250 بیمار خارجی در بیمارستانهای سیستان و بلوچستان پذیرش شدند

زاهدان - ایرنا - مسئول گردشگری سلامت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: 250 بیمار خارجی در 6 ماهه نخست امسال در مراکز بهداشتی درمانی این استان پذیرش و مداوا شدند.مطالب مرتبط

250 بیمار خارجی در بیمارستانهای سیستان و بلوچستان پذیرش شدند

زاهدان - ایرنا - مسئول گردشگری سلامت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: 250 بیمار خارجی در 6 ماهه نخست امسال در مراکز بهداشتی درمانی این استان پذیرش و مداوا شدند.

145 بیمار ناشی از طوفان شن در شمال سیستان و بلوچستان

وضعیت نامساعد جوی در شهرستان های شمالی سیستان و بلوچستان، 145 نفر را در 48 ساعت گذشته روانه بیمارستان ها و مراکز درمانی این منطقه کرده است.

ورود گردشگر خارجی به سیستان و بلوچستان 23 درصد رشد داشت

زاهدان - ایرنا - مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان گفت: ورود گردشگر خارجی به این استان در 6 ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه 23 درصد رشد داشته است.

اعتیاد، علت پذیرش 90 درصد کودکان بهزیستی سیستان و بلوچستان

مدیرکل بهزیستی سیستان و بلوچستان گفت: 90 درصد کودکانی که در مراکز بهزیستی استان پذیرفته می‌شوند، به‌علت اعتیاد به مواد مخدر است که نیاز به کارگروهی برای رفع این پدیده چند مجهولی است.

400 دانشجوی سیستان و بلوچستان آماده اعزام به کربلا شدند

زاهدان - ایرنا - مسئول سازمان بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان گفت: 400 دانشجو از دانشگاه های مختلف این استان در قالب کاروان های زیارتی برای پیاده روی اربعین حسینی آماده اعزام به کربلای معلی شدند.

آزادی 3 تبعه خارجی از چنگال آدم‌ربایان در زاهدان/ 2 آدم ربا دستگیر شدند

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری 2 قاچاقچی آدم ربا و آزادی 3 گروگان تبعه خارجی در زاهدان خبر داد.

ثبت 990 مورد چند قلو/ محمد و فاطمه پرطرفدارترین اسامی در سیستان و بلوچستان

مدیرکل ثبت احوال سیستان و بلوچستان گفت: از ابتدای سال جاری 990 واقعه ولادت چند قلوزایی در ادارات ثبت احوال سیستان و بلوچستان به ثبت رسیده است.

تلاش شبانه‌روزی نهادها و نیروهای مردمی سیستان و بلوچستان جهت رفاه حال زائران پاکستانی

معاون سیاسی و امنیتی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: امسال تلاش‌های بسیار زیادی توسط دستگاه‌های اجرایی و همچنین نهادهای امنیتی سیستان و بلوچستان به کار گرفته شده تا زائران پاکستانی اربعین حسینی در سیستان و بلوچستان اوقات خوبی را سپری کنند.

واردات دام زنده خارجی به سیستان و بلوچستان نهایی شده است

زاهدان- ایرنا- معاون بهداشت و پیشگیری سازمان دامپزشکی کشور گفت: برنامه واردات دام زنده از کشورهای دیگر به سیستان و بلوچستان نهایی شده و بزودی عملیاتی می شود.

پیش‌بینی اختلال در ترددهای جاده‌ای سیستان و بلوچستان در پی وزش طوفان

رئیس کارگروه پیش‌بینی و هشدار هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: فردا وزش باد شدید و در برخی نقاط طوفان گرد و خاک در نواحی شمالی سیستان و بلوچستان ادامه دارد.

کاهش کانون‌های هاری در سیستان و بلوچستان

‌مدیرکل دامپزشکی سیستان و بلوچستان ظرفیت تعداد کلی کشتارگاههای صنعتی، سنتی دام، طیور و همچنین بسته بندی گوشت قرمز و ماهی و میگو را در سیستان و بلوچستان 76 واحد عنوان کرد و گفت: هم اینک به دلیل نوسانات ارز 21 واحد از این مراکز در استان مشغول فعالیت هستند .

سیستان و بلوچستان| یک دهنه غار در ارتفاعات سراوان کشف شد

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان سیستان و بلوچستان گفت: گشت و کنترل محیط بانان سیستان و بلوچستان در مناطق صعب العبور شهرستان سراوان منجر به کشف یک دهنه غار شد. 

2 قاچاقچی با یک تن و 8 کیلو مواد افیونی در سیستان و بلوچستان دستگیر شدند

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری 2 قاچاقچی و کشف یک تن و 8کیلو مواد افیونی در عملیات شبانه پلیس مبارزه با مواد مخدر خبر داد.

طوفان سیستان ۱۴۵ نفر را روانه بیمارستان کرد

زاهدان - مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: ۱۴۵ نفر از مردم منطقه سیستان به دلیل عوارض تنفسی، چشمی و قلبی ناشی از طوفان گرد و خاک راهی مراکز درمانی شدند.

طوفان در شمال سیستان و بلوچستان فروکش کرد

رئیس گروه پیش‌بینی و هشدار اداره‌کل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: از صبح امروز طوفان در شمال سیستان و بلوچستان فروکش کرده است.

طرح شناسایی نصابان آسانسورها در سیستان و بلوچستان اجرایی شد

مدیر کل استاندارد سیستان و بلوچستان گفت: با فراخوان عمومی نسبت به شناسایی آسانسورهای منصوبه طرح شناسایی و ساماندهی نصابان در سیستان و بلوچستان اجرایی شده است.

ویزیت رایگان روستائیان در سیستان و بلوچستان

150 نفر از روستائیان سیستان و بلوچستان به مناسبت گرامیداشت روز روستا ویزیت رایگان شدند.

روزانه 6 تا 7 هزار بیمار دربیمارستان میلاد پذیرش می شوند

ائم مقام مدیرعامل بیمارستان میلاد گفت‌: روزانه 6 تا 7 هزار بیمار دربیمارستان میلاد پذیرش می شوند و در زمینه پیوند كلیه سومین مركز كشوری و دومین مركز در تهران هستیم.

حمایت از ۶۴ هزار سالمند سیستان و بلوچستان

مدیرکل کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: 64 هزار و ۳۵۶ سالمند از خدمات مستمری، درمان و بهداشت و تسهیلات کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان بهره مند هستند.

ازادی دو گروگان دلگانی با تلاش نیرو‌های نظامی و امنیتی سیستان و بلوچستان

با تلاش نیرو‌های نظامی و امنیتی سیستان و بلوچستان ۲گروگان دلگانی در کمتر از ۵ساعت آزاد شدند.