لزوم رایزنی ویژه وزارت خارجه برای لغو روادید زائران اربعین

رئیس کمیته روابط خارجی مجلس گفت: تردد اتباع ایران و عراق باید تحت ضوابط و مقررات خاصی در ایام اربعین صورت گیرد، وزارت خارجه می‌تواند در زمینه لغو روادید رایزنی های ویژه‌ای انجام دهد.مطالب مرتبط

لزوم رایزنی ویژه وزارت خارجه برای لغو روادید زائران اربعین

رئیس کمیته روابط خارجی مجلس گفت: تردد اتباع ایران و عراق باید تحت ضوابط و مقررات خاصی در ایام اربعین صورت گیرد، وزارت خارجه می‌تواند در زمینه لغو روادید رایزنی های ویژه‌ای انجام دهد.

500 هزار روادید برای زائران اربعین صادر شده است

قصرشیرین - ایرنا - دبیر ستاد مرکزی اربعین با بیان اینکه با تمهیدات صورت گرفته در 24 نقطه از کشور روادید صادر می شود، گفت: تاکنون 500 هزار روادید برای زائران اربعین حسینی صادر شده است.

مابه‌ التفاوت هزینه صدور روادید زائران اربعین بازگردانده می‌شود

رییس اداره گذرنامه و روادید وزارت امور خارجه در مورد کاهش قیمت صدور روادید عراق در ایام اربعین حسینی در طی چند روز اخیر، گفت: براساس این کاهش در حال حاضر هزینه صدور روادید حدود 235 هزار تومان شده است و به کسانی که به قیمت 375 هزار تومان ویزا دریافت کرده‌ا

500 هزار روادید برای زائران صادر شده است

قصرشیرین - ایرنا - دبیر ستاد مرکزی اربعین گفت که تاکنون 500 هزار روادید برای زائران اربعین حسینی صادر شده است.

مراکز صدور روادید اربعین تا چه ساعتی باز هستند؟

دبیر ستاد مرکزی اربعین با بیان اینکه محدودیتی در صدور ویزای اربعین وجود ندارد، به ساعت فعالیت مراکز صدور روادید برای زائران اربعین حسینی اشاره کرد.

از سرگیری صدور ویزای اربعین/ روادید زائران کمتر از 2 ساعت صادر می‌شود

دبیر ستاد مرکزی اربعین با اشاره به دلیل توقف صدور ویزای اربعین در روزهای اخیر، گفت: صدور ویزای زائران از امروز آغاز می‌شود و روادید زائرانی که تاکنون نام‌نویسی کرده‌اند، در دو ساعت صادر می‌شود.

روادید بیش از 4000 زائر اربعین در آذربایجان غربی صادر شد

ارومیه- ایرنا- مدیر حج و زیارت آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه ثبت نام زائران پیاده روی اربعین حسینی از اواسط مهر سال جاری آغاز شده و تا کنون هشت هزار و 719 نفر برای پیاده روی اربعین ثبت نام کردند، گفت: چهارهزار و 27 نفر از این افراد، روادید خود را دریا

روزانه 3000 ویزا برای زائران اربعین در اصفهان صادر می‌شود

رئیس دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در اصفهان با اشاره به صدور ویزای زائران اربعین طی 2 تا 3 روز، گفت: روزانه 3 هزار ویزا برای زائران اربعین در اصفهان صادر می‌شود.

صدور روادید زائران گلستانی اربعین آغاز شد

گرگان - ایرنا - مدیر حج و زیارت گلستان گفت: تاکنون 2 هزار و 591 نفر از این استان شمالی برای شرکت در پیاده روی اربعین حسینی (ع) نام نویسی کرده و صدور روادید آنان از امروز یکشنبه آغاز شد.

اربعین حسینی| ثبت‌نام روادید برای زائران اربعین از امروز در کرمانشاه آغاز شد

مدیرکل حج و زیارت استان کرمانشاه گفت: ثبت‌نام روادید برای زائران اربعین از امروز در استان کرمانشاه آغاز شد.

تلاش برای تخصیص ارز ثانویه به زائران اربعین

دبیر ستاد مرکزی اربعین با اشاره به لزوم تسهیل سفر زائران پیاده‌روی اربعین، از تلاش برای تخصیص دینار با قیمت ارز ثانویه برای ایاب و ذهاب زائران در خاک عراق خبر داد.

کرایه حمل و نقل زائران اربعین ۹۷ در خاک عراق اعلام شد

رئیس ستاد بازسازی عتبات نجف اشرف با اشاره به لزوم همراه دشتن دینار برای زائران اربعین حسینی، کرایه‌های مسیرهای مختلف در خاک عراق برای زائران اربعین ۹۷ را اعلام کرد.

از تردد زائران اربعین بدون گذرنامه و روادید جلوگیری می‌شود

فرمانده مرزبانی ناجا گفت: زائران حتما گذرنامه و روادید سفر را به همراه داشته باشند تا از خروج آنها از کشور جلوگیری نشود.

آغاز صدور روادید اربعین در مشهد

صدور روادید برای زائران پیاده اربعین که در 'سامانه سماح' ثبت نام کرده اند، از امروز در مشهد آغاز شد.

صدور ۱۱هزار روادید برای زائران قمی اربعین

مدیرکل حج و زیارت استان قم گفت: تا کنون ۱۹هزار نفر در سامانه سماح ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد، روادید ۱۱هزار نفر صادر شده است.

حزب شیعه پاکستان خواستار حل مشکل روادید زائران اربعین شد

اسلام آباد - ایرنا - دبیرکل حزب مجلس وحدت مسلمین پاکستان از احزاب پیشروی این کشور متعلق به شیعیان، خواستار حل مشکلات زائران پاکستانی در صدور روادید از دولت عراق شد.

تردد زائران بدون داشتن روادید ممنوع است

شهریار حیدری در نشست ستاد اربعین استان ایلام گفت: تاکنون 320 هزار نفر در سامانه سماح ثبت نام کرده اند و برای 220 هزار نفر روادید صادر شده است.

لحظه شماری اهوازی‌ها برای استقبال از زائران اربعین+فیلم

مردم خوزستان به ویژه ساکنان منطقه عین دو که به مهمان نوازی نیز مشهور هستند برای استقبال از زائران اربعین حسینی تدارک ویژه ای می‌بینند.

انتقاد از سودجویی شرکت‌های هواپیمایی در ایام اربعین

عضو هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه وزارت امور خارجه در ماجرای صدور ویزا کم‌کاری کرد، گفت: وزارت خارجه باید فشار می آورد که فقط ۱۰ روز اربعین از زائران امام حسین«ع» پول ویزا گرفته نشود.

تأمین امنیت زائران اربعین حسینی اولویت یگان‌های ویژه است

فرمانده یگان های ویژه ناجا تامین امنیت زائران را از اولویت های یگان ویژه در اربعین عنوان کرد و گفت: کارکنان یگان ویژه برای خدمت رسانی به زوار امام حسین(ع)، آمادگی کامل دارند.