رئیس شورای راهبردی روابط خارجی از تصویب CFT حمایت کرد

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی با بیان اینکه تصویب لایحه CFT می‌تواند جلوی سوءاستفاده‌ها را بگیرد، گفت: این لایحه همچنین می‌تواند تا حدی در جهت عادی شدن روابط مالی و اقتصادی کمک‌کننده باشد.مطالب مرتبط

توسعه روابط با همسایگان برای ایران اهمیت راهبردی دارد

تهران- ایرنا- رئیس دفتر رئیس جمهوری در دیدار با وزیر تجارت ترکیه با تاکید بر اینکه توسعه روابط و همکاری‌ با همسایگان برای ایران اهمیتی راهبردی دارد، گفت: باید در راستای توسعه بیش از پیش مناسبات همه‌جانبه ایران و ترکیه تلاش کنیم.

مناسبات و همکاری‌های ایران و ترکیه رو به گسترش و راهبردی است

رئیس دفتر رئیس جمهور و وزیر دارایی ترکیه در دیدار با یکدیگر با ابراز علاقه مندی به گسترش روابط اقتصادی دو کشور، همکاری‌های دو طرفه را در توسعه مناسبات ایران و ترکیه راهبردی دانستند.

مناسبات و همکاری‌های ایران و ترکیه رو به گسترش و راهبردی است

رئیس دفتر رئیس‌جمهور و وزیر دارایی ترکیه در دیدار با یکدیگر با ابراز علاقه‌مندی به گسترش روابط اقتصادی دو کشور، همکاری‌های دو طرفه را در توسعه مناسبات ایران و ترکیه راهبردی دانستند.]]>

اروپایی های شورای امنیت از برجام حمایت کردند

نیویورک- ایرنا- اعضای فعلی و آتی اروپایی شورای امنیت پیش از نشست این شورا درباره قطعنامه 2231 که پس از توافق هسته ای ایران تصویب شد، بار دیگر حمایت خود را از برجام اعلام کردند.

تصویب قانون جدید حمایت از حقوق معلولان نیازمند حمایت است

مدیرکل دفتر توانمندسازی معلولان سازمان بهزیستی کشور گفت: تصویب قانون جدید حمایت از حقوق معلولان به‌عنوان سند بالادستی تدوین شده و در مرحله اجرا نیازمند حمایت است.

سند راهبردی توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی کشور تصویب شد

سند راهبردی توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی کشور با ۳ هدف، ۵ راهبرد و ۳۲ اقدام ملی به تصویب رسید.

توسعه روابط و همکاری‌ با همسایگان برای ایران اهمیتی راهبردی دارد

رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: توسعه همکاری‌ها و مناسبات همه جانبه با همسایگان برای جمهوری اسلامی ایران اهمیتی راهبردی دارد.

بودجه 6 میلیارد تومانی برای تیم شاهین بوشهر به تصویب رسید

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورا ی شهر بوشهر گفت: در راستای حمایت از تیم شاهین شهرداری بوشهر بودجه شش میلیارد تومانی برای فصل جاری تیم در شورای شهر بوشهر به تصویب رسیده است.

تصویب قانون جامع حمایت از خاک

معاون پژوهشی و توسعه موسسه تحقیقات آب و خاک کشور از تصویب قانون جامع حمایت از خاک پس از۱۲ سال انتظار خبر داد .

دبیر شورای راهبردی فناوری اطلاعات دانشگاه آزاد منصوب شد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی دبیر شورای راهبردی فناوری اطلاعات و ارتباطات را منصوب کرد.

سند دانشگاه اسلامی در سند راهبردی دانشگاه‌ها اعمال می شود

رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها گفت: موضوع سند دانشگاه اسلامی که در شورای عالی انقلاب فرهنگی درحال تغییر است به زودی در سند راهبردی دانشگاه‌ها اعمال خواهد شد.

اروپا به سرعت پایداری خود را از دست می‌دهد

رئیس شورای روابط خارجی آمریکا در توییتی به بروز تغییر و تحولات سریع در قاره اروپا و در هم ریختن اوضاع در برخی کشورهای مهم این منطقه اشاره کرده و آن‌را « تکرار تاریخ» خوانده است.

اروپا خیلی سریع بی‌ثبات می‌شود

رئیس شورای روابط خارجی آمریکا در واکنش به تحولات اخیر در قاره سبز نوشت: اروپا به سرعت از پایدارترین منطقه جهان در حال تبدیل شدن به منطقه‌ ای غیرپایدار شده است.

خاشقجی، حمایت از میانجی‌گری کویت، تسریع در ایجاد فرماندهی نظامی متحد؛ مهمترین بندهای نشست ریاض

شورای عالی شورای همکاری خلیج فارس در پایان نشست روز یکشنبه خود ۷۲ بند را تصویب کرد که مهمترین آنها حمایت از میانجی‌گری کویت در حل بحران کشورهای عضو شورا و انجام تحقیقات درباره پرونده قتل جمال خاشقجی بود، شرکت‌کنندگان در نشست همچنین ضمن اعلام پایبندی به شو

سند دانشگاه اسلامی به‌زودی در اسناد راهبردی دانشگاه‌ها اعمال می‌شود

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبرى در دانشگاه‌ها گفت: موضوع سند دانشگاه اسلامی که در شورای عالی انقلاب فرهنگی درحال تغییر است به زودی در سند راهبردی دانشگاه‌ها اعمال خواهد شد.

انتقاد آیت‌الله علم‌الهدی از عدم حمایت از شبکه‌های اجتماعی داخلی؛ امکانات این شبکه‌ها مقابل خارجی‌ها زیرصفر است

نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان‌رضوی گفت: بنا شد شبکه‌های اجتماعی داخلی تقویت شود و این مسئله تصویب و وزارت ارتباطات مسئول اجرایی شد اما امروز متاسفانه امکانات شبکه‌های اجتماعی داخلی در مقابل خارجی صفر و بلکه زیر صفر است.

گزینه های سنا برای برخورد با عربستان در خصوص پرونده خاشقجی

رئیس کمیته روابط خارجی سنای آمریکا از برنامه های این مجلس برای برخورد با حمایت های کاخ سفید از عربستان در خصوص قتل «جمال خاشقجی» خبر داد.

اعضای شورای هماهنگی روابط عمومی هیئت‌های ورزشی استان یزد معرفی شد

یزد ـ رئیس روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان از برگزاری انتخابات شورای هماهنگی روابط عمومی هیئت‌های ورزشی استان یزد خبر داد و گفت: اعضای این شورا با رای اعضا مشخص شدند.

تصویب مدیریت یکپارچه شهری مهمترین مصوبه شورا / حفظ حقوق شوراها با بازگشت سپنتا نیکنام به شورای یزد

رئیس شورای عالی استان‌ها مهمترین مصوبه این شورا در طول یکسال گذشته را تصویب طرح مدیریت یکپارچه شهری عنوان کرد.]]>

ایران و برجام از موضوعات مورد بحث در نشست شورای روابط خارجی اتحادیه اروپا

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت که در نشست امروز وزیران امورخارجه اروپایی در بروکسل درباره موضوعات متعدد ازجمله ایران بحث و رایزنی خواهند کرد.