هشدار روسیه درباره عواقب اقدامات گرجستان

معاون وزیر خارجه روسیه مانع تراشی گرجستان در برقراری روابط دیپلماتیک با مسکو و مشارکت تفلیس در طرح‌های راهبردی ناتو علیه روسیه را مانعی جدی برای عادی‌سازی روابط دو کشور نامید.مطالب مرتبط

هشدار روسیه به رژیم صهیونیستی درباره عواقب عملیات نظامی در کرانه باختری

هشدار روسیه به ناتو و آمریکا درباره سوق دادن گرجستان به سمت جنگ

وزارت خارجه روسیه اظهارات دبیرکل ناتو و وزیر امور خارجه آمریکا در حمایت از عضویت گرجستان در ناتو را برخوردی تحریک‌آمیز و غیرمسئولانه ارزیابی کرد که در سال 2008 نیز مقامات تفلیس را به یک ماجراجویی نظامی کشاند.

هشدار مجدد روسیه درباره عواقب خروج آمریکا از پیمان موشکی

مقامات بلندپایه وزارت دفاع و امور خارجه روسیه نسبت به تاثیر منفی خروج آمریکا از پیمان موشکی بر امنیت بین‌المللی و همچنین آغاز دور جدید مسابقه تسلیحاتی هشدار داده و از آمادگی مسکو برای ادامه گفت‌وگوها در این باره خبر دادند.

نماینده فلسطین درمورد انتقال سفارت استرالیا هشدار داد

کوالالامپور- ایرنا- نماینده فلسطین در کانبرا با دیدگاه دولت اسکات موریسون با هرنوع مصالحه برای یافتن جایگزین یا انتقال سفارت استرالیا در اراضی اشغالی به بیت المقدس مخالفت کرد و در مورد عواقب اقدامات احتمالی در این زمینه به کانبرا هشدار داد.

سفر| هشدار ایران به گرجستان / چالش یک هتل برای ارگ 250 ساله

رئیس سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری به تشریح مشکلات ساخت یک هتل در حریم ارگ کریم خانی و ارزش گردشگر سلامت که سود دو برابری نسبت به گردشگر معمولی دارد، پرداخت و گفت: درباره بی‌احترامی به مسافران ایرانی به همتای گرجستانی‌مان هشدار دادیم.

حریری:تحریم ضدایرانی آمریکا عواقب بدی درخاورمیانه خواهد داشت

لندن – ایرنا – نخست‌وزیر لبنان از تحریم‌های یک‌جانبه آمریکا علیه ایران انتقاد کرد و هشدار داد که این مساله عواقب بدی در منطقه خاورمیانه به دنبال خواهد داشت.

سفر به گرجستان و فرانسه را تعلیق کنید

پس از دیپورت شماری از شهروندان ایرانی از گرجستان در هفته‌های گذشته و اعلام رسمی مواضع دولت ایران درباره بدرفتاری‌های اخیر با ایرانی‌ها، معاون گردشگری کشور از به صدا درآمدن «زنگ خطر گردشگری» در این کشور خبر داد و به مردم توصیه کرد که به گرجستان سفر نکنند.

روسیه: آمریکا مانع از تحقیقات درباره حمله شیمیایی به حلب می‌شود

وزارت دفاع روسیه بیانیه وزارت خارجه آمریکا درباره حمله شیمیایی صورت گرفته در شهر حلب سوریه را تلاش برای توجیه اقدامات تروریست‌ها نامیده و یادآور شد که مسکو دلایل محکمی درباره استفاده تروریست‌ها از مواد سمی در حمله به این شهر دارد.

هشدار دبیر کل «ناتو» درباره پیامدهای تنش میان مسکو و ناتو درباره INF

دبیر کل سازمان ناتو با اشاره به پیمان منع موشک‌های میانبرد هسته‌ای و اختلافات موجود میان روسیه و ناتو در مورد پیامدهای افزایش تنش ها هشدار داد.

