اقدامات ترامپ موجب سیاست های استقلال طلبانه دیگر کشورها شد

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی کشورمان گفت: سیاست های ترامپ کمک کرده که دیگران به فکر این باشند که سیاست های مستقلی را داشته باشند و راه خود را از آمریکایی ها جدا کنند.مطالب مرتبط

سیاست های ترامپ موجب اتحاد متحدان آمریکا در برابر واشنگتن شده است

یک رسانه غربی با اشاره به نشست امنیتی مونیخ عنوان داشت که سیاست های «ترامپ» موجب شده تا متحدان قدیمی آمریکا اکنون در برابر آن صف آرایی کنند.

حشد شعبی: عراق نباید به مکان هدفگیری دیگر کشورها بدل شود

رئیس هیئت حشد شعبی عراق نسبت به تبدیل شدن این کشور به کانونی برای حمله به دیگر کشورها هشدار داد.

رویترز: سیاست‌های ترامپ هم پیمانانش را علیه وی متحد کرد

یک خبرگزاری غربی نوشت، سیاست‌های رئیس جمهور آمریکا موجب شد تا هم پیمانانش در نشست امنیتی اروپا علیه وی متحد شوند.

عربستان که محل صدور تروریسم است نمی تواند دیگر کشورها را متهم کند

سخنگوی وزارت خارجه گفت: عربستان به عنوان خاستگاه تفکری بنیادگرا که محل صدور تروریسم سازمان یافته در سطح بین المللی است فاقد هر گونه صلاحیت و اعتباری است که بخواهد دیگر کشورها را متهم کند.

واکنش «فلاحت‌پیشه» به ادعای ترامپ مبنی بر پایان جنگ با داعش

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه «دنیا بار دیگر بازیچه دست آمریکا آن هم با وحشتناک‌ترین چهره‌ سالهای اخیر یعنی ترامپ شده است»، گفت: ادعای ترامپ مبنی بر اعلام پایان جنگ با داعش به معنای اتمام تاریخ مصرف داعش در عراق و سوریه و حضور دا

بیانیه پایانی نشست سوچی؛ روسیه، ایران و ترکیه به چه توافقاتی درباره سوریه دست یافتند؟

روسای‌جمهوری روسیه، ایران و ترکیه در بیانیه مشترکی بر پایبندی قاطع بر استقلال و تمامیت ارضی سوریه، ادامه اقدامات هماهنگ برای پاکسازی استان ادلب از وجود تروریست‌ها، مقابله با هر طرح جدایی‌طلبانه و ادامه مشارکت برای حل اوضاع سیاسی در سوریه تاکید کردند.

اروپا مجددا ترامپ را در مناقشات تجاری به اقدامات متقابل تهدید کرد

رئیس کمیسیون اروپایی ترامپ را تهدید کرد که اگر تصمیم خود برای قرار دادن تعرفه‌های گمرکی بالا روی واردات خودرو از اروپا را اجرایی کند این اتحادیه نیز اقدامات متقابل را در پیش خواهد گرفت.

چگونه سیاست ترامپ در قبال ایران عامل جدایی اتحادیه اروپا شده است؟

یک روزنامه آلمانی با اشاره به نشست ضد ایرانی لهستان که به ابتکار ترامپ برگزار می شود، این دیدار را باب طبع بخصوص کشورهای غرب اروپا ندانسته و سیاست های ترامپ در قبال ایران را عامل شکاف در اتحادیه اروپا دانست.

منطق نشست ورشو دنیاپسند نبود/ لهستان در خصوص حضور منافقین پاسخ دهد/ دنیا دیگر آمریکا را در عرصه بین المللی جدی نمی‌گیرد

یک کارشناس مسائل سیاست خارجی گفت: اتفاقی که در ورشو افتاد، شکست دیگری بود برای آمریکا و پرونده شکست‌های این کشور را قطورتر کرد. دنیا دیگر به جز معدودی از کشورها، آمریکا را در عرصه بین المللی جدی نمی‌گیرد و این اتفاق مبارکی است. این نشست حتی مورد حمایت مت

پاسخ برانکو به بیانیه باشگاه استقلال:توجهی به تیم‌های دیگر نداریم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از پیروزی تیمش برابر استقلال خوزستان و رسیدن به صدر جدول ابراز خرسندی کرد و در واکنش به بیانیه باشگاه استقلال گفت: توجهی به باشگاه‌های دیگر نداریم.

