هفت کشور خارجی به نمایشگاه نانو می آیند
مطالب مرتبط

سهم نانو در سبد انرژی خورشیدی/ پنل های ارزان به بازار می آیند

محققان کشور موفق شدند با فناوری نانو به تکنولوژی انرژی خورشیدی ورود پیدا کنند تا بتوان از انرژی های خدادادی به روشی نوین و با صرفه اقتصادی بیشتر برق تولید کرد.

200 شرکت دانش بنیان کشور در حوزه نانو فعالند

تربت حیدریه - ایرنا - دبیر هیات ممتحنه، ارزشیابی و برنامه ریزی رشته نانو فناوری پزشکی و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: بیش از 200 شرکت دانش بنیان کشور در حوزه نانو مشغول فعالیت هستند.

200 شرکت دانش بنیان کشور در حوزه نانو فعالند

تربت حیدریه- ایرنا- دبیر هیات ممتحنه، ارزشیابی و برنامه ریزی رشته نانو فناوری پزشکی و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: بیش از 200 شرکت دانش بنیان کشور در حوزه نانو مشغول فعالیت هستند.

۳۵ رسانه خارجی در نمایشگاه دستاوردهای انقلاب

رئیس ستاد نمایشگاه دستاورد‌های انقلاب: انعکاس تبلیغاتی این نمایشگاه در سطح منطقه بیش از انتظارات ما بود

رایزنی با گمرک برای سهولت در ترخیص بار ناشران خارجی نمایشگاه کتاب

مدیر کارگروه نظارت بر نشر خارجی سی و دومین نمایشگاه کتاب تهران از رایزنی با گمرک برای ترخیص بار ناشران خارجی خبر داد.

حضور صادرکنندگان در نمایشگاه های خارجی فرصتی برای ارزآوری است

قزوین - ایرنا - رایزن سابق ُسفارت ایران در ازبکستان گفت: حضور صادرکنندگان داخلی در نمایشگاه های بین المللی از جمله نمایشگاه صنعت ازبکستان فرصتی برای ارزآوری به کشور است.

عکاسان چینی برای ثبت تصاویر گردشگری به ایران می آیند

عکاسان کشور چین در نظر دارند تا روزهای آینده برای ثبت تصاویری از جاذبه های گردشگری ایران به برخی از شهرهای کشور بروند آنها پس از بازگشت در کشورشان نمایشگاه ایران زیبا را برپا می کنند.

حضور 155 شرکت داخلی و خارجی در نمایشگاه قیر و آسفالت تهران

دهمین نمایشگاه قیر، آسفالت و ماشین‌آلات وابسته با حضور 155 شرکت داخلی و خارجی آغاز به کار کرد.

آغاز سمپوزیوم و نمایشگاه فولاد

بیش از ۸۰۰ شرکت کننده داخلی و خارجی از ایران و جهان در نمایشگاه و همایش فولاد حضور دارند.

آغاز دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری

دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران با همراهی وزیر فرهنگ و گردشگری عراق و هیأت‌هایی از کشورهای ترکیه، افغانستان، عمان، بلغارستان و چین آغاز شد. این نمایشگاه با حضور ٦٦٠ شرکت داخلی و ٥٧ شرکت خارجی در نمایشگاه بین‌المللی تهران در حال برگزاری است.

دریافت هزینه میلیونی از غرفه‌ها در نمایشگاه‌های بهاره/ زمینه سازی برای واردات پوشاک؟

رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان کالای کشباف و جوراب تهران با انتقاد از هزینه غرفه ها در نمایشگاه‌های بهاره، گفت: وقتی انبار تولیدکنندگان پر از کالاهاست نباید پوشاک خارجی وارد کشور شود.

نمایشگاه کتاب بغداد با شعار یک کتاب برای چند زندگی

بغداد – ایرنا – نمایشگاه سالانه بین المللی کتاب بغداد با شعار «یک کتاب برای چند زندگی» با مشارکت 23 کشور عربی و خارجی از جمله جمهوری اسلامی ایران در پایتخت عراق آغاز به کار کرده است.

کاربردی شدن نانو چسب‌های بومی‌ در سازه‌های بیمارستانی/راهکاری برای محافظت سازه در برابر آتش

یکی از شرکت‌های فناور موفق به تولید نانو چسبی شده است که علاوه بر کاهش وزن سازه و بی‌نیازی سازه‌ها به پیچ و رول‌پلاک در نمای ساختمان، قابل اجرا بر روی هر زیرساخت مستحکمی از قبیل فریم فلزی، بتن و پلاستر ماسه و سیمان است؛ از این رو از این محصول در سازه‌های

تولید فیلتر‌های نانو در شیراز

یک شرکت دانش بنیان در شیراز موفق شد فیلتر‌های نانو را برای کاهش آلاینده هاس هوا تولید کند. این فیلتر‌ها می‌توانند حتی میکروسکپی‌ترین ذرات معلق در هوا را شکار کنند و این باعث می‌شود هوای بسیار پاک‌تر و خالص تری وارد خودرو بشود و باعث می‌شود حداقل بین ۵ تا

افزایش مقاومت ضربه‌پذیری لوله فاضلاب و ضد خش کردن داشبورد با نانو افزودنی بومی

محققان شرکت‌های دانش‌بنیان نانو، افزودنی‌هایی را تولید کردند که به گفته آن‌ها کاربرد این محصول موجب افزایش ۴ برابری استاندارد ضربه‌ پذیری در لوله‌های PVC شده است.

دومین نمایشگاه بین‌المللی شیشه و ماشین‌آلات گشایش یافت

تهران- ایرنا- پیش بینی دستیابی به صادرات 700 هزار تن شیشه تا پایان امسال از موضوع های دومین نمایشگاه بین المللی شیشه، تجهیزات و ماشین آلات وابسته است که امروز (سه شنبه) با مشارکت 60 شرکت داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز بکار ک

افتتاح دومین نمایشگاه صنعت نمایشگاهی کشور

دومین نمایشگاه صنعت نمایشگاهی کشور با حضور ۵۹ شرکت داخلی در محل نمایشگاه بین المللی تهران امروز آغاز به کار کرد

ارائه فرمولاسیون جدیدی از نانو آنتی‌اکسیدان‌ها از سوی محققان دانشگاهی

محققان دانشگاه علوم پزشکی جهرم موفق به طراحی و ارائه فرمولاسیون جدیدی از نانو آنتی‌اکسیدان‌ها شدند.

تب داغِ آدم‌پرانی و مهاجرت در نمایشگاه گردشگری

ویزای بلندمدت کانادا، یکی از پرطرفدارترین محصول نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران بوده است. آژانس‌های گردشگری که هر سال این موقع تب تورهای خارجی را داغ می‌کردند امسال بیشتر به ویزا فروشی روی آوردند. آنها می‌گویند سوال‌های مردم بیشتر رنگ و بوی مهاجرتی دارد

۱۸ تا ۲۱ خرداد، نمایشگاه بین المللی ایران هلث

رئیس ستاد برگزاری نمایشگاه ایران هلث: نمایشگاه ایران هلث، موقعیت خوبی برای ارتقای سلامت جامعه و ارائه جدیدترین دستاورد‌های تجهیزات پزشکی، دارو و آزمایشگاهی کشور است