سفیر گرجستان درباره برخورد ماموران مرزی با ایرانیان توضیح داد

تهران-ایرنا- «یوسب چاخواشویلی»سفیر گرجستان در تهران روز گذشته با باقری مقدم دستیار وزیر و مدیر کل اوراسیای وزارت امور خارجه دیدار و توضیحاتی در خصوص آخرین وضعیت برخورد ماموران مرزی گرجستان با برخی متقاضیان سفر به آن کشور ارائه کرد.

هشدار پوتین درباره پاسخ روسیه به خروج آمریکا از پیمان موشکی

رئیس جمهوری روسیه تاکید کرد اگر واشنگتن معتقد است باید به سلاح‌هایی دست یابد که در حال حاضر تنها روسیه و آمریکا در چارچوب پیمان دوجانبه موشکی خود را در تولید آنها محدود کرده‌اند، مسکو نیز اقدام مشابهی انجام خواهد داد.

دیدار سفیر گرجستان با مدیر کل اوراسیای وزارت امور خارجه

یوسب چاخواشویلی سفیر گرجستان در تهران دیروز با آقای باقری مقدم دستیار وزیر و مدیر کل اوراسیای وزارت امور خارجه دیدار و توضیحاتی درباره آخرین وضعیت برخورد ماموران مرزی گرجستان با برخی متقاضیان سفر به آن کشور ارائه کرد.

ادعای یک مقام بریتانیایی درباره تهدید انگلیس از سوی ایران، روسیه و چین

ژنرال نیک کارتر هشدار داد روسیه، چین، ایران و سازمان‌های تروریستی مانند داعش تهدید بزرگی برای انگلیس محسوب می‌شوند.]]>

اقدامات آمریکا در خصوص INF راه را برای پایان«استارت» هموار می کند

وزیر خارجه روسیه امروز جمعه هشدار داد که اقدامات یکجانبه آمریکا در خصوص پیمان موشکی INF راه را برای پایان پیمان هسته ای استارت هموار می کند.

گفتگوی سفیر ایران و مدیرکل گمرکات گرجستان درباره مشکلات پیش آمده برای اتباع ایرانی

سفیر ایران در تفلیس در دیدارمدیرکل گمرکات گرجستان ضمن گفتگو درباره مشکلات ایجاد شده برای برخی اتباع ایرانی، بر لزوم اطلاع رسانی به موقع و دقیق درخصوص تغییرات قوانین و مقررات گمرکی تاکید کرد.

گرجستان و فرانسه توافقنامه دفاعی-نظامی امضا کردند

وزارت دفاع گرجستان قرارداد دیگری با فرانسه درباره انتقال تجهیزات در حوزه مدیریت دفاعی-هوایی و کنترل سیستم، امضا کرد.

انتقال پسماندهای صنعتی کشور به قزوین و هشدار مسئولان

قزوین - ایرنا - انتقال پسماندهای صنعتی دیگر نقاط کشور به قزوین هشدار عده ای از مسئولان نسبت به عواقب و خطرات زیست محیطی و بهداشتی این اقدام را به دنبال داشته است.

سفیر گرجستان به وزارت خارجه احضار شد

سفیر گرجستان با دستیار وزیر و مدیر کل اوراسیای وزارت امور خارجه دیدار و توضیحاتی در خصوص آخرین وضعیت برخورد ماموران مرزی گرجستان با برخی متقاضیان سفر به آن کشور ارائه کرد.

دیدار سفیر ایران با وزیر خارجه گرجستان

سفیر ایران در تفلیس با وزیر خارجه گرجستان دیدار و درباره مسائل پیش آمده برای شهروندان ایرانی گفتگو کرد.

279 هزار شهروند ایرانی امسال به گرجستان سفر کرد

باکو – ایرنا – نهاد ملی گردشگری گرجستان اعلام کرد: 279 هزار شهروند ایرانی در 11 ماه سال 2018میلادی به گرجستان سفر کرده است .