تدابیر نادرست بعضی دستگاهها مانع حضور سرمایه گذار خارجی می شود

زنجان-رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: تدابیر نادرست بعضی دستگاهها مانع حضور سرمایه گذار خارجی در استان می شود.مطالب مرتبط

سرمایه‌گذار خارجی تمایلی به سرمایه‌گذاری در خودروسازی ساوه نداشت

استاندار مرکزی گفت: در خصوص استقرار رنو فرانسه به‌سبب تحریم‌ها و بحث برجام طرف سرمایه‌گذار تمایلی برای سرمایه‌گذاری نداشته و تلاش براین است با سرمایه‌گذار خارجی دیگری برای استقرار این پروژه وارد مذاکره شویم.

الزامات جذب سرمایه‌ خارجی/سرمایه گذار از دولت چه انتظاری دارد؟

رییس کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری بانکی با بیان اینکه جذب سرمایه گذاری خارجی اکنون یک اولویت سیاسی برای سران دنیا است، گفت: سردمداران حکومتی در دنیا شخصا به دنبال جذب سرمایه هستند.

آب بندان های غیرسودآور به سرمایه گذار واگذار شود

استاندار گیلان، با بیان اینکه آب بندان های غیر سودآور باید به سرمایه گذار واگذار شود، خاطرنشان کرد: باید برای سرمایه‌گذار محدوده آب کشاورزی آب بندان را تعریف کنیم، زیرا اولویت با کشاورزی است.

رفع مشکلات سرمایه گذاران خارجی مشوقی برای جذب سرمایه است

زنجان - ایرنا - استاندار زنجان گفت: حمایت از حضور سرمایه گذاران خارجی و رفع مشکلات آنان مشوقی برای جذب سرمایه های بیشتر است و باید زمینه لازم برای جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی در همه بخش های این استان فراهم شود.

پرهیزازموازی‌کاری مجموعه‌های اجرایی همدان/هدف جذب سرمایه‌گذار است

همدان - رئیس کمیسیون اقتصادی، سرمایه گذاری و گردشگری شورای شهر همدان گفت: پرهیز از موازی کاری مجموعه های اجرایی استان همدان در راستای جذب سرمایه گذار ضروری است.

تولید 40 مگاوات برق از زباله تا سه سال آینده

مدیرعامل سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهر تهران، گفت: با سرمایه‌گذار خارجی قرارداد بسته‌ایم که 40 مگاوات برق از زباله تا سه سال آینده تولید شود.

فرصت‌های سرمایه‌گذاری یزد تدوین شود/یزد پیشرو در جذب سرمایه خارجی

یزد ـ مدیرکل سرمایه گذاری سازمان سرمایه گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران از یزد به عنوان استانی پیشرو در جذب سرمایه گذاری‌های خارجی یاد کرد.

توسعه پالایشگاه‌ها با سرمایه مردمی/آورده دولت؛ تنفس درهزینه خوراک

به گفته یک کارشناس انرژی، مانع اصلی توسعه‌صنعت پالایشی، عدم تامین مالی و به ثمر نرسیدن فاینانس‌های خارجی است که می توان با استفاده از سرمایه مردمی و تنفس خوراک این مشکل را حل کرد.

حمایت از سرمایه گذار در لرستان تبدیل به مطالبه اجتماعی شود

خرم آباد - ایرنا - استاندار لرستان گفت: روند حمایت از سرمایه گذار در این استان باید تبدیل به یک جریان و مطالبه اجتماعی شود.

فضای اجتماعی کردستان مهیای ورود سرمایه گذار نیست

سنندج - استاندار کردستان گفت: در حال حاضر فضای اجتماعی و ذهنیت مردم مهیای ورود سرمایه گذار به این استان نیست و تا زمانی که تغییر نگرش در جامعه ایجاد نشود نمی توان چشم انتظار توسعه بود.

انعقاد قرارداد صنعتی با ۲۰۵ سرمایه گذار در فارس

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس از انعقاد قرارداد با ۲۰۵ سرمایه گذار جدید در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان در هشت ماه نخست امسال خبرداد.

حضور هواداران بوکا و ریورپلاته در مادرید تحت تدابیر شدید امنیتی+تصاویر

هواداران بوکاجونیورز و ریورپلاته برای حضور در فینال لیبرتادورس در مادرید حضور دارند و تدابیر امنیتی شدیدی اطراف ورزشگاه سانتیاگو برنابئو حکم‌فرماست.

سرمایه گذار باید به نحو شایسته مورد تکریم قرار گیرد

قم - ایرنا - سرپرست استانداری قم گفت: سرمایه گذار باید به نحو شایسته مورد تکریم قرار گیرد و این وظیفه مهم دستگاه های استان است.

تولید تخم ماهی چشم زده در لرستان با مشارکت سرمایه‌گذار فرانسوی

‌رئیس سازمان جهاد کشاورزی از تولید تخم ماهی چشم زده در لرستان با مشارکت سرمایه‌گذار فرانسوی خبر داد.

پذیرش ۵۳ محصول دانشگاه آزاد توسط صندوق‌های سرمایه‌گذار

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی از پذیرش ۵۳ محصول توسط صندوق‌های سرمایه‌گذار در نخستین فن‌بازار با محوریت تجهیزات پزشکی خبر داد.

مازندران| ظرفیت‌های جذب سرمایه‌گذار در بندر فریدونکنار ارتقا می‌یابد

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به زیرساخت‌های بندر فریدونکنار گفت: ظرفیت‌های جذب سرمایه‌گذار در بندر فریدونکنار ارتقا می‌یابد.

سرمایه گذار پتروشیمی بویراحمد روانه زندان شد

سرمایه گذار پتروشیمی بویراحمد دستگیر و روانه زندان شد.

جذب ۶۰ میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در سال 96/ درخواست چین برای سرمایه‌گذاری در دارو و پتروشیمی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار با اشاره به تمایل و درخواست سرمایه گذاری چینی‌ها در حوزه پتروشیمی و دارو گفت:‌ سال گذشته ۶۰ میلیون دلار سرمایه خارجی جذب شد.

آمادگی مدیران دستگاهها و ادارات برای برگزاری 9 دی روز بصیرت

مدیران دستگاهها و ادارت استان به منظور برگزاری هر چه باشکوه تر 9 دی روز بصیرت امروز گرد هم آمدند .

رسانه ها در معرفی توانمندی ها تولید محتوا کنند

شهرکرد- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: رسانه های دیداری، شنیداری و نوشتاری در معرفی استان و زمینه سازی برای جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی تولید محتوا کنند.