امینی: مدیر روابط عمومی شهرداری تهران تصور می‌کند هنوز در بانک مرکزی است

نایب رئیس شورای شهر تهران نسبت به عملکرد معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران در مراسم گرامیداشت روز تهران انتقاد و گلایه کرد و گفت:مدیر روابط عمومی شهرداری تهران تصور می‌کند هنوز شاغل بانک مرکزی استمطالب مرتبط

امینی: مدیر روابط عمومی شهرداری تهران تصور می‌کند هنوز در بانک مرکزی است

نایب رئیس شورای شهر تهران نسبت به عملکرد معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران در مراسم گرامیداشت روز تهران انتقاد و گلایه کرد و گفت:مدیر روابط عمومی شهرداری تهران تصور می‌کند هنوز شاغل بانک مرکزی است

انتقاد به برگزاری مراسم روز تهران/ روابط عمومی شهرداری فکر می‌کند هنوز روابط عمومی بانک مرکزی است

نایب رئیس شورای شهر تهران به نحوه برگزاری مراسم روز تهران به شهرداری تذکر داد و گفت: روابط عمومی شهرداری فکر می‌کند هنوز روابط عمومی بانک مرکزی است.

مدیر روابط عمومی شهرداری تهران تغییر کرد

شهردار تهران در حکمی «پوریا سوری» را به سرپرستی مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران منصوب کرد.

افشانی؛ مدیر روابط عمومی شهرداری را برکنار کرد

شهردار تهران پس از انتقاد برخی از رسانه‌ها نسبت به مدیریت کریمی مشاور و رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران را برکنار کرد.

باجه ای از یک شعبه هر بانک میز خدمت روشندلان می شود

تهران- ایرنا- روابط عمومی بانک مرکزی اعلام کرد: با هدف توسعه ارایه خدمات برای شهروندان نابینا «یک باجه از یک شعبه هر بانک » میز خدمت روشندلان می شود.

روند روبه کاهش نرخ ارز خدماتی

روابط عمومی بانک مرکزی اعلام کرد: نرخ اعلامی این بانک به شبکه بانکی بابت مصارف خدماتی روند کاهشی داشته است.

ارز مشکل قایقرانان برای اعزام به ازبکستان/ ملکی: معاونت مالی هنوز به بانک مرکزی نامه نزده است

با توجه به اینکه اعلام شده هنوز معاونت مالی به بانک مرکزی برای تهیه ارز نامه نزده، اعزام قایقرانان به مسابقات قهرمانی آسیا در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

پشت پرده برکناری مدیرکل روابط عمومی شهرداری تهران

محمد علی افشانی رئیس مرکز ارتباطات شهرداری را عزل کرد. کریمی گفت: در حالی که در روز تعطیل کاری و با جمعی از روزنامه نگاران و سردبیران مهمان شرکت ملی نفتکش در بندرعباس بودیم ، خبر عزل خود را در رسانه ها دیدم.

احضار 6 نفر در پرونده سکه ثامن/ دستگیری 45 نفر به اتهام دلالی ارز/ صدور 61 کیفرخواست مهم

دادستان تهران گفت: رییس کل بانک مرکزی از وزیر کشور و دادستانی درخواستی در رابطه با برخورد با عده‌ای که خارج از شبکه صرافی‌ها علاوه بر ایجاد مزاحمت برای معابر، ارز را فراتر از قیمت بانک مرکزی می‌فروشند، داشت که با هماهنگی بانک مرکزی دادستانی و پلیس روز پنج

شرط عبور از مشکلات پشتیبانی همه قوا از بانک مرکزی است

تهران- ایرنا- رئیس کل بانک مرکزی با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب برای حل 5 مشکل کلیدی اقتصاد، گفت: همراهی اعضای دولت در پیشبرد سیاست های بانک مرکزی و پشتیبانی دو قوه دیگر، شرط اساسی عبور از مشکلات است.

شرط بانک مرکزی برای صدور مجوز مجامع بانک‌ها

بانک مرکزی با ابلاغ ویرایش جدید صورت‌های مالی نمونه موسسات اعتباری اعلام کرد: تهیه صورت‌های مالی براساس نمونه ابلاغی به عنوان شرط صدور برگزاری مجمع عمومی سالیانه مدنظر قرار خواهد گرفت.

مغازه ای که در آتش سوخت

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز گفت: مغازه لوازم تزئینات در خیابان انقلاب نبش کوچه ۱۴، هم اکنون دچار آتش سوزی گسترده شده است.

برای کاهش ریالی هزینه ویزای اربعین با بانک ملی مذاکره می کنیم/ سهمیه بندی بنزین هنوز مطرح نیست

وزیر کشور با بیان اینکه ویزای اربعین همان 41 دلاری است که عراق می گیرد، گفت: اما از لحاظ ریالی برمبنای مقداری که بانک مرکزی اعلام کرده است، بالا است و تلاش می کنیم که با بانک مرکزی مذاکره کنیم معادل ریالی‌اش را کم‌تر کنند.

پکن راه های زیادی برای مقابله با جنگ تجاری دارد

تهران - ایرنا - رئیس بانک خلق چین اعلام کرد که بانک مرکزی این کشور هنوز هم ابزارهای زیادی برای مقابله و جبران آثار زیان بار جنگ تجاری با آمریکا دارد.

خرید «کارنه تیر» برای کامیونداران با تدبیر بانک مرکزی حل می‌شود

رییس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه تحریم‌های بانکی حوزه حمل و نقل بین‌الملل را دچار مشکل کرده،گفت:خرید «کارنه تیر» برای کامیون‌داران با تدبیر بانک مرکزی حل می شود.

نرخ تعادلی ارز را فقط بانک مرکزی می‌داند چقدر است

رئیس کل اسبق بانک مرکزی در پاسخ به این سوال که نرخ تعادلی ارز چه میزان است، عنوان کرد: به جز معاونت اقتصادی بانک مرکزی که همه اطلاعات و آمار را در اختیار دارد، هر کس دیگری هر عددی را برآورد کند، روی سلیقه خودش نظر داده است.

بنی‌تمیم: پول واریز شد اما هنوز ارز ثانویه به کشتی نداده‌اند

نایب رئیس فدراسیون کشتی گفت: متاسفانه باوجود واریز پول به حساب بانک مرکزی، هنوز ارز ثانویه را دریافت نکرده‌ایم.

مدیر سابق سیا: غیرقابل تصور است که ناپدید شدن خاشقجی بدون اطلاع «بن‌سلمان» باشد

مدیر سابق سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا "سیا" نسبت به ادعای عربستان سعودی مبنی بر عدم دست داشتن در ناپدید شدن خاشقجی واکنش نشان داده است.

ارز در بانک ملی ایران با ضوابط بانک مرکزی معامله می‌شود

بانک ملی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد، معاملات ارز در واحدهای بانک ملی ایران به نرخ بازار آزاد و طبق ضوابط بانک مرکزی انجام مِی‌شود.

شرط و شروط جدید بانک مرکزی برای بانکها

بانک مرکزی با ابلاغ ویرایش جدید صورت‌های مالی نمونه موسسات اعتباری اعلام کرد: تهیه صورت‌های مالی براساس نمونه ابلاغی، به عنوان شرط صدور برگزاری مجمع عمومی سالیانه مدنظر قرار خواهد گرفت.