سفر استاندار بوشهر به قطر برای ایجاد روابط بهتر و بیشتر تجاری

بوشهر- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: هیئتی متشکل از مدیران دولتی و بخش خصوصی با سرپرستی استاندار بوشهر برای ایجاد روابط بهتر و بیشتر تجاری و صادرات غیر نفتی به قطر کردند.مطالب مرتبط

جذب سرمایه‌گذار برای ایجاد مراکز گردشگری و تفریحی در استان بوشهر

بوشهر - استاندار بوشهر بر ضرورت جذب سرمایه‌گذار بخش خصوصی برای ایجاد مراکز گردشگری و تفریحی در سطح استان بوشهر تاکید کرد.

ایجاد خیابان گردشگری در شهرهای استان بوشهر

معاون عمرانی استاندار بوشهر گفت: در نوروز 98 طرح خیابان گردشگری به صورت آزمایشی در شهرهای گناوه، بوشهر وکنگان ایجاد می‌شود.

آفریقای جنوبی به دنبال گسترش مبادلات تجاری با ایران است

یزد - ایرنا - سفیر آفریقای جنوبی در تهران گفت: ظرفیت های بسیار خوبی در بخش های مختلف به خصوص معدن، گردشگری و فناوری ارتباطات و ارتباطات در جمهوری اسلامی ایران وجود دارد که می توان از آنها برای گسترش مبادلات تجاری و ارتباط بیشتر و بهتر بین 2 کشور و ملت است

زیرساخت‌های گردشگری دریایی در شهرها و روستاهای ساحلی استان بوشهر ایجاد شد

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با اشاره به اجرای توریسم بوشهر 2022 گفت: در اجرای این پروژه طرح‌های گردشگری در شهرها، روستاها و مناطق عشایری تدوین و در این راستا زیرساخت‌های گردشگری دریایی در شهرها و روستاهای ساحلی استان بوشهر ایجاد شده است.

زیرساخت‌های گردشگری دریایی در ساحل استان بوشهر فراهم شد

بوشهر-ایرنا- معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: در قالب اجرای طرح توریسم بوشهر 2022 طرح‌های گردشگری در شهرها، روستاها و مناطق عشایری تدوین و در این راستا زیرساخت‌های گردشگری دریایی در شهرها و روستاهای ساحلی استان ایجاد شده است.

مقدمه چینی برای توسعه تبادلات تجاری خراسان شمالی و کشور ترکمنستان

سفیر ایران در ترکمنستان: آماده فراهم سازی مقدمات و تدارکات لازم برای گسترش روابط تجاری هستیم.

پیگیری قطع گاز یک مرکز تجاری+فیلم

قطع گاز یک مرکز تجاری مشکلاتی برای واحدهای صنفی مستقر در این مجتمع ایجاد کرده است .

جذب گردشگر در شهرهای ساحلی نیازمند ایجاد زیرساخت های لازم است

بندرعباس- ایرنا- شهردار بوشهر گفت: شهرهای ساحلی همچون بوشهر و بندرعباس مقصد بسیار مناسبی برای گردشگران داخلی و خارجی است، به شرط آنکه در این شهرها زیرساخت‌های مناسب برای گردشگران ایجاد شود.

تلاش ونزوئلا برای ایجاد بلوک تجاری بدون دلار

وزیر نفت ونزوئلا گفت امیدوار است بتواند یک بلوک تجاری شامل چین، هند و روسیه برای کمک به کشورش برای دریافت پول نفت با ارزی غیر از دلار به‌وجود آورد.

تشکر استاندار بوشهر از حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن

استاندار بوشهر با صدور پیامی از حضور باشکوه و پرشور مردم استان بوشهر در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن قدردانی کرد.

به زودی بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی 4 طرح بندری+ گزارش

مدیر کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: برای توسعه بندر تجاری بوشهر به زودی دو طرح بندری در بوشهر بهره‌برداری و عملیات اجرایی دو  طرح دیگر آغاز می‌شود.

استاندار گلستان: هرچقدر فشارهای جهانی بیشتر شود، وحدت و استحکام مردم بیشتر می‌شود

استاندار گلستان گفت: امروز حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دهنده این است که هر چقدر شیطنت و فشارهای جهانی بیشتر شود، استحکام و حضور و وحدت ما بیشتر می شود.

مردم خلخال شایسته خدمات بیشتر هستند

اردبیل - ایرنا - فرماندار خلخال گفت: مردم با بصیرت و همیشه در صحنه این شهرستان شایسته ارائه خدمات بیشتر و بهتر از سوی مسئولان اجرایی برای توسعه همه جانبه منطقه هستند.

سفر رئیس‌جمهور به استان بوشهر نویدبخش طرح‌های اثرگذار عمرانی است

بوشهر - معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: حضور رئیس جمهور در استان بوشهر نوید دهنده تحقق طرح‌های اثر بخش عمرانی است.

رویکرد مثبت نخست وزیر ژاپن برای گسترش روابط تجاری با ایران

مدرسه 6 کلاسه هلیله بوشهر افتتاح شد

بوشهر- ایرنا- مدرسه 6 کلاسه شهید چمران روستای هلیله همجوار نیروگاه اتمی بوشهر روز پنجشنبه در آئینی با با حضور استاندار بهره برداری شد.

بریتانیا به دنبال روابط تجاری با کشورهای خلیج‌فارس پس از برگزیت است

وزیر اقتصاد امارات از مذاکره با بریتانیا درباره قرارداد‌های تجاری پس از برگزیت خبر داد.]]>

استان بوشهر برای میزبانی شایسته از مسافران نوروزی آماده شود

بوشهر - استاندار بوشهر گفت: استان بوشهر برای میزبانی شایسته از مسافران نوروزی آماده شود.

تبادلات تجاری ایران باید فراتر از اروپا باشد

یزد - ایرنا - سفیر آفریقای جنوبی در ایران با بیان اینکه ایران در تبادلات تجاری خود نباید فقط منتظر اروپا باشد، گفت: جمهوری اسلامی باید تنوع تجاری خود را بالا برده و با تعریف سیستم های مالی، با آفریقا ، آسیا و آمریکای جنوبی بیشتر تجارت داشته باشد.

تبادلات تجاری ایران باید فراتر از اروپا باشد

یزد - ایرنا - سفیر آفریقای جنوبی در ایران با بیان اینکه ایران در تبادلات تجاری خود نباید فقط منتظر اروپا باشد، گفت: جمهوری اسلامی باید تنوع تجاری خود را بالا برده و با تعریف سیستم های مالی، با آفریقا ، آسیا و آمریکای جنوبی بیشتر تجارت داشته باشد.