سفر استاندار بوشهر به قطر برای ایجاد روابط بهتر و بیشتر تجاری

بوشهر- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: هیئتی متشکل از مدیران دولتی و بخش خصوصی با سرپرستی استاندار بوشهر برای ایجاد روابط بهتر و بیشتر تجاری و صادرات غیر نفتی به قطر کردند.مطالب مرتبط

استاندار بوشهر خواستار تسریع در تکمیل پل مند شد

بوشهر-ایرنا- استاندار بوشهر گفت: اداره کل راه و شهرسازی این استان برای تکمیلپل مند و ترمیم و بازسازی راه های ارتباطی شهرستان دشتی که بر اثر سیل 2 سال گذشته خسارت دیده اند، تسریع کند.

رایزنی برای ایجاد دروازه مشترک تجاری مجازی با ۵ کشور عمده طرف تجاری ایران

رئیس کل گمرک با اشاره به رایزی برای ایجاد دروازه مشترک تجاری مجازی با ۵ کشور عمده تجارت خارجی گفت:‌ از این طریق به دنبال ارتقای شفافیت و کاهش قاچاق و پرونده‌های تخلف در مراجع نظارتی هستیم.

ایجاد منطقه آزاد تجاری بین ایران و اوراسیا/ خیز پاکستان برای صادرات برق به تاجیکستان

امضای توافقنامه ایجاد منطقه آزاد تجاری با ایران در نشست اوراسیا، خیز پاکستان برای الحاق تبصره صادرات برق در چارچوب «کاسا-1000» و رفع محدودیت‌ صدور ویزای گردشگری چین برای شهروندان قرقیز، تنها بخشی از مهمترین اخبار آسیای مرکزی در 24 ساعت گذشته می‌باشد.

خط کشتیرانی بوشهر - قطر راه‌اندازی می‌شود

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بوشهر گفت: در راستای توسعه همکاری‌های اقتصادی و تجاری ایران با قطر خط کشتیرانی بوشهر - قطر راه‌اندازی می‌شود.

پاکستان خواهان گسترش روابط تجاری با ایران است

مشاور ویژه نخست وزیر پاکستان در امور بازرگانی در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری صداوسیما گفت: ما از گسترش روابط تجاری با ایران حمایت می کنیم.

استاندار: نگاه ها به بخش پژوهش غیر تجاری باشد

بندرعباس - ایرنا - استاندار هرمزگان گفت: کارهای پژوهشی پر هزینه و زمان بر بوده که لازم است نگاه ها به این بخش غیر تجاری باشد.

یادداشت| نگاهی به فرصت‌ها و تهدیدهای مشترک در روابط ایران و پاکستان

ایران و پاکستان از دیرباز تمام تلاش‌های خود را برای ایجاد روابط فراملى اعم از اقتصادى، سیاسى و فرهنگی به کار گرفتند تا با ایجاد جو همکارى حسنه میان دولت‌ها، از سطح تعارضات و مناقشات بین یکدیگر در شرایط خاص کاسته شود.

میانگین سن ازدواج در حال رشد است/ لزوم تقویت نشاط در جامعه

بوشهر - رئیس مجمع استانداران کشور با بیان اینکه میانگین سن ازدواج در حال رشد است گفت: ایجاد مسکن و فراهم کردن زمینه ازدواج برای جوانان نیازمند توجه بیشتر دارد.

بانک جهانی هند و پاکستان را به افزایش روابط تجاری تشویق کرد

بانک جهانی با اعلام اینکه حجم روابط تجاری میان هند و پاکستان تنها 2میلیارد دلار است از دو کشور خواست به افزایش این ارتباط توجه ویژه‌ای داشته باشند.

استان بوشهر باید برای میزبانی از رئیس جمهوری آماده باشد

بوشهر-ایرنا- استاندار بوشهر گفت: با توجه به سفر احتمالی رئیس جمهوری تا پایان سال جاری به این استان، مدیران دستگاه های اجرایی و فرمانداران برای میزبانی این سفر از هم اکنون آماده باشند.

مسئولان خدمات‌دهی به مردم را بیشتر کنند/ لزوم رفع مشکلات

بوشهر - رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر با تاکید بر لزوم تلاش برای رفع مشکلات مردم، گفت: مسئولان خدمات‌دهی به مردم را بیشتر کنند.

2000 شغل در بافت فرسوده شهرهای استان بوشهر ایجاد می‌شود

مدیر کل راه و شهرسازی استان بوشهر با بیان اینکه 13 محله بافت ناکارآمد در شهرهای این استان بازآفرینی می‌شود گفت: با اجرای این پروژه 2 هزار شغل جدید در بافت‌های ناکارآمد شهری استان بوشهر ایجاد می‌شود.

ایجاد منطقه آزاد تجاری بین ایران و اوراسیا؛ چشم انداز و دستاورد

کارشناس مسائل سیاسی روسیه با اشاره به ایجاد منطقه آزاد تجاری بین اتحادیه اقتصادی اوراسیا و ایران از چشم‌اندازها و دستاوردهای احتمالی این رویداد خبر داد.

چین به دنبال اجرای توافق آتش‌بس تجاری با آمریکا

یکی از سخنگویان وزارت بازرگانی چین اعلام کرد، پکن و واشنگتن قصد دارند در راستای بهبود روابط تجاری، تمامی تعرفه‌های اضافی را ظرف ۹۰ روز لغو کنند.

اجرای طرح فاضلاب بافت تاریخی بوشهر شتاب می گیرد

بوشهر-ایرنا- استاندار بوشهر گفت: اجرای طرح فاضلاب بافت تاریخی بوشهر بعنوان یکی از طرحهای اولویت دار استان باید با سرعت انجام شود.

جنگ سایبر فوق‌العاده پیچیده است/ لزوم ایجاد خط مقاومت نرم

بوشهر - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با تاکید بر لزوم ایجاد خط مقاومت سایبر، گفت: نیازمند خط مقاومت نرم هستیم.

خدمات رسانی به مردم فارغ از جناح بندی های سیاسی باشد

بوشهر- ایرنا- نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: ارائه هرگونه خدمتی به مردم باید به دور از جناح بندی های سیاسی باشد تا شیرینی آن بیشتر و بهتر توسط مردم احساس شود.

استقلال بدون مهاجم بیشتر گل می‌زند/ کمترین سهم گلزنی برای خط حمله

تیم فوتبال استقلال در حالی این هفته‌ها بیشتر و بهتر گلزنی می‌کند که کمترین سهم را در این گلزنی‌ها، بازیکنان خط حمله این تیم دارند.

دیدار سفیر اندونزی در ایران با استاندار خوزستان 

استاندارخوزستان در دیدار با سفیر اندونزی بر توسعه روابط تجاری با این کشور تاکید کرد.

ظریف: آمریکایی‌ها برای ایجاد مزاحمت در روابط ایران و اروپا تلاش می‌کنند

وزیر امور خارجه با اشاره به طرح اتهامات موشکی علیه ایران گفت‌ که آمریکایی ها هر تلاشی کردند تا در روابط ایران و اروپا مزاحمت ایجاد کنند.