کیش میزبان 2 نمایشگاه با ۲۵۰ شرکت داخلی و خارجی

دهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری کشور و پنجمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی با حضور ۲۵۰ شرکت داخلی و خارجی در کیش برگزار می‌شود.مطالب مرتبط

نمایشگاهی که با یک غرفه خارجی بین المللی شد.

100شرکت داخلی و یک شرکت خارجی در نمایشگاه صنایع هوایی کیش، یک شرکت کننده‌ی خارجی، نمایشگاه صنایع هوایی و هوانوردی کیش را بین المللی کرد.

آغاز کار بیست و پنجمین نمایشگاه چاپ و بسته بندی تهران با 445 شرکت داخلی و خارجی

آمادگی 48 شرکت برای حضور در نمایشگاه تخصصی کشاورزی گلستان

گرگان - ایرنا - 48 شرکت داخلی و نمایندگی خارجی از 9 استان کشورمان برای حضور در پنجمین نمایشگاه تخصصی بذر، کود، سم و نهاده های کشاورزی و دومین نمایشگاه گلخانه، ادوات باغبانی و ماشین ها و صنایع وابسته در محل دائم نمایشگاههای گلستان اعلام آمادگی کردند.

نمایشگاه بین المللی دریایی جمهوری اسلامی ایران

نمایشگاه بین المللی دریایی جمهوری اسلامی ایران با برگزاری همایش افتتاحیه و شركت بیش از ۲۵۰ شرکت کننده داخلی و خارجی در جزیره کیش آغاز شد.

نمایشگاه گردشگری پارس فرصتی برای کسب گردشگران داخلی و خارجی

نمایشگاه گردشگری پارس با حضور فعالان حوزه‌های گردشگری از ۱۰ استان کشور و ۶ کشور خارجی در شیراز برپا شده است.

پایان نمایشگاه گردشگری پارس

در دهمین نمایشگاه گردشگری پارس دفعالان گردشگری داخلی و خارجی ظرفیت‌ها و دستاوردهایشان را ارائه کردند. گردشگری سلامت از بخش‌های ویژه و جدید نمایشگاه پارس شیراز بود.

صنعت چاپ و بسته بندی؛ زخم خورده مشکلات و امیدوار به آینده

تهران- ایرنا- محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران این روزها میزبان فعالان صنعت چاپ، بسته بندی و ماشین آلات وابسته است؛ فعالانی که از محدودیت های خارجی و داخلی به تنگ آمده اند، اما با بهبود نسبی شرایط در روزهای گذشته بخصوص کاهش نرخ ارز، بارقه های امید

گنجینه‌ای از ۶۰۰شی تاریخی

موزه مردم شناسی شهر بَرزُک در طول سال میزبان بیش از شش هزار گردشگر داخلی و خارجی است.

همایش تهران هوشمند میزبان فعالان داخلی و خارجی

تهران- ایرنا - مشاور استراتژی و نوآوری مسکو و مدیر پروژه آزمایشگاه شهر هوشمند مسکو به همراه برخی مدیران و پژوهشگران بین المللی میهمانِ دومین «همایش و نمایشگاه بین‌المللی تهران هوشمند» خواهند بود که در روزهای 19 و 20 آذرماه در برج میلاد برگزار می‌شود.

خریدهای کلان از چند شرکت محدود خارجی/ مناقصه‌های انحصاری که نیمه خصوصی برگزار می‌شود

یک فعال صنعت مخابرات گفت: مناقصات شرکت مخابرات و شرکت زیرساخت برای خرید تجهیزات عمده شبکه ارتباطی محدود و اغلب بدون دعوت از تولیدکنندگان داخلی برگزار می‌شود و اسناد مناقصه‌ها در اختیار تولیدکنندگان داخلی قرار نمی گیرد.

