خرازی: استانداردهای دوگانه در مواجهه با تروریسم قابل قبول نیست

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی با بیان این که استانداردهای دوگانه در مواجهه با پدیده تروریسم قابل قبول نیست، گفت: تروریسم بد است؛ اگر علیه اروپا کار کند!مطالب مرتبط

هند برای مذاکره با پاکستان شرط گذاشت

دهلی نو-ایرنا- وزیر کشور هند با بیان اینکه رفتار دوگانه اسلام آباد قابل قبول نیست گفت:قطع حمایت از تروریسم پیش شرط مذاکره با پاکستان است.

بایکوت رسانه ای حوادث فرانسه تصویری از استانداردهای دوگانه جهان

رئیس قوه قضاییه گفت: نحوه مواجهه غرب با حوادث فرانسه بویژه بایکوت رسانه‌ای این حوادث و سکوت مجامع بین المللی تصویری تمام قد از استانداردهای دوگانه جهان سلطه است.

کندی اروپا در اقدامات عملی قابل قبول نیست

دستیار ویژه رئیس مجلس گفت: مواضع سیاسی و رسانه ای اروپا در مقابله با اقدامات یک جانبه گرایانه آمریکا قابل تحسین است؛ اما کندی اروپا در اقدامات عملی قابل قبول نیست و زمان در این پرونده حائز اهمیت و رو به پایان است.

اردبیل|عملکرد اجرایی در بخش کشاورزی قابل قبول نیست

نماینده مردم شهرستانهای اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس گفت: عملکرد اجرایی در بخش کشاورزی قابل قبول نیست و باید توسعه صادرات محصولات کشاورزی در وهله نخست مورد توجه واقع شود.

‌هیچ بهانه‌ای از دستگاه‌های دولتی استان یزد در زمینه اشتغال قابل قبول نیست

سرپرست استانداری یزد با بیان اینکه یکی از موارد تضمینی‌ ایجاد اشتغال در استان یزد توجه به نهادهای حمایتی است گفت: هیچ بهانه‌ای از دستگاه‌های دولتی استان در زمینه اشتغال قابل قبول نیست.

پامپئو: بازداشت دو شهروند کانادایی در چین غیر قابل قبول است

وزیر امور خارجه آمریکا به اقدام چین در بازداشت دو شهروند کانادایی واکنش نشان داده و آن را غیر قابل قبول توصیف کرد.

آمار بالای وجودآلودگی دانش آموزان به شپش درهرمزگان قابل قبول نیست

بندرعباس - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: آمار بالای وجود آلودگی دانش آموزان به پدیکولوز در برخی از شهرستان های هرمزگان غیرقابل قبول است.

مواجهه غرب با حوادث فرانسه، تصویر کامل از معیارهای دوگانه جهان سلطه است

رئیس قوه قضاییه با اشاره به جنبش موسوم به «جلیقه زردها» و اعتراضات گسترده ضد سرمایه داری در فرانسه، رهبران اروپا را به خویشتن داری در برخورد با مردم خود توصیه کرد و نحوه مواجهه غرب با حوادث فرانسه بویژه بایکوت رسانه ای این حوادث و سکوت مجامع بین المللی را

مواجهه غرب با حوادث فرانسه، تصویری کامل از معیارهای دوگانه جهان سلطه است

رئیس قوه قضائیه با اشاره به جنبش موسوم به «جلیقه‌زردها» و اعتراضات گسترده ضدسرمایه‌داری در فرانسه، رهبران اروپا را به خویشتن‌داری در برخورد با مردم خود توصیه کرد و نحوه مواجهه غرب با حوادث فرانسه بویژه بایکوت رسانه‌ای این حوادث و سکوت مجامع بین‌المللی را

تحریم‌های تحت رهبری سعودی علیه قطر قابل پذیرش نیست

رئیس دستگاه دیپلماسی ترکیه در نشستی بین‌المللی اعلام کرد، تحریم‌های اعمال شده علیه قطر و به رهبری رژیم سعودی غیر قابل قبول است.

آمریکا با نقض حقوق جهانی درپی حل مسائل خود است

رئیس دومای روسیه با بیان اینکه باید فهم کاملی از تروریسم داشت، گفت: باید مانع تفاسیر دوگانه از تروریسم شد و منابع مالی تروریست‌ها و دیالوگ‌های افراطی را از میان برد.

وضعیت ایمنی در محورهای مواصلاتی یزد قابل قبول است

یزد ـ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان یزد با بیان اینکه در تلاش برای ارتقاء ایمنی در محورهای استان هستیم،‌ گفت: وضعیت ایمنی در محورهای این استان در حال حاضر قابل قبول است.

فوتبال جهان|ژوزه مورینیو: از دست دادن امتیاز دیگر قابل قبول نیست/ با پیروزی مقابل فولام به آینده امیدوار می‌شویم

فوتبال جهان - ژوزه مورینیو از دست دادن امتیاز مقابل فولام را غیرقابل قبول می‌داند.

عملکرد تیم صنعت نفت آبادان قابل قبول نیست

نماینده مردم آبادان در مجلس با انتقاد از نتایج اخیر تیم فوتبال صنعت نفت آبادان خواستار توجه بیشتر مدیران این تیم به وضعیت موجود شد.

اقدام یکجانبه علیه شمال شرق سوریه «قابل قبول» نیست

تهران-ایرنا- وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) به دنبال اعلام آغاز عملیات جدید نظامی ترکیه علیه شبه نظامیان کُرد، هشدار داد هرگونه اقدام یکجانبه ترکیه علیه شمال شرق سوریه بسیار نگران کننده است و «پذیرفتنی» نیست.

هزینه تنزیل اوراق دولتی برای اشخاص به عنوان هزینه قابل قبول مالیاتی لحاظ شد

هیات وزیران مصوب کرد، هزینه ناشی از تنزیل اوراق بهادار اسلامی که توسط دولت منتشر و بازپرداخت آن بر عهده دولت است صرفاً برای اشخاص دریافت کننده اوراق و حداکثر معادل سود مورد انتظار، به عنوان هزینه قابل قبول مالیاتی لحاظ شود.

سیستم دفاعی کشور به هیچ وجه قابل مذاکره نیست/ لزوم رعایت حال مردم توسط بازاریان

امام جمعه زنجان با بیان اینکه سیستم دفاعی کشور به هیچ وجه قابل مذاکره نیست، گفت: دشمن به هیچ تعهد و پیمانی متعهد نیست و نباید فریب دشمن را بخوریم.

ظریف: موشک های ایران قابل مذاکره نیست

تهران-ایرنا- محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر اینکه واشنگتن قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل را نقض کرده و در موقعیتی نیست که در این باره به ایران اتهام بزند، تصریح کرد: موشک های ما قابل مذاکره نیست.

در جنگ اقتصادی فعلی همه باید با اخلاص و بدون ترس پیش برویم

امام جمعه موقت تبریز گفت: در جنگ اقتصادی فعلی کشور، مردم و مسؤولان باید با اخلاص، بدون ترس و با جدیت پیش روند چراکه در این امر هیچ عذر و بهانه‌ای قابل قبول نیست.

مرکل: «برگزیت» قابل مذاکره‌ مجدد نیست/ «ترزا می» وارد بروکسل شد

صدر اعظم آلمان پس از دیدار با نخست‌وزیر انگلیس اعلام کرد: توافق کنونی «برگزیت» قابل مذاکره‌ مجدد نیست.