آلمان نوکر آمریکا نیست/تصویب CFT دشمنان را ناراحت کرد/بدون شفافیت امکان جذب سرمایه‌گذاری خارجی ممکن نیست

یک کارشناس اقتصادی اظهار داشت: اگر می‌خواهیم با اروپا و جامعه جهانی کار کنیم باید مقررات بین المللی را پاس بداریم، مثلا تصویب CFT در مجلس این سیگنال مثبت را صادر کرد و باید توجه کرد که بدون شفافیت امکان جذب سرمایه‌گذاری خارجی وجود نخواهد داشت.]]>
کلمات کلیدی: [ اروپا] [ دولت] [ جامعه] [ جهان] [ سرمایه گذاری]


مطالب مرتبط

تثبیت نرخ کالاهای اساسی بدون دخالت مستقیم دولت ممکن نیست

قم - ایرنا - رئیس انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان قم گفت: کنترل و تثبیت نرخ کالاهای اساسی مردم بدون ورود و دخالت مستقیم دولت و نهادهای بازرسی و نظارتی به این عرصه امکان پذیر نیست.

توجه به دانشجویان هزینه نیست، سرمایه گذاری است

یک دانشجوی حقوق دانشگاه شهید بهشتی و از شرکت‌کنندگان "هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران"معتقد است: توجه به دانشجویان هزینه نیست، بلکه سرمایه گذاری است.

ارائه طرح اقامت 5 ساله سرمایه‌گذاران خارجی در کشور به دولت

معاون مدیرکل سرمایه‌گذاری خارجی سازمان سرمایه ایران با اشاره به آئین‌نامه جدید اقامت 5 ساله برای سرمایه‌گذاران خارجی در کشور، گفت: مدل سرمایه‌گذار مستقل خارجی می‌تواند به‌عنوان مدل مناسب در ایران مطرح باشد چراکه در این سرمایه‌گذاری علاوه بر جذب سرمایه، ور

می‌پذیریم تئاتر بدون کاستی نیست

مدیرعامل خانه تئاتر گفت: من می‌پذیرم که در هر فرآیندی ممکن است کاستی‌هایی وجود داشته باشد و تئاتر هم بدون کاستی نیست، اما جزئیاتش نیاز به گفت‌وگو، پژوهش و فراتحیل دارد تا بعد به یک نتیجه معقول و منطقی برسیم.

ابراز ناامیدی بن‌سلمان از امکان جذب سرمایه‌گذاری خارجی برای پروژه «نئوم»

ولی‌عهد سعودی با اشاره به بحران پیش آمده پس از قتل «جمال خاشقچی»، گفته تا سال‌ها دیگر کسی در پروژه «نئوم» سرمایه‌گذاری نخواهد کرد.

دولت از سرمایه گذاری خارجی حمایت می کند

همدان- ایرنا- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی همدان گفت: دولت تدبیر و امید به صورت ویژه از سرمایه گذاری خارجی حمایت کرده و با تهیه و تدوین تسهیلات و قوانین جامع گره از کار سرمایه گذاری خارجی باز کرده است.

تصویب AFTF به نفع امنیت سرمایه‌گذاری در کشور است

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: تصویب لوایح چهارگانه AFTF به نفع امنیت سرمایه‌گذاری در کشورمان است که مجلس نسبت به تصویب آن اقدامی انقلابی انجام داد.

استقبال شکارچیان از مجوزهای تازه/شکار ۲۰۰ هزار پرنده ممکن نیست

اداره کل محیط زیست استان تهران اعلام کرده مهلت شکار بر اساس مجوزهای جدید تا بهمن ماه نیست و تا ۱۵ دی ماه است بنابراین شکار ۲۰۰ هزار پرنده در این مدت ممکن نیست.

استقبال سرمایه گذاران خارجی از طرح های انرژی نو ایران

کرج-ایرنا-معاون مدیر کل دفتر سرمایه گذاری خارجی سازمان سرمایه گذاری ایران اعلام کرد که پس از توافق برجام در خواست های زیادی از سوی سرمایه گذاران خارجی زیادی برای مشارکت در طرح های انرژی نو و تجدید پذیر ایران به کشورمان داشته ایم.

