بالگردهای آمریکایی عناصر خارجی داعش را در سوریه جابجا کردند

دمشق- ایرنا- بالگردهای ائتلاف بین المللی به سرکردگی آمریکا اعضای خارجی گروه تروریستی تکفیری داعش را از جنوب شرق دیرالزور سوریه منتقل کردند.مطالب مرتبط

جابجایی عناصر داعش با طلاهای سرقتی از سوریه و عراق توسط بالگردهای آمریکایی

انتقال داعشی ها از سوریه و عراق توسط بالگردهای آمریکایی

خبرگزاری اسپوتنیک اعلام کرد که ارتش آمریکا داعشی ها را با استفاده از بالگردهای خود از سوریه و عراق جابجا می‌کند.

کارشناس عراقی: آمریکا در حال آموزش عناصر داعش در غرب عراق است

یک کارشناس مسائل امنیتی عراق با اشاره به آموزش عناصر داعش توسط نیروهای آمریکایی، تأکید کرد که واشنگتن در حال انتقال نیروهای داعش از سوریه به عراق است.

تسلیم دسته جمعی عناصر داعش در باغوز سوریه

شبکه روسیا الیوم اعلام کرد که عناصر تروریستی داعش به همراه خانواده‌های شان در حال تسلیم دسته جمعی خود به نیروهای سوریه دموکراتیک (قسد) هستند.

بحث درباره سرنوشت اعضای خارجی داعش در سوریه بالا گرفت

تهران - ایرنا - دویچه وله گزارش داد :بحث در باره سرنوشت اعضای خارجی اسیر گروه تروریستی داعش که در زندانی در شمال سوریه نگهداری می‌شوند همچنان ادامه دارد و کردهای سوریه پیشنهاد کرده‌اند که این اسیران در دادگاهی از سوی سازمان ملل متحد در خاک سوریه محاکمه شو

فرمانده نیروهای مرکزی آمریکا در عراق: باید مطمئن شویم داعش در سوریه مجدداً پا نمی‌گیرد

فرمانده نیروهای آمریکایی در خاورمیانه امروز (یکشنبه) به عراق رفت تا با مقام‌های این کشور و نیروهای آمریکایی دیدار کند و بگوید تمرکز اصلی تضمین برای عدم فعالیت مجدد داعش پس از خروج نیروهای آمریکایی از سوریه است.

آمریکا به دنبال به چنگ آوردن ۴۰ تن طلای مسروقه در نزد داعش است

رئیس دیده‌بان حقوق بشر سوریه تاکید کرد که گروه تروریستی داعش ۴۰ تن طلا از ملت سوریه و عراق به سرقت برده و این گنج بعد از سیطره ائتلاف ضد داعش و نیروهای سوریه دموکراتیک بر آخرین مقر داعش در شرق سوریه به دست آنها خواهد افتاد.

تایید خبر مرگ "جلاد اندونزیایی" داعش در دیرالزور سوریه

بنا به گفته پلیس اندونزی، یک عضو اندونزیایی داعش ماه گذشته میلادی در جریان درگیری با نیروهای مورد حمایت آمریکا در سوریه کشته شده است، این بعد از حضور او در یک تصویر ویدیویی داعش در جریان اقدامش به قتل یک خارجی است.

کشته شدن عناصر داعش در حملات هوایی عراق به سوریه

جزئیات جدید از کودتای نافرجام علیه ابوبکر بغدادی

روزنامه گاردین انگلیس اظهارات جدیدی درباره تلاش کودتا علیه ابوبکر بغدادی از سوی عناصر خارجی داعش در داخل آخرین مقر این گروه در سوریه منتشر کرد.

انتقال عناصر داعش از شرق سوریه توسط کامیون‌های ائتلاف آمریکا

کردهای سوریه خواستار تشکیل دادگاه بین‌المللی برای اسیران داعش شدند

بحث درباره سرنوشت اعضای خارجی اسیر گروه تروریستی داعش که در زندانی در شمال سوریه نگهداری می‌شوند همچنان ادامه دارد. کردهای سوریه پیشنهاد کرده‌اند که این اسیران در دادگاهی از سوی سازمان ملل متحد در خاک سوریه محاکمه شوند.

تلاش ائتلاف آمریکا برای خارج کردن 40 تُن طلا از دست عناصر داعش در شرق سوریه

ورود 60 کامیون متعلق به ائتلاف آمریکا به شرق سوریه برای انتقال عناصر داعش

توسل داعش به زنان انتحاری و محاصره آن در یک کیلومتر مربع در شرق سوریه

دیده‌بان حقوق بشر سوریه اعلام کرد حدود ۲۴۰ تن از افراد مسلح داعش که در آخرین مقر خود در شرق فرات در سوریه محاصره شده بودند، خود را تسلیم نیروهای ائتلاف بین‌المللی و نیروهای سوریه دموکراتیک کردند و آنها عملاً از این منطقه خارج شدند.

نیروهای سوریه دموکراتیک ۱۵۰ عضو داعش را به عراق تحویل دادند

دو منبع عراقی اعلام کردند که نیروهای سوریه دموکراتیک امروز (پنج شنبه) بیش از ۱۵۰ نیروی عراقی و خارجی داعش را به عراق تحویل دادند.

ادامه درگیری کردها و داعش در شرق سوریه/ائتلاف آمریکا مسجدی را در دیرالزور هدف گرفت

همزمان با ادامه درگیری نیروهای سوریه دموکراتیک با تروریست‌های داعش در شرق سوریه، ائتلاف بین‌المللی ضد داعش یک مسجد را به بهانه آن که داعش از آن به عنوان مرکز فرماندهی و کنترل بر شرق سوریه استفاده می‌کند بمباران کرد.

داعش در یک کیلومتر مربع محاصره شده است

تهران – ایرنا – سخنگوی نیروهای دمکراتیک سوریه در استان دیرالزور گفت: عناصر باقیمانده گروه تروریستی داعش در منطقه ای به مساحت یک کیلومتر مربع محاصره شده اند.

محاصره ۲۰۰ خانواده توسط داعش در سوریه

سازمان ملل متحد از اسیر شدن بیش از ۲۰۰ خانواده توسط عناصر داعشی در سوریه خبر داد.]]>

به چنگ آوردن ۴۰ تن طلا؛ حسن ختام تبانی آمریکا و داعش در آخرین پایگاه تروریست‌ها در سوریه

برخی منابع اعلام کردند، ائتلاف ضد داعش صندوق‌هایی را از انبارهای داعش در آخرین پایگاهش در حومه شرقی دیرالزور خارج کرده است، منابع یاد شده احتمال دادند که این صندوق‌ها حاوی شمش‌های طلا و پول‌های به سرقت رفته در موصل عراق و مناطق مختلف سوریه باشند.