پیوستن به کنوانسیون ها، بازتولید اقتدار در عرصه جهانی

تهران - ایرنا - بازتولید اقتدار داخلی در عرصه خارجی یکی از الزامات سیاست خارجی هرکشور است و جمهوری اسلامی ایران با پیوستن به کنوانسیون های مربوط به گروه ویژه اقدام مالی، باردیگر می تواند اقتدار و تعامل سازنده را به جهان نشان دهد.مطالب مرتبط

پیوستن به کنوانسیون ها، بازتولید اقتدار در عرصه جهانی

تهران - ایرنا - بازتولید اقتدار داخلی در عرصه خارجی یکی از الزامات سیاست خارجی هرکشور است و جمهوری اسلامی ایران با پیوستن به کنوانسیون های مربوط به گروه ویژه اقدام مالی، باردیگر می تواند اقتدار و تعامل سازنده را به جهان نشان دهد.

قرائت نامه دفتر رهبرانقلاب درباره پیوستن به کنوانسیون‌ها در مجلس

علی لاریجانی رئیس مجلس نامه دفتر رهبرانقلاب درباره مخالفت یا موافقت ایشان درباره لایحه ۴گانه و پیوستن به کنوانسیون‌ها را در صحن مجلس قرائت کرد.

پیوستن به FATF پذیرش قوانین بین المللی است

اصفهان- ایرنا - افزایش سهم اقتصاد ایران در عرصه جهانی، توسعه روابط بین الملل، مشارکت در سرمایه گذاری بین المللی، افزایش همکاریهای اقتصادی، رقابت پذیری با شفاف سازی اطلاعات و حمایت از بخش خصوصی از جمله مزایای پیوستن ایران در FATF از سوی کارشناسان حاضر در م

پیوستن به FATF پذیرش قوانین بین المللی است

اصفهان- ایرنا - افزایش سهم اقتصاد ایران در عرصه جهانی، توسعه روابط بین الملل، مشارکت در سرمایه گذاری بین المللی، افزایش همکاریهای اقتصادی، رقابت پذیری با شفاف سازی اطلاعات و حمایت از بخش خصوصی از جمله مزایای پیوستن ایران در FATF از سوی کارشناسان حاضر در م

پیوستن ایران به FATF معاملات مالی را تسهیل می کند

مسکو - ایرنا- کارشناس امور بانکی روسیه و مسائل خاورمیانه با اشاره به تصویب پیوستن ایران به کنوانسیون بین المللی مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT) در مجلس شورای اسلامی گفت: پیوستن ایران به FATF معاملات مالی این کشور با دیگران را تسهیل می کند.

امنیت بخش قابل توجهی از اقتدار یک نظام است

بوشهر- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: اقتدار در عرصه امنیتی بخش عظیمی از اقتدار یک نظام را تشکیل می دهد.

تضمین نمی دهیم با الحاق به کنوانسیون‌ها مشکلات حل می‌شود

وزیر امور خارجه کشورمان گفت:نه من و نه رئیس جمهور نمی توانیم تضمین دهیم که با پیوستن به کنوانسیون ها مشکلات ما حل خواهد شد.

نجات کشور از بحران اقتصادی با پیوستن به FATF

پیوستن جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون مقابله با تأمین مالی تروریسم یا FATF، در روزهای اخیر واکنش‌های مختلفی را از سوی کارشناسان سیاسی و اقتصادی به دنبال داشته است. عده‌ای سرسختانه این رویداد را «خیانت دولت» نام نهاده و هم‌ نظر با تعدادی از نمایندگان مجل

مطهری: الحاق به CFT روابط بانکی ایران رابا دنیا تسهیل می کند

تهران- ایرنا- نایب رئیس مجلس شورای اسلامی پیوستن به CFT را به نفع کشور دانست و گفت: پیوستن ایران به این کنوانسیون اصلاحاتی در نظام بانکی صورت می‌دهد و آن را تسهیل می کند که به نفع منافع برخی افراد نیست.

