فضای مجازی روابط خانوادگی را خدشه‌ دار می ‌کند

بندر عباس - ایرنا - رییس اداره تبلیغات اسلامی میناب گفت: فضای مجازی توجه به معنویات را کم رنگ و روابط خانوادگی را خدشه‌ دار می‌ کند.مطالب مرتبط

فیلترینگ یا مدیریت فضای مجازی

کرج - ایرنا - وقتی از مجاز سخن می گوییم یعنی فضایی مقابل فضای واقعی، اکنون اما به مدد فناوری و دانش بشری، جهان با پدیده جدیدی موسوم به اینترنت و فضای مجازی دست یافته که نه تنها نمی توان آن را فضای مجازی نامید، بلکه گاه حتی واقعی تر از واقعی است.

افسردگی و انزوا؛ پیامد افراط در استفاده از فضای مجازی

کارشناس سلامت نوجوانان، جوانان و مدارس معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: ورود افراطی جوانان و نوجوانان به فضای مجازی باعث کاهش روابط اجتماعی، ایجاد افسردگی و در نهایت منجر به انزوای آنان می شود.

سلبریتی‌ها در دام مدعیان "ضمانت امنیت فضای مجازی"

یک کارشناس امنیت فضای مجازی نسبت به ادعای شغلی تحت عنوان تضمین‌گر امنیت در فضای مجازی هشدار داد و تاکید کرد که چنین ادعایی به هیچ عنوان صحت ندارد.

انزوا و افسردگی ره آورد استفاده بی رویه نوجوانان از فضای مجازی

کارشناس سلامت نوجوانان، جوانان و مدارس معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گفت: ورود افراطی جوانان و نوجوانان به فضای مجازی باعث کاهش روابط اجتماعی، ایجاد افسردگی و در نهایت منجر به انزوای آنان می‌شود.

برای حضور در فضای مجازی، کودکان را باید از نو شناخت

تهران-ایرنا- بسیاری از منتقدان حوزه کودک و فضای مجازی به این نتیجه رسیده اند که مدتهاست از این سوال که «آیا فضای مجازی برای کودکان خوب است یا بد؟» گذر کرده ایم و آنچه باید در حال حاضر مد نظر قرار بدهیم، این است که با قواعد، ضوابط و استفاده درست از آن آشنا

مجرمان به فضای مجازی کوچ کرده‌اند/ رشد 80 درصدی جرایم فضای مجازی در تهران

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه مجرمان به فضای مجازی کوچ کرده‌اند، از رشد 80 درصدی وقوع جرایم در فضای مجازی در تهران خبر داد.

ضرورت حضور زنان در شورای عالی فضای مجازی

تهران- ایرنا- رئیس هیات مدیره شبکه علمی ایران معتقد است باید در شورای عالی فضای مجازی از حضور زنان بهره برد و آن‌ها را در تصمیم‌گیری‌ها سهیم کرد و نباید در خصوص فضای مجازی، سلیقه‌ای برخورد شود.

رسانه ملی باید پادزهری برای فضای مجازی باشد

قم - ایرنا - آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید با اشاره به گسترش فضای مجازی و ضرورت برنامه ریزی برای کاهش آسیب های آن گفت: رسانه ملی باید پادزهری برای فضای مجازی باشد.

رسانه ملی باید پادزهری برای فضای مجازی باشد

قم - ایرنا - آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید با اشاره به گسترش فضای مجازی و ضرورت برنامه ریزی برای کاهش آسیب های آن گفت: رسانه ملی باید پادزهری برای فضای مجازی باشد.

حضور فعال در فضای مجازی لازمه شکست محاصره تبلیغاتی دشمنان است

کرمان - معاون مرکز ملی فضای مجازی با اشاره به اینکه به شکست دشمن در توییتر نزدیک شده‌ایم، گفت: حضور فعال، با شناخت و با دست پر در فضای مجازی نیاز ما برای شکست محاصره تبلیغاتی است.

معاملات طلا در فضای مجازی غیرقانونی است

نایب رئیس­ اتحادیه طلا و جواهر: هرگونه معامله طلا و خرید و فروش جواهر و سکه، در فضای مجازی غیر قانونی است

کشف ۶۳ درصدی جرایم فضای مجازی در فارس

۶۳ درصد از جرایم فضای مجازی در۱۰ ماه نخست امسال در سطح استان فارس کشف شده است. سردار احمدعلی گودرزی فرمانده انتظامی استان فارس با اشاره به افزایش ۱۲۰ درصدی جرایم فضای مجازی در استان ادامه داد: ۸۱ درصد این جرایم مربوط به برداشت از حساب‌های بانکی شهروندان ا

قانون پایستگیِ زامبی/ فضای مجازی، دشمن قسم خورده ورزشی ها

حملات پیاپی به سلبریتی ها و اشخاص معروف در فضای مجازی به یک عادت تبدیل شده است و ورزشی ها هم از این قضیه در امان نمانده اند.]]>

اقدامات پیشگیرانه برای کاهش جرایم مهم است

معاون فضای مجازی دادستان کل کشور با بیان اینکه باید به فکر پیشگیری از جرایم باشیم، از افزایش جرایم مالی در حوزه فضای مجازی خبر داد.

سرافراز: عقب‌افتادن صداوسیما از فضای مجازی، جدی است

رئیس سابق رسانه ملی اعتقاد دارد باید برای سپهر رسانه‌ای کشور تمهید ویژه‌ای اندیشیده می‌شد که امروز رسانه ملی از فضای مجازی عقب بیفتد.

به نسخه‌های فضای مجازی اعتماد نکنید

متخصص طب ایرانی گفت: بسیاری از نسخه‌های موجود فضای مجازی نه تنها باعث بهبود بیمار نخواهد شد بلکه باعث بدبینی به طب سنتی نیز می‌شود.

کشف ۶۳ درصدی جرائم فضای مجازی در فارس + فیلم

۶۳ درصد از جرائم فضای مجازی در۱۰ ماه نخست امسال در استان فارس کشف شده است.

گردهمایی فعالان فضای مجازی فارس

نخستین گرد همایی فعالان فضای مجازی فارس امروز در شیراز برگزار شد.

مسابقات تیراندازی

ایرنا - بیرجند - مسابقات تیراندازی اسلحه بادی با حضور جمعی از اصحاب رسانه و فعالان حوزه فضای مجازی به همت مرکز استانی سازمان فضای مجازی سراج در بیرجند برگزار شد.3028*

ریشه‌یابی افزایش جرایم در فضای مجازی

جرایم در فضای مجازی آنطور از سوی پلیس اعلام شده از ابتدای امسال تا پایان آبان ماه رشدی ۷۱ درصدی در مقایسه با مدت مشابه سال قبل داشته است و این یعنی بلندتر شدن صدای زنگ خطری که از رشد این جرائم در چند سال اخیر به صدا درآمده بود. ریشه‌های اجتماعی و دلایل اف