بالگردهای آمریکایی عناصر خارجی داعش را در سوریه جابجا کردند

دمشق- ایرنا- بالگردهای ائتلاف بین المللی به سرکردگی آمریکا اعضای خارجی گروه تروریستی تکفیری داعش را از جنوب شرق دیرالزور سوریه منتقل کردند.مطالب مرتبط

ژنرال آمریکایی: داعش همچنان در جذب عناصر خارجی در سوریه فعال است

یک مقام ارشد نظامی آمریکا اعلام کرد، پیشرفت کمی درباره ریشه‌کن کردن شرایط رشد افراط گرایان از جمله داعش در سوریه و عراق صورت گرفته است.

بالگردهای آمریکا عناصر داعش را فراری دادند

منابع محلی در استان دیرالزور از فراری دادن فرماندهان داعش به وسیله بالگردهای ارتش آمریکا خبر دادند.

حمله عناصر داعش به النصره در شمال سوریه و سرقت دو «کپسول گاز کلر»

در جریان حمله عناصر داعش به گروه جبهه النصره در شمال استان حماه سوریه، آنها دو عضو گروهک «کلاه سفید» را از پای درآوردند و دو کپسول حاوی گاز کلر را سرقت کردند.

900 داعشی از 44 کشور در اسارات نیروهای کُرد سوریه هستند

تهران– ایرنا– سخنگوی «یگان های مدافع خلق» کُرد سوریه روز پنجشنبه اعلام کرد 900 تن از عناصر داعش در اسارت این نیروها قرار دارند.

دیدبان حقوق بشر سوریه: داعش در شرق دیرالزور 130 خانواده را ربوده است

گروه موسوم به دیدبان حقوق بشر سوریه می‌گوید که عناصر تروریستی داعش 130 خانواده را در «ریف دیرالزور» از یک اردوگاه ربوده‌اند.

سوریه| هلی‌بُرن آمریکایی‌ها برای نجات سرکردگان داعش

منابع محلی و رسانه‌ای سوری از هلی برن ائتلاف آمریکایی مدعی مبارزه با داعش برای نجات سرکردگان این گروه تروریستی در حومه شرقی دیرالزور خبر دادند.

«دیلی میل»: ابوبکر البغدادی ۳۲۰ نفر از عناصر داعش را اعدام کرد

منابع امنیتی عراق می‌گویند، «ابوبکر البغدادی» سرکرده داعش دستور داده تا ۳۲۰ نفر از عناصر وابسته به این گروه تروریستی تکفیری را به دلیل «خیانت» اعدام شوند.

سوریه|واکنش دمشق به حملات ائتلاف آمریکایی به دیرالزور؛ بازگشایی گذرگاه نصیب

وزارت خارجه سوریه حملات ائتلاف آمریکایی مدعی مبارزه با داعش به دیرالزور با استفاده از بمب حاوی فسفر را عامدانه و نقض قوانین بین‌المللی دانست.

سناریوی جدید آمریکایی‌ها برای سوریه؛ گروه‌های مسلح مستقر در ادلب کدامند؟

بر اساس برآوردهای موجود در داخل ادلب بالغ بر 70 هزار عناصر مسلح وجود دارد که بین دو گروه اردوگاه معتدل و عناصر تندرو مرتبط با گروه تروریستی القاعده تقسیم شده‌اند.

مهمترین اخبار جهان (07-19)

سخنگوی یگان های مدافع خلق در سوریه از اسارت حدود نهصد نفر از عناصر گروه تروریستی داعش خبر داد که کشورهای متبوعشان حاضر به استرداد آنها نیستند.

داعش چند برج انتقال برق در استان «صلاح الدین» را منفجر کرد

عناصر داعش، صبح امروز پنج برج انتقال برق را در شرق تكریت (مركز استان صلاح‌الدین) منفجر کردند و موجب قطع کامل برق در این منطقه شدند.

ضد حمله داعش به نیرو‌های تحت حمایت آمریکا

ناظران بین‌المللی از مقاومت عناصر داعشی در مقابل گروه‌های تحت حمایت آمریکا در سوریه خبر دادند.]]>

نویسنده آمریکایی: چرا دنیا از ما آمریکایی‌ها متنفر است؟

یک نویسنده آمریکایی که به کشورهای خارجی زیادی سفر کرده، انگیزه تنفر خارجی‌ها از آمریکایی‌ها به ویژه در سال‌های اخیر را تشریح می‌کند.

سالانه صدها خارجی در سوریه به (گروه تروریستی) داعش می پیوندند

16 تبعه خارجی در ترکیه به اتهام ارتباط با داعش دستگیر شدند

آنکاراـ ایرناـ رسانه های ترکیه اعلام کردند که 16 تبعه خارجی در این کشور به اتهام ارتباط با گروه تروریستی داعش در شهرهای مختلف ترکیه دستگیر شدند.

تحرکات جدید داعش در مناطق شرقی سوریه

دمشق- ایرنا - گروه تروریستی تکفیری داعش در چند هفته گذشته تحرکات جدیدی را علیه نیروهای کرد سوریه در شرق این کشور آغاز کرده است.

هفت عضو رده بالای گروه تروریستی داعش در ترکیه دستگیر شدند

آنکاراـ ایرناـ رسانه های ترک اعلام کردند که هفت تبعه خارجی عضو گروه داعش توسط ماموران مبارزه با ترور شهر کایسری ترکیه دستگیر شده اند که دو نفر از آنها شهروند روسیه هستند.

آمریکا داعشی ها را از دیروالزور خارج کرد

ائتلاف آمریکایی تروریست های داعش را از دیرالزور تخلیه کردند

حمله داعش به کردهای سوریه 25 کشته بر جای گذاشت

دمشق - ایرنا - 25 تن از نیروهای کرد سوریه در حمله گروه تروریستی تکفیری داعش به مواضع آنها در استان دیرالزور کشته و 35 تن دیگر اسیر شدند.

ائتلاف آمریکایی حومه دیرالزور سوریه را با بمب‌های فسفری مورد هدف قرار داد

ائتلاف بین‌المللی ضد داعش به سرکردگی آمریکا شهر هجین سوریه را با بمب‌های فسفری مورد هدف قرار داد که در سطح بین‌المللی استفاده از آن ممنوع است.