امکان خرید حق نشر کتاب‌های ۲۹ جشنواره ایرانی برای ناشران خارجی

با عرضه «کتابشناسی توصیفی آثار منتخب جشنواره‌های کتاب ایران ۱۳۹۶» در نمایشگاه کتاب فرانکفورت، امکان خرید حق نشر این آثار برای ناشران خارجی فراهم شده است.مطالب مرتبط

خرید ۹۵ هزار جلد کتاب از ناشران/ چاپ ۲۷ اثر در دست اقدام است

کرمان – مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی شمال استان کرمان گفت: در زمینه خرید کتاب از ناشران ۹۵ هزار کتاب به ارزش بیش از چهار میلیارد تومان خریداری شده است.

رایزنی با گمرک برای سهولت در ترخیص بار ناشران خارجی نمایشگاه کتاب

مدیر کارگروه نظارت بر نشر خارجی سی و دومین نمایشگاه کتاب تهران از رایزنی با گمرک برای ترخیص بار ناشران خارجی خبر داد.

از نامه‌نگاری با تلگرام تا پرونده عجیب آقای «خ» برای قاچاق کتاب

انبار کتاب‌های قاچاق توقیف شده با همکاری کارگروه صیانت اتحادیه ناشران و نیروهای انتظامی و قضایی روز گذشته برای نخستین بار به روی خبرنگاران و ناشران گشوده شد.

ناشران لبنانی ارزش بیشتری برای تصویرگری قائلند تا ناشران ایرانی

جزئیات و شرایط حضور ناشران داخلی در نمایشگاه کتاب

مدیر کمیته ناشران داخلی سی و دومین دوره نمایشگاه کتاب تهران از برنامه‌ریزی‌ها انجام شده برای مدیریت این بخش از نمایشگاه سخن گفت.

تأکید سازمان تأمین اجتماعی بر ممنوعیت خرید کالای خارجی و حمایت از کالای ایرانی

دستورالعمل طرح حمایت از کالای ایرانی و ممنوعیت خرید کالای خارجی به تمامی واحدهای اجرایی ستادی و استانی، موسسات و شرکت‌های تابعه سازمان تأمین اجتماعی برای اجرا ابلاغ شد. ]]>

بازدید ناشران و خبرنگاران رسانه ها از انبار کتاب های قاچاق

صبح یکشنبه جمعی از ناشران و خبرنگاران رسانه ها از یک انبار کتاب قاچاق کتاب که توسط اتحادیه ناشران جمع آوری و ضبط شده بازدید کردند

همه باید برای محافظت از کتاب و کتابخوانی در کشور متحد شویم

رئیس کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران با بیان اینکه دوره کتاب به سرآمده و کتاب حالت موضعی پیدا کرده است، گفت: باید از کتاب حفاظت کنیم. موسسات، وزارتخانه و ناشران باید با هم متحد شوند.

ثبت نام ناشران از هفته آینده انجام می‌شود

مدیر مؤسسه نمایشگاه‌های فرهنگی از ثبت نام ناشران برای حضور در نمایشگاه کتاب تهران در هفته آینده خبر داد

دستورالعمل جدید برای تأکید بر ممنوعیت خریدکالای خارجی

دستور العمل طرح حمایت از کالای ایرانی و ممنوعیت خرید کالای خارجی به تمامی واحدهای اجرایی ستادی و استانی، موسسات و شرکت های تابعه سازمان تأمین اجتماعی جهت اجرا ابلاغ شد.

کتاب ارزان نخرید+ فیلم

نگاهی به عناوین وشمارگان کتاب‌های کشف شده از انبار قاچاق کتاب حکایت از فروش بسیار خوب این شبکه زیرزمینی در سطح کشور دارد،‌ ارمغانی که در سایه غفلت مخاطب در هنگام خرید کتاب برای قاچاقچی آورده شده است.

دستورالعمل جدید تأمین اجتماعی برای ممنوعیت خریدکالای خارجی

دستورالعمل طرح حمایت از کالای ایرانی و ممنوعیت خرید کالای خارجی به تمامی واحدهای اجرایی ستادی و استانی، مؤسسات و شرکت‌های تابعه سازمان تأمین اجتماعی جهت اجرا ابلاغ شد.

جشنواره همسفر برگزار می‌شود

قم - دبیر جشنواره کتاب همسفر گفت: این جشنواره با هدف پویش کتابخوانی با در نظر گرفتن هشت عنوان کتاب جذاب برای کسانی که در اردوی راهیان نور شرکت می‌کنند، برگزار می‌شود.

حضور چهار داور خارجی در جشنواره رادیو

دبیر بخش بین‌الملل جشنواره رادیو بیان کرد که همچون جشنواره‌های پیشین رادیو، ترکیب داوری مجموع داوران ایرانی و داوران بین‌المللی خواهد بود.

بحران کاغذ چه سرنوشتی برای نمایشگاه کتاب رقم می‌زند؟

ناشران بسیاری در ماه‌های اخیر از کمبود توزیع کاغذ در سامانه وزارت ارشاد گلایه داشتند،‌ گلایه‌هایی که در ماه‌های منتهی به نمایشگاه کتاب تهران جدی و هشداردهنده است.

جشن روز کتاب ارتدوکس/کدام ناشران به مینسک می‌روند؟

جشن روز کتاب ارتدوکس در روز هفتم مارس ۲۰۱۹ در کتابخانه ملی بلاروس برگزار می‌شود.

جعفریان: باید با کتاب خداحافظی کنیم

حجت‌الاسلام جعفریان درمراسم یادمان مرحوم محمد رمضانی گفت: باید از کتاب حفاظت کنیم. موسسات، وزارتخانه و ناشران باید با هم متحد شوند. هنوز در قم حس کتاب و کتابخوانی است، اما باید با کتاب خداحافظی کنیم و به سمت دنیای جدید برویم.

نمایشگاه کتاب بغداد با شعار یک کتاب برای چند زندگی

بغداد – ایرنا – نمایشگاه سالانه بین المللی کتاب بغداد با شعار «یک کتاب برای چند زندگی» با مشارکت 23 کشور عربی و خارجی از جمله جمهوری اسلامی ایران در پایتخت عراق آغاز به کار کرده است.

بزرگداشت محمد رمضانی، واقف کتاب برگزار می‌شود

مؤسسه خانه کتاب به مناسبت پنجاه و یکمین سال وفات پایه‌گذار انتشارات کلاله خاور با همکاری کتابخانه بروجردی و اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران یادمانی را برای مرحوم محمد رمضانی برگزار می‌کند.

آخرین شب جشنواره موسیقی فجر

ایرنا - تهران - اجرای ارکستر «آیسو» به رهبری مازیار یونسی شامگاه دوشنبه در سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر در تالار وحدت برگزار شد.سی و چهارمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر با حضور بیش از 60 گروه و هنرمند ایرانی و خارجی در ژانر های مختلف موسیقی از 24 بهم