اقدامات ترامپ موجب سیاست های استقلال طلبانه دیگر کشورها شد

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی کشورمان گفت: سیاست های ترامپ کمک کرده که دیگران به فکر این باشند که سیاست های مستقلی را داشته باشند و راه خود را از آمریکایی ها جدا کنند.مطالب مرتبط

اقدامات ترامپ نمایش سناریوی نظام حاکم بر آمریکا است/ ضرورت پایان‌دادن به خونریزی میان مسلمانان

دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی با اشاره به اقدامات رئیس جمهور آمریکا گفت: اقدامات ترامپ، نه بیانگر اقدامات شخصی نابخرد و نا آشنا به سیاست، بلکه نمایش سناریویی است که نظام حاکم بر آمریکا آن را به رشته تحریر در آورده است.

هیلی: بن سلمان مسئول قتل خاشقچی است

نماینده مستعفی آمریکا در سازمان ملل یک بار دیگر ضمن تأکید بر سیاست آمریکا برای غیر قابل پیش‌بینی نشان دادن «دونالد ترامپ» به منظور امتیاز گرفتن در مذاکرات با دیگر کشورها، ولیعهد سعودی را مسئول اصلی قتل روزنامه‌نگار سعودی معرفی کرد.

دوگانه ترامپ؛ فشار از داخل، فرافکنی در خارج

تهران - ایرنا - در حالی فشارهای داخلی به دولت ترامپ در پرونده دخالت احتمالی روسیه در انتخابات ریاست جمهوری افزایش یافته که به نظر می رسد؛کاخ سفید تلاش دارد تا بار این فشار را از طریق اقدامات سیاست خارجی جبران کرده و فشارها را کاهش دهد.

برجام موجب نمی شود چشم خود را به روی فعالیت های ایران ببندیم!

­مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپایی گفت همکاری ما با ایران در موضوع برجام موجب نمی شود چشم خود را به روی دیگر فعالیت های ایران ببندیم!

سیاست عوامگرایی ترامپ اقتصاد آمریکا را به سوی رکود می برد

نیویورک- ایرنا- کارشناس مسایل اقتصادی آمریکا سیاست های ترامپ همچون کاهش مالیات را عوامگرایانه و باعث کسری بودجه این کشور دانست و گفت: محور این سیاست ها با رشد اقتصادی متضاد است و آن را به سوی رکود سوق می دهد.

شجاعیان: حاضرم نیم‌فصل دیگر بیرون باشم ولی استقلال ببرد/شفر روی پای من هم بنویسد گل می‌زنم+فیلم

هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: حاضرم نیم فصل دیگر هم روی سکوها باشم ولی استقلال برنده شود.

سیاست های داخلی و خارجی ترامپ و افول هژمونی آمریکا

سیاست های خارجی و داخلی تهاجمی ترامپ، در انزوا و افول آمریکا نقش داشته و به آن دامن زده است. هیچ یک از اهداف اصلی ترامپ تحقق نیافته است.آمریکا دشمنان خود را که قدرتمندتر و متحدتر شده اند چند برابر کرده است.

اقدامات ترامپ، نمایش سناریوی طراحی شده نظام حاکم بر آمریکا است

مشاور مقام معظم رهبری گفت: گذر زمان نشان داد که در چهل سال گذشته،آمریکا، نتوانسته است سیاست های خود را بر دیگران تحمیل کند و زین پس نیز چنین خواهد بود.]]>

اجازه نمی‌دهیم از عراق برای حمله به دیگر کشورها استفاده شود

نخست وزیر عراق تاکید کرد: هرگز اجازه نخواهیم داد عراق تبدیل به پایگاه و یا گذرگاه تروریستها شود یا از آن برای حمله به دیگر کشورها استفاده شود.

