چرا کاهش ارزش ریال گردشگران خارجی ایران را کاهش داد

تهران- ایرناپلاس- کاهش ارزش لیر ترکیه در برابر دلار، سبب رونق گردشگری و ورود توریست‌های خارجی به این کشور شده است این در حالیست که با وجود کاهش ارزش ریال، اتفاق مشابه ترکیه در ایران رخ نداده و ما با کاهش گردشگر خارجی مواجه شده‌ایم.مطالب مرتبط

کند شدن فعالیت‌های اقتصادی آمریکا ارزش دلار را کاهش داد

با انتشار آماری از کاهش رشد بخش خرده فروشی آمریکا، ارزش دلار در برابر بیشتر همتایانش کاهش یافت.

کاهش ارزش ریالی مستمری مددجویان به یک سوم

رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اینکه مستمری مددجویان با توجه به تورم و کاهش ارزش پول ملی به یک سوم قبل کاهش یافته است، گفت: در سال آینده ۱۰ درصد قانون حمایت ازمعلولان اجرایی می‌شود.

کاهش ۱۱ درصدی بدهی‌های خارجی ایران

میزان بدهی‌های خارجی ایران در ۹ ماه ابتدای امسال بیش از ۱۱ درصد کاهش یافته است

یزد یکی از بهترین مقصدهای گردشگران خارجی در ایران است

یزد - ایرنا - سفیر سریلانکا در تهران بابیان اینکه یزد یکی از بهترین مقصدهای گردشگران خارجی در ایران است ،گفت: گردشگران زیادی از کشورهای مختلف جهان به این شهر تاریحی و فرهنگی سفر و از آثار آن دیدن می کنند .

یزد یکی از بهترین مقصدهای گردشگران خارجی در ایران است

یزد - ایرنا - سفیر سریلانکا در تهران بابیان اینکه یزد یکی از بهترین مقصدهای گردشگران خارجی در ایران است ،گفت: گردشگران زیادی از کشورهای مختلف جهان به این شهر تاریحی و فرهنگی سفر و از آثار آن بازدید می کنند .

کاهش 11 درصدی بدهی خارجی ایران در پایان آذر 97

گزارش جدید بانک مرکزی نشان می‌دهد که میزان بدهی‌ خارجی کشور نسبت به ابتدای امسال 11 درصد کاهش یافته و به 10 میلیارد دلار در پایان آذر رسیده است.

خبر خوب برای گردشگران خارجی مسافر ایران + جزییات

مستر کارت ایرانی برای حل مشکل ارزی گردشگران خارجی در ایران طراحی شد.

کافیست دو لبخند بزنیم تا گردشگران بیشتری به ایران بیایند/ تورهای خارجی هنگام خروج از ایران اشک می‌ریزند/ قفل بسته صنعت گردشگری توسط راهنمایان بازمی‌شود

رئیس هیئت مدیره جامعه راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی با بیان اینکه هنوز راهنمایان گردشگری در ایران به عنوان یک شغل پذیرفته نشده‌اند، گفت: کافیست دو لبخند بزنیم تا تعداد گردشگران ورودی افزایش پیدا کند چراکه ایران در لیست سفر گردشگران خارجی وجود دارد.]]>

افزایش ۷.۵ درصدی ارزش صادرات غیر نفتی/ واردات ۱۴ درصد کاهش یافت

صادرات کالاهای غیر نفتی از نظر ارزش صادرات در ۸ ماهه امسال ۷.۵ درصد افزایش و میزان واردات به کشور از لحاظ ارزش ۱۴ درصد کاهش یافته است.

افزایش ۷.۵ درصدی ارزش صادرات غیر نفتی/ کاهش ۱۴ درصدی واردات

صادرات کالاهای غیر نفتی ارزش صادرات، در ۸ ماهه امسال ۷.۵ درصد افزایش و میزان واردات به کشور از لحاظ ارزش ۱۴ درصد کاهش یافته است.]]>

قیمت مرغ در خلخال 10 هزار ریال کاهش یافت

اردبیل - ایرنا - قیمت گوشت گرم مرغ در بازار خلخال از 155 هزار ریال دیروز به 145 هزار ریال در روز سه شنبه کاهش یافت.

علت کاهش حجم و ارزش معاملات بورس چیست؟

در سه روز کاری بورس تهران در هفته جاری ارزش معاملات نسبت به هفته قبل ۵۶ درصد کاهش یافت و حجم داد و ستدها با ۶۰ درصد افت رو به رو شد. همچنین تعداد معاملات نیز بیش از ۵۰ درصد افت را شاهد بود؛ گزارش های ۹ ماهه شرکت‌ها که حاکی از افزایش سودخالص آن‌ها بود نیز

84 هزار میلیارد ریال به کاهش محرومیت زدایی تخصیص یافت

شهرری- ایرنا- نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی از تخصیص 84 هزار میلیارد ریال از بودجه سال 98 در راستای کاهش محرومیت زدایی و فقر در کشور خبر داد.

84 هزار میلیارد ریال به کاهش محرومیت زدایی تخصیص یافت

شهرری- ایرنا- نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی از تخصیص 84 هزار میلیارد ریال از بودجه سال 98 در راستای کاهش محرومیت زدایی و فقر در کشور خبر داد.

رسانه‌ها برای کاهش سفرهای خارجی فرهنگ‌سازی کنند

قم - یکی از مراجع تقلید با بیان اینکه در ایام نوروز سفرهای خارجی بسیاری توسط ایرانی‌ها انجام می‌شود، گفت: رسانه‌ها باید با فرهنگ سازی برای کاهش این سفرها تلاش کنند.

واژگونی ون حامل گردشگران خارجی در خرمبید

یک دستگاه ون حامل گردشگران خارجی در محور خرمبید واژگون و ۹ مصدوم بر جای گذاشت.

گردشگران خارجی وحدت ملی ایرانیان را در نقش جهان ثبت کردند

اصفهان - ایرنا - شماری از گردشگران خارجی با حضور در میدان امام (ره) اصفهان شکوه همبستگی و اتحاد ملی ایرانیان در راهپیمایی 22 بهمن را ثبت و ضبط کردند.

رونق گردشگری استان اردبیل با ورود گردشگران خارجی به دست می‌آید

استاندار اردبیل گردشگران خارجی را یک نمره مثبت برای استان عنوان کرد و گفت: بی‌شک اهمیت به موضوع رونق اقتصادی منطقه را به دنبال دارد.

انقلاب، پای گردشگران خارجی را به اسفراین باز کرد

بجنورد- ایرنا- کهن شهر اسفراین در غبار غفلت پیش از انقلاب جایگاه خود را در حافظه تاریخی از دست داده بود اما، پس از استقرار نظام جمهوری اسلامی ظرفیت های تاریخی، فرهنگی و گردشگری این شهرستان احیا و پای گردشگران خارجی به آن باز شد.

ارزش برج های دوبی در سراشیبی سقوط

تهران - ایرنا - پایگاه خبری العربی الجدید در گزارشی تفصیلی با پرداختن به وضعیت ملک در امارت دوبی و سقوط ارزش آن در چند سال اخیر نوشت: از سال 2015 تا کنون، ارزش املاک دبی بیش از 25درصد کاهش یافته است.