بازتاب تصویب پیوستن ایران به CFT در رسانه های روسیه

مسکو - ایرنا- تصویب پیوستن ایران به کنوانسیون بین المللی مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT) در مجلس شورای اسلامی در رسانه های روسیه بازتاب گسترده داشت.

کنوانسیون FATF و CFT در خدمت نظام سلطه

امام جمعه تبریز گفت : کنوانسیون های FATF و CFT ساخته و پرداخته استکبار جهانی است.

نشانه‌شناسی یک تصویر/بازتولید نشانه‌های «ضعیفه» در عصر تبلیغ حجاب

وقتی برای تحقیر و تخفیف شخصیت رئیس محترم مجلس شورای اسلامی، با فوتوشاپ روسری بر سرش می‌کنیم، در اصل داریم به بازتولید نشانه‌های «ضعیفه» برای زنان می‌پردازیم.

پیوستن به FATF آسیب های جدی به مبادلات ارزی کشور وارد می کند

دزفول - نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی گفت: پیوستن ایران به کنوانسیون FATF، آسیب های جدی به کشور و مبادلات ارزی وارد خواهد کرد.

کنوانسیون‌ها برای سلطه و حکمرانی نوین بر کشورها ایجاد می شوند

استاد اقتصاد دانشگاه امام صادق(ع) در نشست «شاکله تعاملات جهانی در دنیای کنونی» گفت: تعامل جهانی کاملاً یک سویه است و کنوانسیون‌ها و معاهدات برای سلطه و حکمرانی نوین بر کشورها ایجاد می شوند.

یادداشت پژمان فر درباره FATF

یک عضو فراکسیون ولایی مجلس نوشت: کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم بیش از این که یک کنوانسیون مالی باشد، یک کنوانسیون حقوقی استرداد متهمین مظنون به اقدامات تروریستی است. هر چند وجه مالی و بانکی مراودات گروه های تروریستی در عنوان این کنوانسیون برجسته

بهشتی‌پور: پیوستن به FATF زمینه‌ را برای حل مشکلات اقتصادی فراهم می‌کند

یک کارشناس مسائل بین‌الملل با بیان این‌که پیوستن به FATF و سایر کنوانسیون شرط لازم برای حل مشکلات اقتصادی است اما کافی نیست، ابراز کرد: شاید تمام مشکلات اقتصادی ما حل نشود اما بخش زیادی از این مسائل برطرف می‌شود و زمینه‌ای را فراهم می‌کند تا بتوانیم مشکلا

امام جمعه کرمان:خطوط قرمز نظام باید در پیوستن به قراردادهای بین‌المللی حفظ شود

امام جمعه کرمان با بیان اینکه استدلال‌هایی که می‌گویند به یک کنوانسیون وارد شوید که بهانه را از آمریکا بگیرد قابل قبول نیست گفت: در مباحث ملی باید فراجناحی نگاه شده و در پیوستن به قراردادهای بین‌المللی خطوط قرمز نظام حفظ شود.

پاسداری از انقلاب نیازمند اقتدار در همه محورهاست

اصفهان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت : پاسداری از انقلاب نیازمند اقتدار در همه محورهای مورد طمع دشمن است که یکی از آنها عرصه موشکی است که بر اساس دستورات دینی لازم است.

انگور ملایر؛ یک گام تا ثبت جهانی

همدان- ایرنا- این بار محصول منحصر به فرد انگور نام ملایر را در عرصه جهانی مطرح کرد و موجب شد پای سازمان جهانی خواروبار و کشاورزی ملل متحد(فائو) به این شهرستان باز شود و حالا تنها یک گام تا ثبت جهانی خوشه های زرین باقی مانده است.

پیوستن ایران به FATF آر پی جی زدن به دشمن است

شهرکرد- ایرنا - رئیس کمیته دفاعی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: پیوستن ایران به FATF شلیک آر پی چی به سمت دشمنان است و این پیوستن به نفع کشور است.