درمان زخم‌های مزمن با زخم‌پوش‌های ساخت محققان کشور/امکان تجاری‌سازی بایک‌پنجم هزینه نمونه خارجی

محققان دانشگاهی موفق به ساخت زخم‌پوش‌های مهندسی‌شده بر پایه آلژینات به منظور بهبود زخم‌های مزمن شدند؛ این زخم‌پوش برای اولین بار سنتز شده و امکان تولید و تجاری‌سازی آن با یک‌پنجم هزینه نمونه‌های مشابه خارجی وجود دارد.مطالب مرتبط

درمان زخم‌های مزمن با زخم‌پوش‌های ساخت محققان کشور/امکان تجاری‌سازی بایک‌پنجم هزینه نمونه خارجی

محققان دانشگاهی موفق به ساخت زخم‌پوش‌های مهندسی‌شده بر پایه آلژینات به منظور بهبود زخم‌های مزمن شدند؛ این زخم‌پوش برای اولین بار سنتز شده و امکان تولید و تجاری‌سازی آن با یک‌پنجم هزینه نمونه‌های مشابه خارجی وجود دارد.

درمان زخم‌های مزمن از طریق زخم پوش‌های مهندسی شده ساخت محققان ایرانی

دانشجوی واحد علوم و تحقیقات موفق به ساخت زخم‌پوش‌های مهندسی شده بر پایه آلژینات، به منظور بهبود زخم‌های مزمن شد. این زخم‌پوش برای اولین بار سنتز شده و نمونه همانندی از آن وجود ندارد و امکان تولید و تجاری‌سازی آن با یک پنجم هزینه نمونه‌های مشابه خارجی وجود

درمان زخم ‌های مزمن ممکن شد

تهران - ایرنا - یک دانشجوی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی موفق به ساخت زخم ‌پوش‌ های مهندسی شده برای بهبود زخم‌ های مزمن با یک پنجم هزینه نمونه خارجی شد.

درمان زخم‌های مزمن با زخم پوش‌هایی بر پایه آلژینات

دانشجوی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد موفق به ساخت زخم‌پوش‌های مهندسی شده بر پایه آلژینات، به منظور بهبود زخم‌های مزمن شد.

راهی کم‌هزینه برای استفاده تجاری از مواد ۲بعدی

پژوهشگران دانشگاه "ام.آی.تی"، روش کم هزینه و سریعی برای تجاری‌سازی مواد دو بعدی ارائه داده‌اند.

ارائه 15 نمونه اولیه فناوری نانو برای جذب سرمایه‌گذار در یک جشنواره علمی

در بخش تجاری‌سازی یازدهمین جشنواره فناوری نانو، 15 طرح با قابلیت تجاری‌سازی ارائه شد.

محققان کشور موفق به ساخت ابزاری برای حفاری نفت شدند

محققان دانشگاه صنعتی امیرکبیر در قالب یک شرکت دانش بنیان موفق به طراحی و ساخت هدایتگر مته های حفاری شدند.

هزینه‌های درمان در کشور بالاست/ بیمه‌های ویژه پای کار بیایند

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه هزینه‌های درمان در کشور بالاست، گفت: برخی از بیماری‌های صعب‌العلاج از حمایت بیمه‌ای برخوردار نیستند و دردندانپزشکی نیز خدمات تخصصی نداریم، لذا بیمه‌های ویژه باید پای کار بیایند.

بیمه حق دارد داروهای شیمی‌درمانی خارجی را پوشش ندهد

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: برخی بیماران ترجیح می‌دهند که از موارد مشابه خارجی استفاده کنند که پوشش بیمه‌ای ندارد که در این حالت حق با بیمه بوده که هزینه آن را نپذیرد و فرد بیمار مجبور است که هزینه بیشتری را پرداخت کند.

