توسعه روابط اقتصادی و گردشگری کیش - عمان

نشست معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش با هیات عمانی در خصوص توسعه روابط اقتصادی و گردشگری برگزار شد.مطالب مرتبط

عمان خواستار توسعه روابط با ایران در زمینه علم و فن آوری شد

تهران - ایرنا - مشاور عالی سلطان قابوس پادشاه سلطنت عمان خواستار توسعه روابط با جمهوری اسلامی ایران در زمینه علوم و فن آوری شد.

عمان ویزای کار ندارد

فعالان گردشگری حوزه ایران - عمان نسبت به سوءاستفاده برخی از دلالان برای بردن ایرانی‌های جویای کار جنوب کشور به عمان هشدار دادند.

روابط اقتصادی سریلانکا با یزد توسعه می‌یابد

یزد - ایرنا - سفیر سریلانکا در تهران گفت: توسعه روابط اقتصادی کشورش با یزد به نفع مردم این استان و جمهوری اسلامی است و تلاش‌ها برای زمینه‌سازی مناسب برای سرمایه‌گذاری، انجام توافق‌های لازم و ارتباط با فعالان صنعتی و تولیدی مدنظر است.

روابط اقتصادی سریلانکا با یزد توسعه می‌یابد

یزد - ایرنا - سفیر سریلانکا در تهران گفت: توسعه روابط اقتصادی کشورش با یزد به نفع مردم این استان و جمهوری اسلامی است و تلاش‌ها برای زمینه‌سازی مناسب برای سرمایه‌گذاری، انجام توافق‌های لازم و ارتباط با فعالان صنعتی و تولیدی مدنظر است.

گردشگری ابزاری برای دور زدن تحریم‌ها و توسعه اقتصادی است

مهدی‌شهر - فرماندار مهدی‌شهر بابیان اینکه این شهرستان قابلیت معرفی به گردشگران خارجی و داخلی را دارد، گفت: گردشگری ابزاری برای دور زدن تحریم‌ها و توسعه اقتصادی است.

روابط سیاسی و اقتصادی ایران و ژاپن در حال افزایش است

پکن- ایرنا- سفیر جمهوری اسلامی ایران در ژاپن با اشاره به پیشینه یک هزار سال روابط تاریخی و ارتباطات مردمی میان دو کشور تاکید کرد: خوشبختانه شاهد توسعه روابط سیاسی و اقتصادی و افزایش همکاری ها میان دو کشور هستیم و این روابط در حال افزایش است.

گردشگری راه گذر از بحران اقتصادی شهرداری ها است

بندرعباس - ایرنا - معاون پشتیبانی و توسعه منابع سازمان شهرداری ‌ها و دهیاری ‌های کشور گفت: تقویت و توجه به صنعت گردشگری به عنوان منبع مالی پایدار و مستمر، راه گذر از بحران اقتصادی شهرداری ها است.

ایران آماده گسترش روابط با عمان در همه زمینه ها است

سفیر ایران در عمان گفت: ایران آماده تقویت و گسترش روابط خود با عمان در همه زمینه ها به ویژه علم و فنآوری است.

وزیر خارجه عمان: روابط ما با ایران ادامه دار و پایدار است

تهران-ایرنا- یوسف بن علوی وزیر خارجه عمان روز شنبه در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ گفت: ما روابط خود را با ایران ادامه خواهیم داد و همه برادرانمان در کشورهای حاشیه خلیج فارس این مسئله را می دانند.

فرماندار: گردشگری محور توسعه شهرستان مهدیشهر است

سمنان- ایرنا- فرماندار مهدیشهر گفت: گردشگری محور اصلی توسعه اقتصادی و رونق کسب و کار در این شهرستان بر اساس اجرای طرح آمایش سرزمین است.

واکنش بن علوی به تماس‌های عمان با رژیم صهیونیستی

وزیر امور خارجه سلطان نشین عمان عادی سازی روابط با رژیم اسرائیل را تکذیب کرد.

هدف از سفر به چین، توسعه روابط دو کشور است

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در سفر به چین مذاکرات پارلمانی در زمینه‌های مختلف برای بالا بردن سطح روابط سیاسی، فرهنگی، علمی و اقتصادی صورت می‌گیرد.

ویدئو / دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری

دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری، با حضور علی‌اصغر مونسان - رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری - و همراهی وزیر فرهنگ و گردشگری عراق و هیأت‌هایی از کشورهای ترکیه، افغانستان، عمان، بلغارستان و چین در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران آغاز

صنعت گردشگری راه عبور از بحران اقتصادی شهرداری هاست

بندرعباس- ایرنا- معاون پشتیبانی و توسعه منابع سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور گفت: تقویت و توجه به صنعت گردشگری به عنوان منبع مالی پایدار و مستمر، راه عبور از بحران اقتصادی شهرداری هاست.

آغاز نمایشگاه بین‌المللی گردشگری + حواشی

دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران با همراهی وزیر فرهنگ و گردشگری عراق و هیأت‌هایی از کشورهای ترکیه، افغانستان، عمان، بلغارستان و چین آغاز شد.

تخصیص اعتبار بانک‎ها برای سفر مردم / ون های گردشگری می آیند + جزئیات

تفاهمنامه گردشگری بین سازمان میراث فرهنگی و بانک گردشگری با هدف «حمایت و توسعه سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری، توسعه سفرهای خُرد، ارزان‌سازی سفر برای اقشار کم‌درآمد» با اولویت «سفرهای داخلی» و تامین 250 ون توریستی منعقد شد.

توسعه گردشگری، نیازمند گفتمان جدید و ایده‌ خلاقانه

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور با بیان اینکه کشور ایران یک موزه بدون سقف است و ظرفیت فعال شدن تمامی گونه‌های گردشگری در آن وجود دارد، تصریح کرد: برای اینکه گردشگری به موتور محرکه و محور توسعه ش

توسعه ترانزیت، ابزاری برای افزایش اقتدار- شهرام آدم نژاد *

توسعه ترانزیت و تحلیل روابط اقتصادی و حمل و نقلی با هر یک از کشورهای منطقه در دستورکار وزارت راه وشهرسازی است تا پس ازتحلیل فرصت ها و تهدیدهای موجود، کارآمدترین سیاستها و سناریوهای حمل و نقل به عنوان یک ابزار سیاسی و اقتصادی برای افزایش اقتدار کشور طراحی

برنامه توسعه اقتصادی برای روستاهای بخش آسارا تدوین می شود

کرج - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان البرز اعلام کرد که برنامه توسعه اقتصادی و گردشگری برای روستاهای بخش آسارا واقع در محور کرج - چالوس تدوین می شود.

توسعه همکاریهای گردشگری چین و کرمان

مدیران و نمایندگان آژانسها و تورهای مهم گردشگری چین ،با ظرفیتهای گردشگری استان آشنا می شوند.