فضای مجازی روابط خانوادگی را خدشه‌ دار می ‌کند

بندر عباس - ایرنا - رییس اداره تبلیغات اسلامی میناب گفت: فضای مجازی توجه به معنویات را کم رنگ و روابط خانوادگی را خدشه‌ دار می‌ کند.مطالب مرتبط

فضای مجازی روابط خانوادگی را خدشه‌ دار می ‌کند

بندر عباس - ایرنا - رییس اداره تبلیغات اسلامی میناب گفت: فضای مجازی توجه به معنویات را کم رنگ و روابط خانوادگی را خدشه‌ دار می‌ کند.

نقش روابط عمومی دانشگاهها در فضای تحریم

قائم مقام وزیر علوم در نشست دبیران شورای هماهنگی روابط عمومی دانشگاه‌ها بر استفاده روابط عمومی ها از پتانسیل‌های فضای مجازی تأکید کرد.

به‌دنبال ملی کردن پلتفرم‌های فضای مجازی هستیم

دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور گفت: در حال حاضر به دنبال ملی کردن پلتفرم‌های فضای مجازی هستیم زیرا ضریب نفوذ در دنیا و منابع اقتصادی کافی نداریم و این برنامه است که طی آن مردم را از سلطه غربی فضای مجازی خارج کنیم.

به‌دنبال ملی کردن پلتفرم‌های فضای مجازی هستیم/پشت‌پرده مجهول و مبهم پیام رسان‌ها

دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور گفت: در حال حاضر به دنبال ملی کردن پلتفرم‌های فضای مجازی هستیم زیرا ضریب نفوذ در دنیا و منابع اقتصادی کافی نداریم و این برنامه ای است که طی آن مردم را از سلطه غربی فضای مجازی خارج کنیم.

کنشگران سیاسی فضای مجازی به محیط واقعی نزدیک شوند

عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران ضمن پرداختن به مبحث کنش سیاسی در فضای مجازی، بر این نکته تاکید کرد که فضای مجازی در ایران به جای ساختن پل، دیوارهایی را ایجاد کرده است.

بازار نیکشهر از فضای مجازی تا واقعیت

در چند روز اخیر با انتشار تصاویری، افرادی در فضای مجازی مدعی شده بودند که بازار نیکشهر تعطیل است ، اما همکاران رییسی که در جمع بازاریان موضوع رو جویا شد اونها این مطلب رو یک شایعه دیگر از فضای مجازی می دانستند .

فروش طلا در فضای مجازی قانونمند می‌شود

سخنگوی اتحادیه کسب و کار‌های فضای مجازی: ضوابط رسته فروش طلا در فضای مجازی تدوین می‌شود.

سیاست دادستانی در فضای مجازی تغییر نمی کند

تهران- ایرنا- سرپرست معاونت فضای مجازی دادستانی کل کشور گفت: تغییری در سیاست های فضای مجازی با حضور من در این سمت ایجاد نمی شود.

بیشترین آسیب‌های جوانان در حوزه فضای مجازی است

قم - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم با انتقاد از بی‌توجهی به تهدیدهای فضای مجازی، گفت: عمده آسیب‌هایی که جوانان و جامعه متحمل می‌شوند در حوزه فضای مجازی است.

بانک اطلاعاتی حمایت از فضای مجازی کودکان تشکیل شد

مجری سند حمایتی و برنامه اقدام توسعه خدمات فضای مجازی کودک با تاکید بر رونمایی از برنامه‌های بخش خصوصی در این حوزه گفت: تمام طرح‌های رونمایی شده در مورد توسعه خدمات فضای مجازی کودک در دسترس است که یک بانک اطلاعاتی برای بازیگران خدمات فضای مجازی کودک (کودک

بجنورد| سیاست‌های دولت در خصوص فضای مجازی "مبهم" است

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان شمالی گفت: سیاست مبهم دولت در فضای مجازی، فعالان فضای مجازی را در دوگانگی قرار داده است.

تشریح برنامه‌های سرپرست معاونت فضای مجازی دادستانی کل کشور

سرپرست معاونت فضای مجازی دادستانی کل کشور خطاب به نخبگان فضای مجازی و همه کسانی که دغدغه تولیدات ملی در این فضا را دارند، آمادگی خود برای حمایت از ایده‌های جدید و ملی به ویژه در بحث شبکه‌های اجتماعی داخلی را اعلام کرد.]]>

راه‌اندازی موکب مجازی و سه بالن برای بهبود ارتباطات اربعین

دبیر شورای عالی فضای مجازی کشور از راه‌اندازی موکب مجازی برای ساماندهی فعالیت‌های فرهنگی و محتوایی و به اشتراک‌گذاری آن‌ها در فضای مجازی در ایام راهپیمایی اربعین حسینی(ع) خبر داد.

لزوم تولید محتوای مناسب در فضای مجازی

فضای مجازی محلی برای استعمار کشورها است.

دانش‌آموزان برای ارائه اطلاعات در فضای مجازی مراقب باشند/ هیچ چیز در فضای مجازی پاک نمی‌شود

مدیرکل مشاوره و مددکاری معاونت اجتماعی ناجا گفت: دانش‌آموزان بدانند در فضای مجازی هیچ‌ چیز پاک نمی‌شود و از این بابت باید در ارائه اطلاعات مراقبت کنند و سعی کنند از بازی‌های مناسب کامپیوتری استفاده کنند.]]>

دانش‌آموزان برای ارائه اطلاعات در فضای مجازی مراقب باشند/ هیچ چیز در فضای مجازی پاک نمی‌شود

مدیرکل مشاوره و مددکاری معاونت اجتماعی ناجا گفت: دانش‌آموزان بدانند در فضای مجازی هیچ‌ چیز پاک نمی‌شود و از این بابت باید در ارائه اطلاعات مراقبت کنند و سعی کنند از بازی‌های مناسب کامپیوتری استفاده کنند.

تشریح برنامه‌های سرپرست معاونت فضای مجازی دادستانی کل کشور

سرپرست معاونت فضای مجازی دادستانی کل کشور از حمایت از شبکه های اجتماعی داخلی تا برنامه ریزی برای پیشگیری از وقوع جرم در فضای مجازی سخن گفت.

واکنش خرم آبادی به خبر رفتنش از معاونت فضای مجازی

تهران-ایرناپلاس- معاون سابق امور فضای مجازی دادستانی کل کشور در واکنش به خبر رفتنش از این سمت می‌گوید علت رفتن از معاونت امور فضای مجازی دادستانی کل کشور «بماند.» اما در همین حال تأکید دارد اختلافی در کار نبوده و جواد جاویدنیا به پیشنهاد او انتخاب شده است

فضای مجازی واقعیت اجتماعی را نمی سازد/به صورت مجازی مجاور هم شدیم

محمدرضا اصنافی گفت: فضای مجازی ابداً یک واقعیت اجتماعی را نمی سازد بلکه آن را مانند دستگاه سونوگرافی نمایش می دهد و به آن ضریب می دهد و شرایط خلوت انسان ها را به ما نشان می دهد.

دشمنان در فضای مجازی تبلیغات شوم زیادی علیه ملت ایران می کنند

زنجان-امام جمعه ابهر به تلاش و جنگ دشمنان در فضای مجازی اشاره کرد و گفت: امروز دشمنان در فضای مجازی و حقیقی تبلیغات شوم زیادی علیه ملت مظلوم ایران و نظام اسلامی ایران انجام می‌دهند.