دردهای لگنی مزمن در خانم‌ها چه دلایل و درمان‌هایی دارد؟

یکی از انواع دردهایی که به شکلی آزاردهنده، تاثیر و فشار مشخصی بر زندگی روزانه زنان می‌گذارد، درد مزمن لگنی است. در صورت تشدید علایم، این بیماری در مواردی حتی می‌تواند سبب ایجاد اختلال در فرآیند باروری شود که در این صورت نیازمند آن است تا به سرعت مورد بررس

خدمات توانبخشی معلولان روان مزمن قزوین در 6 مرکز ارائه می‌شود

مدیرکل بهزیستی قزوین گفت: خدمات توانبخشی مددجویان حوزه روامن مزمن در 2 مرکز نگهداری درمان و توانبخشی بیماران روان مردان ، 2 مرکز مختص زنان، 1 مرکز ویزیت در منزل بیماران روان و 1 مرکز روزانه بیماران روان مزمن ارائه می‌شود.

هزینه درمان در کشور بالا است

وزیر بهداشت و درمان از زیرپوشش بودن ۲۳ میلیون نفر در نظام ارجاع سلامت در کشور خبر داد.

خودکفایی ایران در تولید کابین/اقتصاد مقاومتی در توچال/آموزش یارانه‌ای اسکلی در 5 جلسه

مدیرعامل شرکت تله کابین توچال با اعلام خودکفایی ایران در تولید کابین تله‌کابین و با اشاره به آموزش یارانه‌ای اسکلی برای تمام اقشار جامعه، گفت: تولید کابین در ایران یک پنجم نمونه خارجی هزینه دارد.

مسیر پر پیچ و خم دانش بنیان ها تا تجاری سازی

سمنان - ایرنا - روند فعالیت شرکت های دانش بنیان از مسیر پارک های علم و فناوری در کشور جا افتاده است، ولی همچنان تا تجاری سازی و تبدیل ایده ها به ثروت، نخبگان کشور با مشکلات متعددی مواجه هستند.

مسیر پر پیچ و خم دانش بنیان ها تا تجاری سازی

سمنان - ایرنا - روند فعالیت شرکت های دانش بنیان از مسیر پارک های علم و فناوری در کشور جا افتاده است، اما هم چنان تا تجاری سازی و تبدیل ایده ها به ثروت، نخبگان کشور با مشکلات متعددی مواجه هستند.

مدیر کل بیمه سلامت مازندران: هزینه درمان در استان بالا است

ساری- ایرنا- مدیرکل بیمه سلامت مازندران هزینه درمان پارسال جمعیت حدود یک میلیون و 650هزار نفری تحت پوشش این بیمه در استان را هفت هزار میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: آگاهی مردم درخصوص مسائل بهداشتی کم و هزینه درمان بالا است.

اولین مرکز درمان سکته حاد مغزی غرب کشور در دست ساخت است

کرمانشاه - ایرنا - مدیرعامل مجتمع بیمارستانی امام رضا (ع) گفت: اولین مرکز تشخیص و درمان سکته حاد مغزی در غرب کشور در این بیمارستان هم اکنون در دست ساخت است.

اولین مرکز درمان سکته حاد مغزی غرب کشور در دست ساخت است

مدیرعامل مجتمع بیمارستانی امام رضا (ع) کرمانشاه گفت: اولین مرکز تشخیص و درمان سکته حاد مغزی در غرب کشور در این بیمارستان هم اکنون در دست ساخت است.

تجاری سازی ایده های دانش بنیان راه خروج از مشکلات کشور است

سمنان - ایرنا - معاون برنامه ریزی و نظارت بنیاد ملی نخبگان گفت: تجاری سازی ایده های دانش بنیان و توجه بیش از پیش به این مقوله، راه برون رفت از مشکلات کشور است.

تجاری سازی ایده های دانش بنیان راه خروج از مشکلات کشور است

سمنان - ایرنا - معاون برنامه ریزی و نظارت بنیاد ملی نخبگان گفت: تجاری سازی ایده های دانش بنیان و توجه بیش از پیش به این مقوله، راه برون رفت از مشکلات کشور است.