خیلی به مکانیسم CFT امیدوار نیستیم/ باید بیشتر به خود متکی باشیم

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی در خصوص بررسی لایحه cft در جلسه فردا مجلس شورای اسلامی، گفت: ما به این مکانیسم ها خیلی امیدوار نیستیم که چه تحولی را بخواهد برای ما ایجاد کند.مطالب مرتبط

علیرضا جهانبخش: امیدوار بودیم دو بازی تدارکاتی داشته باشیم

علیرضا جهانبخش، بازیکن تیم ملی فوتبال گفت: امیدوار بودیم دو بازی تدارکاتی داشته باشیم.

چون سکولار نیستیم به دموکراسی ایران اذعان نمی‌کنند

مشاور امور بین الملل رییس قوه قضاییه، گفت: در هیچ یک از اسناد بین المللی و اسناد حقوق بشر حاضر نیستند به دموکراسی ایران اذعان کنند زیرا ما سکولار نیستیم و چون سکولار نیستیم باید تحت فشار قرار گیریم.

همه ما باید در مقابل دشمن خارجی متحد باشیم

یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: همه ما باید در مقابل دشمن خارجی متحد باشیم و از نظام جمهوری اسلامی دفاع کنیم. نقد منصفانه و وجود دیدگاه‌های مخالف اشکالی ندارد، اما همه باید توجه کنند ما در یک کشتی هستیم.

عزت‌اللهی:باید در جام ملت‌ها هم مثل جام جهانی باشیم؛ همه افتخار کنند

هافبک تیم ملی فوتبال ایران، گفت: باید در جام ملت‌های آسیا هم مثل جام جهانی باشیم؛ همه افتخار کنند.

اتکا به توانمندی‌های داخلی مشکلات کشور را حل می کند

نوشهر – ایرنا – امام‌جمعه نوشهر با اشاره به دیدار اخیر رهبر معظم انقلاب و سران سه قوه گفت: اگر به توانمندی‌های داخلی متکی باشیم، مشکلات کشور، به‌ویژه معضلات اقتصادی، حل می‌شود.

جلیلی: باید مردم را اقناع کرد

بیرجند - ایرنا - عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، انقلاب را متکی به قدرت مردم دانست و گفت: برگزاری جلسات مهم نیست بلکه باید مردم را با نتایج جلسات و فعالیت ها اقناع کرد.

جلیلی: باید مردم را اقناع کرد

بیرجند - ایرنا - عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام انقلاب را متکی به قدرت مردم دانست و گفت: برگزاری جلسات مهم نیست بلکه باید مردم را با نتایج جلسات و فعالیت ها اقناع کرد.

قدردان امنیت در کشور باشیم/لزوم مقابله با تهاجم فرهنگی و اقتصادی

قرچک- رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با بیان این که باید با برنامه ریزی مناسب در جنگ فرهنگی و اقتصادی پیروز میدان شویم، گفت: باید قدردان امنیت امروز کشور باشیم.

دستگاه قضایی باید مستقل عمل کند تا یک دستگاه قضایی سالم داشته باشیم

معاون قضایی و حقوقی سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور با اشاره به اینکه ما باید برای مردم جانانه، مخلصانه و برای رضای حق خدمت کنیم، گفت: دستگاه قضایی باید مستقل عمل کند تا یک دستگاه قضایی سالم داشته باشیم.

ستار همدانی: سابقه خیلی از پیشکسوتان استقلال بیشتر از طباطبایی است، اما به تیم آرامش می‌دهند/ برخی انتقادها مغرضانه است

ستار همدانی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تأکید کرد که در شرایط فعلی باید به استقلال آرامش داد و نباید انتقادهای مغرضانه مطرح کرد.

پزشکان باید بیشتر از گذشته به جامعه کمک کنند

تهران- ایرنا- عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: پزشکان باید در شرایط فعلی بیشتر از گذشته به جامعه کمک کنند تا رسالت خود را در ‏راستای نخبه گری نسبت به جامعه ادا کرده باشند.‏

مراقب دست‌اندازی جریان‌های انحرافی به زائران اربعین باشیم

قم - مدیر حوزه‌های علمیه کشور پیشگیری از آسیب‌ها و صیانت از اربعین را بسیار مهم دانست و گفت: باید به واکسینه زائران در مقابل دست‌اندازی جریان‌های انحرافی اهتمام داشته باشیم.

علی اصغر رواسی: امیدوار تمام وزنه‌برداران ایران مدال بگیرند

سرمربی تیم ملی وزنه برداری بسیار امیدوار است که هر پنج وزنه‌بردار حاضر در بازی های اسیایی جاکارتا صاحب مدال شوند.

سرمربی کاراته: حریف دست و پا بسته ای نیستیم

سرمربی تیم کاراته دختران گفت: با اینکه حریفان قدرتمندی در المپیک جوانان داریم اما حریف دست و پا بسته ای نیستیم.

اجلاسیه نماز باید منجر به توجه بیشتر جامعه به این فریضه شود

قزوین - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و دبیر اجلاسیه نماز قزوین گفت: این رویداد باید خروجی لازم را داشته و به توجه بیشتر اقشار محتلف جامعه به این فریضه واجب ختم شود.

تمایزی بین سیاستگذاری و سیاست قائل نیستیم

تهران-ایرنا- عضو هیات علمی پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی می گوید : سیاستگذاری یک علم و بینش است در عین حال که تمایزی بین سیاستگذاری و سیاست قائل نیستیم .

توافق جدیدی را با ایران می‌خواهیم/دنبال تغییر نظام نیستیم!

مسئول گروه ویژه اقدام ایران در وزارت خارجه آمریکا ادعا کرد: به دنبال تغییر نظام ایران نیستیم.

نباید برای اجرای استانداردها نگاه پلیسی داشته باشیم

شیراز- ایرنا- معاون تدوین و ترویج استاندارد سازمان ملی استاندارد ایران گفت: نباید نسبت به اجرای استانداردها در کشور نگاه پلیسی داشته باشیم و این مهم باید به یک باور و فرهنگ عمومی تبدیل شود.

برخی معاهدات راه نفوذ دشمن را باز می‌کنند/ مراقب فریب دشمنان باشیم

امام جمعه شهرکرد با بیان اینکه برخی معاهدات راه نفوذ دشمن به کشور را باز می‌کنند، گفت: باید در مذاکرات با غربی‌ها مراقب فریب آن‌ها باشیم.

امید بورسی‌ها به ادامه رشد بازار

بازیگران بازار سهام امروز شاهد رشد قیمت در بیشتر سهم‌ها بودند؛ هرچند حجم و ارزش شرکتی که به تازگی می‌خواهد در بورس عرضه شود چندان زیاد نیست اما تعدادی از معامله‌گران را برای کوتاه‌مدت هم که شده، به احتمال ادامه رشد بازار امیدوار کرده است.