اقدام‌های ترامپ سیاست‌های استقلال طلبانه کشورها را تقویت کرد

تهران - ایرنا - رییس شورای راهبردی روابط خارجی گفت: اقدام‌های دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا سیاست‌های استقلال طلبانه کشورها را تقویت کرد.مطالب مرتبط

سیاست‌های ترامپ باعث تقویت گُلیست‌ها در اروپا شده است

تصویری از اقدام پسندیده هوادار استقلال

طرفداران تیم فوتبال استقلال بعد از پایان بازی، اقدام به پاکسازی ورزشگاه کردند.

استقلال‌طلبی، خودباوری و اعتماد به‌نفس از دستاوردهای انقلاب اسلامی است

یک عضو شورای راهبری مجمع جهانی صلح اسلامی تاکید کرد: استقلال‌طلبی، خودباوری و اعتماد به‌نفس از دستاوردها و برکات انقلاب اسلامی است که در کارنامه چهل ساله انقلاب می‌درخشد. ماهیت استقلال‌طلبانه و خودباوری مردم ایران باعث عدوات آمریکا و استکبار جهانی است و د

خودشیرینی لهستان برای ترامپ این کشور را منزوی می‌کند

"دولت لهستان با میزبانی کنفرانس بین‌المللی درباره خاورمیانه امیدوار است روابطش با واشنگتن را تقویت کند اما این اقدام روابط ورشو با کشورهای دیگر را به خطر می‌اندازد."

عزام الاحمد: حاضر نیستیم در جبهه بندی علیه ایران قرار بگیریم

یکی از مسئولان جنبش فتح در نشست خبری در مسکو گفت: هدف از برگزاری نشست ورشو، تقویت سیاست های احمقانه دونالد ترامپ در منطقه است.

چگونه سیاست ترامپ در قبال ایران عامل جدایی اتحادیه اروپا شده است؟

یک روزنامه آلمانی با اشاره به نشست ضد ایرانی لهستان که به ابتکار ترامپ برگزار می شود، این دیدار را باب طبع بخصوص کشورهای غرب اروپا ندانسته و سیاست های ترامپ در قبال ایران را عامل شکاف در اتحادیه اروپا دانست.

استقلال طلبی، خودباوری و اعتماد به نفس از دستاوردها و برکات انقلاب اسلامی است

یک عضو شورای راهبری مجمع جهانی صلح اسلامی تاکید کرد: استقلال طلبی و خودباوری و اعتماد به نفس یکی از دستاوردها و برکات انقلاب اسلامی است که در کارنامه چهل ساله انقلاب می‌درخشد. ماهیت استقلال طلبانه و خود باوری مردم ایران باعث عدوات آمریکا استکبار جهانی است

نشست ورشو؛ روابط لهستان با اروپا را به خطر می اندازد

تهران-ایرنا- خبرگزاری آسوشیتدپرس گزارش داد: دولت لهستان با میزبانی نشست ورشو، به آمریکا محلق شده است، به این امید که روابطش با این کشور را تقویت کند اما با این اقدام روابط قدیمی خود با سایر کشورها به ویژه اتحادیه اروپا را به خطر می اندازد.

سیاست های ترامپ موجب اتحاد متحدان آمریکا در برابر واشنگتن شده است

یک رسانه غربی با اشاره به نشست امنیتی مونیخ عنوان داشت که سیاست های «ترامپ» موجب شده تا متحدان قدیمی آمریکا اکنون در برابر آن صف آرایی کنند.

رئیسی: خدمت در چارچوب خادم‌یاری منفعت‌طلبانه نیست

گروه استان‌ها ــ تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به اینکه خدمت در طرح خادمیاری دارای چارچوبی انسان‌گرایانه است گفت: این خدمت‌ها منفعت‌طلبانه نیست.

برنامه تازه دولت برای بازار مسکن؛ این بار عرضه تقویت می شود

تهران- ایرنا- سیاست دولت در بخش مسکن با تغییر وزیر راه و شهرسازی از تقویت طرف تقاضا به سمت تقویت عرضه و تولید مسکن تغییر کرده و پروژه ساخت 400 هزار واحد مسکونی با تایید رئیس جمهوری آغاز شده است. با این حال، عده ای از کارشناسان معتقدند اگر همزمان با حمایت

جواب نه آلمان، فرانسه، دانمارک و بلژیک به خواسته ترامپ

پس از اینکه دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا از کشورهای اروپایی خواست داعشی‌های بازداشت شده در سوریه را که تابعیت این کشورها را دارند، بپذیرند،‌ پاریس، برلین، بروکسل و کپنهاگ به این اظهارات واکنش نشان دادند.

پذیرش FATF نفی استقلال کشور نیست

عضویت داوطلبانه و آگاهانه در یونسکو، صندوق بین‌المللی پول و یا سازمان بین‌المللی کار هم محدودیت‌هایی در تصمیم‌گیری کشورها ایجاد می‌کند اما پیوستن به آنها خیلی بهتر از نپیوستن است. بنابراین، این موضوع شناخته شده است و به معنای نفی استقلال نیست.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی: با روی کار آمدن ترامپ حس استکبارستیزی مردم ایران تقویت شده است

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشورگفت: با روی کار آمدن دولت ترامپ حس استکبار ستیزی مردم ایران تقویت شده است.

ظریف: ترامپ در چهل سال سیاست شکست خورده آمریکا تجدیدنظر کند

تهران – ایرنا – 'محمدجواد ظریف' وزیر امور خارجه ایران با اشاره به چهل سال شکست سیاست های آمریکا در برابر مردم ایران گفت که زمان بازنگری در این سیاست ها فرا رسیده است.

رویترز: اختلافات اروپایی ها با سیاست های ترامپ همچنان ادامه دارد

تهران - ایرنا - خبرگزاری رویترز در گزارشی عنوان کرد: موضع گیری های اخیر آمریکایی ها بویژه 'مایک پنس' معاون رییس جمهوری آمریکا در دو نشست ورشو و کنفرانس مونیخ نشان داد که اختلافات اروپایی ها با سیاست های دولت ترامپ همچنان ادامه دارد.

بروکسل: ظریف و موگرینی درباره اجرای برنامه اقدام FATF گفت‌وگو کردند

اتحادیه اروپا در بیانیه‌ای تصریح کرد مسئول سیاست خارجی این اتحادیه در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ با وزیر خارجه ایران درباره اجرای برنامه اقدام «کارگروه ویژه اقدام مالی» رایزنی کرده است.

ژاپن: فشارهای جهانی کیم را پای مذاکره با ترامپ نشاند

پکن- ایرنا- وزیر امور خارجه ژاپن می گوید اتحاد و فشار کشورها در برخورد با مساله کره شمالی، مذاکره سران آمریکا و این کشور را امکانپذیر کرد و کیم را پای مذاکره با ترامپ نشاند.

مهاجران غیرقانونی از سیاست «بدون ارفاق ترامپ» شکایت کردند

تهران-ایرنا- روزنامه آمریکایی واشنگتن تایمز گزارش داد: شش خانواده مهاجر غیرقانونی که به دلیل سیاست «بدون ارفاق» دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا آسیب دیده اند، از دولت این کشور به دلیل «شکنجه» ناشی از اجرای چنین سیاستی شکایت کردند.

بیانیه گام دوم انقلاب دستور "اقدام ملی" شود

خطیب نماز جمعه تهران: مسئولان، خطوط اصلی این نقشه راه پرافتخار را در برنامه ریزی‌ها، سیاست گذاری‌ها به عنوان دستور اقدام ملی قرار دهند