تهران خواستاراستحکام روابط با اسلام آباد درهمه زمینه هاست

پیشاور - ایرنا - سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در پیشاور مرکز ایالت خیبرپختونخواه پاکستان گفت:تهران، استحکام روابط با اسلام آباد در همه زمینه ها در دولت جدید این کشور را خواستار است.مطالب مرتبط

رئیس جمهوری هندخواستارگسترش روابط با ایران درهمه زمینه ها شد

تهران-ایرنا- رییس جمهوری هندخواستار گسترش روابط با ایران در زمینه های مختلف از جمله زمینه های تجاری و اقتصادی شد.

ایران و پاکستان بر گسترش و تحکیم روابط دو کشور تاکید کردند

اسلام آباد - ایرنا - وزیر خارجه پاکستان و معاون سیاسی وزیر خارچه جمهوری اسلامی ایران روز دوشنبه در اسلام آباد دیدار و بر گسترش و استحکام روابط دو جانبه در زمینه های مختلف تاکید کردند.

برگزیت فرصت همکاری برای اسلام آباد و لندن است

اسلام آباد- ایرنا - وزیر امور خارجه پاکستان، خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا (برگزیت) را فرصت همکاری کشورش با انگلیس عنوان کرد و گفت:امید است که همکاری های اسلام آباد و لندن در همه زمینه ها گسترش یابد.

حجم تجارت تهران و اسلام آباد از دو میلیارد دلار فراتر رفت

اسلام آباد - ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران در اسلام آباد گفت: در حال حاضر، میزان تجارت دوجانبه بین ایران و پاکستان از مرز دو میلیارد دلار عبور کرده است که این دستاورد، قوت قلبی برای مقام های دو کشور است.

امداد رسانی به خانوار‌های گرفتار در سیلاب در اسلام آباد غرب

رئیس جمعیت هلال احمر اسلام‌آباد غرب گفت:در پی وقوع سیلاب امدادرسانی به ۸۸ خانوار در چهار روستا و مناطق عشایرنشین اسلام‌آباد غرب انجام شد.

مقام پاکستانی:اسلام آباد، رابطه با واشنگتن را برابر می خواهد

اسلام اباد - ایرنا - وزیر امور خارجه پاکستان گفت که کشورش، بر اساس اصول برابری و احترام متقابل، در روابط خود با آمریکا بازنگری می کند.

سفر مخفیانه چهار عضو ارشد طالبان به اسلام آباد

اسلام آباد - ایرنا - دو روزنامه پاکستانی سفر مخفیانه چهار عضو ارشد طالبان به پاکستان همزمان با سفر دو روزه «زلمای خلیل زاد» نماینده ویژه آمریکا برای افغانستان به اسلام آباد را تایید کردند.

درخت کهنسال فرهنگ و هنر کشور نیازمند تحرک روابط عمومی هاست

تهران-ایرنا-وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی به نشست تخصصی مدیران روابط عمومی های این وزارتخانه گفت: شریانهای حیاتی وزارت ارشاد در سراسر کشور نیازمند جریان مداوم و مستمر روابط عمومی هاست تا با تحرک و پویایی خود جان تازه ای به درخت کهنسال فرهنگ و هنر این

چین در تلاش‌های صلح افغانستان در کنار کیست؟

یک رسانه پاکستانی اعلام کرد که پکن در تلاش‌های صلح افغانستان در کنار اسلام‌آباد قرار دارد و همواره در راستای بهبود روابط دو کشور تلاش کرده است تا زمینه مسالمت آمیز خروج نیروهای خارجی از افغانستان فراهم شود.

