خیلی به مکانیسم CFT امیدوار نیستیم/ باید بیشتر به خود متکی باشیم

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی در خصوص بررسی لایحه cft در جلسه فردا مجلس شورای اسلامی، گفت: ما به این مکانیسم ها خیلی امیدوار نیستیم که چه تحولی را بخواهد برای ما ایجاد کند.مطالب مرتبط

پیاده سازی دیدگاه رهبر معظم انقلاب در شهرهای جدید

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان این که در مجموعه شرکت  عمران شهرهای جدید سعی کرده ایم دیدگاه رهبر معظم انقلاب در رابطه با استفاده از جوانان را داشته باشیم،گفت:نباید صرفا به منابع بخش عمومی متکی باشیم باید از  ظرفیت های عظیم مردم استفاده کنیم.

لزوم مشارکت بیشتر زنان در حوزه سیاسی و اقتصادی

استاندار تهران با تاکید بر اینکه باید زمینه مشارکت زنان در دو شاخص سیاسی و اقتصادی را فراهم کنیم، افزود: باید به گونه‌ای عمل کنیم که شاهد فعالیت بیشتر زنان در حوزه سیاسی و اقتصادی باشیم.

پذیرش برخی رشته‌های دانشگاهی باید کاهش یابد/ به دنبال بیکار مدرک‌دار نیستیم

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گفت: اکنون پذیرش در برخی رشته‌ها باید کاهش یابد و مسئولان دانشگاه‌ها باید توجه کنند که برای رسیدن به کمیت، کیفیت را فدا نکنند زیرا ما به دنبال بیکار مدرک‌دار نیستیم.

مارتینس: مشکل ایکاردی با اینتر باید خیلی زود رفع شود

مهاجم جوان آرژانتینی درباره مشکل هموطن خود با این تیم صحبت کرد و ابراز امیدواری کرد این مشکل خیلی زود رفع شود.

باید به دنبال مدرسه کارآمد باشیم

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: ما باید به دنبال مدرسه کارآمد باشیم که مطابق اهداف نظام و انقلاب باشد و آینده کشور را تضمین کند.

قطبی: کسب 10 امتیاز از چهار بازی بسیار رضایت بخش است

اهواز - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: کسب 10 امتیاز از چهار بازی بسیار رضایت بخش است اما به این موضوع قانع نیستیم و باید برای رسیدن به رده های بالای جدول بیشتر تلاش کنیم.

قطبی: کسب 10 امتیاز از چهار بازی بسیار رضایت بخش است

اهواز - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: کسب 10 امتیاز از چهار بازی بسیار رضایت بخش است اما به این موضوع قانع نیستیم و باید برای رسیدن به رده های بالای جدول بیشتر تلاش کنیم.

‌هیچ‌گونه نگاه تبعیض آمیز به قوم‌ یا مذهبی را نمی‌پذیرم

‌استاندار سیستان و بلوچستان گفت: هیچ‌گونه نگاه تبعیض آمیز به قوم و یا مذهبی را نمی‌پذیرم و اگر ادعای دلسوزی نظام را داریم باید گذشت، ایثار، فداکاری و تحمل ما بیشتر از دیگران باشد زیرا باید سنگ زیرین آسیاب باشیم.

باید ارزیابی‌هایی از موفقیت‌ها و عدم توفیقات داشته باشیم

یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دور جدیدی که در چهلم دوم حیات انقلاب و نظام آغاز خواهد شد، باید با ارزیابی‌هایی از موفقیت‌ها و عدم توفیقات همراه باشد. باید بتوانیم هم از دلایل پیشرفت‌های خود و هم از علل ناکامی‌ها ارزیابی درستی داشته باشیم که در آن صورت

شاهین طبع: مدعیان زیادی باید در تیم ملی داشته باشیم

­سرمربی تیم ملی بسکتبال از مدعیان زیاد پست چهار تیم ملی استقبال کرد: باید در همه پست ها، ​مدعیان زیادی داشته باشیم.

اولویت ما تامین بازار داخل است/ با تندیس‌فروشی مقابله خواهد شد/ در بازار بین المللیِ «سنگ پا» هم مطرح نیستیم

معاون وزیر اقتصاد در امور صادرات گفت: در بازار بین‌المللی سنگ پا نیز حتی نتوانستیم مطرح باشیم.]]>

فشارهای دشمن و تحریم ها محرکی بود تا به خود متکی شویم

رئیس جمهور کشورمان گفت: فشارهای دشمن، جنگ تحمیلی و تحریم ها محرک بیشتری بود برای اینکه ما بتوانیم در صنعت دفاعی و صنعت دریایی سطحی و زیر سطحی به خود متکی شویم.

تاج زاده: باید با خشونت ورزی و جنگ طلبان کاخ سفید مرزبندی داشته باشیم

تهران - ایرنا - یک فعال سیاسی اصلاح طلب با تاکید بر این که موافق موازنه مثبت است، گفت: باید هم با خشونت ورزی و هم با ترامپ و جنگ طلبان کاخ سفید مرزبندی داشته باشیم.

صالحی‌امیری: با برنامه استراتژیک می‌توانیم مسیر جدیدی را در توسعه ورزش داشته باشیم/ فدراسیون‌ها با موزه ملی ورزش همکاری کنند

رئیس کمیته ملی المپیک گفت: نیاز داریم که ورزش را به عنوان نیاز ملی تبلیغ و برای این نیاز ملی باید برنامه ملی تدوین کنیم و به این منظور باید رویکرد استراتژیک داشته باشیم.

باید جوانان را به ماندن در کشور و بهبود اوضاع امیدوار کنیم

با ۲۵ میلیون تومان خلبان شوید

پرواز سال‌هاست که برای بشر دیگر آن‌قدرها هم دشوار نیست، اگر خیلی به پرواز علاقه دارید کافی‌ست مقداری هزینه کنید تا یک کاپیتان کارکشته شما را به آسمان ببرد اگر علاقه‌تان بیشتر باشد و حاضر باشید بیشتر هزینه کنید حتی می‌توانید گواهینامه خلبانی بگیرید و در آخ

برانکو: گزینه قهرمانی نیستیم/ مشکلات یک‌شبه حل نمی‌شود

سرمربی پرسپولیس در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پدیده شهر خودرو گفت: فعلاً در جام حذفی گزینه قهرمانی نیستیم.

پیشنهادهای صریح رئیس جهاد دانشگاهی در خصوص بیانیه گام دوم انقلاب

رئیس جهاد دانشگاهی تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران مدعی نه شرقی و نه غربی بودن، باید دارای اقتدار اقتصادی و دفاعی دانش‌بنیان متکی بر توان ملی باشد، حالا چرا برنامه‌ریزی در جهت تحقق این اهداف نمی‌کنیم. ظاهراً تجربه‌های تاریخی برای ما مفید نبوده و حتماً باید

ویارئال به بقاء امیدوار شد

تهران - ایرنا- زیردریایی های ویارئال با پیروزی سه بر صفر مقابل سه ویا به بقاء در لالیگای اسپانیا امیدوار شدند.

رئیس الریان: باید بیشتر از 3 گل به سایپا می‌زدیم

رئیس باشگاه الریان قطر اعلام کرد این تیم باید در بازی مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا بیشتر از 3 گل به سایپا می‌زد.