رئیس شورای راهبردی روابط خارجی از تصویب CFT حمایت کرد

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی با بیان اینکه تصویب لایحه CFT می‌تواند جلوی سوءاستفاده‌ها را بگیرد، گفت: این لایحه همچنین می‌تواند تا حدی در جهت عادی شدن روابط مالی و اقتصادی کمک‌کننده باشد.مطالب مرتبط

خرازی: ایران عامل باثباتی منطقه است، نه بی‌ثباتی‌اش

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی کشورمان در گفت‌وگویی اختصاصی با الجزیره درباره توافق هسته‌ای، روابط بی‌ثبات ایران و آمریکا و خوداتکایی ایران پس از انقلاب صحبت کرده است.

رئیس جمهوری چین: به توسعه روابط راهبردی با ایران تاکید داریم

پکن- ایرنا- «شی جین پینگ» رییس جمهوری چین امروز چهارشنبه در دیدار علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی با وی ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به ملت و دولت ایران گفت: چین به توسعه روابط راهبردی جامع با ایران تاکید دارد.

روحانی: همکاری‌های تهران-مسکو به سمت روابط راهبردی پیش می‌رود

رئیس‌جمهوری کشورمان روابط ایران و روسیه را صمیمانه و رو به رشد دانست و تصریح کرد: همکاری‌های تهران-مسکو به سمت روابط راهبردی پیش می‌رود و دو کشور در موضوعات مهم منطقه‌ای به ویژه سوریه همکاری‌های خوبی دارند.

انقلاب اسلامی بر اساس علم روز قابل پیش بینی نبود

قشم - ایرنا - دبیر شورای راهبردی روابط خارجی گفت: علوم انسانی در دوره بروز انقلاب اسلامی ایران توانایی پیش بینی آن را نداشت زیرا نمونه ای از انقلاب مذهبی را در مطالعات خود نداشتند.

انقلاب اسلامی بر اساس علم روز قابل پیشبینی نبود

قشم - ایرنا - دبیر شورای راهبردی روابط خارجی کشور گفت: علوم انسانی در دوره بروز انقلاب توانایی پیشبینی آن را نداشت زیرا انقلاب های سوسیالیستی را مطالعه کرده بودند و نمونه ای از انقلاب مذهبی را در مطالعات خود نداشتند.

انقلاب اسلامی بر اساس علم روز قابل پیش بینی نبود

قشم - ایرنا - دبیر شورای راهبردی روابط خارجی کشور گفت: علوم انسانی در دوره بروز انقلاب توانایی پیش بینی آن را نداشت زیرا انقلاب های سوسیالیستی را مطالعه کرده بودند و نمونه ای از انقلاب مذهبی را در مطالعات خود نداشتند.

تهران و مسکو به سمت روابط راهبردی پیش می روند

حجت الاسلام حسن روحانی در دیدار با ولادیمیر پوتین همتای روسی خود گفت: همکاریهای تهران – مسکو به سمت روابط راهبردی پیش می رود.

لایحه جامع خاک به تصویب مجلس رسید

بجنورد - ایرنا - دبیر سیاست محیط زیست در مرکز بررسی های راهبردی نهاد ریاست جمهوری گفت: لایحه جامع خاک پس از سالها، به تصویب نمایندگان مجلس شورای اسلامی رسیده است.

آمریکا از کشورها باج خواهی مالی و امنیتی می کند

تهران- ایرنا- رییس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: امروز دولت آمریکا به باج خواهی مالی از کشورهایی مثل چین، روسیه و حتی اروپا می پردازد و از طرف دیگر می بینیم که آمریکا شروع به باج خواهی امنیتی کرده است.

همکاری های تهران – مسکو به سمت روابط راهبردی پیش می رود

تهران - ایرنا - رییس جمهوری اسلامی ایران در دیدار با ولادیمیر پوتین رییس جمهوری فدراسیون روسیه با بیان این که همکاری های تهران – مسکو به سمت روابط راهبردی پیش می رود، گفت: انجام معاملات با ارزهای ملی دو کشور گام بزرگی برای توسعه روابط اقتصادی است.

کنگره از مداخله نظامی آمریکا در ونزوئلا حمایت نمی‌کند

رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان ‌آمریکا تاکید کرده کنگره از مداخله نظامی ایالات متحده در ونزوئلا حمایت نخواهد کرد.

کلیات طرح ایجاد زیر ساخت گردشگری باغ شاهزاده ماهان تصویب شد

کلیات طرح ایجاد زیر ساخت های گردشگری باغ شاهزاده روز گذشته در جلسه شورای راهبردی پایگاه میراث جهانی باغ ایرانی 1397به تصویب رسید .

برگزاری نشست شورای راهبردی کمیته ملی المپیک با حضور سلطانی‌فر

نشست شورای راهبردی کمیته ملی المپیک با حضور وزیر ورزش و جوانان، رئیس کمیته ملی المپیک، معاونین وزارت، اعضای هیئت اجرایی و روسای کمیسیون‌ها برگزار شد.

بیلت: آیا خروج از توافق هسته‌ای بهانه‌ای برای جنگ است؟

نخست وزیر اسبق سوئد و رئیس شورای روابط خارجی اروپا درخواست معاون رئیس جمهور آمریکا از اروپا برای خروج از برجام را رد کرد.

کنگره آمریکا توقف حمایت از جنگ یمن را تصویب کرد

مجلس نمایندگان آمریکا بامداد پنج شنبه طرحی را که خواستار توقف حمایت این کشور از جنگ یمن است، تصویب کرد.

ظریف: چین در سیاست خارجی ایران نقش بالایی دارد

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در دیدار با وانگ یی، همتای چینی خود با اشاره به اهمیت روابط چین و ایران تاکید کرد: ایران مهمترین رابطه راهبردی را در جهان با چین دارد.

حمایت جامعه مدرسین از بیانیه راهبردی رهبری

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از بیانیه راهبردی رهبر انقلاب اسلامی در تشریح گام دوم انقلاب اسلامی حمایت کرد.

عزم چین برای توسعه روابط استراتژیک با ایران تغییر نخواهد کرد

پکن- ایرنا- خبرگزاری رسمی چین گزارش کرد رییس جمهوری این کشور در دیدار 'علی لاریجانی' رییس مجلس شورای اسلامی تاکید کرده است: عزم چین برای توسعه روابط مشارکتی راهبردی همه‌جانبه با ایران تغییر نخواهد کرد و چین همچنان از نقش سازنده ایران در دفاع از صلح و ثبات

حمایت جامعه مدرسین از بیانیه راهبردی رهبر انقلاب

قم - جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در اطلاعیه‌ای ضمن حمایت از بیانیه راهبردی رهبر انقلاب، این بیانیه را چراغ راه برای ساختن ایران اسلامی و منشوری برای گام دوم انقلاب دانست.

شورای برنامه ریزی یزد مسائل راهبردی را پیگیری کند

یزد - ایرنا - استاندار یزد گفت: با توجه به نزدیکی روزهای پایان سال 1397، شورای برنامه ریزی و توسعه به عنوان اتاق فکر ، مسائل کلیدی و راهبردی استان را برای توسعه به جد در دستور کار خود قرار دهد.