خرازی: استانداردهای دوگانه در مواجهه با تروریسم قابل قبول نیست

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی با بیان این که استانداردهای دوگانه در مواجهه با پدیده تروریسم قابل قبول نیست، گفت: تروریسم بد است؛ اگر علیه اروپا کار کند!مطالب مرتبط

دستگاه دیپلماسی کشور باید جدی‌تر عمل کند/ وادادگی قابل قبول نیست

کاشان - معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دستگاه دیپلماسی کشور باید قوی‌تر و جدی‌تر عمل کند، گفت: برخی وادادگی‌ها قابل قبول نیست.

ورود مجلس به پروازهای چارتری/ فعالیت چارترکنندگان محدود می‌شود

رئیس کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر این‌که فعالیت چارتری ها در مسیرهای پرتردد قابل قبول نیست، گفت: فعالیت چارتری ها در مسیرهای پرتردد قابل قبول نیست، متأسفانه امروز قیمت نهایی بلیت پروازها توسط چارترکنندگان تعیین می شود.

استاندار کرمان: کوتاهی دستگاه‌های استان در جذب اعتبارات ملی و استانی قابل قبول نیست

استاندار کرمان با بیان اینکه دستگاه‌ها نمی‌توانند در دقیقه آخر بودجه‌های ملی و استانی را جذب کنند و تا آخر سال هم زمانی نمانده است گفت: کوتاهی دستگاه‌ها استان در جذب اعتبارات ملی و استانی قابل قبول نیست.

وضعیت اشتغال در شهرستان تنگستان قابل قبول نیست

بوشهر - فرماندار شهرستان تنگستان با تاکید بر لزوم توسعه اشتغال در این شهرستان گفت: وضعیت اشتغال در شهرستان تنگستان قابل قبول نیست.

تفاوت قیمت در فروشگاه‌های سمنان قابل قبول نیست

دادستان سمنان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان بر ضرورت افزایش نظارت‌ها بر بازار تاکید کرد و گفت: تفاوت قیمت‌ کالاهای واحد در فروشگاه‌های مختلف قابل پذیرش نیست.

استیلی: در اردوی اسفند غیبت هیچ بازیکنی قابل قبول نیست

هوای تمام کلان‌شهرها پاک و قابل قبول است

تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر پایش فراگیر سازمان حفاظت محیط زیست گفت: هوای تمام شهرهای پرجمعیت و صنعتی کشور در شرایط پاک و قابل قبول قرار دارد.

شینهوا: رهیافت اروپا در قبال ایران دوگانه و نادرست است

پکن- ایرنا- خبرگزاری رسمی چین در مطلبی به نقل از یک دیپلمات ارشد روس نوشته است که رهیافت دوگانه اروپا در قبال ایران نادرست و غیرقابل قبول است.

بن سلمان: هند و عربستان چالش‌های یکسانی در مواجهه با تروریسم دارند

ولیعهد عربستان درکنفرانس مطبوعاتی مشترک با نخست وزیر هند تاکید کرد که هند و عربستان با چالش‌های یکسانی در مبارزه با تروریسم روبرو هستند.

شکل گیری دوگانه مدعی و متهم به نفع انقلاب نیست

یاسوج- ایرنا- مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) گفت: شکل گیری دوگانه ای که عده ای در آن متهم و عده ای مدعی باشند به نفع انقلاب نیست.

هوای تمام شهرها در شرایط قابل قبول قرار دارد

تهران-ایرنا-مدیرکل دفتر پایش فراگیر سازمان حفاظت محیط زیست گفت: هوای تمام کلانشهرها و شهرهای صنعتی کشور در شرایط قابل قبول قرار دارد.

شکل گیری دوگانه مدعی و متهم به نفع انقلاب نیست

کیش - ایرنا- مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) گفت: شکل گیری دوگانه ای که عده ای در آن متهم و عده ای مدعی باشند به نفع انقلاب نیست.

هوای تمام کلانشهرهای کشور در شرایط پاک و قابل قبول قرار دارد

تهران - ایرنا- مدیر کل دفتر پایش فراگیر سازمان حفاظت محیط زیست گفت: هوای تمام شهرهای صنعتی و پرجمعیت کشور در شرایط پاک و قابل قبول قرار دارد.

دایی: الریان با پنجاب قابل مقایسته نیست / باران نگذاشت با کیفیت تر بازی می کردیم

سرمربی باشگاه سایپا می گوید الریان با این تیم قابل مقایسه نیست، فیلم 50 روز قبل این تیم را داریم و سعی می کنیمم نسبت به آن ها شناخت پیدا کنیم. ]]>

امیر نصیرزاده:توان موشکی ایران به هیچ وجه قابل مذاکره نیست

فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: توان دفاعی ما به هیچ وجه قابل مذاکره نیست و با تمام قدرت آن را حفظ خواهیم کرد.

دایی: الریان با مینروا هند قابل مقایسه نیست

سرمربی سایپا می‌گوید تیم الریان قابل مقایسه با تیم پنجاب هند نیست.

متانت، بزرگی و سعه صدر خانواده های شهدا قابل ستایش است

اصفهان- ایرنا - استاندار اصفهان پس از دیدار با خانواده سرداران شهید حسین خرازی و منصور موحدی گفت: متانت، بزرگی و سعه صدر خانواده شهدا قابل ستایش است و آنها جز ایستادگی و مقاومت مقابل استکبار و خدمت به مردم و نظام و توسعه آبادانی کشور درخواست دیگری نداشتند

دود هسته‌ای شدن عربستان به چشم قدرت‌های ظالم و مستکبر می‌رود

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: استانداردهای دوگانه پدیده ترامپیسم در منطقه باید بحث شود چرا که اگر عربستان را هسته‌ای کنند، قطعا دود این کار به چشم قدرت های ظالم و مستکبر می رود.

مذاکرات تجاری میان آمریکا و چین باید برای همه قابل قبول باشد

برخی به خاطر خواسته‌های کوچک خود اصل نظام را زیر سوال می‌برند

خرم‎آباد- استاندار لرستان گفت: قابل قبول نیست برخی به خاطر خواسته‌های کوچک یا اختلافاتی که دارند بخواهند اصل نظام و انقلاب را زیر سوال ببرند و مشکل ایجاد کنند.