رفتار‌های ترامپ؛ سیاست استقلال طلبانه کشور‌ها

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی: خوشحالیم که اروپا به این نتیجه رسیده که آینده اروپا در گروی استقلال از آمریکاست.مطالب مرتبط

وکیل ترامپ: باید برای تغییر رفتار ایران سختگیری کرد

تهران- ایرنا- «رودی جولیانی» وکیل دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز چهارشنبه گفت که باید برای تغییر رفتار و اتخاذ رویکرد دموکراتیک، به تهران فشار وارد آورد.

استقلال‌طلبی، خودباوری و اعتماد به‌نفس از دستاوردهای انقلاب اسلامی است

یک عضو شورای راهبری مجمع جهانی صلح اسلامی تاکید کرد: استقلال‌طلبی، خودباوری و اعتماد به‌نفس از دستاوردها و برکات انقلاب اسلامی است که در کارنامه چهل ساله انقلاب می‌درخشد. ماهیت استقلال‌طلبانه و خودباوری مردم ایران باعث عدوات آمریکا و استکبار جهانی است و د

چگونه سیاست ترامپ در قبال ایران عامل جدایی اتحادیه اروپا شده است؟

یک روزنامه آلمانی با اشاره به نشست ضد ایرانی لهستان که به ابتکار ترامپ برگزار می شود، این دیدار را باب طبع بخصوص کشورهای غرب اروپا ندانسته و سیاست های ترامپ در قبال ایران را عامل شکاف در اتحادیه اروپا دانست.

مهاجران غیرقانونی از سیاست «بدون ارفاق ترامپ» شکایت کردند

تهران-ایرنا- روزنامه آمریکایی واشنگتن تایمز گزارش داد: شش خانواده مهاجر غیرقانونی که به دلیل سیاست «بدون ارفاق» دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا آسیب دیده اند، از دولت این کشور به دلیل «شکنجه» ناشی از اجرای چنین سیاستی شکایت کردند.

استقلال طلبی، خودباوری و اعتماد به نفس از دستاوردها و برکات انقلاب اسلامی است

یک عضو شورای راهبری مجمع جهانی صلح اسلامی تاکید کرد: استقلال طلبی و خودباوری و اعتماد به نفس یکی از دستاوردها و برکات انقلاب اسلامی است که در کارنامه چهل ساله انقلاب می‌درخشد. ماهیت استقلال طلبانه و خود باوری مردم ایران باعث عدوات آمریکا استکبار جهانی است

بازیکن استقلال خوزستان: وقتی شجاع خلیل‌زاده فحش می‌دهد، باید او را نگاه کنم؟/ او عصبی است و درگیر می‌شود

بازیکن استقلال خوزستان به انتقاد از رفتار مدافع پرسپولیس پرداخت.

سیاست های ترامپ موجب اتحاد متحدان آمریکا در برابر واشنگتن شده است

یک رسانه غربی با اشاره به نشست امنیتی مونیخ عنوان داشت که سیاست های «ترامپ» موجب شده تا متحدان قدیمی آمریکا اکنون در برابر آن صف آرایی کنند.

رئیسی: خدمت در چارچوب خادم‌یاری منفعت‌طلبانه نیست

گروه استان‌ها ــ تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به اینکه خدمت در طرح خادمیاری دارای چارچوبی انسان‌گرایانه است گفت: این خدمت‌ها منفعت‌طلبانه نیست.

عملکرد داور استقلال-تراکتور فوق‌العاده بود/ رفتار دژاگه عادی بود

رئیس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال گفت: داور بازی استقلال و تراکتورسازی فوق العاده بود و او از هیچ کس بابت اخراج نکردن دژاگه عذرخواهی نکرده است.

انتقاد تند و تیز بایدن در کنفرانس مونیخ از سیاست‌های ترامپ

جو بایدن معاون رئیس جمهوری سابق آمریکا در صبحت‌های خود در کنفرانس امنیتی مونیخ گفت که به اعتقاد وی دونالد ترامپ قابلیت آمریکا در زمینه ادعای رهبری اخلاقی این کشور را تضعیف کرده است.

