ارز خارجی منبع مطمئنی نیست؛ مردم جدی بگیرند

سفیر کشورمان در انگلیس گفت: مردم برای جلوگیری از هر ضرری اعلام رئیس بانک مرکزی که ارز خارجی منبع مطمئنی برای سرمایه‌گذاری نیست را جدی بگیرند.مطالب مرتبط

مردم باید تصمیم بگیرند که بایستند

رییس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: با تبیین درست اسلام ناب، مردم باید به این نتیجه برسند، تصمیم بگیرند که بایستند.

مردم نباید تحت تاثیر تصمیمات غلط قرار بگیرند /صادرات کالا به معنی گران و کم شدن آن نیست

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: مردم نباید تصور کنند صادرات کالای یعنی گرانی و کم شدن آن در بازار داخلی ان هم در حالیکه ما ظرفیت های خالی داریم.]]>

تیم‌ها باید در زمین نتیجه بگیرند نه در حواشی/ ورود تماشاگر بدون بلیت ممنوع است

مسئول مسابقات لیگ برتر فوتبال گفت: رفتارهایی که باعث تحریک هواداران شود خوب نیست و تیم‌ها باید در زمین مسابقه نتیجه بگیرند نه در حواشی.

پیام رسانهای خارجی باید برای فعالیت مجوز بگیرند

لاریجانی: مردم انتظار دارند مسئولان جلوی پولشویی را بگیرند نه فقط اطلاع‌رسانی کنند

رئیس مجلس شورای اسلامی در واکنش به اظهارات وزیر امور خارجه درباره پولشویی گفت: مردم انتظار دارند مسئولان جلوی پولشویی را بگیرند نه فقط اطلاع‌رسانی کنند.

بجنورد| حاج میربابا سیدی اسوه‌ای از یک عالم مردم‌دار و دوست داشتنی بود

استاد حوزه علمیه قم گفت: سید میربابا همدم و همراه مردم در مشکلات و همچنین منبع روشنی برای هدایت و پایبندی مردم به نظام جمهوری اسلامی بود.

مردم صرفه جویی آب را جدی بگیرند/بارش ها کم آبی را جبران نمی‌کند

اگر چه بارندگی‌های مناسبی از مهر ماه جاری تاکنون به وقع پیوسته، اما نباید این گونه تصور شود كه كشور از تنش آبی عبور كرده و مردم هم مدیریت مصرف آب را جدی نگیرند.

آنچه مردم انتظار دارند حرف نیست کار است

وزیر بهداشت‌ گفت: آنچه می‌تواند پاسخ محکمی در برابر کسانی که نمی‌خواهند استقلال کشور را ببیند و مردم سالاری را تحمل کنند کار است ، آنچه مردم انتظار دارند حرف نیست کار است.

دومین نوشیدنی پرمصرف جهان در ایران بی‌کیفیت شده!

واردات بی‌رویه چای خارجی دارای رنگ و اسانس، ذائقه مردم را از چای اصیل ایرانی به سمت رقیب خارجی خوش رنگ و لعاب سوق داده است.

مبارز یمنی در کرمان: مردم یمن دیگر مداخلات خارجی را قبول نمی‌کنند

مبارز یمنی با بیان اینکه با اشاره به اینکه دشمنان با محاصره می‌خواستند مردم یمن را تسلیم کنند گفت: مردم یمن دیگر مداخلات خارجی‌ها را قبول نمی‌کنند.

فلاحت پیشه:اگر با دنیا کار نکنیم امورات‌مان پیش نخواهد رفت

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ترامپ دیوانه نیست بلکه به دنبال منابع کشور خود است، گفت: سیاست من در سیاست خارجی تنش‌زدایی و جلوگیری از گسترش بحران با امریکاست.

آب چاه حفرشده در سیستان قابل استفاده نیست

معاون مدیرکل دفتر برنامه ریزی کلان وزارت نیرو گفت: منبع آب کشف شده از یک چاه اکتشافی با حجم محدود بوده که آب آن نیز به دلیل شوری بالا غیر قابل استفاده است.

رئیس فدراسیون تیراندازی: پول جذب مربی‌ خارجی تفنگ را نداریم/ به مشکلات فائق خواهیم آمد

رییس فدراسیون تیراندازی گفت: با توجه به اینکه در حال حاضر شرایط جذب مربی خارجی از نظر ارزی و ریالی میسر نیست، اولویت اصلی ما استفاده از مربیان داخلی است.

پیوستن ایران به CFT خود تحریمی نیست/ در لیست سیاه نیستیم

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: پیوستن ایران به CFT خودتحریمی نیست بلکه جلوگیری از بهانه هایی است که امکان دارد علیه ایران شکل گیرد.

اداره کشور توسط وزیر ۱۰۰۰ میلیاردی قابل درک نیست/ نباید چیزی را از مردم پنهان کنیم

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس گفت: وجود وزیران ۱۰۰۰ میلیاردی برای من قابل قبول نیست و حتی زمانی فکر نمی‌کردم که کشور را چنین افرادی می‌چرخانند.

منبع عراقی: پوتین و ترامپ در ماه‌های آتی به عراق سفر می‌کنند

یک منبع عراقی خبر داد که رؤسای جمهور روسیه و آمریکا قصد دارند در چند ماه آتی به عراق سفر کنند.

عون از دستگاه های امنیتی لبنان خواست تا تحرکات 'اسرائیل' را زیرنظر بگیرند

بیروت-ایرنا-در پی عملیات امروز (سه شنبه) ارتش رژیم صهیونیستی در مرز لبنان، 'میشل عون' رئیس جمهوری این کشور به دستگاه های امنیتی دستور داد تا تحرکات صهیونیست ها را به دقت زیر نظر بگیرند.

استعفای نمایندگان اصفهان به معنای پیگیری نکردن مشکلات نیست

اصفهان - ایرنا - نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی گفت: استعفای نمایندگان استان اصفهان به آن معنا نیست که می خواهند از حضور در کنار مردم شانه خالی کنند و یا اینکه پیگیر مشکلات آنها نباشند.

استعفای نمایندگان اصفهان به معنای پیگیری نکردن مشکلات نیست

اصفهان - ایرنا - نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی گفت: استعفای نمایندگان استان اصفهان به آن معنا نیست که می خواهند از حضور در کنار مردم شانه خالی کنند و یا اینکه پیگیر مشکلات آنها نباشند.

مردم ناظر بر رأی نمایندگان باشند/ بیت المال و جیب مردم موش آزمایشگاهی نیست

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر قوانین اثربخشی و خاصیت ندارند، به این دلیل است که عالمانه یک قانون تصویب نمی‌شود، بنابراین جنس رأی نماینده باید معلوم باشد و مردم ناظر آن باشند.