گفت‌وگوی عمران خان و خلیل‌زاد در اسلام‌آباد

نخست‌وزیر پاکستان در گفت‌وگو با فرستاده ویژه آمریکا در امور افغانستان گفت که صلح و دوستی در کشور همسایه به سود اسلام‌آباد است. ]]>

گشایش نمایشگاه خودروهای کلاسیک در اسلام آباد

ایرنا-اسلام‌آباد- نمایشگاه یکروزه خودروهای کلاسیک و قدیمی پاکستان از شهرهای مختلف این کشور، در شهر اسلام آباد پایتخت این کشور گشایش یافت.عکس: ذیشان علی *11*

تحلیل تریبون از چرخش سیاسی ترامپ درباره پاکستان

تهران - ایرنا - تریبون نوشت: به رغم کاهش اعتماد میان پاکستان و آمریکا، ترامپ از اسلام آباد برای صلح افغانستان درخواست کمک کرده است که به گفته مقامات اسلام آباد این درخواست آمریکا ممکن است در جهت دستیابی به اهداف راهبردی در منطقه باشد.

آمریکا دنبال خروج آبرومندانه از افغانستان؛ اسلام‌آباد محتاطانه عمل کند

«محمد عبدالله گل» فرزند ژنرال حمید گل فرمانده سابق سرویس امنیت پاکستان و جمعی از کارشناسان نظامی این کشور اعلام کردند اسلام‌آباد باید برای همکاری با واشنگتن محتاط عمل کند.

نامه ترامپ به عمران خان با درخواست کمک به حل بحران افغانستان/ اسلام‌آباد: آماده‌ایم

رئیس‌جمهوری آمریکا در نامه‌ای به نخست‌وزیر پاکستان خواستار کمک اسلام‌آباد در حل آشفته‌بازار افغانستان و آوردن رهبری طالبان به پای میز مذاکره شد.

نامه ترامپ به عمران خان برای کمک به حل بحران افغانستان/ اسلام‌آباد: آماده‌ایم

رئیس‌جمهوری آمریکا در نامه‌ای به نخست‌وزیر پاکستان خواستار کمک اسلام‌آباد در حل آشفته‌بازار افغانستان و آوردن رهبری طالبان به پای میز مذاکره شد.

نظام اسلامی ایران نسخه پیشرفته اسلام است

رئیس شورای روابط فرهنگی هند با تأکید بر ایجاد مرکز مطالعات ادیان در ایران جهت فراهم‌ شدن زمینه آشنایی دانشمندان هندی با ایران اسلامی گفت: اسلامی که در ایران است، یک نسخه پیشرفته اسلام است که نگاه به آینده دارد.

دولت عمران خان به زودی سقوط می کند

اسلام آباد - ایرنا - مشاور حزب مردم (PPP) پاکستان و رئیس جمهوری پیشین این کشور مدعی شد که دولت جدید اسلام آباد به رهبری «عمران خان» مدت زمان پنجساله خود را طی نکرده و به زودی سرنگون می شود.

«خلیل زاد» ذهنیت خود را نسبت به پاکستان تغییر دهد

اسلام آباد - ایرنا - وزیر حقوق بشر پاکستان به نماینده آمریکا در امور افغانستان توصیه کرد در سفر به اسلام‌آباد «ذهنیت کمتر متکبرانه و کمتر خصمانه' با این کشور داشته باشد.

دیدارمعاون وزیر امورخارجه با مقامات پاکستان

ایرنا - اسلام آباد - «سیدعباس عراقچی» معاون وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، روز دوشنبه در سفر به اسلام آباد با «شاه محمود قریشی» وزیر امور خارجه و «تهمینه جنجوعه» قائم مقام این وزارت دیدار و گفت و گو کرد.(عکس: ذیشان علی )*15*

گشایش نمایشگاه گل و گیاه پاکستان

ایرنا-اسلام‌آباد -نمایشگاه گل و گیاه پاکستان با هدف تحقق هدف «پاکستان سرسبز و تمیز» و نمایش انواع گل های شاخه بریده، آپارتمانی و فضای باز در شهر اسلام آباد پایتخت این کشور گشایش یافت.عکس: ذیشان علی*11*