3 میلیارد دلار بدهی خارجی تاجیکستان؛ سهم هر تاجیک 320 دلار

بدهی خارجی تاجیکستان 38.9 درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور را تشکیل داده و سرانه آن برای هر شهروند این کشور 320 دلار می باشد.مطالب مرتبط

3 میلیارد دلار بدهی خارجی تاجیکستان؛ سهم هر تاجیک 320 دلار

بدهی خارجی تاجیکستان 38.9 درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور را تشکیل داده و سرانه آن برای هر شهروند این کشور 320 دلار می باشد.

بدهی ۱۱ میلیارد دلاری ایران/۴.۷ میلیارد دلار سررسید شد

بدهی خارجی ایران به بیش از ۱۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون دلار رسیده است.

بدهی خارجی ایران چقدر است

تهران- ایرنا- تازه ترین آمار بانک مرکزی گویای بدهی 10میلیارد و 441 میلیون دلار ایران است که اگر به آن معوقه ها را هم بیفزاییم، به رقم 11 میلیارد و 885 میلیون دلار می رسیم که البته در مقایسه با حجم درآمدهای ارزی کشور قابل توجه نیست.

اختصاص 8 میلیون دلار از جانب آمریکا برای تجهیز مرزبانان تاجیکستان

سفارت آمریکا در تاجیکستان تجهیزاتی به ارزش 8 میلیون دلار به مرزبانان و وزارت دفاع کشور تحویل داد.

حملات سایبری 9 میلیارد دلار به روسیه ضرر زده است

مسکو - ایرنا - نخست وزیر روسیه اعلام کرد: حملات سایبری در سال میلادی گذشته 600 میلیارد روبل (9 میلیارد دلار) به کشورش ضرر زده و در مجموع حدود یک هزار میلیارد دلار به جهان زیان وارد کرده است.

جذب ۷ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری خارجی در ترکیه

رئیس دفتر سرمایه گذاری ترکیه اعلام کرد این کشور در هشت ماه نخست سال ۲۰۱۸ توانسته است هفت میلیارد دلار سرمایه‌گذاری خارجی جذب کند.

16 میلیارد دلار ارز حاصل از صادرات غیرنفتی به کشور برنگشته است

معاون سازمان توسعه تجارت ایران گفت: از بیش از 23 میلیارد دلار صادرات غیر نفتی کشور تنها حدود 6.7 میلیارد دلار به کشور برگشته و در سامانه نیما عرضه شده است.

گسترش همکاری‌های دوجانبه قزاقستان و انگلیس

حجم جذب سرمایه گذاری مستقیم خارجی در قزاقستان حدود 300 میلیارد دلار است که انگلیس حدود 13 میلیارد دلار آن را به خود اختصاص داده است.

ترکیه در ۸ ماه نخست امسال ۷ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی جذب کرد

دفتر سرمایه‌گذاری ریاست جمهوری ترکیه اعلام کرد: این کشور توانسته است در ۸ ماه نخست سال جاری ۷ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی جذب کند.

بازار سیاهی که ۱۳۳ میلیارد دلار می‌ارزد!

ارزش بازار نفت با تولید سالانه به ارزش ۱.۷ تریلیون دلار، بزرگتر از مجموع باارزش‌ترین بازارهای مواد خام جهان است و تعجبی ندارد در بازار سیاه پررونق آن، ارزش سوختهای مسروقه یا تقلبی هر سال به حدود ۱۳۳ میلیارد دلار بالغ می‌شود.

انتشار جدیدترین گزارش حساب سرمایه ایران/حساب سرمایه در بهار97 منفی5 میلیارد دلار شد+جدول

بررسی گزراشهای بانک مرکزی نشان میدهد، خالص حساب سرمایه در پایان سال 96 حدود 19 میلیارد دلار و در پایان بهار 97 حدود 5 میلیارد دلار بوده است.

150 میلیون دلار سود سالانه تاجیکستان از اجرای «کاسا 1000»

در صورت اجرای پروژه «کاسا 1000»، تاجیکستان سالانه بیش از 150 میلیون دلار به دست خواهد آورد.

چین ۱۱۰ میلیارد دلار ارز به بازارش تزریق می‌کند

با تشدید جنگ تجاری بین چین و آمریکا، بانک مرکزی چین به دنبال تزریق ۱۱۰ میلیارد دلار نقدینگی به بازار این کشور است.

عرضه ارز پتروشیمی‌ها از مرز 5 میلیارد دلار گذشت

در راستای سیاست های ارزی دولت و بانک مرکزی در طول 202 روز نخست امسال حدود چهار میلیارد و 320 میلیون یورو (معادل بیش از 5 میلیارد دلار) ارز حاصل از صادرات محصولات پتروشیمی در بازار داخلی عرضه شده است.

تزریق 110 میلیارد دلار به اقتصاد چین در پی جنگ تجاری با آمریکا

بانک مرکزی چین نرخ ذخیره قانونی بانک های این کشور را کاهش داد که بر اساس آن 110 میلیارد دلار از منابع بانکی برای پرداخت تسهیلات آزاد می شود.

امضای 10 سند همکاری رهاورد سفر «میرضیایف» به «پاریس»/150 میلیون دلار سود سالانه تاجیکستان از اجرای «کاسا 1000»

امضای 10 سند همکاری رهاورد سفر «میرضیایف» به «پاریس»، 150 میلیون دلار سود سالانه تاجیکستان از اجرای «کاسا 1000» و احتمال ازسرگیری صادرات گاز ترکمنستان به روسیه، تنها بخشی از مهمترین اخبار آسیای مرکزی در 24 ساعت گذشته می‌باشد.

دستور توقیف 5 میلیارد دلار بانک مرکزی درایتالیا لغو شد

رییس مرکز امور حقوقی بین المللی ریاست جمهوری از رد درخواست آمریکایی‌ها مبنی بر توقیف 5 میلیارد دلار از اموال ایران از سوی دادگاه استیناف رم خبر داد.

صادرات سلاح آمریکا از 55 میلیارد دلار گذشت

تهران - ایرنا - آژانس همکاری امنیت دفاعی پنتاگون روز چهارشنبه اعلام کرد، صادرات نظامی واشنگتن در سال مالی 2018 میلادی به بیش از 55 میلیارد و 660 میلیون دلار رسید.

ادعای پمپئو: ایران16میلیارد دلار برای متحدانش هزینه کرده است

تهران - ایرنا - وزیر امور خارجه آمریکا که کشورش میلیاردها دلار در خاورمیانه هزینه کرده است، امروز (سه شنبه) مدعی شد که ایران در سوریه، عراق و یمن بیش از 16 میلیارد دلار هزینه کرده است.

دولت چین ۱۱۰ میلیارد دلار به اقتصاد این کشور تزریق کرد

دولت چین برای بازگرداندن ضرب آهنگ اقتصادی به این کشور، ۱۱۰ میلیارد دلار روانه بازار پولی چین کرد.