ورود گردشگر خارجی به سیستان و بلوچستان 23 درصد رشد داشت

زاهدان - ایرنا - مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان گفت: ورود گردشگر خارجی به این استان در 6 ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه 23 درصد رشد داشته است.مطالب مرتبط

دیدار بیش از 5 هزار گردشگر خارجی از شوش

پنج هزار و 624 گردشگر خارجی از ابتدای امسال تاکنون از جاذبه های گردشگری شهرستان شوش دیدن کردند.

35 درصد صنایع دستی سیستان و بلوچستان توسط عشایر تولید می شود

زاهدان - ایرنا - مدیر کل امور عشایری سیستان و بلوچستان گفت: جامعه عشایری هم اینک 35 درصد از محصولات صنایع دستی و سوغات با کیفیت این استان را تولید می کنند.

کمیته‌ای از مجلس به استان سیستان و بلوچستان سفر می‌کند

رئیس کمیته سیاست خارجی مجلس احتمالا کمیته ای از سوی کمیسیون امنیت ملی برای بررسی حادثه تروریستی خاش به استان سیستان و بلوچستان سفر خواهند کرد.

سپاه از هیچ خدمتی در منطقه سیستان و بلوچستان کوتاهی نکرده است

اصفهان - نماینده طوایف اهل سنت استان سیستان و بلوچستان گفت: نیروی زمینی سپاه در جهت خدمت، محرومیت‌زدایی، اقدامات عمرانی و آبادانی در سیستان و بلوچستان از هیچ کوششی دریغ نکرده است.

بارش های سیل آسا خشکسالی سیستان و بلوچستان را برطرف نکرد

زاهدان- ایرنا- چند سامانه بارشی قوی طی 15 روز گذشته سیستان و بلوچستان را فرا گرفت و در برخی نواحی آن سیلاب های ویرانگر جاری شد، اما هنوز زخم عمیق خشکسالی در جنوب شرق التیام نیافته و سیستان و بلوچستان همچنان کم بارش ترین استان کشور است.

توسعه 40 ساله صنعت هواشناسی در سیستان و بلوچستان

زاهدان- ایرنا- تحول ایجاد شده در صنعت هواشناسی سیستان و بلوچستان در40 سال گذشته نشان از توجه ویژه نظام اسلامی به این خطه از ایران بزرگ است بطوریکه قبل از انقلاب تنها 4 ایستگاه هواشناسی در این استان وجود داشت اما اکنون به 20 ایستگاه رسیده وروزانه حداقل 30

توسعه 40 ساله صنعت هواشناسی در سیستان و بلوچستان

زاهدان- ایرنا- تحول ایجاد شده در صنعت هواشناسی سیستان و بلوچستان در40 سال گذشته نشان از توجه ویژه نظام اسلامی به این خطه از ایران بزرگ است بطوریکه قبل از انقلاب تنها 4 ایستگاه هواشناسی در این استان وجود داشت اما اکنون به 20 ایستگاه رسیده وروزانه حداقل 30

سیلاب ۴ محور در جنوب سیستان و بلوچستان را مسدود کرد

زاهدان - مدیرکل مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: بارش باران، جاری شدن روان آب و سیلابی شدن مسیل ها ۴ محور فرعی در جنوب سیستان و بلوچستان را مسدود کرد.

سیلاب 12 محور در جنوب سیستان و بلوچستان را مسدود کرد

مدیرکل مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: بارش باران، جاری شدن روان آب و سیلابی شدن مسیل‌ها 12 محور ارتباطی در جنوب سیستان و بلوچستان را مسدود کرد.

چهل سال تلاش خالصانه برای ذخائر انقلاب در سیستان و بلوچستان

زاهدان - ایرنا - جامعه عشایر به عنوان ذخائر انقلاب که چهار درصد جمعیت سیستان و بلوچستان را تشکیل می دهند در طول چهل سال عمر با برکت انقلاب اسلامی مورد توجهات ویژه نظام قرار گرفته اند که خدمات ارائه شده به این قشر زحمت کش قابل قیاس با قبل از انقلاب نیست.

سیستان و بلوچستان| تلاش برای عملیات‌های خرابکارانه قبل از اجلاس‌های بین‌المللی

انصارالفرقان با هدف ناامن جلوه دادن سیستان و بلوچستان و احیانا انصراف هند از سرمایه‌گذاری در بندر معاف از تحریم چابهار ناکام شد و حالا 7 اسفند روز چابهار با حضور 35 کشور برگزار می‌شود و تلاش جهت اقدامات خرابکارانه در سیستان و بلوچستان شدت گرفته است.

تعطیلی برخی از مدارس سیستان و بلوچستان در نوبت عصر

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: بر اساس اعلام ستاد مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان، با توجه به شدت وزش طوفان و گرد و خاک دانش آموزان مقطع پیش دبستانی و ابتدایی در نوبت عصر برخی مناطق این استان تعطیل اعلام

سیستان و بلوچستان بار تولید امنیت کشور را بر دوش دارد

تهران - ایرنا - استاندار پیشین سیستان و بلوچستان با تکریم مقام شامخ شهدا، گفت: سیستان و بلوچستان با برخورداری از یک پنجم مرز خشکی و آبی کشور نه تنها هیچگاه منطقه آزار و زحمت برای کشور نبوده بلکه بار تولید امنیت کشور را برعهده داشته است.

امیدواری برای ثبت ورود 7 میلیون توریست به ایران/به اقتصاد گردشگری نیاز داریم

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با ارائه پیشنهادی برای تعریف اقتصادی جدید با محوریت گردشگری در کشور ابراز امیدواری کرد آمار ورود گردشگر خارجی به ایران به 7 میلیون نفر برسد.

دیر نیست روزی که ترور در سیستان و بلوچستان، ریشه کن شود

حزب ندا با صدور بیاینه ای حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان را محکوم کرد.

سرمایه گذاری ۳۷۰ میلیارد تومانی در بخش معدن سیستان و بلوچستان

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: ۳۷۰ میلیارد تومان تاکنون در بخش معدن سیستان و بلوچستان سرمایه گذاری شده است.

برکت باران در سیستان و بلوچستان

بارندگی های چند روز اخیر موجب جاری شدن آب در بسیاری از بستر خشک رودخانه های فصلی جنوب سیستان و بلوچستان شد.

حال خوش این روزهای طبیعت سیستان و بلوچستان

بوی با طراوت باران ، هوای سیستان و بلوچستان را تازه کرد.

نگاهی به عملکرد سیستان و بلوچستان در حوزه مد و لباس

شکل و نوع پوشش زنان استان سیستان و بلوچستان همواره تحت تأثیر بادهای موسمی ۱۲۰ روزه این خطه قرار دارد.

موج بارشی جدید فردا وارد سیستان و بلوچستان می شود

در دو روز آینده شرایط برای رگبار ملایم تا متوسط باران در برخی مناطق سیستان و بلوچستان فراهم است.