لزوم تدقیق روابط سازمان نظام مهندسی با کارفرمایان و ناظران

رئیس شورای شهر تهران بر لزوم تعریف مشترک از مفاهیم سازمان نظام مهندسی در وزارت راه و وزارت کشور تاکید کرد و تدقیق روابط سازمان نظام مهندسی با کارفرمایان و ناظران را ضروری دانست.مطالب مرتبط

لزوم شفاف سازی روابط مالی مهندسان و سازمان نظام مهندسی

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان بر لزوم شفاف سازی روابط مالی بین مهندسان و سازمان نظام مهندسی و از سویی پیمانکاران تاکید کرد.

بازگشت۱۵میلیارد از تخلف مالی به نظام مهندسی/نظام ارجاع کارشفاف شد

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران، از شفاف‌سازی سامانه ارجاع کار و امکان مشاهده کلیه پروژه‌های نظارتی، از سوی همه اعضای نظام مهندسی خبر داد.

تخلف 15میلیارد تومانی در نظام مهندسی استان تهران

تهران- ایرنا- رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران گفت که حدود 15 میلیارد تومان از حساب های این سازمان خارج شده بود که با تلاش هیات مدیره قبلی و هیات مدیره دوره هشتم و شکایت این سازمان بخش زیادی از این منابع مالی به حساب‌های سازمان نظام مهندسی بازگ

نرخ خدمات مهندسی در استان گلستان 17 درصد افزایش یافت

رئیس هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان با اشاره به رشد 17 درصدی نرخ خدمات مهندسی در استان، گفت: حدود 9 هزار و 500 نفر در سازمان نظام مهندسی ساختمان استان گلستان عضویت دارند.

دستورالعمل سیما و منظر در نظام مهندسی ساختمان گلستان تدوین شد

گرگان- رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان گفت: دستورالعمل سیما و منظر در نظام مهندسی ساختمان گلستان مدون و به مرکز نظام مهندسی فرستاده شده تا به کل کشور ارجاع شود.

مجمع عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان

تصویب و تایید عملکرد حسابهای مالی سال 96 سازمان و تصویب بودجه پیشنهادی سال 98 سازمان نظام مهندسی ساختمان از موضوعات این نشست بود.

تخلف 15 میلیارد تومانی در نظام مهندسی استان تهران

تهران- ایرنا- رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران با اشاره به تخلفات مالی در این سازمان اظهار داشت: حدود 15 میلیارد تومان از حساب های این سازمان خارج شده بود که با تلاش هیات مدیره قبلی و هیات مدیره دوره هشتم و شکایت این سازمان بخش زیادی از این منا

فاز نخست مجموعه فرهنگی ورزشی نظام مهندسی قم تکمیل شد

قم - رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم از تکمیل فاز نخست مجموعه فرهنگی ورزشی این سازمان در آستانه روز مهندس خبر داد.

افزایش نظارت مهندسان بر ساخت و سازهای استان تهران

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران از آغاز بازرسی های متوقف شده در حوزه ساخت و ساز در راستای ارتقای کیفیت خبر داد و گفت:امسال میزان ارجاع کار توسط سازماان نظام مهندسی حدود 13 میلیون مترمربع بوده که نسبت به سال 18 درصد افزایش یافته است.

سامانه جامع روابط کار خدمات رسانی را تسهیل می کند

اراک - ایرنا - معاون تنظیم روابط کار وزات تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سامانه جامع روابط کار با هدف ارایه خدمات غیرحضوری به کارگران و کارفرمایان امور را تسهیل می کند.

سامانه جامع روابط کار، خدمات رسانی را تسهیل می کند

اراک - ایرنا - معاون تنظیم روابط کار وزات تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: سامانه جامع روابط کار با هدف ارایه خدمات غیرحضوری به کارگران و کارفرمایان امور را تسهیل می کند.

ضرورت توجه بیشتر به کدهای اخلاقی حرفه پزشکی

رئیس کل سازمان نظام پزشکی ایران، گفت: کدهای اخلاقی مصوب سازمان نظام پزشکی به تایید وزارت بهداشت رسیده و ضروری است ابعاد مختلف روابط پزشک با بیمار مورد توجه قرار بگیرد.

به کدهای اخلاقی حِرَف پزشکی بیشتر توجه شود

رئیس شورای‌عالی و سرپرست سازمان نظام پزشکی کشور گفت: کدهای اخلاقی مصوب سازمان نظام پزشکی به تایید وزارت بهداشت رسیده و ضروری است که ابعاد مختلف روابط پزشک با بیمار مورد توجه قرار گیرد.

مطالبه 250 میلیارد تومانی تامین اجتماعی مازندران از کارفرمایان

مدیرکل تامین اجتماعی مازندران با اشاره به اینکه افزایش بنیه مالی سازمان سبب ارتقای سطح خدمات‌دهی می‌شود گفت: تامین اجتماعی مازندران 250 میلیارد تومان از کارفرمایان مطالبه دارد.

ضرورت مراجعه کارفرمایان به شعب تامین اجتماعی

کارفرمایان برای بهره مندی از خدمات تامین اجتماعی باید پایگاه اطلاعاتی کارگاه خود را به روز کنند.

اسامی داوران و ناظران مرحله نخست پلی‌آف لیگ برتر والیبال اعلام شد

سازمان لیگ فدراسیون والیبال، اسامی داوران و ناظران دیدارهای اول پلی‌آف لیگ برتر والیبال را اعلام کرد.

از ظاهر ساختمان خانه نخرید

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان البرز گفت: در حال حاضر خریداران واحدهای مسکونی از چیزی که می‌خرند اطلاعی ندارد و صرفاً از روی ظاهر آن دست به خرید می‌زند.

داوران و ناظران دیدار اول پلی آف لیگ برتر مشخص شدند

اسامی داوران و ناظران دیدارهای اول مرحله اول پلی آف لیگ برتر والیبال اعلام شد. ]]>

سودآوری عامل تخریب زودهنگام ساختمان‌ها

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان اصفهان گفت: گاهی ساختمانی زودتر از موعد مقرر تخریب می شود که یکی از دلایل آن تجاری بودن و سودآوری است.

ظفرقندی رئیس کل سازمان نظام پزشکی شد

تهران- ایرنا- همزمان با برگزاری انتخابات تعیین ریاست کل سازمان نظام پزشکی امروز جمعه با حضور اعضای هیات مدیره این سازمان در محل انستیتو پاستورمحمد رضا ظفر قندی به عنوان رئیس کل این سازمان انتخاب شد.