هفت کشور خارجی به نمایشگاه نانو می آیند
مطالب مرتبط

نمایشگاه گردشگری پارس فرصتی برای کسب گردشگران داخلی و خارجی

نمایشگاه گردشگری پارس با حضور فعالان حوزه‌های گردشگری از ۱۰ استان کشور و ۶ کشور خارجی در شیراز برپا شده است.

مربیان خارجی بوکس به ایران می‌آیند

فدراسیون بوکس با ۲ مربی خارجی برای آموزش و هدایت تیم‌های پایه به توافق رسید.

نمایشگاه ایران اکسپو با حضور 57 کشور آغاز به کار کرد

تهران- ایرنا- ایران اکسپو 2018، نمایشگاه توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی امروز پنجشنبه با حضور 611 تاجر و بازرگان خارجی از 57 کشور در محل نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب تهران آغاز به کار کرد.

نانو غشاهای پلیمری برای تصفیه پساب

دستگاه نانو غشای پلیمری برای تصفیه پساب های سنگین توسط محققان جوان پژوهشگاه نانو بیوتکنولوژی در بابل طراحی و ساخته شد.

نمایشگاهی که با یک غرفه خارجی بین المللی شد.

100شرکت داخلی و یک شرکت خارجی در نمایشگاه صنایع هوایی کیش، یک شرکت کننده‌ی خارجی، نمایشگاه صنایع هوایی و هوانوردی کیش را بین المللی کرد.

گردشگران درمدرسه ناصریه گردهم می‌آیند/برگزاری کرسیهای اسلام‌شناسی

اصفهان -  مدیر مدرسه علمیه تاریخی ناصریه گفت: گردشگران داخلی و خارجی به شکل روزانه در مدرسه علمیه ناصریه درمسجد امام گرد هم می‌آیند و گاه ساعتها پاسخگوی آنها درباره مبانی دین اسلام هستیم.

برگزاری لیگ جهانی کشتی آزاد در ٢ گروه، تیم‌های خارجی چهارشنبه به ایران می‌آیند

با قطعی شدن حضور ٦ تیم خارجی در لیگ جهانی کشتی آزاد، این مسابقات در ٢ گروه ٤ تیمی برگزار خواهد شد.

تشخیص سریع و ارزان غذای فاسد با نانو حسگرهای محققان

محققان دانشگاه محقق اردبیلی به ساخت نانوحسگری ارزانی دست یافتند که به گفته آنها از این نانو حسگر می‌توان برای تشخیص حضور باکتری‌ها در مواد غذایی استفاده کرد.

افتتاح نمایشگاه گردشگری

دهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری پارس از 21 آذرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های استان فارس آغاز به کار کرده و تا 24 همین ماه ادامه دارد. این نمایشگاه با حضور 7 کشور و 300 غرفه در حوزه صنایع دستی، گردشگری سلامت، فرصت‌های سرمایه گذاری در حوزه گردشگری و .

آمادگی 48 شرکت برای حضور در نمایشگاه تخصصی کشاورزی گلستان

گرگان - ایرنا - 48 شرکت داخلی و نمایندگی خارجی از 9 استان کشورمان برای حضور در پنجمین نمایشگاه تخصصی بذر، کود، سم و نهاده های کشاورزی و دومین نمایشگاه گلخانه، ادوات باغبانی و ماشین ها و صنایع وابسته در محل دائم نمایشگاههای گلستان اعلام آمادگی کردند.

نخستین نمایشگاه بین المللی فارماکوپه ایران برگزار می شود

نخستین نمایشگاه بین المللی داروهای دامپزشکی ایران(فارماکوپه)، با حضور 55 شرکت ایرانی و 32 شرکت خارجی تولیدکننده و واردکننده دارو ، واکسن و مواد بیولوژیک دامپزشکی در محل دایمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.

تبدیل ضایعات شیشه به نانو ذرات پرکاربرد

پژوهشگران دانشگاه علم و صنعت توانستند ضایعات شیشه را به نانو ذرات پرکاربرد کلوئیدی سیلیکا برای کاربرد در صنعت لاستیک، نساجی، عایق‌های حرارتی و کاغذ تبدیل کنند.

ارائه طرح اقامت 5 ساله سرمایه‌گذاران خارجی در کشور به دولت

معاون مدیرکل سرمایه‌گذاری خارجی سازمان سرمایه ایران با اشاره به آئین‌نامه جدید اقامت 5 ساله برای سرمایه‌گذاران خارجی در کشور، گفت: مدل سرمایه‌گذار مستقل خارجی می‌تواند به‌عنوان مدل مناسب در ایران مطرح باشد چراکه در این سرمایه‌گذاری علاوه بر جذب سرمایه، ور

نمایشگاه عکس هنرمند کردستانی در پرتغال بر پا می شود

سنندج - ایرنا - نمایشگاه عکسی از آثار سالار ارکان هنرمند عکاس کردستانی در جزیره پیکو مرکز نمایشگاه های شهر مادالنا در کشور پرتغال بر پا می شود.

محقق مراغه ای نانو حسگر تشخیص سرطان پروستات ساخت

مراغه - ایرنا - کیت نانو حسگر تشخیص سرطان پروستات در قالب یک طرح تحقیقاتی و علمی توسط محقق زیست شناسی دانشگاه مراغه طراحی و ساخته شد.

محقق مراغه ای نانو حسگر تشخیص سرطان پروستات ساخت

مراغه - ایرنا - کیت نانو حسگر تشخیص سرطان پروستات در قالب یک طرح تحقیقاتی و علمی توسط محقق زیست شناسی دانشگاه مراغه طراحی و ساخته شد.

خودتحریمی، هم وزن تحریم خارجی به اقتصاد کشور فشار می‌آورد

رئیس مجمع واردات با اشاره به نقش تجارت خارجی در بهبود شرایط اقتصاد کشور گفت: خودتحریمی، بلای جان اقتصاد ایران شده و هم وزن تحریم های خارجی، اقتصاد کشورمان را تحت فشار قرار داده و تضعیف کرده است.

رونمایی از ۳ دستاورد پژوهشی جهاد دانشگاهی خراسان/تولید قارچی با قابلیت پیشگیری از پیری زودرس

در حاشیه نمایشگاه پژوهش و فناوری استان خراسان رضوی از دستاوردهای پژوهشی سازمان جهاددانشگاهی استان از جمله سامانه کنترل دسترسی لوتوس، نانو حامل لیپیدی کورکومین و قارچ خوراکی – دارویی انوکی رونمایی شد.

هنر نقاشی روی شیشه در نمایشگاه صنایع دستی منطقه ای کشور در سمنان

سمنان- ایرنا- نمایشگاه نقاشی روی شیشه با نمایش حدود یکصد تابلوی هنرمندان کشور در یکی از غرفه های نمایشگاه منطقه ای صنایع دستی در مرکز استان سمنان دایر است.عکس: الناز ملکی

حضور ۵۷ کشور در نمایشگاه ایران اکسپو

صبح امروز (پنجشنبه) مراسم افتتاحیه سومین نمایشگاه بین‌المللی توانمندی‌های صادراتی ایران با حضور ۶۱۱ تاجر از ۵۷ کشور دنیا آغاز شد.