مثبت شدن تراز تجاری ایران و ایتالیا/ علاقه‌مندی ایتالیا به ادامه روابط

رییس اتاق مشترک بازرگانی ایران و ایتالیا ضمن اعلام مثبت شدن تراز تجاری دو کشور و رسیدن آن به ۱.۷ میلیون یورو، گفت: تاکنون ایتالیا هیچ محدودیتی برای تجارت با ایران اعلام و اعمال نکرده و علاقه‌مند به ادامه روابط است و بازار ایران را دوست دارد.مطالب مرتبط

مثبت شدن تراز تجاری ایران و ایتالیا/ علاقه‌مندی ایتالیا به ادامه روابط

رییس اتاق مشترک بازرگانی ایران و ایتالیا ضمن اعلام مثبت شدن تراز تجاری دو کشور و رسیدن آن به ۱.۷ میلیون یورو، گفت: تاکنون ایتالیا هیچ محدودیتی برای تجارت با ایران اعلام و اعمال نکرده و علاقه‌مند به ادامه روابط است و بازار ایران را دوست دارد.

پروتکل های تجاری ایران و ایتالیا عملیاتی شود

ساری-ایرنا- رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی مازندران گفت: بین ایران و ایتالیا حدود 13 میلیارد دلار پروتکل تجاری امضاء شده که باید اجرایی شود.

پروتکل های تجاری ایران و ایتالیا عملیاتی شود

ساری-ایرنا- رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی مازندران گفت: بین ایران و ایتالیا حدود 13 میلیارد دلار پروتکل تجاری امضاء شده که باید اجرایی شود.

رشد تراز تجاری کشور

تراز تجاری کشور با احتساب میعانات گازی مثبت ۹۴۱ میلیون دلار برآورد شده که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته ۱۲۰ درصد رشد داشته است.

تراز تجاری کشور 120 درصد رشد کرد

تراز تجاری کشور با احتساب میعانات گازی در 6 ماهه نخست امسال؛، مثبت 941 میلیون دلار برآورد شده که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته 120 درصد رشد داشته است.

معاون وزیر صنعت: تراز تجاری کشور مثبت ٩4٠ میلیون دلار شد

تهران-ایرنا- معاون صادراتی وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: تراز تجاری کشور در حالی طی نیمه نخست امسال به مثبت 940 میلیون دلار رسید که در مدت مشابه پارسال منفی 4.5 میلیارد دلار سال بود.

پارسال تراز تجاری گل و گیاه، مثبت 10 میلیون دلار بود

تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر امور گلخانه، گل و گیاهان زینتی و قارچ وزارت جهاد کشاورزی گفت: پارسال 25 میلیون دلار صادرات و 14 میلیون دلار واردات بذر، پیاز و نشای گل و گیاهان زینتی داشتیم که 10 میلیون دلار تراز مثبت تجاری را نشان می دهد.

افزایش تنش میان اتحادیه اروپا و ایتالیا

رئیس پارلمان اروپا، با انتقاد شدید از لایحه بودجه پیشنهادی دولت ایتالیا آن را مغایر با منافع مردم ایتالیا و اروپا دانست و گفت که این اقدام دولت ایتالیا غیرمسئولانه است.

رایزنان فرهنگی اتریش و ایتالیا از موزه آبگینه دیدن کردند

تهران - ایرنا - مدیر موزه آبگینه و سفالینه ایران از بازدید رایزنان فرهنگی کشورهای اتریش و ایتالیا از این گنجینه خبر داد و گفت: توسعه پایدار ارتباط میان موزه های ایران با کشورهای هم تراز در جهان، تنها راه پیشرفت این مجموعه های فرهنگی است.

«عماد و طوبی» در حال و هوای «ایتالیا ایتالیا» است/ چند گام به جلو

تهیه‌کننده فیلم «عماد و طوبی» بیان کرد این فیلم چند قدم از «ایتالیا ایتالیا» جلوتر و جهان‌شمول‌تر است.

ستایش شفچنکو از ستاره ایتالیا

سرمربی تیم ملی فوتبال ایتالیا بعد از تساوی برابر ایتالیا به ستایش از مارکو وراتی پرداخت.

مانچینی: مشکلی در تیم ملی ایتالیا نیست

سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال ایتالیا می‌گوید مشکلی در خط حمله تیم ملی ایتالیا وجود ندارد.

افزایش مبادلات تجاری مازندران و ایتالیا

رئیس اتاق بازرگانی مازندران گفت : در نظر داریم سطح مبادلات تجاری مازندران و ایتالیا افزایش یابد.

توقف بازی ایتالیا و اوکراین در دقیقه 43+تصاویر

دیدار ایتالیا و اوکراین به احترام 43 قربانی ریزش پل در جنوا ایتالیا در دقیقه 43 متوقف شد.

افزایش دوباره کسری تراز تجاری آمریکا با چین/ زمینه تشدید جنگ تجاری فراهم شد

آمارهای دولتی نشان می‌دهد در ماه سپتامبر و علی‌رغم تمام اقدامات آمریکا برای مقابله تجاری با چین کسری تراز تجاری واشنگتن با پکن به ۳۴.۱ میلیارد دلار رسید.

علاقه‌مند به توسعه روابط با هلند هستیم/ امیدوارم حکم لاهه بر رفتارهای آمریکا تأثیرگذار باشد

رئیس‌ جمهور، روابط ایران و هلند را دیرینه و صمیمانه و مثبت توصیف کرد و گفت: علاقمند هستیم در روابط دو کشور در تمامی زمینه‌ها بویژه عرصه‌های اقتصادی و بانکی، تحولات گسترده و سازنده‌ای در راستای منافع دو ملت رقم بخورد.

توقف آتزوری به دست شاگردان شوچنکو/ایتالیا همچنان در حسرت برد

در دیداری دوستانه ایتالیا در جنوا مقابل اوکراین تن به تساوی داد.

ایتالیا در دقیقه 92 پیروز شد

تهران - ایرنا - تیم فوتبال ایتالیا در جریان لیگ ملت های اروپا در دیدار خارج از خانه برابر لهستان به پیروزی ارزشمند یک بر صفر دست یافت.

ایتالیا هدف صادراتی مازندران است

ساری - رئیس اتاق بازرگانی مازندران با اشاره توسعه تبادلات بین ایران و ایتالیا گفت: مازندران این کشور را به عنوان هدف صادراتی مدنظر قرار داده است.

آغاز سری «آ» ایتالیا با حضور ستارگان والیبال ایران

تهران- ایرنا- هفته نخست سری «آ» والیبال ایتالیا برگزار شد و هر چهار بازیکن ایرانی شاغل در باشگاه های این کشور، به عنوان بازیکن اصلی در ترکیب تیم های خود قرار گرفتند.