خرازی: استانداردهای دوگانه در مواجهه با تروریسم قابل قبول نیست

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی با بیان این که استانداردهای دوگانه در مواجهه با پدیده تروریسم قابل قبول نیست، گفت: تروریسم بد است؛ اگر علیه اروپا کار کند!مطالب مرتبط

استفاده ابزاری امریکا از دلار برای تهدید کشورها قابل قبول نیست

سفیر روسیه در تهران تاکید کرد: امریکا در این اواخر بیش از گذشته از ارز خود به عنوان ابزار فشار، خطر و تهدید علیه کشورها استفاده می کند که این اصلاً قابل قبول نیست.

چاووش‌اغلو: در قبرس، مذاکره برای مذاکره قابل قبول نیست

وزیر امور خارجه ترکیه اعلام کرد که در پرونده قبرس به دنبال نتیجه است و مذاکره بدون هدف را قابل قبول نمی‌داند.

دخالت سایر کشورها در امور داخلی کشورهای همسایه، قابل قبول نیست

رئیس‌جمهور با تأکید بر اینکه تهران خواهان امنیت در منطقه حساس خلیج فارس است، گفت: دخالت سایر کشورها در امور داخلی کشورهای همسایه قابل قبول نیست.

دستیار ظریف: روسیه حامی عادی شدن وضعیت ایران در FATF بوده است/موضع آمریکا و اسرائیل درباره تروریسم ملاک عمل ما نیست

دستیار وزیر امور خارجه کشورمان تصریح دارد «استانداردهای FATF می‌گوید شما باید این که از نظر شما چه کسی تروریست است را بگویید، نه این که چه کسی تروریست نیست.»

سازوکار مواجهه با معترضان صنفی، برخورد امنیتی و قضایی نیست

تهران-ایرناپلاس-وزیر کشور دولت اصلاحات تأکید کرد: اعتراضات صنفی با بگیر و ببند حل نمی‌شود و سازوکار مواجهه با این معترضان،برخورد امنیتی، اطلاعاتی و قضایی نیست. ما باید میدان را برای اعتراض باز کنیم.

برگزیت و تمایلات استقلال خواهانه در اسکاتلند

مردم و مقامات اسکاتلند از آسیب پایدار و تهدید استانداردهای زندگی خود به ویژه در صورت مواجهه با برگزیت سخت، نگران هستند .

تغییر یا حذف کنگره شعر عاشورایی قابل قبول نیست

قروه- امام جمعه قروه با انتقاد از تغییر و حذف کنگره شعر عاشورایی، این برنامه را یک سرمایه معنوی دانست و بر لزوم حفظ آن تأکید کرد و خواستار مدیریت صحیح فرهنگی بدون اعمال فشار در استان شد.

امام‌جمعه اردبیل: شعار حقوق بشر ابزار منافع نامشروع آمریکایی‌هاست

امام جمعه اردبیل گفت: برخورد دوگانه آمریکا با موضوع حقوق بشر در قضیه جمال خاشقچی کاملا معلوم شد و همه فهمیدند درد آمریکا درد حقوق بشر و دموکراسی و تروریسم نیست و همه این‌ها ابزار منافع نامشروع آمریکایی‌هاست.

خوزستان از دو طرح ملی اشتغالزا هیچگونه سهمی ندارد

اهواز- ایرنا- رئیس سازمان برنامه و بودجه خوزستان از اختصاص نیافتن اعتبارات اشتغالزایی در دو طرح ملی برای استان انتقاد کرد و گفت: سهم 2.3 درصدی خوزستان از اعتبارات برنامه های تولید و اشتغال ستاد اقتصاد مقاومتی به هیچ وجه قابل قبول و رضایت بخش نیست.

قیمت مسکن تا پایان سال تغییر نمی‌کند/ تأثیر دوگانه نرخ ارز برمسکن

مدیرکل دفتر برنامه ریزی و اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی تاثیر دوگانه کاهش نرخ ارز بر بازار مسکن را تشریح کرد.

