تدابیر نادرست بعضی دستگاهها مانع حضور سرمایه گذار خارجی می شود

زنجان-رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: تدابیر نادرست بعضی دستگاهها مانع حضور سرمایه گذار خارجی در استان می شود.مطالب مرتبط

50 سرمایه گذار گردشگری علاقمند به حضور در دماوند هستند

تهران-ایرنا- رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان دماوند دستاورد حضور شهرستان در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته را معرفی پانسیل های شهرستان و مذاکره با بیش از 50 سرمایه گذار دانست.

سرمایه‌گذار برجسته آمریکایی در روسیه دستگیر شد

دادگاه مسکو فرمان دستگیری یک سرمایه‌گذار برجسته آمریکایی، موسس و شریک شرکت بارینگ وستوک را به اتهام کلاهبرداری صادر کرد. برخی دیگر از کارکنان این شرکت هم بازداشت شدند.

مجوز دسترسی به سرمایه‌گذار آمریکایی بازداشت شده در روسیه صادر نشد

سفارت آمریکا در روسیه از عدم صدور مجوز دیدار با سرمایه‌گذار بازداشت شده در این کشور خبر داد.]]>

102 سرمایه گذار در شهرک های صنعتی قزوین جذب شدند

قزوین - ایرنا - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 102 سرمایه گذار برای ایجاد واحدهای تولیدی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان جذب شده اند.

۱۹ منطقه نمونه گردشگری در خراسان رضوی نیاز به سرمایه گذار دارد

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: این استان ۳۳ منطقه نمونه گردشگری داردکه ۱۹ منطقه نیاز به سرمایه گذار دارد.

هر 2 روز یک سرمایه گذار جدید وارد پیام البرز می شود

کرج - ایرنا - رئیس هیات مدیره و سرپرست فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام گفت: طی 2 ماه گذشته هر 2 روز یک سرمایه گذار جدید در منطقه ویژه اقتصادی پیام جذب شده است.

باید سرمایه‌گذار خصوصی را به تولید انیمیشن جذب کرد

عباس جلالی یکتا کارگردان انیمیشن کوتاه «زال و سیمرغ» با اشاره به اینکه "تولید انیمیشن به شکل سنتی و در قالب‌های شناخته شده دارای ظرفیت محدودی است" بیان کرد: ورود به حوزه‌های نوین امروزی مسیر جدیدی را در حوزه انیمیشن ایجاد و سرمایه گذار خصوصی جذب این حوزه

تصویب حدود 3.5 میلیارد دلار سرمایه گذاری مستقیم خارجی در سال 97

تهران- ایرنا- سرپرست سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران درباره آخرین وضعیت جذب سرمایه گذاری خارجی گفت: جذب سرمایه ها بیشتر در حوزه صنعت بوده به طوری که از ابتدای امسال تاکنون 150طرح با سرمایه گذاری مستقیم حدود 3.5 میلیارد دلار توسط هیات سرم

صنعت خوی آماده جذب سرمایه خارجی

با تکمیل زیرساخت‌های شهرک‌ها و نواحی صنعتی شهرستان خوی زمینه برای سرمایه گذاری خارجی در این مراکز صنعتی بیش از پیش فراهم شده است.

بانک اطلاعاتی سرمایه‌گذاری مازندران به‌روزرسانی شود

 سرپرست دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری مازندران با اشاره به ایجاد زمینه لازم برای جذب سرمایه‌گذار در استان گفت: بانک اطلاعاتی سرمایه‌گذاری مازندران به‌روزرسانی شود.

جذب سرمایه‌گذار برای ایجاد مراکز گردشگری و تفریحی در استان بوشهر

بوشهر - استاندار بوشهر بر ضرورت جذب سرمایه‌گذار بخش خصوصی برای ایجاد مراکز گردشگری و تفریحی در سطح استان بوشهر تاکید کرد.

همدان|جای خالی «سرمایه‌گذاران» در نهاوند احساس می‎شود

فرماندار نهاوند گفت: با توجه به ظرفیت‌های مهم نهاوند در بخش کشاورزی و گردشگری جذب سرمایه‌گذار در این بخش‌ها در دستور کار مدیران نهاوند قرار گیرد.

عملیات اجرایی کارخانه نفلین سینیت کلیبر با حضور وزیر صنعت آغاز می‌شود

نماینده مردم کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس از کلنگ‌زنی کارخانه نفلین سینیت کلیبر با سرمایه‌گذاری 2 میلیارد دلاری سرمایه‌گذاران خارجی و داخلی با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد.

سرمایه گذار آمریکایی در روسیه به دو ماه حبس پیشگیرانه محکوم شد

گذر از تحریم ها با تکیه بر سرمایه اجتماعی ممکن می شود

تبریز - ایرنا - نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ارج گذاری بر افراد کاردان و کاربلد گفت: برای گذار از تحریم ها باید قدر سرمایه های اجتماعی را بدانیم.

ضرورت حذف بروکراسی اداری و حمایت از سرمایه گذاران

احمد حسین زادگان گفت: سرمایه گذار قرار است باری از دوش مردم و دولت بردارد بنابراین می بایست زمان پاسخگویی به استعلام از سوی دستگاه ها باید به حداقل زمان ممکن کاهش یابد.]]>

دستگیری سرمایه‌گذار آمریکایی در روسیه به اتهام کلاهبرداری

فاصله زیاد بین جلب و جذب سرمایه گذاری خارجی در استان وجود دارد

مشهد- ایرنا- رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی گفت: هرچند این استان برای چندین سال رتبه نخست در تعداد طرحهای مصوب سرمایه گذاری خارجی در کشور را به دست آورده است اما فاصله بسیار بین جلب یا طرحهای مصوب تا جذب سرمایه گذاری ها وجود دارد.

بلاتکلیفی ارزی سرمایه گذاران خارجی در خراسان رضوی

پایگاه خبری قدس آنلاین 24 بهمن ماه به نقل از رئیس کانون کارآفرینان خراسان رضوی نوشت: بسیاری از پروژه ها با سرمایه گذاری خارجی در این استان در بلاتکلیفی ارزی به سر می برد.

روستائیان با حمایت از سرمایه‌گذار و کارآفرینی جریان‌ اشتغال را ایجاد کنند