3 میلیارد دلار بدهی خارجی تاجیکستان؛ سهم هر تاجیک 320 دلار

بدهی خارجی تاجیکستان 38.9 درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور را تشکیل داده و سرانه آن برای هر شهروند این کشور 320 دلار می باشد.مطالب مرتبط

بدهی ملی آمریکا از رکورد تاریخی ۲۲ تریلیون دلار، فراتر رفت

طبق گزارش جدید خزانه‌داری آمریکا، بدهی ملی این کشور تا ۱۱ فوریه ۲۰۱۹ میلادی، از ۲۲ میلیارد دلار فراتر رفته و پیش‌بینی می‌شود در دهه آینده، هر سال ۱ تریلیون دلار به این میزان اضافه شود.

85.5 میلیارد دلار، بدهی لبنان در سال 2018

تهران - ایرنا - وزیر اقتصاد و دارایی لبنان اعلام کرد که بدهی این کشور تا پایان سال 2018 میلادی 338 میلیارد و 128 هزار لیر لبنان معادل 85.5 میلیارد دلار (هشتاد و پنج ممیز پنج) بوده است.

مجلس سقف فاینانس در سال ۹۸ را ۳۰ میلیارد دلار تعیین کرد

بهارستان‌نشینان سقف تسهیلات تامین مالی خارجی برای طرح‌ها را در سال ۹۸، ۳۰ میلیارد دلار تعیین کردند.]]>

سقف تسهیلات تامین مالی خارجی سی میلیارد دلار تعیین شد

تهران-ایرنا-نمایندگان مجلس شورای اسلامی، سقف تسهیلات تامین مالی خارجی(فاینانس) را سی میلیارد دلار تعیین کردند.

بدهی ملی بیش از 22 هزار میلیارد دلاری آمریکا

بدهی عمومی دولت آمریکا برای اولین بار در تاریخ به بیش از 22 هزار میلیارد دلار رسید که افزایشی بیش از 100 درصدی را نشان می دهد.

مجلس سقف فاینانس در سال ۹۸ را ۳۰ میلیارد دلار تعیین کرد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی سقف تسهیلات تامین مالی خارجی(فاینانس) برای طرح ها را در سال ۹۸، ۳۰ میلیارد دلار تعیین کردند.

تصویب حدود 3.5 میلیارد دلار سرمایه گذاری مستقیم خارجی در سال 97

تهران- ایرنا- سرپرست سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران درباره آخرین وضعیت جذب سرمایه گذاری خارجی گفت: جذب سرمایه ها بیشتر در حوزه صنعت بوده به طوری که از ابتدای امسال تاکنون 150طرح با سرمایه گذاری مستقیم حدود 3.5 میلیارد دلار توسط هیات سرم

بدهی ملی آمریکا از 22 تریلیون دلار گذشت

وزارت خزانه‌داری آمریکا بیانیه ای منتشر کرد که بدهی ملی آمریکا را 22.01 تریلیون دلار نشان می‌داد.

مازاد تجاری چین با آمریکا به ۲۷.۳ میلیارد دلار کاهش یافت

داده‌های اداره کالای چین که امروز منتشر شد ، نشان داد در ماه ژانویه، مازاد تجاری چین با آمریکا از ۲۹.۸۷ میلیارد دلار در ماه دسامبر، به ۲۷.۳ میلیارد دلار کاهش یافته است.

بدهی آمریکا از ۲۲ تریلیون دلار گذشت

بدهی دولت آمریکا برای نخستین بار در تاریخ از سطح ۲۲ تریلیون دلار نیز گذشت.

دولت تاکنون ۲ میلیارد دلار از روسیه وام گرفته است

یک عضو هیات رییسه مجلس گفت که دولت با مجوز مجلس تاکنون ۲ میلیارد دلار وام گرفته است که می‌تواند ۳ میلیارد دلار نیز استقراض کند.

ظرفیت افزایش صادرات خرما به سقف یک میلیارد دلار وجود دارد

شیراز-ایرنا- رئیس انجمن ملی خرمای ایران گفت: هم اینک سالانه 300 میلیون دلار خرما صادر می شود که با توجه به ظرفیت های موجود، امکان افزایش این رقم به یک میلیارد دلار وجود دارد.

ظرفیت افزایش صادرات خرما به سقف یک میلیارد دلار وجود دارد

شیراز-ایرنا- رئیس انجمن ملی خرمای ایران گفت: هم اینک سالانه 300 میلیون دلار خرما صادر می شود که با توجه به ظرفیت های موجود، امکان افزایش این رقم به یک میلیارد دلار وجود دارد.

غفلت از صادرات با ارزش‌افزوده بالا/سهم چشمگیر خام‌فروشی

طی ۱۰ ماه سال جاری ۱۵ قلم عمده صادراتی کشور ۱۶.۳ میلیارد دلار ارزش ارزی داشته که از این میزان ۱۴.۳ میلیارد دلار یعنی ۸۷.۷ درصد مربوط به محصولات خام و گازی است.

دو و نیم میلیارد دلار در جیب مافیای لباس

رئیس کارگروه ساماندهی مد و لباس: سالانه حدود دو و نیم میلیارد دلار لباس به صورت غیررسمی و از طریق شبکه‌های مافیایی وارد کشور می‌شود.

ترمز دلار کشیده شد

سرانجام پس از هشت دور صعود متوالی و رکوردشکنی دلار در سال ۲۰۱۹، ارزش دیگر ارزها در برابر دلار تقویت شد.

ارزش دلار کانادا به خاطر بی‌ثباتی تجارت جهانی کاهش یافت

ارزش دلار کانادا در برابر همتای آمریکایی خود پایین آمد. دلار کانادا با نرخ 1.3271 در مقابل دلار آمریکا معامله شد که معادل 75.35 سنت آمریکاست.

ترامپ: برای امنیت مرزی ۲۳ میلیارد دلار می‎گیریم!

رئیس جمهوری آمریکا می‎گوید توافق نهایی کنگره درباره امنیت مرزی، با احتساب منابع جانبی، ۲۳ میلیارد دلار در اختیار وی قرار خواهد داد و فارغ از همه چیز، دیوار مکزیک در حال ساخت است.

امارات بیش از یک میلیارد دلار سلاح و تجهیزات نظامی می خرد

تهران – ایرنا – منابع خبری روز یکشنبه گزارش دادند که امارات متحده عربی قراردادهای خرید تسلیحات نظامی به ارزش یک میلیارد و 300 میلیون دلار با تعدادی از شرکت های بین المللی امضا کرده است.

عزم تاجیکستان برای جذب 88 میلیون دلار/ تهدید به بمب‌گذاری در «آلماتی»