فراهم شدن امکان خرید حق نشر ۲۹ کتاب ایرانی برای ناشران خارجی

با عرضه «کتابشناسی توصیفی آثار منتخب جشنواره‌های کتاب ایران ۱۳۹۶» در نمایشگاه کتاب فرانکفورت، امکان خرید حق نشر این آثار (که تعدادشان ۲۹ عنوان است) برای ناشران خارجی فراهم شده است.مطالب مرتبط

فراهم شدن امکان خرید حق نشر ۲۹ کتاب ایرانی برای ناشران خارجی

با عرضه «کتابشناسی توصیفی آثار منتخب جشنواره‌های کتاب ایران ۱۳۹۶» در نمایشگاه کتاب فرانکفورت، امکان خرید حق نشر این آثار (که تعدادشان ۲۹ عنوان است) برای ناشران خارجی فراهم شده است.

امکان خرید حق نشر کتاب‌های ۲۹ جشنواره ایرانی برای ناشران خارجی

با عرضه «کتابشناسی توصیفی آثار منتخب جشنواره‌های کتاب ایران ۱۳۹۶» در نمایشگاه کتاب فرانکفورت، امکان خرید حق نشر این آثار برای ناشران خارجی فراهم شده است.

مذاکره کانون در فرانکفورت برای خرید و فروش حق نشر کتاب

نماینده کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در هفتادمین نمایشگاه کتاب فرانکفورت از برپایی بیش از 20 نشست کاری با ناشران خارجی برای خرید و فروش حق نشر (کپی‌رایت) کتاب خبر داد.]]>

مذاکره کانون در فرانکفورت برای خرید و فروش حق نشر کتاب‌

نماینده کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در هفتادمین نمایشگاه کتاب فرانکفورت از برپایی بیش از ۲۰ نشست کاری با ناشران خارجی برای خرید و فروش حق نشر (کپی‌رایت) کتاب خبر داد.

برگزاری 200 ملاقات مفید ناشران ایرانی و خارجی در نمایشگاه کتاب فرانکفورت

مشاور رئیس موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی از برگزاری بیش از 200 قرار ملاقات مفید بین ناشران ایرانی و ناشران خارجی در غرفه ایران در نمایشگاه فرانکفورت خبر داد.

کتاب ایرانی در فرانکفورت

ناشران ایرانی در مدت 5 روزه برپایی نمایشگاه فرانکفورت برای معرفی کتاب های خود به ناشران جهان تلاش می کنند.

زمینه حضور ناشران اقلیم کردستان در نمایشگاه کتاب تهران فراهم شود

معاون وزیر فرهنگ و جوانان اقلیم کردستان عراق گفت: این انتظار را از مسوولان ایران اسلامی داریم که زمینه حضور ناشران اقلیم کردستان در نمایشگاه سالانە کتاب تهران را فراهم کنند.

حاشیه‌های خالد حسینی در ایران/ کتابفروشی به سبک انگلیسی

در حالی که ناشران ایرانی برای انتشار کتاب جدید خالدحسینی که کپی آن متعلق به ناشری فارسی زبان در جزیره مالت است صف کشیده‌اند، بازار فروش غیرقانونی کتاب‌های ایرانی این روزها داغِ داغ است.

کشف یک انبار کتاب قاچاق در تهران/ صدها جلد کتاب توقیف شد

کارگروه صیانت از حقوق ناشران و پدیدآورندگان در اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران، از کشف یک انبار کتاب قاچاق کتاب همکاری پلیس امنیت و دستور قضایی، طی عملیاتی در روز گذشته خبر داد.

دستاوردهای غرفه ایران از نمایشگاه کتاب فرانکفورت

مشاور اجرایی معاونت فرهنگی وزارت ارشاد از توافق برای فروش رایت 200 اثر ایرانی به ناشران خارجی در ایام نمایشگاه فرانکفورت خبر داد و گفت:‌ در این میان 15 قراردادکه از قبل اقداماتش انجام شده بود، نیز به امضای نهایی رسید.

۲۰۰ توافق نتیجه حضور در نمایشگاه فرانکفورت

رئیس غرفه ایران: در پنج روز برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب فرانکفورت، ناشران ما توانستند ۲۰۰ توافق با ناشران خارجی داشته باشند.

عرضه 837 عنوان کتاب ایرانی توسط تشکل‌های نشر در نمایشگاه فرانکفورت

هفتادمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرانکفورت در حالی وارد چهارمین روز خود شده است‌ که تشکل‌های نشر ایران بیش از 837 عنوان کتاب از ناشران ایرانی را عرضه کرده‌اند.

پیشنهاد اوحدی به افشانی برای تسویه بدهی ۱.۳ میلیاردی به ناشران

هیئت مدیره انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان از پیشنهاد رئیس سازمان فرهنگی، هنری شهرداری تهران به شهردار پایتخت برای تامین طلب ۱.۳ میلیارد تومانی شهرداری به ناشران تهران خبر داد.

مذاکرات نمایشگاه فرانکفورت قدم‌های اولیه هستند نه خرید و فروش

مدیر نشر شباویز می‌گوید مذاکراتی که ناشران و نمایندگان آژانس‌های ادبی در نمایشگاه کتاب فرانکفورت انجام می‌دهند قدم‌های اولیه برای چاپ کتاب هستند که شاید یک سال بعد یا بیشتر به ثمر بنشینند.

انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک در نمایشگاه کتاب فرانکفورت

انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان، ۲۶۲ اثر تالیفی را از ۱۷ ناشر در حوزه کودک در هفتادمین نمایشگاه بین المللی کتاب فرانکفورت عرضه کرده است.

راه‌ تازه‌ برای مبادله کپی‌رایت با ایران/یک تقاضا از وزارت ارشاد

لیلی حائری مدیر آژانس ادبی کیا پیشنهادهای تازه‌ای برای مدیریت خرید و فروش حق رایت انتشار کتاب برای ناشران ایران پیشنهاد داد

برگزاری کارگاه‌های آموزشی مدیریت نشر با مشارکت نمایشگاه فرانکفورت

اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران با مشارکت نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرانکفورت فرصتی فراهم آورده است تا با حضور برجسته‌ترین متخصصان آلمانیِ مدیریت نشر و فروش کتاب، دو کارگاه آموزشی در ایران برپا شود.

فراهم شدن امکان انجام آزمایش‌های حوزه ژئوتکنیک در کشور

با راه اندازی آزمایشگاه ژئوتکینیک در پردیس گرمسار دانشگاه صنعتی امیرکبیر، امکان تعیین مشخصات مهندسی خاک‌ها و همچنین بررسی رفتار آن‌ها تحت بارگذاری‌های مختلف در کشور فراهم شد.

امکان انجام آزمایشات حوزه ژئوتکنیک در کشور فراهم شد

با راه‌اندازی آزمایشگاه ژئوتکینیک در پردیس گرمسار دانشگاه صنعتی امیرکبیر امکان تعیین مشخصات مهندسی خاک‌ها و همچنین بررسی رفتار آنها تحت بارگذاری‌های مختلف در کشور فراهم شد.

پایان نهمین نمایشگاه کتاب ناشران کشور در زنجان/ بازدید بیش از ۴۱هزار نفر از نمایشگاه

نهمین نمایشگاه کتاب ناشران کشور و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری های استان زنجان شب گذشته (شنبه ۱۴ مهر) به کار خود پایان داد.]]>