دیپلمات سابق هندی: منافع دهلی نو در حفظ روابط با ایران است

دیپلمات سابق هند در اظهار نظری ضمن توصیه به حفظ روابط دهلی نو با تهران گفت، باید منتظر تغییر سیاست پوچ آمریکا علیه ایران از سوی جامعه بین‌الملل یا خود این کشور بود.مطالب مرتبط

دیپلمات سابق هندی: منافع دهلی نو در حفظ روابط با ایران است

دیپلمات سابق هند در اظهار نظری ضمن توصیه به حفظ روابط دهلی نو با تهران گفت، باید منتظر تغییر سیاست پوچ آمریکا علیه ایران از سوی جامعه بین‌الملل یا خود این کشور بود.

آخرین تحولات تعامل نفتی هند و ایران/ هندی‌ها در دوراهی منافع اقتصادی و فشار سیاسی

هندی ها رسما اعلام کردند در دوران تحریم نمی توانند واردات نفت از ایران را صفر کنند و وادرات از ایران را تنها کمی کاهش خواهند داد.

هند و ایران پروژه چابهار را بزودی اجرایی می کنند

دهلی نو - ایرنا - یک رسانه هندی از تصمیم دهلی نو و تهران برای عملیاتی کردن یک سکو در پروژه بندر چابهار پیش از آغاز تحریم های آمریکا علیه ایران در ماه آینده ( 4 نوامبر، 13 آبان) خبر داد.

هند در روابط خود با کشورها مستقل عمل می کند

دهلی نو-ایرنا- یک رسانه هندی با اشاره به تاکتیک های دولت هند برای مقابله با تهدیدات آمریکا به اعمال تحریم، دولت هند از طریق نادیده گرفتن دستورات یک جانبه واشنگتن نشان داده است که هم شجاع بوده و هم در روابط خود با سایر کشورها مستقل می باشد.

سفر قریب الوقوع «برایان هوک» به هند با موضوع ایران

دهلی نو - ایرنا - یک رسانه هندی با اشاره به سفر قریب الوقوع برایان هوک یک مقام ارشد آمریکایی به هند برای گفت و گو در مورد معاملات نفتی دهلی نو با ایران، نوشت: واشنگتن برای ایجاد هماهنگی با کشورهای جهان قبل از شروع تحریم های آمریکا علیه تهران در 4 نوامبر (

یک دیپلمات سابق آمریکایی: خاشقجی در ساختمان کنسولگری به قتل رسیده است

یک دیپلمات سابق آمریکایی معتقد است که روزنامه‌نگار منتقد سعودی پس از ورود به کنسولگری عربستان در ترکیه به قتل رسیده است.

قرارداد با روسیه، پیام معنادار هند به آمریکا در باره ایران

دهلی نو - ایرنا - به اعتقاد بسیاری از تحلیلگران هندی، بزرگ ترین پیام دیپلماتیک هند به آمریکا در نوزدهمین نشست سالانه سران با روسیه در انتهای هفته گذشته آن بود که دهلی نو با وجود تحریم های آمریکا علیه روسیه به مسیر متفاوت خود از جمله در مورد ایران ادامه خو

قاسمی:دیپلمات ایرانی در آلمان ،قربانی توطئه گروه های تروریستی شده است

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان، با اظهار تاسف از اقدام دولت آلمان در تحویل دیپلمات بازداشت شده ایرانی به کشور بلژیک تاکید کرد : این دیپلمات قربانی توطئه معاندین و بدخواهان روابط سازنده تر ایران با آلمان و دیگر کشورهای اروپایی شده است .

صنف ماهیگیران هندی خواهان آزادی صیادانش در ایران شد

دهلی نو - ایرنا - صنف ماهیگیران جنوب آسیا از دولت هند درخواست کرده است تا برای آزادی سه صیاد اهل ایالت تامیل نادو که توسط گارد ساحلی ایران بازداشت شده اند ، اقدام کند.

تائید تداوم خرید نفت ایران از سوی هند توسط مقامات دهلی

دو مقام هندی خبر چند روز قبل در مورد تداوم خرید نفت ایران از سوی هند در ماه نوامبر را تائید کردند.