استقبال سرمایه گذاران خارجی از طرح های انرژی نو ایران

کرج-ایرنا-معاون مدیر کل دفتر سرمایه گذاری خارجی سازمان سرمایه گذاری ایران اعلام کرد که پس از توافق برجام در خواست های زیادی از سوی سرمایه گذاران خارجی زیادی برای مشارکت در طرح های انرژی نو و تجدید پذیر ایران به کشورمان داشته ایم.

جذب ۶۰ میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در سال 96/ درخواست چین برای سرمایه‌گذاری در دارو و پتروشیمی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار با اشاره به تمایل و درخواست سرمایه گذاری چینی‌ها در حوزه پتروشیمی و دارو گفت:‌ سال گذشته ۶۰ میلیون دلار سرمایه خارجی جذب شد.

سرمایه‌گذار خارجی تمایلی به سرمایه‌گذاری در خودروسازی ساوه نداشت

استاندار مرکزی گفت: در خصوص استقرار رنو فرانسه به‌سبب تحریم‌ها و بحث برجام طرف سرمایه‌گذار تمایلی برای سرمایه‌گذاری نداشته و تلاش براین است با سرمایه‌گذار خارجی دیگری برای استقرار این پروژه وارد مذاکره شویم.

قیمت گذاری‌های استقلال و پرسپولیس در فضای مجازی صحیح نیست

واگذاری استقلال و پرسپولیس بعد از تصویب در کمیسیون تخصصی و اقتصادی دولت در نوبت بررسی در هیئت دولت است و بعد از تصویب سازمان خصوصی سازی ارزش گذاری خواهد کرد.

شرکت های ایرانی به سرمایه گذاری در عراق دعوت شدند

بغداد – ایرنا – رییس کمیته سرمایه گذاری عراق به عنوان مهمترین نهاد سیاستگذاری سرمایه گذاری های خارجی و داخلی در این کشور، شرکت های ایرانی علاقه مند را به سرمایه گذاری در کشورش دعوت کرد.

پیوستن ایران به CFT خود تحریمی نیست/ در لیست سیاه نیستیم

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: پیوستن ایران به CFT خودتحریمی نیست بلکه جلوگیری از بهانه هایی است که امکان دارد علیه ایران شکل گیرد.

آلمان 6 میلیون یورو برای مدیریت یکپارچه منابع آب زاینده رود سرمایه گذاری کرد

اصفهان- ایرنا- مسوول بخش آب وزارت علوم و تحقیقات آلمان گفت: این وزارتخانه طی هشت سال گذشته حدود 6 میلیون یورو دولت آلمان در طرح مدیریت یکپارچه منابع آب زاینده رود سرمایه گذاری کرده است.

نگاهی به سابقه نقص فنی در هواپیمای مقام‌های سیاسی آلمان

تأخیر یا لغو یکی از سفرهای خارجی صدر اعظم آلمان که اخیرا هواپیمایش در مسیر شرکت در نشست سران گروه ۲۰ در آرژانتین مجبور به فرود اضطراری در شهر بون فرانسه شد،‌ اتفاق عجیبی نیست.]]>

بلومبرگ گزارش داد؛ افت شدید سرمایه‌گذاری خارجی در عربستان پس از قتل خاشقجی

اطلاعات و آمارهای بلومبرگ نشان می‌دهد که سرمایه گذاران خارجی در سال 2018 میلادی سرمایه گذاری در بازار سهام قطر را نسبت به بازار سهام عربستان سعودی ترجیح داده‌اند.

یک انتصاب در شرکت سرمایه گذاری های خارجی ایران

وزیر امور اقتصادی و دارایی در حکمی سید شمس الدین خارقانی را به سمت عضو غیر موظف هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری‌های خارجی ایران برای مدت ۲ سال منصوب کرد.

ساخت سوپرکامپیوترهای بدون اتلاف انرژی امکان پذیر است

تهران – ایرنا - مطالعه محققان دانشگاه کنستانز آلمان نشان می دهد، انتقال الکتریکی بدون اتلاف اطلاعات کدگذاری شده مغناطیسی امکان پذیر است.