کشورها برای حفظ استقلال در مقابل یکجانبه گرایی آمریکا ایستادگی کنند

تهران-ایرنا- معاون اول رییس جمهوری در گفتگو با خبرگزاری «کیودو» ژاپن ضمن تاکید بر حفظ استقلال کشورها از طریق ایستادگی در مقابل یکجانبه گرایی آمریکا،گفت: اگر ژاپن و سایر متحدین آمریکا از توافقات جهانی حمایت کنند حتماً برجام حفظ خواهد شد.

سیاست ضدایرانی ترامپ، اعتبار آمریکا را ساقط کرده است

لندن – ایرنا – استاد دانشگاه کالیفرنیای آمریکا، سیاست ضد ایرانی ترامپ بویژه استقرار ناوگان نیروی دریایی در خلیج‌فارس را اقدامی تروریستی خواند که روند سقوط اعتبار آمریکا را تسریع می‌کند.

سیاست های ترامپ علیه ایران تکرار تاریخ است

پکن - ایرنا - معاون مرکز آسیای غربی و آفریقای موسسه مطالعات بین المللی شانگهای تاکید کرد: سیاست های «دونالد ترامپ» رییس جمهوری آمریکا در قبال ایران نه تنها موضوع تازه ای نیست بلکه تکرار تاریخ است.

مقام اماراتی به قطر تاخت

وزیر مشاور امارات در امور خارجه بار دیگر قطر و سیاست‌های آن را به باد انتقاد گرفت و دوحه را به ادامه اقدامات تحریک‌آمیز علیه کشور همسایه (عربستان) همزمان با تلاش برای آشتی ظاهری با این کشور متهم کرد.

رابرت دنیرو بار دیگر از سیاست‌های جدید آمریکا انتقاد کرد

رابرت دنیرو هنگام دریافت جایزه افتخاری جشنواره جهانی فیلم مراکش بار دیگر به سیاست های آمریکا تاخت.

دموکرات‌ها به دنبال بازنگری فراگیر سیاست دولت ترامپ در قبال عربستان

یک رسانه آمریکایی از تصمیم کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا برای بازنگری فراگیر در سیاست دولت دونالد ترامپ رئیس جمهوری این کشور در قبال رژیم سعودی خبر داد

سیاست کلی ایران کنار گذاشتن دلار از تمامی مبادلات مالی است

حسین شیخ‌الاسلام گفت: «دیر یا زود، دلار از تمامی تراکنش‌های مالی میان ایران و دیگر کشورها کنار گذاشته خواهد شد. اکنون، ما در حال همکاری با کشورهای همسایه با ارزهای محلی هستیم».

فلاحت پیشه:اگر با دنیا کار نکنیم امورات‌مان پیش نخواهد رفت

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ترامپ دیوانه نیست بلکه به دنبال منابع کشور خود است، گفت: سیاست من در سیاست خارجی تنش‌زدایی و جلوگیری از گسترش بحران با امریکاست.

روسیه: حقوق بشر نباید بهانه دخالت در امور کشورها شود

مسکو - ایرنا - وزارت خارجه روسیه در بیانیه ای اعلام کرد که موضوع حقوق بشر نباید به بهانه ای برای دخالت در امور داخلی کشورها تبدیل شود و همچنین توجیهی برای اقدامات نظامی و فشار بر دیگران باشد.

ترامپ مشوق رژیم های دیکتاتور خاورمیانه

روزنامه واشنگتن پست: سیاست ترامپ حاکی از آن است که دیکتاتورها می توانند با سلب آزادی های اساسی، بر مردم خود به طور نامحدود سلطه داشته باشند.

انزوای فلوره و اپه در سایه سیاست‌های فدراسیون شمشیربازی

تهران- ایرنا- معطوف شدن نگاه مسئولان فدراسیون شمشیربازی به اسلحه سابر و فراموش شدن دیگر بخش ها، موجب انزوای تیم های اسلحه اپه و فلوره شده است و این تیم ها هر روز ضعیف تر از قبل می شوند.