ظریف: ترامپ در چهل سال سیاست شکست خورده آمریکا تجدیدنظر کند

تهران – ایرنا – 'محمدجواد ظریف' وزیر امور خارجه ایران با اشاره به چهل سال شکست سیاست های آمریکا در برابر مردم ایران گفت که زمان بازنگری در این سیاست ها فرا رسیده است.

رویترز: اختلافات اروپایی ها با سیاست های ترامپ همچنان ادامه دارد

تهران - ایرنا - خبرگزاری رویترز در گزارشی عنوان کرد: موضع گیری های اخیر آمریکایی ها بویژه 'مایک پنس' معاون رییس جمهوری آمریکا در دو نشست ورشو و کنفرانس مونیخ نشان داد که اختلافات اروپایی ها با سیاست های دولت ترامپ همچنان ادامه دارد.

شکایت خانواده‌های مهاجر غیرقانونی از دولت ترامپ

خبرگزاری آسوشیتدپرس گزارش کرد، هشت خانواده از مهاجران در آمریکا که در راستای اجرای سیاست‌های مهاجرتی دونالد ترامپ میان اعضای این خانواده‌ها جدایی افتاد، از دولت ترامپ به دلیل آسیب‌های مداوم وارد شده به آنها شکایت کردند و قصد دارند میلیون ها دلار غرامت دری

رفتار نوآورانه و علمی، نیاز جدی شهرداری‌های کشور

بندرعباس - شهردار بندرعباس گفت: رفتار نوآورانه و علمی در شهرداری‌ها و دهیاری‌های سراسر کشور نیاز جدی این بخش‌ها است که امیدواریم برگزاری این رخدادها در آن تاثیر قابل توجهی داشته باشد.

معادلات جدید در عرصه متغیر منطقه؛ عقب‌نشینی اردوگاه آمریکایی-صهیونیستی

اردوگاه امپریالیستی آمریکایی- صهیونیستی در حال عقب‌نشینی است و تلاش‌های آن برای تحت کنترل گرفتن مقدرات منطقه و از بین بردن رویکردهای استقلال‌طلبانه با شکست روبرو شده است.

بولتون دولت نیکاراگوئه را هم تهدید کرد

تهران – ایرنا - «جان بولتون» مشاور امنیت ملی رییس جمهوری آمریکا در ادامه سیاست‌های جنگ‌طلبانه و تلاش برای استقرار دولت‌های دست نشانده در منطقه، «دانیل اورتگا» رییس جمهوری نیکاراگوئه را تهدید کرد.

واکنش «فلاحت‌پیشه» به ادعای ترامپ مبنی بر پایان جنگ با داعش

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه «دنیا بار دیگر بازیچه دست آمریکا آن هم با وحشتناک‌ترین چهره‌ سالهای اخیر یعنی ترامپ شده است»، گفت: ادعای ترامپ مبنی بر اعلام پایان جنگ با داعش به معنای اتمام تاریخ مصرف داعش در عراق و سوریه و حضور دا

رویترز: سیاست‌های ترامپ هم پیمانانش را علیه وی متحد کرد

یک خبرگزاری غربی نوشت، سیاست‌های رئیس جمهور آمریکا موجب شد تا هم پیمانانش در نشست امنیتی اروپا علیه وی متحد شوند.

الوطن: تضمین امنیت رژیم صهیونیستی سیاست آمریکا در منطقه است

تهران - ایرنا - رزونامه پرتیراژ 'الوطن' مصر امروز /شنبه/ در مطلبی به قلم «عماد الدین ادیب» یکی از ستون نویسان خود به تحلیل سیاست های ترامپ در منطقه خاورمیانه پرداخته و نوشت: تضمین امنیت رژیم صهیونیستی نخستین سیاست آمریکا در منطقه است.

دل‌بستن سعودی‌ها به تهدیدات ترامپ علیه ایران

رئیس پیشین سازمان اطلاعات عربستان با ایراد صحبت‌های خصمانه‌ای علیه ایران ابراز امیدواری کرد که سیاست‌های ترامپ به تغییر نظام در ایران بینجامد.