انتقاد از اختصاص ۹۷ درصد ارز برای دریافت دو درصد داروی خارجی

عضو فراکسیون ولایی مجلس، گفت: وزارت بهداشت می‌گوید ۹۸ درصد داروها در داخل تولید می‌شود اما برای دو درصد دارو خارجی ۹۷ درصد ارز اختصاص داده شده است.مطالب مرتبط

۹۲ درصد صادرات کشور از مرزهای آبی انجام می‌شود

جانشین معاون آموزش ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه ۳۷ درصد مرزهای کشورمان، مرز آبی است، گفت: این مرزها ۹۲ درصد صادرات را به خود اختصاص داده است و در مقابل ۶۳ درصد مرز خشکی داریم که صرفا هفت درصد از صادرات را به خود اختصاص می‌دهد.

سهم بخش نظامی از بودجه سالانه کشورهای جهان چقدر است؟

طی سال جاری ۳.۲ درصد کل بودجه دولتی در ایران به ارگان‌های نظامی اختصاص داشته و این در حالی است که این سهم در کشوری مانند آمریکا ۸.۸ درصد، کویت ۱۱.۳ درصد و روسیه ۱۲ درصد است.

سهم بودجه نظامی از بودجه سالانه کشورهای جهان چقدر است؟

طی سال جاری 3.2 درصد کل بودجه دولتی در ایران به ارگان‌های نظامی اختصاص داشته است و این در حالی است که این سهم در کشوری مانند آمریکا 8.8 درصد، کویت 11.3 درصد، و روسیه 12 درصد است.

اختصاص تسهیلات برای اشتغال جوانان با سود صفر درصد

معاون اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی از اختصاص 3 میلیارد تومان تسهیلات برای اشتغالزایی جوانان با سود صفر تا 2 درصد خبر داد.

60 درصد متقاضیان، لاستیک دریافت کردند

مدیرکل راهداری و حمل ‌و نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: تاکنون 60 درصد متقاضیان، لاستیک دریافت کردند اما یک جفت لاستیک برای خودروهای عمومی کافی نیست.

یک درصد بودجه کشور به عرصه های فرهنگی اختصاص می یابد

مشهد- ایرنا- مدیرکل پارلمانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: بودجه عرصه های فرهنگی کشور در سال 1،27 درصد بودجه کل کشور است که از این میزان سه دهم ‌درصد به این وزارتخانه اختصاص می یابد.

یک درصد بودجه کشور به عرصه های فرهنگی اختصاص می یابد

مشهد - ایرنا - مدیرکل پارلمانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: بودجه عرصه های فرهنگی کشور در سال 1،27 درصد بودجه کل کشور است که از این میزان سه دهم ‌درصد به این وزارتخانه اختصاص می یابد.

ادارات یک درصد سهم خود در ماده۴۱را به برنامه های جوان اختصاص دهند

سنندج- مدیر کل ورزش و جوانان استان کردستان گفت: دستگاه ها می بایست یک درصد از سهم خود را در ماده ۴۱ به برنامه های ستاد ساماندهی امور جوانان اختصاص دهند و از جوانان حمایت کنند.

بهترین دستگاه‌ها در اجرای قانون یک درصد به امر پژوهش/۲۴ آذر آغاز هفته پژوهش‌وفناوری

معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم با بیان اینکه تاکنون ۷۳ درصد اعتبارات پژوهشی اختصاص یافته است، گفت: بر اساس گزارش‌ها وزارت نفت و بهداشت بهترین عملکرد در زمینه اختصاص دادن اعتبارات به امر پژوهش را داشته‌اند.

بجنورد| اختصاص 3میلیارد تومان تسهیلات در حوزه جوانان با سود صفر درصد

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان شمالی از اختصاص 3 میلیارد تومان تسهیلات با سود صفر درصد به حوزه جوانان پرداخت.

اختصاص ۱۸ درصد از پست های مدیریتی ایلام به بانوان

ایلام - استاندار ایلام از اختصاص ۱۸ درصد از پست های مدیریتی ایلام به بانوان خبر داد و گفت: ادارات استان این قانون را رعایت کنند.

۷ درصد کالای خارجی در فروشگاه‌های شهروند داریم

مدیرعامل شهروند گفت:‌ در حال حاضر زیر ۷ درصد اقلام موجود در فروشگاه‌های شهروند خارجی است.

محصولات کشاورزی 36 درصد از صادرات همدان را به خود اختصاص داد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان با بیان اینکه در هفت ماهه امسال 22 میلیون و 776 هزار دلار صادرات از بخش کشاورزی استان انجام شده است، گفت: بخش کشاورزی 36 درصد از صادرات همدان را به خود اختصاص داده است.

اصلاح سبد غذایی 40 درصد از ابتلای به سرطان پیشگیری می کند

شیراز-ایرنا- رئیس سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، گفت: جامعه ما نیاز به اصلاح الگوی مصرف و سبد غذایی مردم دارد و با تغییر در این زمینه و سبک زندگی می‌توانیم تا میزان 40 درصد سرطان‌ها را کاهش دهیم.

اختصاص 1 درصد از بودجه استان همدان به حوزه پژوهش

رئیس دانشگاه بوعلی سینا همدان با بیان اینکه یک درصد از بودجه استان که 400 میلیون تومان است به حوزه پژوهش اختصاص یافته، گفت: بودجه پژوهش به صورت متمرکز در چند مورد مهم نظیر آب و گردشگری هزینه می‌شود.

بیش از ۴۰ درصد از درآمد شرکت‌های خارجی صرف پژوهش و تحقیقات می‌شود

رئیس دانشگاه بوعلی‌سینا گفت: بیش از ۴۰ درصد از درآمد شرکت‌های خارجی صرف پژوهش و تحقیقات می‌شود چرا که از فناوری مبتنی بر تولید ثروت استفاده می‌کنند.

80 درصد گنبدی ها کارت هوشمند ملی دریافت کردند

گنبدکاووس - ایرنا - رییس اداره ثبت احوال گنبدکاووس از صدور کارت هوشمند ملی برای 80 درصد واجدین شرایط در این شهرستان 350 هزار نفری خبر داد و گفت: کارت هوشمند ملی از سال آینده کاربردی می شود.

76 درصد واجدین شرایط درقم کارت هوشمند ملی دریافت کردند

قم - ایرنا - مدیرکل ثبت احوال قم گفت: از مجموع 890 هزار واجدین شرایط صدور کارت هوشمند ملی در این استان تاکنون 76 درصد برابر با 645 هزار و 385 تن کارت خود را دریافت کردند.

اختصاص 10 درصد مناصب مدیریتی ایلام به بانوان تا پایان شهریور 97

استاندار ایلام پاسخگویی دستگاه‌هایی که کمتر از 10 درصد پست‌های مدیریتی خود را از بانوان انتخاب کرده‌اند، را خواستار شد.

داروی ضد سالک داخلی؛ جایگزین داروهای خارجی

با دستور رییس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، داروی ضد سالک ساخت محققان دانشگاه علوم پزشکی مشهد، جایگزین داروهای خارجی شد.