چرا کاهش ارزش ریال گردشگران خارجی ایران را کاهش داد

تهران- ایرناپلاس- کاهش ارزش لیر ترکیه در برابر دلار، سبب رونق گردشگری و ورود توریست‌های خارجی به این کشور شده است این در حالیست که با وجود کاهش ارزش ریال، اتفاق مشابه ترکیه در ایران رخ نداده و ما با کاهش گردشگر خارجی مواجه شده‌ایم.مطالب مرتبط

چرا کاهش ارزش ریال گردشگران خارجی ایران را کاهش داد

تهران- ایرناپلاس- کاهش ارزش لیر ترکیه در برابر دلار، سبب رونق گردشگری و ورود توریست‌های خارجی به این کشور شده است این در حالیست که با وجود کاهش ارزش ریال، اتفاق مشابه ترکیه در ایران رخ نداده و ما با کاهش گردشگر خارجی مواجه شده‌ایم.

کاهش سفر گردشگران به بریتانیا در کمتر از یک دهه

سفر گردشگران و افراد جویای کار به بریتانیا در سال گذشته تقریبا هشت درصد کاهش داشته است.

پس لرزه پرونده خاشقجی؛ ارزش ریال سعودی کاهش یافت

پرونده جمال خاشقجی روزنامه نگار منتقد عربستان و تهدیدهای ترامپ علیه ریاض سبب شد تا ارزش ریال سعودی در مقابل دلار به پایین ترین سطح خود برسد.

گزارش تسنیم از رونق بازار مشهد/ "عراقی‌ها نبودند کسب و کار ما تعطیل شده بود"

کاهش ارزش پول ملی کشورمان در ماه‌های اخیر باعث کاهش قدرت خرید مردم و افزایش قدرت خرید مسافران خارجی شده است که این امر کسب و کار واحدهای صنفی و تولیدی شهرهای مسافر پذیر را رونق داده است.

دشمن با اسلام ستیزی بدبنال کاهش ارزش های انقلاب است

سنندج - ایرنا - فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) گفت: دشمن با اسلام ستیزی بدنبال کاهش ارزش های انقلاب در جوامع اسلامی است.

دشمن با اسلام ستیزی به دنبال کاهش ارزش های انقلاب است

سنندج - ایرنا - فرمانده دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) گفت: دشمن با اسلام ستیزی به دنبال کاهش ارزش های انقلاب در جوامع اسلامی است.

کاهش قیمت تورهای خارجی به دلیل افت نرخ دلار

دبیر انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی خراسان رضوی گفت: قیمت تورهای خارجی به دلیل افت نرخ دلار تاحدودی کاهش پیدا کرده است.

کاهش قیمتها درعراق برای ایرانی‌ها/ تیر اختلاف‌افکنان به سنگ خورد!

علیرغم کاهش اعتبار «ریال ایران» در مقایسه با «دینار عراق»، همسایگان عراقی‌مان شرایطی مساعدی را برای زائران امام حسین فراهم کرده‌اند. محسن رحیمی فعال فرهنگی مشاهدات خود را روایت کرده است:

ماجرای خاشقجی، ارزش ریال عربستان را کاهش داد

کارشناس شرکت کپیتال اکونومیسک: تحول سیاسی عربستان سعودی در حال تبدیل شدن به یک خطر اقتصادی است که شکل بسیار جدی به خود خواهد گرفت.

قیمت جهانی طلا امروز 1397/07/18

در حالی که تقویت ارزش دلار موجب کاهش تقاضا برای سرمایه گذاری در بازار طلا شده است، قیمت فلز زرد امروز با کاهش همراه بود.

آمار گردشگران خارجی استان کرمان ۷ برابر افزایش یافته است

کرمان - مدیرکل میراث فرهنگی کرمان از افزایش میزان رضایتمندی و احساس امنیت در میان گردشگران داخلی و خارجی این استان خبر داد و گفت: آمار گردشگران خارجی کرمان هفت برابر افزایش یافته است.

کاهش قیمت طلا در واکنش به اقدام ارزی چین

قیمت طلا در معاملات روز دوشنبه بازار آسیا پس از اینکه ارزش دلار در واکنش به تسهیل سیاست پولی بانک مرکزی چین بالا رفت، با کاهش روبرو شد.

کشف بیش از 5 میلیارد ریال لوازم خارجی آشپزخانه در آزادراه خرم زال

فرمانده انتظامی لرستان از توقیف یک دستگاه کامیون کشنده کانتینر بر و کشف لوازم خارجی آشپزخانه قاچاق به ارزش 5 میلیارد ریال در آزادراه خرم زال خبر داد.

نرخ ویزای اربعین یک میلیون و 70 هزار ریال کاهش یافت

اراک - ایرنا - عضو هیات رئیسه فراکسیون حج و زیارت و نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: نرخ ویزای زائران اربعین حسینی(ع) یک میلیون و 70 هزار ریال کاهش یافت.

واردات موز ۳۳ درصد کاهش یافت

طی نیمه نخست سال جاری ۲۳۳ هزار تن به ارزش ۲۱۷ میلیون دلار به کشور وارد شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل از لحاظ وزنی ۳۳.۳۲ درصد و از لحاظ ارزشی ۱۹.۳۰ درصد با کاهش مواجه شده است.

کاهش قیمت طلا همزمان با افزایش دلار

قیمت طلا روز چهارشنبه به دنبال صعود بازارهای سهام و رشد ارزش دلار آمریکا که ریسک‌پذیری سرمایه‌گذاران را افزایش داد با کاهش روبه‌رو شد.

مشروح گزارش صندوق بین‌المللی پول از ۱۲ شاخص‌ اقتصادی ایران در سال ۲۰۱۷

صندوق بین‌المللی پول به بررسی ۱۲ شاخص اقتصادی ایران پرداخته و از کاهش سهم ایران از اقتصاد جهان، افزایش ۳۰۸ هزار میلیارد تومانی بدهی دولت، کاهش ۱۳ درصدی صادرات، افزایش نرخ تورم و بیکاری و کاهش درآمد دولت خبر داده است.

کاهش تعداد خانوارهای روستایی/۲۰درصد خانه‌های روستایی مقاوم نیست

یک مقام مسئول اعلام کرد: تعداد خانوارهای روستایی در ایران در حال کاهش است و با توجه به این کاهش، نیاز به مسکن در شهرها، موضوعی طبیعی است.

افزایش 7 برابری تعداد گردشگران خارجی استان کرمان

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری استان کرمان از افزایش میزان رضایتمندی واحساس امنیت در میان گردشگران داخلی و خارجی این استان خبر داد.

کاهش دو میلیونی قیمت در بازار موبایل

در پی کاهش نرخ ارز در هفته گذشته، قیمت برخی کالاهای وارداتی از جمله گوشی موبایل نیز کاهش پیدا کرده است؛ اما به گفته فروشندگان این کاهش قیمت باعث "کسادی" بازار شده است.