علاقه‌مند به توسعه روابط با هلند هستیم/ امیدوارم حکم لاهه بر رفتارهای آمریکا تأثیرگذار باشد

رئیس‌ جمهور، روابط ایران و هلند را دیرینه و صمیمانه و مثبت توصیف کرد و گفت: علاقمند هستیم در روابط دو کشور در تمامی زمینه‌ها بویژه عرصه‌های اقتصادی و بانکی، تحولات گسترده و سازنده‌ای در راستای منافع دو ملت رقم بخورد.

دفتر اتحادیه اروپا در ایران ماهیت سیاسی ندارد/ مخالفان به جای هیاهو استدلال خود را مطرح کنند

یک دیپلمات پیشین کشورمان با بیان این که با توجه به گسترش روابط ایران و اتحادیه اروپا در حوزه‌های مختلف تاسیس دفتر این اتحادیه در تهران می‌تواند در گسترش روابط اقتصادی ایران و کشورهای عضو این اتحادیه موثر باشد، گفت: کسانی که با این موضوع مخالف هستند به جای

ایجاد منافع ملی با تامین منافع دیگران در منطقه ممکن است

تهران- ایرنا- وزیر راه و شهرسازی گفت: اگر در جهان امروز بخواهیم منافع ملی ایجاد کنیم باید منافع خود را به منافع کشورهای همسایه و منطقه گره بزنیم.

امیدوارم حکم موقت دادگاه‌ لاهه بر رفتارهای غیرقانونی دولت آمریکا تأثیرگذار باشد

رئیس‌‌جمهور روابط ایران و هلند را دیرینه و صمیمانه و مثبت توصیف و تاکید کرد: علاقه‌مند هستیم در روابط دو کشور در تمامی زمینه‌ها بویژه عرصه‌های اقتصادی و بانکی، تحولات گسترده و سازنده‌ای در راستای منافع دو ملت رقم بخورد.]]>

زیان ۲۰۰ میلیون دلاری صادرکنندگان برنج هندی به ایران

ناتوانی یک شرکت ایرانی واردکننده برای پرداخت بیش از ۱۰۰۰ کرور (حدود ۱۴۰ میلیون دلار) مطالبه صادرکنندگان برنج هندی متعدد، علامت سوال را درباره امکان دریافت پول فروش برنج برای شرکت های هندی ایجاد کرده است.

دهلی به خرید نفت ایران ادامه می‌دهد

وزیر نفت هند اعلام کرد که دهلی‌نو با وجود تهدید تحریم‌های آمریکایی، به خرید نفت از ایران ادامه می‌دهد.

دادگاه بلژیک اتهامات دیپلمات ایران را اعلام کرد

تهران- ایرنا- درادامه طرح تخریب مناسبات ایران و اروپا توسط گروهک تروریستی منافقین و رژیم صهیونیستی ، دادستانی بلژیک روز چهارشنبه اعلام کرد که اسدالله الف. (اسدی) دیپلمات ایرانی و سه تن دیگر را متهم به تلاش برای بمب‌گذاری در نشست منافقین در پایتخت فرانسه ک

دور دوم مذاکرات آمریکا و هند درباره واردات نفت دهلی از ایران انجام شد

تهران- ایرنا- روزنامه 'پانچ' نیجریه از مذاکرات دوباره آمریکا و هند درباره درخواست واشنگتن از دهلی نو برای توقف خرید نفت از ایران خبر داد.

فرافکنی به سبک وزارت راه/وقتی روابط عمومی خبر زیرمجموعه وزارت راه را تکذیب می‌کند

روابط عمومی وزارت راه و شهرسازی خبر سازمان بنادر و دریانوردی مبنی بر واگذاری اداره بندر چابهار به هندی‌ها را پس از بیش از یکماه تکذیب کرد.

ژنرال هندی: دهلی نو سیاست‌های مستقل خود را تعقیب می‌کند

فرمانده ارتش هند در بازگشت از روسیه و دیدار با مقام‌های ارشد نظامی این کشور گفت که کشورش سیاست‌های مستقل خود را تعقیب می‌کند.