کنفرانس روابط عمان و انگلیس با حضور ایران آغاز به کار کرد

دوحه – ایرنا - کنفرانس روابط سلطنت عمان و انگلیس در قرن های 17 تا 19 میلادی، با حضور مقامات و پژوهشگران پانزده کشور از جمله ایران در مسقط، آغاز به‌کار کرد.
کلمات کلیدی: [ بین الملل] [ خاورمیانه]


مطالب مرتبط

هشتمین کنفرانس بین المللی توسعه پایدار در قم آغاز شد

قم - ایرنا - «هشتمین کنفرانس بین المللی توسعه پایدار، عمران و بازآفرینی شهری و دومین کنفرانس تخصصی مهندسی پل»، روز چهارشنبه با حضور مسئولان کشوری، استانی و مهمانان خارجی در سالن همایش های بین المللی شهرداری قم آغاز به کار کرد.

کنفرانس بین المللی دوستی پارلمانی ایران و روسیه

کنفرانس بین المللی «نقش پارلمان ها در دنیای معاصر» با حضور اعضای گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و روسیه و همچنین با مشارکت مقامات پارلمانی ده ها کشور دیگر آغاز شد.

دومین کنفرانس روسای مجالس 6 کشور برای مقابله با تروریسم در تهران آغاز شد

تهران - ایرنا - دومین کنفرانس روسای مجالس 6 کشور ایران، پاکستان، ترکیه، چین، روسیه و افغانستان با موضوع «چالش های تروریسم و ارتباطات درون منطقه ای» با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری در تهران آغاز به کار کرد.

کنفرانس بین المللی مسکو با حضور هیات پارلمانی ایران

گروه دوستی پارلمانی ایران و روسیه به نمایندگی از مجلس شورای اسلامی در کنفرانس بین المللی "نقش پارلمانها در دنیای معاصر" حضور داشتند.

برگزاری هشتمین کنفرانس بین المللی توسعه پایدار در قم

قم - ایرنا - «هشتمین کنفرانس بین المللی توسعه پایدار، عمران و بازآفرینی شهری و دومین کنفرانس تخصصی مهندسی پل»، روز چهارشنبه با حضور مسئولان کشوری، استانی و مهمانان خارجی در سالن همایش های بین المللی شهرداری قم آغاز به کار کرد.

اختتامیه دومین کنفرانس روسای مجالس 6 کشور آسیایی آغاز شد

اختتامیه دومین کنفرانس روسای مجالس افغانستان، ایران، پاکستان، ترکیه، چین و روسیه دقایقی قبل آغاز شد.

اختتامیه دومین کنفرانس روسای مجالس ۶ کشور منطقه آغاز شد

مراسم اختتامیه دومین کنفرانس روسای مجالس افغانستان، ایران، پاکستان، ترکیه، چین و روسیه؛ چالش‌های تروریسم و ارتباطات درون منطقه‌ای آغاز شد.

همه اراضی سوریه آزاد خواهد شد/عمان روابط خود را با دمشق قطع نکرد

رئیس جمهور سوریه در گفت‌وگو با روزنامه «عمان» تأکید کرد که مسقط رواط خود با دمشق را قطع نکرد و تلاش زیادی برای حل بحران سوریه کرد.

گفت‌وگوی وزیران امور خارجه انگلیس، آلمان و فرانسه درباره ایران

وزیران امور خارجه انگلیس، آلمان و فرانسه در حاشیه شورای روابط خارجی اتحادیه اروپا در بروکسل بر سر مسئله ایران بحث و گفت‌وگو کرده‌اند.

انگلیس و سیاست «آسیامحوری»

انگلیس در دوران پسا برگزیت به دنبال افزایش روابط با کشورهای شرق و جنوب شرق آسیا و اقیانوسیه است.

آغاز برگزاری سمینار صلح و ثبات در غرب آسیا؛ یک منطقه و یک سرنوشت

پیش سمینار سومین کنفرانس امنیتی تهران با عنوان "صلح و ثبات در غرب آسیا؛ یک منطقه و یک سرنوشت " با سخنرانی دکتر کمال خرازی، رییس شورای راهبردی روابط خارجی آغاز به کار کرد.

آغاز دومین کنفرانس رؤسای مجالس 6 کشور آسیایی برای مبارزه با تروریسم

دومین کنفرانس رؤسای مجالس 6 کشور آسیایی (افغانستان، ایران، پاکستان، ترکیه، چین و روسیه) برای مبارزه با تروریسم به صورت رسمی دقایقی قبل در تهران آغاز شد.

دومین کنفرانس روسای مجالس شش کشور برای مقابله با تروریسم آغاز شد

دومین کنفرانس روسای مجالس شش کشور «ایران، پاکستان، ترکیه، چین، روسیه و افغانستان» برای مقابله با تروریسم آغاز شد.

کنفرانس روسای مجالس ایران، افغانستان، پاکستان، ترکیه، چین و روسیه

ایرنا-تهران- دومین کنفرانس روسای مجالس 6 کشور آسیایی با موضوع چالش های تروریسم و ارتباطات درون منطقه ای امروز شنبه با حضور حجت اللسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری برگزار شد.*11*

کنفرانس روسای مجالس ۶ کشور آسیایی

دومین کنفرانس روسای مجالس ۶ کشور آسیایی، چالش‌های تروریسم و ارتباطات درون‌منطقه‌ای صبح شنبه با حضور حسن روحانی رئیس جمهور ایران در تهران برگزار شد.

کنفرانس مشترک دانشگاه کردستان و دانشگاه سلیمانیه آغاز شد

سلیمانیه ـ ایرنا ـ دومین کنفرانس مشترک دانشگاه کردستان و دانشگاه پلی تکنیک سلیمانیه تحت عنوان برنامه ریزی استراتژیک برای روبرو شدن با بحرانهای معاصر روز سه شنبه با حضور استاندارهای سلیمانیه و کردستان و وزیر علوم و آموزش عالی اقلیم کردستان عراق در سلیمانیه

سفیر ایران در عمان با همتای آلمانی خود دیدار کرد

سفیر ایران در عمان با سفیر آلمان در آن کشور دیدار و دو طرف در خصوص مسائل مورد علاقه دو کشور و تحولات منطقه ای بحث و تبادل نظر کردند.

مصاف فوتبالیست‌های عراق با سوریه و عمان

تیم ملی فوتبال امید عراق یکی از حریفان ایران در مرحله مقدماتی رقابت‌های قهرمانی آسیا، با تیم‌های سوریه و عمان دیدار می‌کند.

سفر|جزئیات جدید صدور ویزای انگلستان / یک تقاضای میراثی سفیر انگلیس از ایران

سفیر بریتانیا در تهران گفت: ما آماده همکاری و افزایش پیوندها با ایران هستیم، متاسفانه در حال حاضر تعداد کسانی که از انگلیس به ایران می‌آیند کم است و باید این شرایط بهبود پیدا کند.همچنین انگلیس درخواست دارد برای ورزش چوگان همکاری کند.

نگرانی باشگاه ردینگ انگلیس از غیبت یک ماهه سعید عزت اللهی

حضور سعید عزت اللهی هافبک تیم ملی ایران در جام ملت‌های آسیا باعث می‌شود این بازیکن هفت دیدار تیم ردینگ انگلیس را از دست بدهد.