اقدامات ترامپ موجب سیاست های استقلال طلبانه دیگر کشورها شد

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی کشورمان گفت: سیاست های ترامپ کمک کرده که دیگران به فکر این باشند که سیاست های مستقلی را داشته باشند و راه خود را از آمریکایی ها جدا کنند.مطالب مرتبط

پیامد زیان بار رویکرد ترامپ بر اقتصاد جهانی

سیاست "اول آمریکا" که توسط دونالد ترامپ پیگیری میشود، علاوه بر پیامدهای آن بر اقتصاد آمریکا بر روی دیگر کشورها نیز تاثیر زیادی گذاشته است.

صندوق بین‌المللی پول: سیاست‌های ترامپ به رشد اقتصادی جهانی آسیب می‌رساند

صندوق بین‌المللی پول در گزارشی به تاثیرات مناقشات تجاری که ترامپ با دیگر کشورها به ویژه چین به راه انداخته بر رشد اقتصادی جهانی پرداخت.

اربعین حرکتی صلح‌آمیز در مقابل اقدامات جنگ‌طلبانه دشمن است

رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد اربعین گفت: راهپیمایی اربعین یک حرکت صلح آمیز در مقابل همه اقدامات خشن و جنگ طلبانه دشمن است.

پایبندی مسکو به اصل عدم مداخله در مسائل داخلی دیگر کشورها

رئیس جمهور روسیه: روسیه به سیاست حمایت از صلح پایبند است و در سیاست خارجی همواره روندی مسئولانه را دنبال می کند.

انتقاد شدید بانک مرکزی آلمان به مناقشات تجاری ترامپ با دیگر کشورها

رئیس بانک مرکزی آلمان انتقاد شدیدی به مناقشات تجاری رئیس جمهور آمریکا با دیگر کشورها وارد کرده و تاکید کرد که وی به این ترتیب به اهداف مد نظر خود دست نمی‌یابد.

تهران و ایده همداستانی علیه ترامپ

تهران- ایرنا- «دونالد ترامپ» از زمان ورود به کاخ سفید بسیاری از معادلات را در سیاست داخلی و خارجی آمریکا به هم ریخته که پیامدهای آن افزایش تخاصم واشنگتن با گروهی از کشورها در سطح بین المللی است. به گفته برخی صاحبنظران، ایران در این شرایط می تواند گزینه لا

خوشرو: تهدید کشورها ابزار سیاست خارجی آمریکا شده است

نیویورک- ایرنا- نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد، تهدید کشورها را ابزار سیاست خارجی آمریکا دانست که به آن معتاد شده است و گفت: نتیجه این روند، تضعیف سازمان ملل و منشور آن است.

تهدید کشورها ابزار سیاست خارجی آمریکا شده است

نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد، تهدید کشورها را ابزار سیاست خارجی آمریکا دانست که به آن معتاد شده است و گفت: نتیجه این روند، تضعیف سازمان ملل و منشور آن است.]]>

سیاست کاسب کارانه ترامپ در قبال پرونده خاشقچی

سیاست خارجی دولت ترامپ بر پایه منفعت گرایی اقتصادی استوار است.

هیلی در راستای سیاست های مخرب ترامپ کار کرد

نیویورک – ایرنا - سفیر پیشین آمریکا در پرو می گوید نیکی هیلی در راستای سیاست های مخرب ترامپ که هدف آن ضربه زدن به چندجانبه گرایی و همکاری های بین المللی بود، عمل کرد و کناره گیری او تاثیری بر این سیاست ها ندارد.

ناپدید شدن خاشقجی موجب اختلاف عمیق بین ترامپ و جمهوریخواهان شد

ناپدید شدن مرموز خاشقجی روزنامه نگار منتقد سعودی در کنسولگری عربستان در استانبول موجب تشدید اختلافات بین ترامپ رئیس جمهور آمریکا و نمایندگان جمهوریخواه شده است.

آزادی برانسون دستاورد سیاست‌های ترامپ بود

وکیل رییس‌جمهوری آمریکا مدعی شد سیاست‌های ترامپ تاکنون به آزادی ۱۷ آمریکایی منجر شد.]]>

آمریکا: زندانی سیاسی در کوبا بی‌حرمتی به دموکراسی است

گرچه ایالات متحده وجود ۱۳۰ زندانی سیاسی در کوبا را "بی‌حرمتی آشکار" به آزادی‌های اساسی دموکراتیک می‌داند اما از نظر سفیر کوبا در سازمان ملل، آمریکا فاقد اعتبار اخلاقی برای نصیحت دیگر کشورهاست و دستور کار دولت ترامپ را نژادپرستانه، برتری‌طلبانه و با ایده‌ه

سیاست ترامپ ورود آهسته به یک نظام فاشیستی است

تهران – ایرنا – جیسون استنلی استاد جامعه شناسی دانشگاه ییل انگلیس معتقد است سیاست های دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا ورود بی سر و صدا به فاشیسم است.

سیاست مهاجرتی ترامپ هزاران نفر را سرگردان کرده است

تهران-ایرنا- آسوشیتدپرس گزارش داد، سیاست مهاجرتی دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا به سرگردانی هزاران نفر در خارج از این کشور منجر شده است.

سیاست های آمریکا به طور غیرمستقیم بر بسیاری از کشورها تأثیر قابل توجه می گذارد

پژوهش ها نشان می دهد تأثیرات غیر مستقیم سیاست های حمایت گرایانه آمریکا غیرقابل چشم پوشی نیست. 

آمادگی ایران برای انتقال تجربه خود در حوزه دفاع مقدس به دیگر کشورها

رئیس اداره بهداشت و درمان ستاد کل نیروهای مسلح با تاکید بر اینکه ایران آمادگی دارد که تجربه خود در حوزه دفاع مقدس را به دیگر کشورها منتقل کند، اظهار کرد: ایران آماده تبادل اطلاعات بین دانش آموختگان و پروفسورهای کمیته بین المللی طب نظامی است.

ترامپ به دنبال سیاست جدید جداسازی خانواده ها در مرزمکزیک است

تهران- ایرنا- «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا به بهانه موثر بودن اقدام اولیه دولتش در جداکردن کودکان مهاجر از والدین شان در مرز آمریکا- مکزیک، گفته است که سیاست جدیدی در این زمینه را بررسی می کند.

بروکینگز:سیاست های ترامپ مظهر یکجانبه گرایی بیگانه هراسی است

تهران – ایرنا - تارنمای اندیشکده «بروکینگز» نوشت: سیاست های تجاری نامتعارف رییس جمهوری آمریکا هدفی جز مقابله با چند جانبه گرایی سازمان تجارت جهانی ندارد و سیاست های دونالد ترامپ مظهر یکجانبه گرایی بیگانه هراسی است .

داستان ادامه‌دار نمایش‌های جاه‌طلبانه/ شما تئاتر نبینید، «خیلی گرونه»!

یک بازیگر معتقد است: تئاترى که غیرمنصفانه، جاه‌طلبانه و بدون در نظر گرفتن شرایط مخاطب، قیمت خود را بالا مى‌برد، عملاً یک پیام براى این گروه بزرگ و اثرگذار دارد: شما تئاتر نبینید!