حضور 30 شرکت سرمایه گذاری خارجی در کریدور اقتصادی چین و پاکستان

رئیس بندر گوادر پاکستان ضمن اعلام اینکه فاز نخست کریدور اقتصادی چین و پاکستان افتتاح شده است، گفت: بیش از 30 شرکت خارجی در این پروژه سرمایه گذاری کرده‌اند.مطالب مرتبط

حضور 30 شرکت سرمایه گذاری خارجی در کریدور اقتصادی چین و پاکستان

رئیس بندر گوادر پاکستان ضمن اعلام اینکه فاز نخست کریدور اقتصادی چین و پاکستان افتتاح شده است، گفت: بیش از 30 شرکت خارجی در این پروژه سرمایه گذاری کرده‌اند.

افزایش سرمایه‌گذاری شرکت‌های ایرانی در حوزه معادن

در پی افزایش نرخ دلار در ماه‌های اخیر و در نتیجه افزایش درآمد محصولات معدنی، مدیر اقتصادی و توسعه سرمایه‌گذاری ایمیدرو از افزایش سرمایه‌گذاری شرکت‌های ایرانی در بخش معدن خبر داد و افزایش نرخ دلار را تهدید و فرصت همزمان برای حضور سرمایه‌گذاران خارجی در کشو

عمران خان: کریدور اقتصادی چین - پاکستان بازنگری می شود

اسلام آباد - ایرنا - نخست وزیر پاکستان به مردم این کشور وعده داد بزودی طرح چند میلیارد دلاری چین در این کشور موسوم به کریدور اقتصادی چین-پاکستان(سی- پک) بزودی مورد بازنگری و بازبینی قرار می گیرد.

تعلل سرمایه گذاران خارجی در صنایع معدنی ایران به امید سوئیفت اروپایی

مدیر اقتصادی و توسعه سرمایه گذاری ایمیدرو با اعلام اینکه هم اکنون سرمایه گذاری در صنایع معدنی متمرکز به سرمایه گذاری‌های کوچک است، گفت: منتظریم با اجرای بسته سوئیفت اروپایی مشکلات سرمایه گذاری در کشور برطرف شود.

افغانستان بانی بیشترین سرمایه‌گذاری خارجی در خراسان رضوی

مدیرکل دفترسرمایه‌گذاری‌ استان خراسان رضوی گفت: بیشترین تعداد سرمایه‌گذاری خارجی ما مربوط به افغانستان است ولی کشورهای عربی هم سرمایه‌گذاری‌هایی داشته‌اند و این سرمایه‌گذاری‌ها بیشتر در حوزه خدمات بوده است.

استقبال چین از ورود عربستان به کریدور اقتصادی مشترک با پاکستان

سفیر پکن ضمن استقبال از ورود عربستان به کریدور اقتصادی مشترک با پاکستان گفت: ما هیچ اعتراض و یا نگرانی در این خصوص نداریم.

فرصتها وتهدیدهای سرمایه گذاری و کسب و کار- مهدی کریمی تفرشی*

تقویت و توسعه فرصت های سرمایه گذاری خارجی در شرایط حساس اقتصادی کشور از ضرورت های مهم برون رفت از بحران اقتصادی و از مولفه های تاثیرگذار رسیدن به اهداف توسعه پایدار است.

منطقه آزاد کیش، قطب مهم فعالیت های اقتصادی و مالی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی

سازمان منطقه آزاد کیش و شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) به منظور سرمایه گذاری‌های مشترک و توسعه مناسبات دو جانبه تفاهم نامه همکاری منعقد کردند.

هند پدیده بعدی رشد اقتصادی در جهان است

آمارهای جدید نسبت به سرمایه‌گذاری خارجی در هند نشان می‌دهد این کشور با جذب ۴۰.۶ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری در ۹ ماهه نخست سال جاری به شدت در حال رقابت با چین است.

مصوبه جدید برای جذب سرمایه‌گذاری خارجی جواب می‌دهد؟

با توجه به افزایش مدت زمان اقامت سرمایه‌گذاران خارجی و کاهش ۵۰ هزار دلاری شرط میزان سرمایه‌گذاری برای ترغیب سرمایه‌گذاران در ایران، نایب رییس اتاق بازرگانی ایران معتقد است که با مصوبه مذکور، قطعا بخشی از مشکلات سرمایه‌گذاران خارجی حل شده و دیگر در پیچ و ت

40 درصد درآمد مالیاتی زنجان از سرمایه گذاری خارجی است

زنجان - ایرنا - استاندار زنجان گفت: نزدیک 40 درصد از میزان درآمدهای مالیاتی استان از محل سرمایه گذاری خارجی و شرکت های مستقر خارجی در استان است.

جذب ۷ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری خارجی در ترکیه

رئیس دفتر سرمایه گذاری ترکیه اعلام کرد این کشور در هشت ماه نخست سال ۲۰۱۸ توانسته است هفت میلیارد دلار سرمایه‌گذاری خارجی جذب کند.

30 میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در خراسان جنوبی جذب شد

بیرجند - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی گفت: 30 میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در استان جذب شد که 14 درصد حجم سرمایه گذاری را شامل می شود.

موج انصراف شرکت‌های غربی از حضور در کنفرانس سرمایه‌گذاری عربستان

با ناپدید شدن قاشقجی در کنسولگری عربستان در ترکیه موجی از انصراف رسانه ها و شرکت ها نسبت به حضور در کنفرانس سرمایه گذاری عربستان به راه افتاده است.

نشان عالی سودآورترین شرکت سرمایه‌گذاری به شرکت پارس‌آریان اهدا شد

در شانزدهمین اجلاس سران و مدیران معتبرترین شرکت‌ها و سازمان‌های عالی رتبه ایرانی، نشان زرین استقامت ملی در خدمات سرمایه‌گذاری به مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری پارس‌آریان اهدا شد.

480 میلیون دلار در بندر گوادر پاکستان سرمایه گذاری شد

اسلام آباد-ایرنا-یک مقام پاکستانی اعلام کرد: دستکم 30 شرکت فعال در زمینه های کسب وکار، تولید و تجارت از جمله هتلداری،بانکداری،ماهیگیری و خدمات لجستیکی با سرمایه 474 میلیون دلار در منطقه ویژه اقتصادی شهر بندری گوادر مشغول به فعالیت است.

امضای تفاهم نامه برای سرمایه گذاری در قطب مهم فعالیتهای اقتصادی

مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) از امضای تفاهم نامه با سازمان منطقه آزاد تجاری کیش به منظور سرمایه گذاریهای مشترک وتوسعه مناسبات دوجانبه خبر داد.

زنجان رتبه سوم کشوری امنیت سرمایه گذاری خارجی را کسب کرد

زنجان – ایرنا – مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان زنجان گفت: بر اساس گزارش بررسی های معاونت اقتصادی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی، این استان تا پایان سال 96، در پایش شاخص های امنیت سرمایه گذاری رتبه سوم را در بین استان های کشور به خود اختصاص داد.

ترکیه در ۸ ماه نخست امسال ۷ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی جذب کرد

دفتر سرمایه‌گذاری ریاست جمهوری ترکیه اعلام کرد: این کشور توانسته است در ۸ ماه نخست سال جاری ۷ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی جذب کند.

FATF راهی برای جذب سرمایه‌گذاری‌های خارجی

یک اقتصاددان با اشاره به تصویب لایحه CFT در مجلس شورای اسلامی، تصویب FATF را در جذب سرمایه‌گذاری‌های خارجی تسهیل کننده توصیف کرد.