حضور 30 شرکت سرمایه گذاری خارجی در کریدور اقتصادی چین و پاکستان

رئیس بندر گوادر پاکستان ضمن اعلام اینکه فاز نخست کریدور اقتصادی چین و پاکستان افتتاح شده است، گفت: بیش از 30 شرکت خارجی در این پروژه سرمایه گذاری کرده‌اند.مطالب مرتبط

فرصت‌های سرمایه‌گذاری یزد تدوین شود/یزد پیشرو در جذب سرمایه خارجی

یزد ـ مدیرکل سرمایه گذاری سازمان سرمایه گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران از یزد به عنوان استانی پیشرو در جذب سرمایه گذاری‌های خارجی یاد کرد.

شرکت های ایرانی به سرمایه گذاری در عراق دعوت شدند

بغداد – ایرنا – رییس کمیته سرمایه گذاری عراق به عنوان مهمترین نهاد سیاستگذاری سرمایه گذاری های خارجی و داخلی در این کشور، شرکت های ایرانی علاقه مند را به سرمایه گذاری در کشورش دعوت کرد.

الزامات جذب سرمایه‌ خارجی/سرمایه گذار از دولت چه انتظاری دارد؟

رییس کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری بانکی با بیان اینکه جذب سرمایه گذاری خارجی اکنون یک اولویت سیاسی برای سران دنیا است، گفت: سردمداران حکومتی در دنیا شخصا به دنبال جذب سرمایه هستند.

تدوین فرصت های سرمایه گذاری نیاز اصلی جذب سرمایه گذاری است

یزد - ایرنا - مدیرکل سرمایه گذاری سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران گفت: تدوین فرصت های سرمایه گذاری در قالب استاندارد های ملی، پیش نیاز اصلی تامین و استفاده از منابع مالی داخلی و بین المللی و جذب سرمایه گذاری است.

تحقق 16 میلیون یورو سرمایه گذاری خارجی در استان مرکزی

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی گفت : امسال بیش از 16 و نیم میلیون یورو سرمایه گذاری خارجی در استان صورت گرفته است.

بزرگترین سرمایه گذاری تاریخ پاکستان توسط عربستان

وزیر خزانه داری پاکستان با اعلام وصول یک میلیارد دلار کمک مالی عربستان به این کشور اعلام کرد: به زودی ریاض بزرگترین سرمایه گذاری تاریخ پاکستان را انجام خواهد داد.

جذب ۶۰ میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در سال 96/ درخواست چین برای سرمایه‌گذاری در دارو و پتروشیمی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار با اشاره به تمایل و درخواست سرمایه گذاری چینی‌ها در حوزه پتروشیمی و دارو گفت:‌ سال گذشته ۶۰ میلیون دلار سرمایه خارجی جذب شد.

سرمایه‌گذار خارجی تمایلی به سرمایه‌گذاری در خودروسازی ساوه نداشت

استاندار مرکزی گفت: در خصوص استقرار رنو فرانسه به‌سبب تحریم‌ها و بحث برجام طرف سرمایه‌گذار تمایلی برای سرمایه‌گذاری نداشته و تلاش براین است با سرمایه‌گذار خارجی دیگری برای استقرار این پروژه وارد مذاکره شویم.

پاکستان، روسیه و هند را به 'سی-پک' دعوت کرد

اسلام آباد - ایرنا - وزیر راه آهن پاکستان از روسیه و هند برای پیوستن به کریدور اقتصادی مشترک پاکستان و چین موسوم به (سی -پک) دعوت کرد.

تسهیلات و شرایط ایران برای سرمایه‌گذاری شرکت‌های دارویی خارجی

وزیر بهداشت با اشاره به تلاش‌های وزارت خارجه و بانک‌های هندوستان برای رفع دغدغه‌های همکاری‌های مشترک صنایع دارویی ایران و هندوستان، از حمایت‌ها و تسهیلات ایران برای سرمایه‌گذاری شرکت‌های داروسازی هندوستانی در ایران خبر داد.

دعوت از روسیه و هند برای پیوستن به کریدور اقتصادی مشترک پاکستان و چین

هدف حمله تروریستی چابهار جلوگیری از جذب سرمایه گذاری خارجی

تهران-ایرنا-دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه دشمن به دنبال اخلال در بندر چابهار و ناامن نشان دادن این منطقه است، گفت: دستگاه های امنیتی باید هوشیار باشند این تحرک تروریستی بیشتر مصرف خارجی دارد و می خواهد جلوی سرمایه گذاری خارجی را در منطقه بگیرد.

وجود 1000 درخواست سرمایه‌گذاری برای حضور در قزوین

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار قزوین اعلام کرد: بین ۷۰۰ تا هزار مورد درخواست سرمایه‌گذاری در استان داریم که در کشور یک رکورد محسوب می‌شود و اغلب آن‌ها سمت‌وسوی تکنولوژی‌های روز را دارد.

چاره‌ای جز ادغام نیست

با توجه به عدم برخورداری شرکت‌های ارائه‌دهنده اینترنت ثابت از جایگاه موردنظرشان که یکی از دلایلش عدم سرمایه‌گذاری لازم است، مسوولان ارتباطی، راه‌حل را در ادغام این شرکت‌ها می‌دانند؛ موضوعی که به سبب توسعه و سرمایه‌گذاری و امکاناتی که تاکنون فراهم کرده اند

بینش جدیدی در سرمایه‌گذاری زیست‌بوم استارتاپی رخ داده است

معاون علمی و فناوری رییس جمهور در آیین امضا قرارداد سرمایه‌گذاری حرکت اول (همراه اول) با یک شرکت دانش‌بنیان گفت: بینش جدیدی در سرمایه‌گذاری زیست‌بوم استارتاپی و شرکت‌های دانش‌بنیان توسط مجموعه‌های بزرگ رخ داده است.

تسهیلات ویژه پاکستان برای فعال شدن بخش خصوصی

نخست وزیر پاکستان گفت: دولت برای بهبود وضع اقتصادی تسهیلات ویژه برای سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در کشور ارائه می‌دهد.

واعظی: از حضور سرمایه گذاران ترکیه در ایران حمایت می کنیم

تهران- ایرنا- رئیس دفتر رئیس جمهوری گفت: امروز فرصت‌های خوب سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف ایران فراهم است و از حضور فعالان اقتصادی و سرمایه‌گذاران ترکیه در اجرای این پروژه‌ها استقبال می‌کنیم.

آ‌غاز اجرای‌ ۳ پروژه سرمایه‌گذاری‌ در بندر چابهار/سرمایه‌گذاری ۱۷۰۰ میلیارد ریال‌

عملیات اجرایی سه طرح سرمایه‌گذاری احداث مخازن فرآورده‌های نفتی و مخازن نگهداری LPG و نیز جمع آوری مواد زائد کشتی‌ها امروز با حضور مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی و معاون حمل و نقل وزارت راه، در بندر چابهار آغازشد.

کاغذبازی را رها کنیم تا سرمایه‌گذاری انجام شود

نماینده عالی دولت در استان زنجان گفت: باید کاغذبازی را رها کنیم تا بستر لازم برای سرمایه‌گذاری‌های داخلی و خارجی فراهم شود.

ابراز ناامیدی بن‌سلمان از امکان جذب سرمایه‌گذاری خارجی برای پروژه «نئوم»

ولی‌عهد سعودی با اشاره به بحران پیش آمده پس از قتل «جمال خاشقچی»، گفته تا سال‌ها دیگر کسی در پروژه «نئوم» سرمایه‌گذاری نخواهد کرد.