شرایط اقامت بیشتر سرمایه‌گذاران خارجی در اردبیل فراهم شد

مدیرکل امور اقتصادی و امور دارایی استان اردبیل گفت: به منظور تشویق و ایجاد رغبت در بین سرمایه‌گذاران شرایط اقامت بیشتر سرمایه‌گذاران خارجی فراهم شد و در این زمینه شرایط لازم تسهیل شده است.مطالب مرتبط

رفع مشکلات سرمایه گذاران خارجی مشوقی برای جذب سرمایه است

زنجان - ایرنا - استاندار زنجان گفت: حمایت از حضور سرمایه گذاران خارجی و رفع مشکلات آنان مشوقی برای جذب سرمایه های بیشتر است و باید زمینه لازم برای جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی در همه بخش های این استان فراهم شود.

420 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی اردبیل محقق شد

نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس گفت: با حضور سرمایه‌گذاران 420 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی استان اردبیل فراهم شد.

صلاحیت سرمایه‌گذاران قبل از پرداخت تسهیلات از سوی بانک‌ها در اردبیل بررسی شود

استاندار اردبیل گفت: توجه به پایداری سرمایه‌گذاری‌ها و صلاحیت سرمایه‌گذاران قبل از پرداخت تسهیلات از سوی بانک‌ها ضروری است و انتظار می‌رود در راستای موفقیت در اجرای این طرح‌ها در این حوزه اقدام شود.

فرش قرمز البرزی‌ها جلوی سرمایه گذاران خارجی

استاندار البرز گفت: هیچ دستگاهی نباید سرمایه گذاران را معطل کرده و سد راه قانونی آنها شود.

واعظی: از حضور سرمایه گذاران ترکیه در ایران حمایت می کنیم

تهران- ایرنا- رئیس دفتر رئیس جمهوری گفت: امروز فرصت‌های خوب سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف ایران فراهم است و از حضور فعالان اقتصادی و سرمایه‌گذاران ترکیه در اجرای این پروژه‌ها استقبال می‌کنیم.

حمایت از سرمایه گذاران واقعی در دستور کار مدیران قزوین است

قزوین- استاندار قزوین گفت: پس از اثبات اهلیت سرمایه گذاران واقعی باید ضمن حمایت از اجرای طرح های تولیدی زمینه اشتغال جوانان در استان را با سرعت بیشتری فراهم کنیم.

کنسولگری ترکیه برای سرمایه گذاری در تبریز اعتمادسازی کند

تبریز - ایرنا - شهردار تبریز گفت: کنسولگری ترکیه برای جلب اعتماد سرمایه گذاران ترک برای سرمایه گذاری در تبریز اقدام و شرایط حضور آنان در این شهر را فراهم کند.

شرایط سرمایه گذاری در مه ولات فراهم است

تربت حیدریه- ایرنا- فرماندار مه ولات گفت: با توجه به سیاستهای حمایتی دولت و با مجموع اقدامهای صورت گرفته زمینه برای ورود سرمایه گذار در بخشهای مختلف اقتصادی این شهرستان فراهم شده است.

برای حضور سرمایه‌گذاران در البرز فرش قرمز پهن می‌کنیم/ رئیس جمهور توجه ویژه به البرز دارد

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: در البرز فرصت‌های کم نظیری برای سرمایه گذاری وجود دارد از این رو برای حضور فعال سرمایه گذاران فرش قرمز پهن می کنیم. همچنین نباید هیچ دستگاهی سرمایه گذاران را معطل کرده و سد راه قانونی آنها شود.]]>

کاهش اعتماد سرمایه گذاران؛ هدف اصلی حادثه تروریستی چابهار

تحلیلگر سیاسی روس با اشاره به حادثه تروریستی «چابهار» گفت: هدف از ایجاد این حادثه تروریستی کاهش اعتماد سرمایه گذاران خارجی به این پروژه می‌باشد.

