لاریجانی: آمریکا از روابط دوستانه ایران و ترکیه ناراحت است

آنتالیا- ایرنا- رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با بینالی یلدریم رییس مجلس ملی ترکیه گفت که آمریکا و برخی کشورهای منطقه از همکاری راهبردی و روابط دوستانه دو کشور ناراحت هستند.مطالب مرتبط

لاریجانی: آمریکا از روابط دوستانه ایران و ترکیه ناراحت است

آنتالیا- ایرنا- رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با بینالی یلدریم رییس مجلس ملی ترکیه گفت که آمریکا و برخی کشورهای منطقه از همکاری راهبردی و روابط دوستانه دو کشور ناراحت هستند.

مذاکره با هیات پارلمانی 10 کشور حاصل سفر لاریجانی به ترکیه

آنتالیا - ایرنا - 'علی لاریجانی' رییس مجلس شورای اسلامی ایران که برای شرکت در سومین 'اجلاس بین المجالس اوراسیا' به شهر 'آنتالیای' ترکیه سفر کرده بود، با هیات های پارلمانی 10 کشور دیدار و مذاکره کرد.

نشریات ترکیه در یک نگاه|ترامپ: روابط ما با ترکیه به دوران قبل باز می‌گردد/ لاوروف: آمریکا در شرق فرات به دنبال تاسیس دولت است

دیدار کشیش برونسون با دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا، تیتر مشترک اغلب روزنامه‌های امروز ترکیه است.

ابراز امیداوری اردوغان به بهبود روابط ترکیه و آمریکا

رئیس جمهوری ترکیه به دنبال آزادی کشیش آمریکایی در این کشور که تحسین همتای آمریکایی‌اش را در پی داشت، ابراز امیدواری کرد که روابط دو کشور به قبل از تنش‌های اخیر برگردد.

روابط ایران و ژاپن از پشتوانه ارتباطات فرهنگی برخوردار است

پکن- ایرنا- سفیر جمهوری اسلامی ایران در ژاپن با اشاره به روابط دوستانه توکیو - تهران اظهار داشت: روابط ایران و ژاپن، روابطی است که از قدمت تاریخی و نیز پشتوانه ارتباطات مردمی و فرهنگی برخوردار است.

لاریجانی به تهران بازگشت

آنکارا- ایرنا- علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی ایران که در راس یک هیات پارلمانی در سومین اجلاس بین المجالس اوراسیا در شهر آنتالیای ترکیه حضور یافته بود، پس از پایان این اجلاس به تهران بازگشت.

لاریجانی وارد ترکیه شد

رئیس مجلس شورای اسلامی که به منظور شرکت در سومین اجلاس بین المجالس کشورهای عضو اتحادیه اوراسیا به ترکیه سفر کرده است، در بدو ورود به ترکیه مورد استقبال رسمی مسئولین این کشور قرار گرفت.

لاریجانی خواستار همکاری کشورها در برابر رفتار تند آمریکا شد

آنتالیا- ایرنا- علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی ایران در دیدار با 'ویاچسلاو ولودین' رییس دومای دولتی فدراسیون روسیه، خواستار همکاری همه کشورها در برابر رفتار تند آمریکا شد.

هدف تحریم جلوگیری از زلزله سیاسی در روابط آمریکا وریاض است

نیویورک - ایرنا- تحلیلگر مسایل ایران و آمریکا هدف تحریم های روز گذشته (سه شنبه) علیه تهران را جلوگیری از زلزله سیاسی در روابط واشنگتن-ریاض دانست و گفت: امروز پمپئو به جای سفر به منطقه برای ادامه تبلیغ ایران هراسی به دنبال کنترل خطر بحران در روابط کشورش با

جهانبخش: کاش در این اردو ۲ بازی دوستانه داشتیم

وینگر تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید کاش علاوه بر بازی دوستانه تیم ملی با بولیوی، یک دیدار دوستانه دیگر هم برگزار می‌شد.

سفر لاریجانی به آنتالیا

ایرنا-آنتالیا-علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی ایران برای شرکت در سومین اجلاس مجالس اوراسیا عصر امروز دوشنبه وارد شهر آنتالیای ترکیه شد.سومین اجلاس بین المجالس کشورهای اوراسیا از امروز با حضور روسای مجلس 20 و هیات های پارلمانی از 18 کشور آسیایی و اروپا

رئیس مجلس شورای اسلامی وارد ترکیه شد

آنکارا- ایرنا- علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی ایران برای شرکت در سومین اجلاس مجالس اوراسیا عصر امروز دوشنبه در راس هیاتی وارد شهر آنتالیای ترکیه محل برگزاری این اجلاس شد و مورد استقبال نائب رییس مجلس ترکیه قرار گرفت.

سوال و جواب ترامپ و کشیش برونسون/ پاسخ توییتری اردوغان به ترامپ

رئیس جمهور آمریکا وعده داد که روابط آمریکا و ترکیه به دوران قبل باز خواهد گشت.

نگاهی به مطالب ستون نویس‌های ترکیه|روابط آنکارا و واشنگتن بعد از آزادی برونسون/ موساد و ماجرای خاشقجی

پس از آزادی کشیش برونسون وقت آن فرا رسیده که سران آمریکا و ترکیه در مورد اختلافات دیگر مذاکره کنند.

منطقه آزاد ماکو تسهیل کننده مراودات تجاری ایران و ترکیه است

ارومیه- ایرنا- رییس شورای روابط بازرگانی ترکیه و ایران گفت: منطقه آزاد ماکو نقش تسهیل کننده در راستای توسعه مراودات تجاری ایران و ترکیه دارد که امیدواریم این نقش را روز به روز با تلاش بیشتر ایفا کند.

قطر و ترکیه درباره روابط نظامی دو جانبه گفت و گو کردند

دوحه - ایرنا - 'خالد العطیه' معاون نخست وزیر و وزیر دفاع قطر در دیدار با 'رجب طیب اردوغان' رئیس جمهوری ترکیه روابط دو کشور در زمینه نظامی را مورد بحث و بررسی قرار داد.

با وجود آزادی کشیش برانسون، اختلافاتی واقعی بین آنکارا و واشنگتن وجود دارد

تحلیل‌گر ارشد اندیشکده آمریکایی تداوم روابط آنکارا با تهران، نهایی شدن خرید سامانه «اس-400 » و موضوع سوریه را از جمله موانع جدی در بهبود روابط دیپلماتیک بین ترکیه و آمریکا برشمرد.

لاریجانی: مشکلات جهانی نتیجه یکجانبه گرایی آمریکاست

آنتالیا- ایرنا- علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی ایران مشکلات جهانی را نتیجه یکجانبه گرایی آمریکا عنوان کرد و خواستار اتحاد کشورها در برابر اقدامات فراقانونی و یکجانبه گرایانه شد.

عمان به روابط تجاری خود با ایران در دوران تحریم‌های آمریکا ادامه می‌دهد

عمان که به‌خاطر دیپلماسی بی‌طرفانه خود به‌عنوان «سوئیس خاورمیانه» شناخته می‌شود به روابط خود با ایران حتی در دوران تحریم‌های آمریکا ادامه خواهد داد.

وریا غفوری: هر بازی دوستانه‌ای به تیم ملی کمک می‌کند

مدافع تیم ملی فوتبال ایران معتقد است هر دیدار دوستانه می‌تواند به تیم ملی کمک کند.