مشتری مداری خودروسازان خارجی درسی برای خودروسازان ایرانی

پکن - ایرنا - در بسیاری از کشورهای خارجی حتی کشورهای آسیایی شرکت های بزرگ خودرو سازی با هدف جلب اعتماد و حفظ مشتریان خود، نه تنها بهترین و با کیفیت ترین خدمات پس از فروش را در اختیار مشتریان می گذارند بلکه برخی اوقات هزینه های سنگینی هم بابت فراخوان خودرومطالب مرتبط

بنگاه‌داری خودروسازان هزینه کردن از جیب مردم است/ ظرفیت خودروسازان 2 برابر تقاضای بازار است

نماینده خودروسازان با بیان اینکه قیمت بازار موهوم نیست، گفت: ظرفیت خودروسازان حدود 2 برابر تقاضای بازار است؛ به این ترتیب خودرو سازها می توانند بالای تقاضا عرضه کنند و محصولاتشان را اقساطی بفروشند.

بنگاه‌داری خودروسازان نوعی هزینه کردن از جیب مردم است/ ظرفیت خودروسازان 2 برابر تقاضای بازار است

نماینده خودروسازان در یک برنامه تلویزیونی گفت: قیمت بازار موهوم نیست، اول ظرفیت خودروسازان حدود 2 برابر تقاضای بازار است . به این ترتیب خودرو سازها می توانند بالای تقاضا، عرضه کنند و محصولاتشان را اقساطی بفروشند.

تکرار بدعهدی خودروسازان به بهانه تحریم/پیشنهادات عجیب به خریداران

ولع خودروسازان برای دریافت پول از دست مردم به بهانه ثبت نام های مدت دار از ابتدا هم فرجام خوشی را نمودار نمی کرد؛ اکنون خودروسازان به متقاضیان پیشنهادات عجیب و غریب می‌دهند.

راه‌حلی برای رهایی خودروسازان از مشکلات

یک کارشناس مسائل اقتصادی با بیان اینکه حاشیه سود 40 درصدی خودرو در بازار آزاد نصیب دلالان می‌شود، گفت: باید اجازه دهند خودروسازان خوردروی تولیدی خود را با سه درصد کمتر از قیمت بازار بفروشند.

خودروسازان امکان احتکار ندارند

در پی بررسی افزایش قیمت خودرو، معاون بازرسی سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان تصریح کرد که برای خودروسازان امکان احتکار وجود ندارد اما این موضوع برای بنگاه‌ها و نمایندگی‌های وابسته امکانپذیر است.

خودروسازانی که قطعه نداشتند چطور بعد از گرانی، تحویل فوری می‌دهند؟

رئیس انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان استان کرمانشاه ضمن غیرقانونی دانستن افزایش قیمت از سوی خودروسازان، گفت: خودروسازان قصد دارند با این کار وضعیت بازار را بسنجند.

سازمان حمایت: خودروسازان امکان احتکار ندارند

معاون بازرسی سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: برای خودروسازان امکان احتکار وجود ندارد.

خودروسازان مکلف هستند قیمت خودروها را به تدریج کاهش دهند

وزیر صنعت گفت: خودروسازان خودروهایی که مشمول قیمت گذاری شورای رقابت نبودند را زیر ۵ درصد قیمت بازار عرضه می کنند و این روند کاهشی ادامه خواهد داشت.

قیمت خودرو امروز 1397/09/21|تست بازار برای خودروسازان جواب نداد

براساس استدلال خودروسازان قرار بود با اعمال قیمت‌های جدید در 4 محصول ایران خودرو قیمت این خودروها در بازار تغییر کند و به سمت کاهش برود اما تاکنون واکنش بازار نسبت به این قیمت ها معکوس بوده است.

جزئیات جلسه خودروسازان و قطعه‌سازان با لاریجانی

در جلسه‌ای که از سوی خودروسازان و قطعه‌سازان با رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شده است، مقرر گردید تا خودروهای بالای ۴۵ میلیون تومان با رعایت کردن ضوابط قیمتگذاری، افزایش قیمت بدهند.

خودروسازان مجوز افزایش قیمت خودرو گرفتند؟

خبرهای رسیده حاکی است، خودروسازان مجوز افزایش قیمت خودرو را دریافت کرده‌اند. البته هنوز وزارت صنعت واکنشی نداشته است.

وزیر استیضاح و خودروسازان محاکمه شوند

دیده بان شفافیت و عدالت با طرح دو مطالبه ثبت شده در سامانه این نهاد مردم نهاد از دادستانی کل کشور و مجلس شورای اسلامی خواست تا خودروسازان محاکمه و وزیر صنعت استیضاح شود.

سند جامع خودروسازان به مجلس ارائه می‌شود/ تفاوت نرخ ارزها روابط رانتی ایجاد می‌کند

عضو هیأت تحقیق و تفحص از بررسی علل ناکار آمدهای شرکت‌های خودروساز داخلی با بیان اینکه دنبال این هستیم که سند جامعی برای خودروسازان به مجلس ارائه شود، گفت: ارز چهارهزار و 200 تومانی و ارز 6 هزار تومانی روابط رانتی به وجود می‌آورد.

دست باز خودروسازان برای عرضه خودروهای غیرمشمول با ۵ درصد زیر قیمت بازار/افزایش 20 درصدی را نپذیرفتیم

وزیر صنعت،‌ معدن و تجارت با تاکید بر اینکه صرفا برخی از خودروها مشمول قیمت‌گذاری شورای رقابت هستند، گفت: دست خودروسازان برای عرضه خودروهای غیرمشمول با قیمت ۵ درصد کمتر از بازار باز است.

خودروسازان 30 هزار میلیارد تومان پول خواستند/ادعای زیان 5500 میلیارد تومانی

یک نماینده خودروسازان گفت: خوروسازان 5 هزار و 500 میلیارد تومان زیان دیده اند بنابراین با این زیان میزان تولید خودرو کاهش می یابد.

خودروسازان آلمانی با مقام های آمریکا دیدار می کنند

تهران- ایرنا- خبرگزاری فرانسه گزارش داد: خودروسازان آلمانی فردا (سه شنبه) در خصوص تهدید دونالد ترامپ به اعمال تعرفه های سنگین بر واردات خودرو از اروپا، با مقام های ارشد آمریکا در کاخ سفید دیدار می کنند.

خودروسازان قیمت‌ها را افزایش دادند؛ سازمان حمایت هنوز مشغول محاسبه قیمت است

در حالی که از ماه‌ها پیش سازمان حمایت در حال بررسی قیمت خودرو با توجه به افزایش قیمت ارز است، خودروسازان از مدت‌ها پیش قیمت محصولات خود را افزایش داده‌اند و به تازگی ایران خودرو هم قیمت جدید 4 محصول خود را اعلام کرد.

مشکلات صنعت خودرو زخم کهنه است/ خودروسازان طلب قطعه سازان قمی را بدهند

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: خودروسازان باید طلب قطعه سازان قمی را بدهند، معضل این قطعه سازان در داخل استان حل نمی‌شود و باید به صورت ملی پیگیری حل مشکلات آن‌ها صورت بگیرد.

بررسی افزایش قیمت خودرو

معاون بازرسی سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت : برای خودروسازان امکان احتکار وجود ندارد .

برد بزرگ خودروسازان در مشهد

تیم پیکان با طلسم شکنی در مشهد توانست خود را به رده دوم جدول رده بندی برساند.