فراهم شدن امکان خرید حق نشر ۲۹ کتاب ایرانی برای ناشران خارجی

با عرضه «کتابشناسی توصیفی آثار منتخب جشنواره‌های کتاب ایران ۱۳۹۶» در نمایشگاه کتاب فرانکفورت، امکان خرید حق نشر این آثار (که تعدادشان ۲۹ عنوان است) برای ناشران خارجی فراهم شده است.مطالب مرتبط

خرید ۹۵ هزار جلد کتاب از ناشران/ چاپ ۲۷ اثر در دست اقدام است

کرمان – مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی شمال استان کرمان گفت: در زمینه خرید کتاب از ناشران ۹۵ هزار کتاب به ارزش بیش از چهار میلیارد تومان خریداری شده است.

رایزنی با گمرک برای سهولت در ترخیص بار ناشران خارجی نمایشگاه کتاب

مدیر کارگروه نظارت بر نشر خارجی سی و دومین نمایشگاه کتاب تهران از رایزنی با گمرک برای ترخیص بار ناشران خارجی خبر داد.

از نامه‌نگاری با تلگرام تا پرونده عجیب آقای «خ» برای قاچاق کتاب

انبار کتاب‌های قاچاق توقیف شده با همکاری کارگروه صیانت اتحادیه ناشران و نیروهای انتظامی و قضایی روز گذشته برای نخستین بار به روی خبرنگاران و ناشران گشوده شد.

ناشران لبنانی ارزش بیشتری برای تصویرگری قائلند تا ناشران ایرانی

جزئیات و شرایط حضور ناشران داخلی در نمایشگاه کتاب

مدیر کمیته ناشران داخلی سی و دومین دوره نمایشگاه کتاب تهران از برنامه‌ریزی‌ها انجام شده برای مدیریت این بخش از نمایشگاه سخن گفت.

تأکید سازمان تأمین اجتماعی بر ممنوعیت خرید کالای خارجی و حمایت از کالای ایرانی

دستورالعمل طرح حمایت از کالای ایرانی و ممنوعیت خرید کالای خارجی به تمامی واحدهای اجرایی ستادی و استانی، موسسات و شرکت‌های تابعه سازمان تأمین اجتماعی برای اجرا ابلاغ شد. ]]>

بازدید ناشران و خبرنگاران رسانه ها از انبار کتاب های قاچاق

صبح یکشنبه جمعی از ناشران و خبرنگاران رسانه ها از یک انبار کتاب قاچاق کتاب که توسط اتحادیه ناشران جمع آوری و ضبط شده بازدید کردند

همه باید برای محافظت از کتاب و کتابخوانی در کشور متحد شویم

رئیس کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران با بیان اینکه دوره کتاب به سرآمده و کتاب حالت موضعی پیدا کرده است، گفت: باید از کتاب حفاظت کنیم. موسسات، وزارتخانه و ناشران باید با هم متحد شوند.

ثبت نام ناشران از هفته آینده انجام می‌شود

مدیر مؤسسه نمایشگاه‌های فرهنگی از ثبت نام ناشران برای حضور در نمایشگاه کتاب تهران در هفته آینده خبر داد

دستورالعمل جدید برای تأکید بر ممنوعیت خریدکالای خارجی

دستور العمل طرح حمایت از کالای ایرانی و ممنوعیت خرید کالای خارجی به تمامی واحدهای اجرایی ستادی و استانی، موسسات و شرکت های تابعه سازمان تأمین اجتماعی جهت اجرا ابلاغ شد.

امکان دسترسی به ۱۵۰۰ مرکز فروش لباس ایرانی فراهم شد

دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور: بیش از هزار و ۵۰۰ مرکز فروش و عرضه مد و لباس ایرانی و اسلامی در سایت بنیاد ملی مد و لباس به نشانی www.iranmode.com گنجانده شده است

افت شدید استقبال ناشران خارجی از"گرنت" /ادامه‌دار بودن روند طولانی بررسی‌ها

مدیر آژانس ادبی پل می‌گوید که روند طولانی بررسی‌ها و شروط عجیبی که در طرح گرنت اخیراً تصویب شده است،‌ افت شدید استقبال ناشران خارجی از این طرح را به همراه داشته است.

دستورالعمل جدید تأمین اجتماعی برای ممنوعیت خریدکالای خارجی

دستورالعمل طرح حمایت از کالای ایرانی و ممنوعیت خرید کالای خارجی به تمامی واحدهای اجرایی ستادی و استانی، مؤسسات و شرکت‌های تابعه سازمان تأمین اجتماعی جهت اجرا ابلاغ شد.

تسهیلات کارگشای بانک آینده برای خرید کالا و لوازم خانگی ایرانی

بانک آینده در راستای رضایت‌مندی مشتریان و حمایت از کالای ایرانی، اقدام به ارائه تسهیلات سریع در قالب محصول "کارگشا" به مشتریان خود نموده است. مشتریان حقیقی می‌توانند برای خرید کالای ایرانی تا سقف ۲۰۰ میلیون ریال از تسهیلات کارگشا بهره‌مند شوند.]]>

ریابکوف: اینستکس امکان تجارت ایران با کشورهای دیگر را فراهم می کند

مسکو - ایرنا - معاون وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد: ساز و کار مالی اروپا با ایران (اینستکس) امکان تجارت ایران با کشورهای دیگر را فراهم می کند.

بحران کاغذ چه سرنوشتی برای نمایشگاه کتاب رقم می‌زند؟

ناشران بسیاری در ماه‌های اخیر از کمبود توزیع کاغذ در سامانه وزارت ارشاد گلایه داشتند،‌ گلایه‌هایی که در ماه‌های منتهی به نمایشگاه کتاب تهران جدی و هشداردهنده است.

جشن روز کتاب ارتدوکس/کدام ناشران به مینسک می‌روند؟

جشن روز کتاب ارتدوکس در روز هفتم مارس ۲۰۱۹ در کتابخانه ملی بلاروس برگزار می‌شود.

جعفریان: باید با کتاب خداحافظی کنیم

حجت‌الاسلام جعفریان درمراسم یادمان مرحوم محمد رمضانی گفت: باید از کتاب حفاظت کنیم. موسسات، وزارتخانه و ناشران باید با هم متحد شوند. هنوز در قم حس کتاب و کتابخوانی است، اما باید با کتاب خداحافظی کنیم و به سمت دنیای جدید برویم.

ورود قطر به معاملات جهانی انرژی با خرید بخشی از سهام روس‌نفت

سفیر قطر در مسکو گفت: خرید بخشی از سهام روس‌نفت توسط صندوق پادشاهی قطر، زمینه خوبی برای همکاری بین غول نفتی روسیه و قطر پترولیوم فراهم می‌کند.

نمایشگاه کتاب بغداد با شعار یک کتاب برای چند زندگی

بغداد – ایرنا – نمایشگاه سالانه بین المللی کتاب بغداد با شعار «یک کتاب برای چند زندگی» با مشارکت 23 کشور عربی و خارجی از جمله جمهوری اسلامی ایران در پایتخت عراق آغاز به کار کرده است.