سیاست وزارت علوم عملیاتی کردن تفاهمنامه های قبلی است

معاون پژوهشی وزارت علوم گفت: سیاست این وزارتخانه انعقاد قراردادها و تفاهمنامه های متعدد نیست بلکه سیاست ما اقدامات اجرایی برای تفاهم نامه های منعقد شده است.

ستار همدانی: استقلال دیگر حق از دست دادن امتیاز ندارد/ آنقدر گفتیم حاشیه‌ها را کنترل کنید که زبان‌مان مو درآورد

مربی پیشین تیم فوتبال استقلال می‌گوید که اگر این تیم می‌خواهد به کورس قهرمانی بازگردد دیگر حق ندارد امتیاز از دست دهد.

رئیسی: خدمت در چارچوب خادم‌یاری منفعت‌طلبانه نیست

گروه استان‌ها ــ تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به اینکه خدمت در طرح خادمیاری دارای چارچوبی انسان‌گرایانه است گفت: این خدمت‌ها منفعت‌طلبانه نیست.

همدانی: استقلال دیگر حق از دست دادن امتیاز ندارد

تهران- ایرنا- پیشکسوت باشگاه استقلال تهران گفت: با توجه به شکست مقابل تراکتورسازی برای ماندن در جمع مدعیان دیگر حق از دست دادن امتیاز را نداریم.

جواب نه آلمان، فرانسه، دانمارک و بلژیک به خواسته ترامپ

پس از اینکه دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا از کشورهای اروپایی خواست داعشی‌های بازداشت شده در سوریه را که تابعیت این کشورها را دارند، بپذیرند،‌ پاریس، برلین، بروکسل و کپنهاگ به این اظهارات واکنش نشان دادند.

ریابکوف: اینستکس امکان تجارت دیگر کشورها با ایران را فراهم می‌کند

معاون وزیر امور خارجه روسیه اظهار کرد که اجرای کامل اینستکس در آینده فرصت تجارت گروه سومی از کشورها ازجمله روسیه و چین را با ایران فراهم خواهد کرد.

بیانی: استقلال سرمربی با انگیزه می خواهد

تهران - ایرنا - کاپیتان اسبق استقلال گفت: شفر دیگر انگیزه های لازم برای مربیگری را ندارد و استقلال باید به مربیان جوان و با انگیزه ای سپرده شود که تشنه موفقیت هستند.

ترامپ به دنبال گسترش تفکر راست افراطی در ونزوئلا است/ ادامه راهبرد نژادپرستانه کاخ‌سفید منجر به جنگ جهانی سوم خواهد شد

روندی که رئیس‌جمهوری آمریکا در مورد ونزوئلا و بسیاری از کشورهای دیگر در پیش گرفته است، موجب خیزش فاشیسم با اسامی مختلف خواهد شد.]]>

پذیرش FATF نفی استقلال کشور نیست

عضویت داوطلبانه و آگاهانه در یونسکو، صندوق بین‌المللی پول و یا سازمان بین‌المللی کار هم محدودیت‌هایی در تصمیم‌گیری کشورها ایجاد می‌کند اما پیوستن به آنها خیلی بهتر از نپیوستن است. بنابراین، این موضوع شناخته شده است و به معنای نفی استقلال نیست.

ظریف: ترامپ در چهل سال سیاست شکست خورده آمریکا تجدیدنظر کند

تهران – ایرنا – 'محمدجواد ظریف' وزیر امور خارجه ایران با اشاره به چهل سال شکست سیاست های آمریکا در برابر مردم ایران گفت که زمان بازنگری در این سیاست ها فرا رسیده است.