روابط افراد با دیگران به تربیت دوران کودکی بستگی دارد

یک مشاور خانواده گفت: پایه رشد و فعالیت‌های آینده کودک در محیط خانواده پی‌ریزی می‌شود و روابط ما با دیگران بر اساس عشق و محبت یا خصومت و نفرت، تا حد بسیار زیادی به تربیت خانوادگی بستگی دارد.مطالب مرتبط

راه های پیشگیری از چاقی در کودکی

چاقی دوره کودکی مشکلی است که غالبا تا بزرگسالی ادامه یافته و افراد را در معرض تهدیدات جدی سلامت در سنین بالا قرار می دهد.

تربیت افراد خردمند در گرو توجه به کیفیت آموزشی است

تهران- ایرنا- رییس انجمن روان شناسی تربیتی ایران گفت: جهت گیری آموزش و پرورش در کشورهای دنیا به سمت تربیت افراد خردمند و نه افراد باهوش رفته است که برای دستیابی به این هدف، باید توجه به کیفیت آموزشی را در راس امور قرار داد.

آلمان: فروش سلاح به عربستان به تحولات یمن بستگی دارد

تهران – ایرنا - «هایکو ماس» وزیر خارجه آلمان چهارشنبه گفت که هر گونه تصمیمی برای فروش سلاح به عربستان بستگی به تحولات یمن دارد.

مدیران مقلد در آموزش‌وپرورش برای جبهه مقابل نیرو تربیت می‌کنند

رییس اسبق سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی با تاکید براینکه مدیران مقلدی که منتظرند تولیدات دیگران را ترجمه کنند، به درد آموزش و پرورش نمی‌خورند، گفت: مدارس بدون دیوار به معنای دست بالا بردن و تسلیم شدن در برابر نظریه‌های دیگران نیست.

وال استریت ژورنال: حضور ناتو در افغانستان به ادامه حضور آمریکا بستگی دارد

روزنامه آمریکایی نوشت: حضور نظامیان ناتو در افغانستان به ادامه حضور نظامی آمریکا در این کشور بستگی دارد و دیگر اعضای ناتونیز در پی خروج آمریکا بعید است به حضور در افغانستان ادامه دهند.

ظریف: ماندن یا نماندن در برجام به خواست مردم بستگی دارد

تهران - ایرنا - «محمد جواد ظریف» وزیر امور خارجه ایران در گفت وگویی با روزنامه سوئیسی «باسلر سایتونگ» که روز جمعه منتشر شد، در پاسخ به سوالی درخصوص ادامه اجرای تعهدات برجام گفت: این موضوع به خواست مردم بستگی خواهد داشت.

عجیب‌ترین کودکان دنیا/ از بچه‌ای با ۳۰۰ دندان تا پری دریای واقعی + تصاویر

کودکی باید دوران بازی و خوشگذرانی باشد؛ زمانی که همه چیز آسان است و والدین کار‌های سخت را بر عهده دارند. ]]>

هویت‌بخشی به کودکان مورد توجه نویسندگان باشد

عضو هیئت علمی دانشگاه لرستان با بیان این‌که بسیاری از نواقص و کاستی‌ها ریشه در دوران کودکی انسان دارد، اظهار کرد: اگر می‌خواهیم در آینده نسلی پویا داشته باشیم، باید به هویت‌بخشی به کودکان توجه ویژه‌ای داشته باشیم.

آینده کوراش به وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک بستگی دارد

ماجرای تولد کودکی که فقط 2 درصد مغز نداشت+عکس

کودکی که فقط با 2 درصد مغز بدنیا آمده بود توانست با کمک تمرینات، مغزش را به اندازه کامل پرورش بدهد.]]>

شاد هستید یا غمگین؟

یک روانشناس، بالابودن انرژی روانی را از دلایل بروز نشانه های شادی در افراد دانست و خاطرنشان کرد: افراد شاد دارای نشانه های ظاهری هستند که می توان به فعال بودن، لبخند داشتن و تلاش برای گسترش روابط بخشی اشاره کرد، در حالیکه افراد افسرده دائما غمگین ، منقبض

کاخ سفید: توافق تجاری نهایی بین آمریکا و چین به نشست روسای جمهور دو کشور بستگی دارد

کوئی تکمو: انتشار بازی Nioh برای ایکس باکس وان به طرفداران بستگی دارد

بازیکن 19 ساله یونایتد با اولین حقوقش اتوبوس خرید

تهران- ایرنا- «دیگو دالوت» بازیکن تیم منچستریونایتد با نخستین حقوق دریافتی خود از این باشگاه، برای مدرسه فوتبال دوران کودکی خود یک اتوبوس خریداری کرد.

قم|تصوف در دوران معاصر نیاز به پالایش دارد

استاد حوزه و دانشگاه ادیان گفت: تصوف در دوران معاصر در حالت اغما بوده و بلکه مرده است و نیاز به پالایش و اصلاح دارد.

مدارس بیش از 12هزار معلم تربیت بدنی کم دارد

بجنورد- ایرنا- معاون مدیرکل دفتر معاونت تربیت بدنی و فعالیت‌های ورزشی وزارت آموزش و پرورش گفت: برای پاسخ به نیاز فعالیت های ورزشی مدارس باید بیش از 12 هزار معلم تربیت بدنی به نیروی انسانی آموزش و پرورش افزوده شود.

تمرکز بر تربیت معلم و اصلاح انتظارات والدین از نظام تعلیم وتربیت

سرپرست سابق سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی گفت: دیگر دغدغه کتاب های نونگاشت را نداریم و سازمان فرصت دارد روی تربیت معلم و اصلاح انتظارات والدین از نظام تعلیم و تربیت تمرکز کند.

مدارس بیش از 12 هزار معلم تربیت بدنی کم دارد

بجنورد- ایرنا- معاون مدیرکل دفتر معاونت تربیت بدنی و فعالیت‌های ورزشی وزارت آموزش و پرورش گفت: برای پاسخ به نیاز فعالیت های ورزشی مدارس باید بیش از 12 هزار معلم تربیت بدنی به نیروی انسانی آموزش و پرورش افزوده شود.

نقش تربیتی مادران شهدا بی بدیل و انکارناپذیر است

رودسر- مسئول بسیج جامعه زنان کشور با اشاره به نقش بی بدیل و انکار ناپذیر مادران شهدا در تربیت آنها، گفت: تربیت درست نقش مهمی در تعیین سرنوشت فرزندان دارد.

همه باید در پیشبرد اهداف نهاد تعلیم و تربیت مشارکت کنند

کرمانشاه- ایرنا- مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه ضمن تأکید بر نقش ویژه‌ی فناوری‌های نوین در زندگی افراد جامعه‌ی امروزین، گفت: نهاد تعلیم و تربیت خانه‌ای است که همه جامعه، اعضای آن هستند و باید در پیشبرد اهداف آن مشارکت داشته باشند.