توسعه روابط اقتصادی و گردشگری کیش - عمان

نشست معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش با هیات عمانی در خصوص توسعه روابط اقتصادی و گردشگری برگزار شد.مطالب مرتبط

توسعه روابط اقتصادی و گردشگری کیش - عمان

نشست معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش با هیات عمانی در خصوص توسعه روابط اقتصادی و گردشگری برگزار شد.

سطح روابط سیاسی ایران و عمان بالاست

رئیس اتاق مشترک ایران و عمان گفت: روابط سیاسی بین ایران و عمان در سطح بسیار عالی قرار دارد.

توسعه مناسبات اقتصادی و تجاری ایران و عمان

هیاتی به سرپرستی رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و عمان با سفر به مسقط شرایط حضور بیشتر تجار و سرمایه گذاران ایرانی در عمان را به منظور سرمایه گذاری مشترک و صادرات مجدد بررسی کرد.

توسعه گردشگری محور طرح های اقتصادی شهمیرزاد است

سمنان- ایرنا- فرماندار مهدیشهر گفت: توسعه زیرساخت های گردشگری محور اجرای طرح های اقتصادی برای رونق کسب وکار و اشتغالزایی در شهمیرزاد است.

ازبکستان در برقراری روابط تجاری و گردشگری با ایران جدی است

اراک - ایرنا - سفیر ازبکستان در ایران گفت: ازبکستان در برقراری روابط تجاری، اقتصادی و گردشگری با ایران مصمم و جدی است و سفر به استان مرکزی نیز به عنوان یکی از قطب های مهم اقتصادی و صنعت توریسم انجام شده است.

کنفرانس روابط عمان و انگلیس با حضور ایران آغاز به کار کرد

دوحه – ایرنا - کنفرانس روابط سلطنت عمان و انگلیس در قرن های 17 تا 19 میلادی، با حضور مقامات و پژوهشگران پانزده کشور از جمله ایران در مسقط، آغاز به‌کار کرد.

عمان به روابط تجاری خود با ایران در دوران تحریم‌های آمریکا ادامه می‌دهد

عمان که به‌خاطر دیپلماسی بی‌طرفانه خود به‌عنوان «سوئیس خاورمیانه» شناخته می‌شود به روابط خود با ایران حتی در دوران تحریم‌های آمریکا ادامه خواهد داد.

گردشگری روستایی تکمیل کننده توسعه اقتصادی استان سمنان است

سمنان - ایرنا - نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی گفت: گردشگری روستایی و افزایش اقامتگاه های بوم گردی تکمیل کننده توسعه اقتصادی و رونق کسب و کار در استان سمنان است.

جشنواره نخل و آفتاب فرصتی برای توسعه اقتصادی خور و بیابانک است

اصفهان - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اصفهان گفت: جشنواره نخل و آفتاب در خور و بیابانک فرصتی برای دستیابی به توسعه اقتصادی و اشتغال پایدار از منظر گردشگری در این شهرستان است.

توسعه روستاها کلید رونق اقتصادی تیران و کرون است

اصفهان - ایرنا - اجرای برخی طرح های کشاورزی و گردشگری در روستاهای تیران وکرون ، زمینه توسعه در دیگر بخش های اقتصادی این شهرستان را فراهم کرده است.

گردشگری سمنان در مسیر توسعه - الناز ملکی*

سمنان - ایرنا - گردشگری به عنوان صنعتی که با بخش های مختلف اقتصادی، فرهنگی، محیط زیست، کشاورزی و خدمات در تعامل است، می تواند به منزله یکی از ابزارهای اصلی توسعه و اشتغالزایی در استان سمنان مورد توجه قرار گیرد.

گردشگری سمنان در مسیر توسعه - الناز ملکی*

سمنان - ایرنا - گردشگری به عنوان صنعتی که با بخش های مختلف اقتصادی، فرهنگی، محیط زیست، کشاورزی و خدمات در تعامل است، می تواند به منزله یکی از ابزارهای اصلی توسعه و اشتغالزایی در استان سمنان مورد توجه قرار گیرد.

روابط فرهنگی ایران و چین همپای روابط سیاسی توسعه نیافته است

پکن- ایرنا- عضو مطالعات فرهنگی آکادمی علوم اجتماعی چین تصریح کرد: روابط فرهنگی ایران و چین همپای روابط اقتصادی و سیاسی دو کشور ارتقا پیدا نکرده است.

شرکت‌های ژاپنی در ایران خواهند ماند/ ضرورت گسترش روابط دوجانبه

رئیس‌جمهور تلاش در راستای توسعه مناسبات و همکاری‌های ایران و ژاپن در زمینه‌های مختلف تجاری، اقتصادی، انرژی، پتروشیمی، ماشین‌سازی، بهداشت و درمان، محیط زیست و گردشگری تأکید کرد.

توسعه روابط بانکی با قطر در گرو پیوستن ایران به FATF

دوحه - ایرنا - کارشناسان اقتصادی با اشاره به گسترش روابط تجاری ایران و قطر در یک سال گذشته، عدم عضویت ایران در 'گروه ویژه اقدام مالی' (FATF) را یکی از چالش های عمده این روابط در آینده ارزیابی می کنند.

همکاری 40 شرکت ایرانی برای راه اندازی'شهر نانو' در عمان

تهران – ایرنا – دبیر ستاد ویژه توسعه فناوری نانو با اشاره به حضور هیات هایی از 7 کشور خارجی از جمله عمان در یازدهمین نمایشگاه فناوری نانو گفت: 40 شرکت دانش بنیان ایرانی در راه اندازی شهر نانوی عمان (Oman Nano City) همکاری خواهند داشت.

علاقه‌مند به توسعه روابط با هلند هستیم/ امیدوارم حکم لاهه بر رفتارهای آمریکا تأثیرگذار باشد

رئیس‌ جمهور، روابط ایران و هلند را دیرینه و صمیمانه و مثبت توصیف کرد و گفت: علاقمند هستیم در روابط دو کشور در تمامی زمینه‌ها بویژه عرصه‌های اقتصادی و بانکی، تحولات گسترده و سازنده‌ای در راستای منافع دو ملت رقم بخورد.

تهران آماده گسترش روابط با سارایوو است

رئیس‌جمهور با بیان اینکه توسعه روابط و همکاری‌ها با بوسنی برای ایران همواره حائز اهمیت است، گفت: تهران آماده گسترش روابط خود با سارایوو در زمینه‌های مختلف سیاسی، تجاری، اقتصادی و فرهنگی است.

استقبال مسقط از تصمیم ایران برای لغو روادید اتباع عمانی

وزارت خارجه سلطان‌نشین عمان از تصمیم اخیر مقامات جمهوری اسلامی ایران در خصوص توسعه روابط با این کشور استقبال کرد.

پایتخت گردوی ایران زمینه ساز توسعه گردشگری

همدان-ایرنا- گردشگری یکی از بهترین و کم هزینه ترین راه های توسعه به حساب می آید و تویسرکان پایتخت گردوی ایران با داشتن اقلیم، آب و هوا، طبیعت و جاذبه های متنوع گردشگری و ابنیه متعدد تاریخی و فرهنگی می تواند زمینه ساز توسعه توریسم استان همدان و این شهرستان