فراهم شدن امکان خرید حق نشر ۲۹ کتاب ایرانی برای ناشران خارجی

با عرضه «کتابشناسی توصیفی آثار منتخب جشنواره‌های کتاب ایران ۱۳۹۶» در نمایشگاه کتاب فرانکفورت، امکان خرید حق نشر این آثار (که تعدادشان ۲۹ عنوان است) برای ناشران خارجی فراهم شده است.مطالب مرتبط

ایرانی‌ها امسال 8 هزار ملک فقط در ازمیر ترکیه خریداری کرده‌اند/هیچ بنگاهی حق معامله ملک خارجی را ندارد/ مشکل ایرانی‌ها برای فروش ملک‌ در گرجستان

رییس اتحادیه مشاوران املاک استان تهران گفت: پیشنهاد می‌کنیم علاقه مندان به خرید ملک در کشورهای خارجی وارد قرارداد با بانک‌های کشور و وزارت امور خارجه شوند تا هزینه‌های خرید ملک در این کشورها به بانک ایرانی منتقل شود و بانک به جای پرداخت پول به طرف خارجی،‌

امکان عکاسی سه بعدی با دستگاه تولید محققان ایرانی

تهران- ایرنا- محققان ایرانی توانسته اند با طراحی یک نرم افزار، امکان عکاسی 360 درجه را همزمان با روتوش و قابلیت انتشار در شبکه های اجتماعی یا سایت های مدنظر فراهم آورند.

اخذ تعهد از ۲ کتاب‌فروش

کارگروه صیانت از حقوق ناشران، مؤلفان و مترجمان اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران از دو کتاب‌فروش به دلیل عرضه کتاب قاچاق تعهد گرفت.

خارجی‌ها از طرح‌های ایرانی‌ها استقبال کردند/ امکان تولید مشترک

رییس بازار فیلم مستند دوازدهمین جشنواره بین المللی «سینماحقیقت» بیان کرد مهمانان خارجی از طرح های فیلمسازان ایرانی برای تولید مشترک استقبال کردند.

کتاب کودک در روسیه حال خوبی ندارد

امروزه کتاب کودک در روسیه گرفتار ناشران کاسبکار است و معدود ناشران دغدغه‌مند نیز حال و روز خوبی ندارند.

سالانه 130 میلیون هزینه چاپ کتاب تحصیلی دانش آموزان می‌شود

عضو انجمن فرهنگی ناشران علمی آموزشی با بیان اینکه سالانه 130 میلیون هزینه چاپ کتاب توسط آموزش و پرورش پرداخت می‌شود، گفت: به کاغذی که ناشران مصرف می‌کنند ارز دولتی می‌دهند اما تجار در بازار این کاغذ را با نرخ آزاد می‌فروشند.

ارایه سرویس‌های مخابراتی به اتباع خارجی دارای مجوز

امکان ارائه تمامی سرویس‌ها و خدمات مخابراتی (تلفن ثابت، اینترنت پرسرعت و همراه اول) به اتباع خارجی دارای مجوز با توجه به مدارک و مستندات قانونی فراهم است.

اختصاص ۱۵میلیون دلار برای تامین کاغذ ناشران کتاب و مطبوعات

۱۵میلیون دلار برای تامین کاغذ ناشران کتاب و مطبوعات اختصاص یافته است.

اطلاعیه جدید در مورد کارت سوخت/ امکان ویرایش اطلاعات فراهم شد

طبق ششمین اطلاعیه صادر شده توسط شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، امکان لغو یا ویرایش اطلاعات درخواست صدور کارت المثنی سوخت فراهم شده است.

امکان پرداخت قسطی بدهی طرح ترافیک فراهم شد

تهران- ایرنا- معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در گزارشی اعلام کرد که امکان پرداخت قسطی بدهی عوارض تردد در محدوده طرح ترافیک پایتخت فراهم شده است .

امکان لغو یا ویرایش اطلاعات درخواست کارت سوخت المثنی فراهم شد

امکان لغو یا ویرایش اطلاعات درخواست کارت سوخت المثنی برای مالکانی که جهت اخذ این کارت ثبت‌نام کرده‌اند، فراهم شد.

امکان لغو و ویرایش درخواست صدور کارت سوخت المثنی فراهم شد

شرکت ملی پخش فرآورده‎های نفتی ایران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که امکان لغو و ویرایش اطلاعات درخواست صدور کارت سوخت المثنی فراهم شده است.

خرید و فروش طرح‌های منابع طبیعی چهارمحال و بختیاری امکان‌پذیر نیست

معاون حفاظت و امور اراضی منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری گفت: طرح‌های منابع طبیعی با هدف جنگل‌کاری، تثبیت‌ خاک‌ و توانمندسازی جوامع محلی، عقد قراردادشده است و امکان خرید و فروش آن وجود ندارد‌.

امکان استعلام فوری بدهی طرح ترافیک پایتخت فراهم شد

تهران- ایرنا- بنا بر اعلام معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، امکان استعلام فوری بدهی طرح ترافیک در سامانه تهران من ( my.tehran.ir ) فراهم شد.

فراهم شدن امکان لغو یا ویرایش درخواست صدور کارت سوخت المثنی

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: امکان لغو یا ویرایش اطلاعات درخواست صدور کارت المثنی سوخت فراهم شده است.

امکان استعلام فوری بدهی طرح ترافیک فراهم شد

تهران- ایرنا- بنا بر اعلام معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، امکان استعلام فوری بدهی طرح ترافیک در سامانه تهران من ( my.tehran.ir ) فراهم شد.

ترمینال حج در شهر فرودگاهی تهران هر چه سریعتر راه اندازی شود

تهران- ایرنا- نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت خواستار سرعت بخشیدن به راه اندازی ترمینال حج در شهر فرودگاهی تهران و فراهم کردن امکان خرید حجاج از بازار داخلی شد.

امکان لغو یا ویرایش اطلاعات درخواست صدور کارت سوخت المثنی فراهم شد

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران به اطلاع می رساند، امکان لغو یا ویرایش اطلاعات درخواست صدور کارت سوخت المثنی فراهم شده است.

نظارت بر وضعیت مزارع با استفاده از زنبورها فراهم شد

تهران - ایرنا - محققان دانشگاه واشنگتن کوله پشتی های کوچکی ساختند که توسط زنبورها حمل می شود و امکان گردآوری اطلاعات از محیط را فراهم می کند.

استفاده از ناوگان خارجی برای حمل محصولات کشاورزی جنوب کرمان !!

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان گفت: برای بهبود وضع صادرات محصولات کشاورزی جنوب کرمان، امکان تردد ناوگان کشورهای همسایه برای حمل مستقیم محصولات کشاورزی از جنوب استان فراهم شده است.