و استعداد ایجاد صندوق زیتون در استان قزوین فراهم است.

لزوم ایجاد کلینیک های مددکاری برای مقابله با اسیب های اجتماعی

ورامین- مدیرکل اجتماعی استانداری تهران بر لزوم ایجاد کلینیک های مددکاری برای مقابله با اسیب های اجتماعی در شهرستان های استان تهران تاکید کرد.

تلاش چهره‌های حامی "تراریخته" برای ایجاد "اشتباه محاسباتی" در مسئولان با توسل به آمار کذب

جریان حامی تجاری‌سازی محصولات تراریخته تا به امروز توانسته با توسل به 2 مزیت ادعایی محصولات تراریخته و مانور بر مسئله "امنیت غذایی" باعث ایجاد "اشتباه محاسباتی" و تصورات غلط و به‌دور از واقعیات علمی و میدانی در برخی از مسئولان امر شود.

اروپایی ها برای ایجاد کانال مالی با ایران در همه سطوح تلاش دارند

تهران- ایرنا- مدیر اجرایی شبکه رهبری اروپا در امور خلع سلاح هسته ای و امنیت اروپا گفت: هرچند ممکن است ایجاد کانال مالی بین ایران و اروپا سرعت نداشته باشد اما این اتحادیه در این زمینه صادق است و در همه سطوح تلاش می کند.

بسیج نقشی راهبردی در مقابله با جریان‌های نفوذی دارد

کرج - نماینده ولی‌فقیه در استان البرز گفت: بسیج نقشی راهبردی در مقابله با جریان‌های نفوذی دارد.

تعلیق فوتبال ایران، جریان‌سازی فدراسیون است

تهران - ایرنا - نایب رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی گفت: موضوع تعلیق فوتبال ایران توسط فیفا نوعی جریان‌سازی تبلیغاتی از سوی فدراسیون فوتبال است.

احداث ۲۲ معبر مناسب سازی شده برای تردد معلولان در پایتخت

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران گفت: در خصوص آماده‌سازی معابر برای تردد معلولان برنامه‌ریزی‌هایی صورت گرفته است و قرار است تا پایان سال جاری هر منطقه یک معبر مناسب‌سازی شده برای معلولان ایجاد کند.

رسانه ها در جریان سازی فرهنگی نماز نقش آفرین باشند

سمنان- ایرنا- معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز کشور گفت: رسانه ها با انتشار و انعکاس برخط رویدادها در جریان سازی فرهنگی بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز در سمنان کمک کنند.