نخستین نمایشگاه بین المللی فارماکوپه ایران برگزار می شود

نخستین نمایشگاه بین المللی داروهای دامپزشکی ایران(فارماکوپه)، با حضور 55 شرکت ایرانی و 32 شرکت خارجی تولیدکننده و واردکننده دارو ، واکسن و مواد بیولوژیک دامپزشکی در محل دایمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.

آغاز بکار هیجدهمین نمایشگاه مبلمان خانگی در یزد+تصاویر

این نمایشگاه با حضور یکصد شرکت تولیدی داخلی از استان های یزد ، تهران ، اصفهان ، قم و سمنان آغاز بکار کرد.

چراغ‌های روشنِ کشتی در دروازه غار؛ روزِ خوب آیندگان کشتی ایران با خارجی‌ها و قهرمانان جهان

روز جمعه گذشته باشگاه کارگران میزبان نزدیک به 300 کشتی‌گیر خارجی و داخلی و همچنین قهرمانان سابق جهان بود تا چراغ‌های کشتی در جنوبی‌ترین منطقه تهران روشن بماند.

انتقاد آیت‌الله علم‌الهدی از عدم حمایت از شبکه‌های اجتماعی داخلی؛ امکانات این شبکه‌ها مقابل خارجی‌ها زیرصفر است

نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان‌رضوی گفت: بنا شد شبکه‌های اجتماعی داخلی تقویت شود و این مسئله تصویب و وزارت ارتباطات مسئول اجرایی شد اما امروز متاسفانه امکانات شبکه‌های اجتماعی داخلی در مقابل خارجی صفر و بلکه زیر صفر است.

آغاز نمایشگاه بین المللی دریایی جمهوری اسلامی ایران با حضور ۱۸ شرکت خارجی

نمایشگاه بین المللی دریایی جمهوری اسلامی ایران از امروز به مدت سه روز و با حضور ۲۳۰ شرکت خصوصی و دولتی و ۱۸ شرکت بین‌المللی تا ۲۸ آذرماه ۱۳۹۷ در کیش آغاز شد.

قم سالانه میزبان 3 میلیون گردشگر خارجی است

‌سرپرست استانداری قم گفت: استان قم سالانه میزبان 3 میلیون نفر گردشگر خارجی و بیش از 21 میلیون نفر مسافر و زائر ایرانی است و این ظرفیت مهمی در گردشگری به شمار می‌رود.

پهنای باند همه شبکه‌های اجتماعی داخلی ۲ برابر خارجی‌ها می‌شود

خطیب جمعه مشهد پهنای باند ۵۰۰ گیگی تلگرام و ۳۲ گیگی شبکه‌‌های داخلی را به اتوبان ۴ بانده دشمن در برابر جاده خاکی مدافعان تعبیر کرد و وزارت ارتباطات از اختصاص پهنای باندی معادل ۲ برابر همه شبکه‌های خارجی به داخلی‌ها به زودی خبر داد.

پهنای باند همه شبکه‌های اجتماعی داخلی 2 برابر خارجی‌ها می شود

خطیب جمعه مشهد پهنای باند ۵۰۰ گیگی تلگرام و ۳۲ گیگی شبکه‌‌های داخلی را به اتوبان 4 بانده دشمن در برابر جاده خاکی مدافعین تعبیر کرد و وزارت ارتباطات از اختصاص پهنای باندی معادل 2 برابر همه شبکه‌های خارجی به داخلی‌ها تا به زودی خبر داد.

عرضه جدیدترین محصولات صنایع شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی

85 شرکت داخلی و خارجی در دومین نمایشگاه صنایع شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی، جدیدترین محصولات خود را عرضه کردند.

وقتی ‌شرکت نمایشگاه‌های ‌کهگیلویه و بویراحمد از ورود به هفته پژوهش منع می‌شود

عملکرد شرکت نمایشگاه‌های دائمی کهگیلویه و بویراحمد در برگزاری نمایشگاه‌های مختلف از جمله " گل و گیاه" داد استاندار را درآورد.