ضرورت تلفیق روش‌های مدرن و سنتی برای انعکاس اخبار علمی/روابط‌ عمومی یک حرفه علمی است

رئیس مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور از تدوین برنامه‌ای برای انعکاس اخبار دستاوردهای علمی دانشگاه‌ها در این مرکز خبر داد و تاکید کرد: حوزه‌های ارتباط دانشگاه‌ها با مردم و کار روابط عمومی‌ها کار بسیار سختی است، باید به این مهم علمی و حرفه‌ای نگاه و یک توفان فمطالب مرتبط

ضرورت تلفیق روش‌های مدرن و سنتی برای انعکاس اخبار علمی/روابط‌ عمومی یک حرفه علمی است

رئیس مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور از تدوین برنامه‌ای برای انعکاس اخبار دستاوردهای علمی دانشگاه‌ها در این مرکز خبر داد و تاکید کرد: حوزه‌های ارتباط دانشگاه‌ها با مردم و کار روابط عمومی‌ها کار بسیار سختی است، باید به این مهم علمی و حرفه‌ای نگاه و یک توفان ف

ضرورت تقویت و توسعه روابط علمی تهران و توکیو

وزیر علوم در دیدار با همتای ژاپنی خود بر تقویت و توسعه روابط علمی با این کشور تاکید کرد.

ضرورت مشارکت نخبگان ایرانی در ارتقای علمی کشور و رفع تنگناهای اقتصادی

وزیر علوم با تاکید بر ضرورت مشارکت تمامی نخبگان ایرانی اعم از داخل و خارج در ارتقای علمی و فناوری کشور و تلاش برای رفع تنگناهای اقتصادی، به برنامه‌های وزارت علوم برای ساماندهی دانشگاه‌ها و رشته‌های تحصیلی و افزایش برنامه‌های حرفه‌ای و کارورزی دانشجویان و

پایه روابط در تمدن غرب، شیطانی است+صوت

مدرس حوزه علمیه می‌گوید: در جوامع غربی، روابط شیطانی است. برای نفس‌پرستی و قطع ارتباط با امام ظاهری علمی درست می‌‏کنند. روابط فاسد را تبدیل می‌‏کنند به روابطی که پشتوانه علمی دارد.

نشست جریان‌شناسی الحاد مدرن برگزار می‌شود

نشست علمی جریان‌شناسی الحاد مدرن توسط قطب علمی فلسفه دین پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، در قم برگزار می‌شود.

تاکید وزیر علوم و همتای ژاپنی‌اش بر ضرورت تقویت و توسعه روابط علمی

منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری جمهوری اسلامی ایران در دیدار با همتای ژاپنی خود بر تقویت و توسعه روابط علمی با این کشور تاکید کرد.

برنامه‌ای برای تجمیع دو دانشگاه فنی حرفه‌ای و علمی کاربردی نداریم

وزیر علوم گفت: اکنون برنامه اجرایی برای تجمیع دو دانشگاه علمی - کاربردی و فنی و حرفه‌ای نداریم و هر یک از این مراکز می‌توانند با توجه به امکاناتی که دارند مهارت آموزی داشته باشند.

ضرورت مشارکت نخبگان ایرانی در ارتقای علمی کشور و رفع تنگناهای اقتصادی

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در دیدار با استادان و کارآفرینان ایرانی مقیم ژاپن بر ضرورت مشارکت کلیه نخبگان ایرانی اعم از داخل و خارج در ارتقای علمی و فناوری کشور و تلاش برای رفع تنگناهای اقتصادی تأکید کرد.

وزیر علوم بر تقویت و توسعه روابط علمی با ژاپن تاکید کرد

پکن- ایرنا- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری جمهوری اسلامی ایران روز چهارشنبه در دیدار با همتای ژاپنی خود بر تقویت و توسعه روابط علمی با این کشور تاکید کرد.

روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین از رسانه‌ها تقدیر کرد

روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین به جهت انعکاس شایسته و مناسب رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج از رسانه‌ها تشکر کرد.

سهم دانشجویان مهارتی دانشگاه جامع علمی کابردی از بودجه عمومی کشور ناچیز است

رئیس دانشگاه جامع علمی کابردی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه سهم دانشجویان مهارتی دانشگاه جامع علمی کابردی از بودجه عمومی کشور ناچیز است، اظهار کرد: افزایش وام شهریه دانشجویان به 500 هزار تومان و اختصاص یارانه شهریه به دانشجویان از فعالیت های مهم دا

سهم ناچیز دانشجویان مهارتی دانشگاه علمی کابردی از بودجه عمومی کشور

رئیس دانشگاه جامع علمی کابردی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه سهم دانشجویان مهارتی دانشگاه جامع علمی کابردی از بودجه عمومی کشور ناچیز است، گفت: افزایش وام شهریه دانشجویان به 500 هزار تومان و اختصاص یارانه شهریه به دانشجویان از فعالیت‌های مهم دانشگاه

راه‌اندازی 3 انجمن علمی جدید در دانشگاه پیام‌نور

معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور گفت: در سال تحصیلی جدید سه انجمن علمی شامل انجمن علمی نهج البلاغه، انجمن علمی کارآفرین و انجمن علمی آموزش محیط زیست را در دانشگاه های پیام نور کشور راه اندازی خواهیم کرد.

پرداخت ودیعه مسکن ۱۲ میلیونی به دانشجویان شهرستان‌ها/ محدودیت نشریات علمی برداشته شد

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: آئین‌نامه نشریات علمی دانشگاه‌ها بازنگری شده و محدودیت‌ها برداشته شد و این مهم گام مؤثری برای رشد علمی کشور خواهد بود.

راه‌اندازی 3 انجمن علمی جدید در دانشگاه‌های پیام‌نور کشور

معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور گفت: در سال تحصیلی جدید سه انجمن علمی شامل انجمن علمی نهج البلاغه، انجمن علمی کارآفرین و انجمن علمی آموزش محیط زیست را در دانشگاه های پیام نور کشور راه اندازی خواهیم کرد.

تکیه برظرفیت های علمی داخلی راهگشا است

کرج -ایرنا- معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار البرز با اشاره اهمیت مراکز علمی و تحقیقاتی کشور گفت: تکیه بر ظرفیت های علمی داخلی برای عبور ازشرایط حساس کشور، راهگشا است.

ضرورت مرجعیت علمی و نظری بنیاد شهید در عرصه فرهنگ ایثار و شهادت

معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران بر ‌ضرورت مرجعیت علمی و نظری بنیاد در عرصه فرهنگ ایثار و شهادت تأکید کرد.

مالیات‌گیری سنتی و سلیقه‌ای از ضعف‌های نظام مالیاتی

عضو هیئت علمی گروه اقتصاد دانشگاه بوعلی‌سینا با بیان اینکه مالیات‌گیری سنتی و سلیقه‌ای یکی از ضعف‌های مالیاتی کشور است، اظهار کرد: مالیات‌گیری در کشور باید از روش سنتی، خارج و ساختارها و ظرفیت‌های جدید مالیاتی شناسایی شود.

تحریم علمی در تقابل با حقوق بشر

وزیر علوم: تحریم و محدودیت‌های علمی و اقتصادی در تقابل با حقوق بشر و توسعه پایدار قرار دارد و مورد قبول جوامع علمی نیست.

مراکز علمی کوچک تقویت شود/ پیگیری احداث خوابگاه های متاهلین

بیرجند- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: مراکز علمی کوچک که توجیه کارشناسی دارند باید در راستای توسعه و رشد علمی تقویت شود.