اسلام آباد به استحکام روابط خود با تهران متعهد است

اسلام آباد- ایرنا- وزیر پیشین کشور پاکستان و از سناتورهای این کشور با تشریح اهمیت جمهوری اسلامی ایران در منطقه، گفت:اسلام آباد به استحکام و توسعه روابط خود با تهران متعهد است.مطالب مرتبط

دولت پاکستان: خواهان بهبود روابط تهران-ریاض هستیم

اسلام آباد - ایرنا - وزیر اطلاع رسانی کابینه دولت عمران خان نخست وزیر پاکستان در آستانه سفر ولیعهد سعودی به اسلام آباد گفت: پاکستان عمیقا خواهان بهبودی روابط میان جمهوری اسلامی ایران و عربستان است.

توصیه روزنامه پاکستانی: اسلام آباد به ملاحظات تهران توجه کند

اسلام آباد - ایرنا - یک روزنامه انگلیسی زبان پاکستان از دولت این کشور خواست تا فورا به مطالبه تهران از اسلام آباد برای برخورد با عناصر حمله تروریستی اخیر در سیستان و بلوچستان عمل کند.

رو شدن دست عربستان برای تخریب روابط ایران و پاکستان +فیلم

وزیر مشاور در امور خارجه عربستان که به پاکستان سفر کرده است با دخالت آشکار در روابط اسلام آباد و تهران اتهام زنی‌های گذشته خود را تکرار کرد.

اسلام آباد نسبت به توطئه آمریکایی صهیونیستی علیه ایران هوشیار باشد

اسلام آباد -ایرنا-روزنامه نگار پاکستانی و مجری برنامه سیاسی شبکه 'جیوز نیوز' گفت: ما اعتراضی به تعمیق روابط با سعودی نداریم اما پاکستان باید هشیار باشد که به هیچ جبهه ضدایرانی که ازسوی آمریکا و رژیم صهیونیستی هدایت می شود، ملحق نشود.

رسانه هندی:سفر بن سلمان تنش بین اسلام آباد و دهلی را افزایش می دهد

تهران- ایرنا- شبکه خبری 18 هند روز یکشنبه با اشاره به سفر بن سلمان به اسلام آباد نوشت سفر ولیعهد عربستان تنش بین پاکستان و هند را افزایش می دهد.

انتقاد از بی تفاوتی پاکستان در مقابله با تروریسم

تهران- ایرنا- رفتار اسلام آباد در مقابله با تروریست ها به گونه ای بوده که موجب نارضایتی کشورهای همسایه اش شده است؛ تهران، دهلی نو و کابل به شدت منتقد بی تفاوتی و سیاست های اسلام آباد هستند که محیط امنی را برای تروریست ها ایجاد می کند.

زاگرس اسلام آباد غرب نایب قهرمان لیگ برتر هندبال ایران

مدیرعامل باشگاه زاگرس اسلام آباد غرب گفت: تیم هندبال زاگرس اسلام آباد غرب با کسب این مقام، مجوز حضور در رقابت‌های لیگ باشگاه‌های آسیا را نیز بدست آورد.

استادپاکستانی:برخلاف ایران،اسرائیل تهدید علیه جهان اسلام است

اسلام آباد - ایرنا - کارشناس پاکستانی و استاد بخش روابط بین الملل دانشگاه کراچی گفت: هیچ خطری از جانب جمهوری اسلامی ایران وجود ندارد بلکه رژیم صهیونیستی تهدید بالقوه برای جهان اسلام و اعراب است.

وقت آن است پای روابط با ایران بایستیم

اسلام آباد - ایرنا - رئیس اندیشکده مطالعات منطقه ای پاکستان (IRS) تاکید کرد: پاکستان نباید به هیچ قیمتی روی روابط با جمهوری اسلامی ایران مصالحه کند بلکه وقت آن است که ما پای روابط با ایران در مقابل قدرت های جهان بایستیم.

اسلام‌آباد آماده عادی‌سازی مشروط روابط با اسرائیل است

وزیر خارجه پاکستان با تأکید بر تصمیم کشورش برای عادی سازی کامل روابط با اسرائیل گفت که گسترش روابط با این رژیم مشروط به پیشروی در حل مسأله فلسطین است.]]>

قطع خطوط ارتباطی و ممنوعیت برگزاری تجمعات در پاکستان

تمامی مسیر‌های منتهی به منطقه قرمز اسلام آباد نیز بسته شده و قرار است هزار ایست بازرسی ویژه در مناطق مختلف اسلام آباد دایر شود.

همکاری اسلام آباد با تهران راهکار نابودی تروریست ها است

اسلام آباد - ایرنا - سیاستمدار ارشد پاکستانی و عضو سابق مجلس سنای این کشور با محکوم کردن حمله تروریستی زاهدان تاکید کرد، همکاری مشترک پاکستان با جمهوری اسلامی ایران راهکار اصلی برای مقابله با تروریست ها در مرز مشترک است.

تعویق سفر ولیعهد رژیم سعودی به اسلام آباد

سخنگوی وزارت خارجه پاکستان در بیانیه ای اعلام کرد: سفر ولیعهد عربستان به اسلام آباد با یک روز تاخیر یکشنبه 28 بهمن آغاز می شود.

«جابر بیرانوند» مجروح حادثه تیراندازی خرم‌آباد به تهران منتقل شد

خرم‌آباد- روابط عمومی بیمارستان شهدای عشایر خرم‌آباد از پایداری شرایط جسمی «جابر بیرانوند» افسر پلیس مجروح شده در حادثه تیراندازی خرم‌آباد و انتقال وی به تهران خبر داد.

فرش قرمز آسیا زیر پای هندبالیست‌های زاگرس اسلام‌آباد غرب

نایب قهرمانی زاگرس اسلام‌آباد غرب در لیگ برتر هندبال، برای نخستین بار نماینده‌ای از استان کرمانشاه با تیمهای آسیایی مسابقه خواهد داد.

ارتباط ولیعهد عربستان با حمله تروریستی در ایران 

حمله تروریستی علیه نیروهای سپاه را نمی توان از سفر ولیعهد عربستان به پاکستان و تلاش او برای تخریب روابط تهران/ اسلام آباد جدا دانست.

تنش های دیپلماتیک پاکستان و هند بالا گرفت

اسلام آباد - ایرنا - پس از حمله تروریستی اخیر در منطقه کشمیر هند و اتهام دهلی نو علیه اسلام آباد مبنی بر دخالت در این حمله، پاکستان در غیاب سفیر هند، کاردار این کشور را احضار کرد.

داون: ایران و پاکستان از طریق دیپلماتیک حادثه خاش را پیگیری کنند

اسلام آباد - ایرنا - روزنامه انگلیسی زبان 'داون' پاکستان روز پنجشنبه نوشت تهران و اسلام آباد باید از طریق کانال های دیپلماتیک حادثه حمله تروریستی در استان سیستان و بلوچستان را پیگیری کنند.

وزیر خارجه پاکستان: روابط ما با عربستان استراتژیک است

وزیر خارجه پاکستان روابط کشورش با عربستان سعودی را "استراتژیک و استثنایی" خواند و گفت: تفاهم سیاسی مستحکمی میان ریاض و اسلام‌آباد وجود دارد.

صدور رای دیدار تیم های فرازبام خاییز و زاگرس اسلام آباد

کمیته انضباطی فدراسیون هندبال رای دیدار تیمهای فرازبام خائیز دهدشت و زاگرس اسلام آباد را صادر کرد.