250 بیمار خارجی در بیمارستانهای سیستان و بلوچستان پذیرش شدند

زاهدان - ایرنا - مسئول گردشگری سلامت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: 250 بیمار خارجی در 6 ماهه نخست امسال در مراکز بهداشتی درمانی این استان پذیرش و مداوا شدند.مطالب مرتبط

شناسایی 398 نیروی کار خارجی غیر مجاز در سیستان و بلوچستان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: طی 8 ماهه گذشته از سال جاری، 398 تبعه خارجی غیر مجاز در استان شناسایی شده اند.]]>

شناسایی 398 نیروی کار خارجی غیرمجاز در سیستان و بلوچستان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: طی 8 ماهه گذشته از سال جاری، 398 تبعه خارجی غیرمجاز در استان شناسایی شده اند.

رتبه نخست سیستان و بلوچستان در تولید چای ترش

مدیر باغبانی جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان با بیان این‌که از هر هکتار مزارع چای ترش سیستان و بلوچستان 800 کیلوگرم محصول برداشت می‌شود، گفت: از سطح 650 هکتار از زمین های کشاورزی سیستان و بلوچستان چای ترش برداشت شد.

فارس من| متخلفان حوزه آرد و نان در سیستان و بلوچستان بیش از 887 میلیون ریال جریمه شدند

مدیرکل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان، با بیان اینکه متخلفان بخش آرد و نان در این استان به میزان 887 میلیون و 244 هزار ریال محکوم شدند، گفت: از همکاری مردم و رسانه‌ها که مشکلات و تخلفات را به دستگاه‌های نظارتی منعکس می‌کنند، قدردانی می‌کنیم.

دو دونده از سیستان و بلوچستان در تیم ملی دو و میدانی

دو دونده از سیستان و بلوچستان برای حضور در مسابقات قهرمانی دو و میدانی آسیا انتخاب شدند.

توقیف ۲ کشتی ترال چینی در آب‌های ساحلی سیستان و بلوچستان

زاهدان - مدیر کل شیلات سیستان و بلوچستان گفت: دو فروند کشتی غیرمجاز صیادی چینی توسط گارد ساحلی اداره بنادر و دریانوردی چابهار توقیف شدند.

اختصاصی| استاندار سیستان و بلوچستان: بمب‌گذاری در چابهار "انتحاری" بود/2 نفر شهید شدند/ بررسی حادثه توسط نیروهای امنیتی

گروه استان‌ها ـ استاندار سیستان و بلوچستان جزئیات حادثه امروز صبح چابهار را تشریح کرد.

سیستان و بلوچستان| چهار مظنون در رابطه با حادثه تروریستی چابهار دستگیر شدند

دادستان عمومی و انقلاب زاهدان از دستگیری چهار متهم در شهرستان‌های مختلف استان سیستان و بلوچستان در ارتباط با حادثه تروریستی چابهار خبر داد.

سیستان و بلوچستان؛ رکورددار بازماندگان از تحصیل در کشور

‌سیستان و بلوچستان رکوردار بازماندگان از تحصیل در میان 31 استان ایران است و دختران نیز رکورددار بازماندگان از تحصیل در سیستان و بلوچستان هستند؛ بازماندگانی که بی‌توجهی به آن‌ها عواقبی بعضا امنیتی در پی دارد.

شیلات، نماد اقتصاد و توسعه در سیستان و بلوچستان

مدیرکل شیلات سیستان و بلوچستان گفت: یکی از اسناد مهمی که در سیستان و بلوچستان با نگاه اقتصاد و اشتغال تصویب شده سند توسعه و چشم انداز شیلات است. در این زمینه ما ۴۲ هزار هکتار از مزارع را برای کشت میگو شناسایی کرده ایم و تا کنون توانسته ایم ۷۰۰ هکتار را زی

بازدید باستان شناس ایتالیایی از آثار باستانی سیستان و بلوچستان

استاد و پژوهشگر دوره تاریخی سیستان در دانشگاههای رُم و ناپل ایتالیا از آثار باستانی منطقه سیستان و بلوچستان دیدن کرد.

کشف بیش از ۵ تن موادمخدر در سیستان و بلوچستان

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف ۵ تن و ۴۶۱ کیلوگرم مواد افیونی توسط رزمندگان ولایت‌مدار یگان‌های تکاوری قرارگاه عمار خبر داد.

شناسایی ظرفیت‌های سیستان و بلوچستان از راه‌های مناسب توسعه استان است

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سیستان و بلوچستان گفت: شناسایی توانمندی‌ها و ظرفیت‌های سیستان و بلوچستان و بهره‌گیری از نیروی جوان بومی منطقه از جمله راه‌های مناسب در بحث اشتغال و توسعه این استان است.

تکمیل و بازسازی ۹۲۹ مسکن مددجویی در سیستان و بلوچستان

‌مدیرتامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: در ۸ ماهه نخست سال‌جاری ۶ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان به منظور ساخت، خرید، تعمیر، تکمیل و بازسازی ۹۲۹ مسکن مددجویی در سطح استان سیستان و بلوچستان هزینه شده است‌.

3 هزار بیمار از رادیوتراپی رایگان مهرانه بهره مند شدند

زنجان - ایرنا - مسئول کلینیک رادیوتراپی انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان استان زنجان (مهرانه) گفت: از ابتدای فعالیت این مرکز سه هزار و 729 بیمار بصورت رایگان پذیرش و تحت درمان قرار گرفتند که ارزش ریالی این خدمت، بیش از 220 میلیارد ریال بوده است

تامین ۷۰ درصد ماهیان صنعتی کشور توسط شیلات سیستان و بلوچستان

‌مدیرکل شیلات سیستان و بلوچستان گفت: شیلات سیستان و بلوچستان ۷۰ درصد ماهیان صنعتی کشور را تأمین می‌کند و علاوه بر آن محصولات استان به کشورهای روسیه، امارات و چین صادر می‌شود.

افزایش تلفات جاده‌ای در شمال سیستان و بلوچستان

رییس پلیس راه شمال استان سیستان و بلوچستان گفت: تلفات جاده ای در شمال سیستان و بلوچستان در هفت ماهه امسال 32 درصد افزایش داشته است.

عقب‌ماندگی سیستان و بلوچستان را باید جبران کنیم

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: عقب‌ماندگی سیستان و بلوچستان را با آگاهی و توانایی که می‌توان ایجاد کرد باید جبران کنیم.]]>

گزارش تسنیم از دومین سفر وزیر ارشاد به سیستان و بلوچستان

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پنجشنبه گذشته در دومین سفر خود به استان سیستان و بلوچستان از ظرفیت‌های فرهنگی و هنری منطقه بلوچستان بازدید کرد؛ سفری که اخبار آن به دلیل حادثه تروریستی چابهار به حاشیه رفت.

بنام سیستان و بلوچستان، به کام سایراستانها

80 درصد سوخت قاچاق در مرزهای سیستان و بلوچستان، از سایر استان ها به این استان وارد و از مرزها خارج می شود.