ارز دولتی برای حضور شرکتهای خارجی در نمایشگاههای ایران

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه نرخ ارز دولتی برای حضور شرکتهای خارجی در نمایشگاههای ایران، در نظر گرفته شده است، گفت: خروج ترامپ از برجام، حضور خارجی‌ها را کمرنگ نکرد.مطالب مرتبط

بازدید ۶ میلیون خارجی از ایران در سال جاری

رئیس سازمان میراث فرهنگی در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران از بازدید شش میلیون گردشگر خارجی از ایران در ۹ ماه سال ۹۷ خبر داد.

کمیسیون تلفیق هزینه های سنگین شرکتهای دولتی را تغییر نداد + جدول

کمیسیون تلفیق بودجه 98 با تثبیت هزینه های شرکتهای دولتی، هزینه های جاری دولت را 26 هزار میلیارد تومان افزایش داد.

نمایشگاه بین المللی فولاد درجزیره کیش گشایش یافت

کیش - ایرنا - سومین همایش و نمایشگاه بین المللی فولاد با حضور 240 شرکت کننده داخلی و خارجی امروز سه شنبه با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل منطقه آزاد کیش و رئیس انجمن آهن و فولاد در مرکز نمایشگاههای بین المللی این جزیره گشایش یافت.

ساخت دستگاه لایه‌نشانی فوق سخت برای افزایش مقاومت قطعات صنعتی

یکی از شرکتهای دانش‌بنیان مستقر در شهرک علمی‌وتحقیقاتی اصفهان با ساخت دستگاه لایه‌نشانی علاوه بر صادرات آن، پره‌توربین‌ها را لایه نشانی کردند که تست‌های خارجی آن نشان داد مشابه خارجی ۵ برابر عملکرد بهتری دارد.

راه‌اندازی پرواز مستقیم تبریز-باکو

سفیر آذربایجان در تهران با بیان اینکه راه‌اندازی خط آهن بین ایران و آستارا می‌تواند در رشد مبادلات تجاری دو کشور موثر باشد، از انجام توافقاتی برای حضور شرکتهای دو طرف در نمایشگاهها خبر داد.

ایران قطب نمایشگاهی منطقه می‌شود

سرپرست شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران گفت: در کشورهای اروپایی سالانه 10 تا 20درصد در آمد ناخالص ملی از محل برگزاری نمایشگاه‌ها و رویدادهای تجاری تامین می‌شود که ما در ایران باید با بازنگری در استانداردهای نمایشگاهی این رقم را محقق کنیم.

اتاق بازرگانی هیچ استراتژی مشخصی برای پسابرجام نداشت/ اتاق برای واحدهای کوچک و متوسط است نه پتروشیمی‌ها و خودروسازها/سفرهای خارجی در انحصار عده‌ای خاص بود

عضو اتاق بازرگانی تهران گفت: پس از توافق هسته‌ای شرکت‌های کوچک و متوسط آمریکایی برای حضور در ایران ابراز تمایل کردند اما علاوه بر گروهی که همواره مخالف حضور آمریکایی‌ها در ایران بودند عده‌ای دیگر نیز به دنبال انحصار حضور آنها با خودشان بودند که فقط به وا

خبرنگاران خارجی مقیم ایران به تور مازندران گردی می روند

ساری-ایرنا- مدیرکل روابط عمومی استانداری مازندران گفت که برای معرفی جاذبه های گردشگری این خطه شمال با همکاری نمایندگی وزارت خارجه استان و اداره کل مطبوعات خارجی وزارت فرهنگ و ارشاد تورگردشگری برای خبرنگاران و رسانه های خارجی مقیم ایران برگزار می شود.

خبر خوب برای گردشگران خارجی مسافر ایران + جزییات

مستر کارت ایرانی برای حل مشکل ارزی گردشگران خارجی در ایران طراحی شد.

در جذب دانشجویان خارجی خوب عمل نکردیم/ضرورت تأسیس شعبه‌های دانشگاه‌های خارجی در کشور

وزیر علوم با تاکید بر این که در جذب دانشجویان خارجی خوب عمل نکردیم و ایران اولویت اول این دانشجویان برای تحصیل نیست، گفت: در حال حاضر اغلب دانشجویان خارجی در رشته‌های تخصصی نظیر ایران شناسی و اسلام شناسی تحصیل می‌کند این در حالی است که دانشگاه‌های ما ظرفی

خارجی‌های تراکتور به ایران برمی‌گردند

دو بازیکن خارجی تیم تراکتورسازی امشب(چهارشنبه) به تبریز بازمی‌گردند تا در تمرینات تیم‌شان حضور یابند.

حضور هشت شطرنجباز داخلی و خارجی در جام ستارگان

ایران از امروز میزبان مسابقات جام ستارگان است که با حضور هشت شطرنجباز داخلی و خارجی برگزار می‎شود.

نشست چهار دهه سیاست خارجی ایران برگزار شد

نشست چهار دهه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران با حضور محمد جواد ظریف در مرکز مطالعات سیاسی و بین المللی برگزار شد.

برگزاری نشست چهار دهه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران

نشست چهار دهه سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران با حضور ظریف و وزرای خارجه پیشین کشورمان در مرکز مطالعات سیاسی و بین‌المللی برگزار شد.

حضور ارکستر سمفونی ایران در جهان مستلزم حمایت دولت است

اصفهان - ایرنا - لوریس چکناواریان موسیقیدان و رهبر ارکستر سمفونی ایران گفت: حضور ارکستر سمفونی ایران در عرصه بین المللی و درخشش در سطح جهانی مستلزم حمایت های دولتی است.

عراق با حضور نظامیان و پایگاههای نظامی خارجی مخالف است

فالح الفیاض گفت دولت و ملت عراق با حضور نظامیان خارجی و وجود پایگاههای نظامی خارجی در این کشور مخالفند

صفاری نطنزی: اجلاس لهستان شکست مفتضحانه دیگری برای سیاست خارجی آمریکاست

رییس کمیته سیاست خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که اجلاس لهستان شکست مفتضحانه‌ای برای آمریکا و پیروزی برای جمهوری اسلامی ایران به دنبال خواهد داشت.

حضور صادرکنندگان در نمایشگاه های خارجی فرصتی برای ارزآوری است

قزوین - ایرنا - رایزن سابق ُسفارت ایران در ازبکستان گفت: حضور صادرکنندگان داخلی در نمایشگاه های بین المللی از جمله نمایشگاه صنعت ازبکستان فرصتی برای ارزآوری به کشور است.

حضور ۲۰ تیم خارجی در جام فجر وزنه برداری / از آمریکا خبری نیست

چهارمین دوره رقابت‌های وزنه برداری جام بین المللی فجر با حضور ۲۰ کشور خارجی اسفندماه در تهران برگزار می شود.

حکیم: با حضور نیروهای خارجی در عراق مخالفیم

بغداد - ایرنا - 'سیدعمار حکیم' رهبر جریان حکمت ملی عراق بر مخالفت با حضور نیروها و پایگاه‌های خارجی در خاک این کشور تاکید کرد.