دخالت سایر کشورها در امور داخلی کشورهای همسایه، قابل قبول نیست

رئیس‌‌جمهور با بیان اینکه اراده قوی دو دولت ایران و قطر بر توسعه همه جانبه روابط استوار است، اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران همواره قطر را به عنوان کشوری دوست، برادر و همسایه تلقی کرده و روابط نزدیک‌تر دو کشور را به نفع دو ملت و منطقه می‌دانیم.]]>

استاندار کرمان هفته آینده تعیین تکلیف می شود

کرمان - نماینده مردم کرمان و راور از تعیین تکلیف استاندار کرمان در هفته آینده خبر داد و گفت: تاخیر وزارت کشور در این زمینه قابل قبول نیست.

آمریکا قابل اعتماد برای جهان نیست

اسلام آباد- ایرنا- تعدادی از محققان، پژوهشگران، شخصیت های سیاسی و دیپلمات های پاکستان در یک سمینار تخصصی با اشاره به سیاست های زورگویانه آمریکا علیه کشورهای دیگر گفتند که دولت دونالد ترامپ برای دولت ها و ملت های جهان، قابل اعتماد نیست.

بازار خراسان رضوی با هیچ استانی قابل مقایسه نیست

مشهد- ایرنا- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: شرایط بازار این استان با 6.5 میلیون نفر جمعیت و 30 میلیون زائر سالانه از نظر تامین، توزیع و کنترل کالا قابل مقایسه با هیچ استان دیگری نیست.

هیچ عذری در خدمت رسانی به زائران اربعین پذیرفته نیست

اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان وضعیت زیرساخت های مرز چذابه را با وجود برخی نارسایی ها مطلوب و قابل قبول ارزیابی کرد و گفت: هیچ عذری در خدمت رسانی مطلوب به زائران اربعین حسینی که از 2 گذرگاه مرزی چذابه و شلمچه راهی کربلای معلی و نجف اشرف می شوند پذیرفته

اثر پاسدار قابل مقایسه با هیچ تجهیزات و امکاناتی نیست

معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران گفت: روح حاکمیت بر همه تجهیزات و امکانات را نیروی انسانی می‌دمد یعنی اثر نیروی انسانی و اثر پاسدار قابل مقایسه با هیچ کدام از این امکانات نیست.

نبود امکانات لازم برای زنده‌گیری در کشور/ زنده‌گیری در اسارت تلفاتی ندارد

یک کارشناس برجسته حیات وحش معتقد است: تلفات ۵۰ درصدی برای زنده‌گیری گورخر قابل قبول نیست و باید علت آن را ریشه یابی کرد اما مدیرکل اسبق دفتر حیات وحش می‌گوید: ما امکانات لازم را برای زنده‌گیری در اختیار نداریم.

هیچ تصمیمی بدون ایران در منطقه قابل اجرا نیست

یاسوج- ایرنا- جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: سیاست‌های منطقه و جهان به سیاست راهبردی و قدرت میدانی ایران گره خورده است و هیچ تصمیمی بدون حضور مؤثر ایران در منطقه قابل اجرا نیست.

هیچ تصمیمی بدون ایران در منطقه قابل اجرا نیست

یاسوج- ایرنا- جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: سیاست‌های منطقه و جهان به سیاست راهبردی و قدرت میدانی ایران گره خورده و هیچ تصمیمی بدون حضور مؤثر ایران در منطقه قابل اجرا نیست.

امام جمعه کرمان:خطوط قرمز نظام باید در پیوستن به قراردادهای بین‌المللی حفظ شود

امام جمعه کرمان با بیان اینکه استدلال‌هایی که می‌گویند به یک کنوانسیون وارد شوید که بهانه را از آمریکا بگیرد قابل قبول نیست گفت: در مباحث ملی باید فراجناحی نگاه شده و در پیوستن به قراردادهای بین‌المللی خطوط قرمز نظام حفظ شود.