30 پروژه نیمه تمام اردبیل به بخش خصوصی واگذار شد

اردبیل - ایرنا - رییس سازمان مدیریت و برنامه ‌ریزی استان اردبیل گفت: امسال 30 پروژه عمرانی نیمه تمام استان توسط دستگاه‌ های دولتی برای اجرا به سرمایه گذاران بخش خصوصی واگذار شده است.

افزایش نرخ ارز سرمایه‌گذاران بومی انرژی‌های نو را فراری داد

یزد ـ نماینده مردم اردکان در مجلس گفت: تا پایان سال ۹۶ بازگشت سرمایه در بخش انرژی‌های نو حدود پنج سال بود اما با افزایش نرخ ارز، بسیاری از سرمایه گذاران بومی این عرصه را ترک کردند.

بیکاری در مراغه با حمایت از سرمایه گذاران کاهش می یابد

مراغه - ایرنا - معاون فرماندار مراغه گفت: حمایت از سرمایه گذاران و رفع موانع سرمایه گذاری به کاهش آمار بیکاران در شهرستان و رونق اقتصادی منطقه کمک می کند.

هدف حمله تروریستی چابهار جلوگیری از جذب سرمایه گذاری خارجی

تهران-ایرنا-دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با بیان اینکه دشمن به دنبال اخلال در بندر چابهار و ناامن نشان دادن این منطقه است، گفت: دستگاه های امنیتی باید هوشیار باشند این تحرک تروریستی بیشتر مصرف خارجی دارد و می خواهد جلوی سرمایه گذاری خارجی را در منطقه بگیرد.

همایش اقتصادی سرمایه گذاران ایرانی در تفلیس به تاخیر افتاد

باکو - ایرنا –رئیس اتحادیه سرمایه گذاران ایرانی در گرجستان اعلام کرد: همایش اقتصادی ' چالشهای سرمایه گذاران ایرانی در گرجستان ' که قرار بود 14 دسامبر ( 23 آذرماه ) در هتل 'بیلتمور' تفلیس برگزار شود ، به تاخیر افتاد .

۲ عامل اثرگذار بر تصمیمات سرمایه‌گذاران بورسی

با توجه به روند نزولی در ارزش و حجم معاملات بازار سهام یک کارشناس بازار سرمایه گفت: کاهش جهانی قیمت نفت و موضوعات مربوط به پیش نویس بودجه سال آینده روی تصمیمات سرمایه‌گذاران بورسی اثرگذار بوده است.

جایگزینی سرمایه‌گذاران داخلی در صورت تعلل خارجی‌ها

فرماندار گنبدکاووس گفت: این شهرستان در حال تبدیل شدن به محور کشت گلخانه‌ای کشور است،

رونق سرمایه‌گذاری در نیروگاه‌های خورشیدی با اصلاح قیمت ها

یزد - ایرنا - متوسط روزهای آفتابی یزد سالانه سه هزار و 200 ساعت است، وجود چنین طرفیتی زمینه را برای فعالیت سرمایه‌گذاران در ایجاد و توسعه نیروگاه‌های خورشیدی در استان فراهم کرد، اما این روند از چندی قبل با چالش مواجه و برای رفع آن پیشنهادهایی در بودجه سال

2300 گردشگر خارجی در اقامتگاه های بومگردی شهداد اقامت کردند

کرمان - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: 2 هزار و 300 گردشگر خارجی از ابتدای سال جاری تاکنون در اقامتگاه های بومگردی شهداد اقامت کردند که نسبت به مدت مشابه سال قبل 25 درصد افزایش داشته است.

رونق سرمایه‌گذاری در نیروگاه‌های خورشیدی با اصلاح قیمت ها

یزد - ایرنا - متوسط روزهای آفتابی یزد سالانه سه هزار و 200 ساعت است، وجود چنین ظرفیتی زمینه را برای فعالیت سرمایه‌گذاران در ایجاد و توسعه نیروگاه‌های خورشیدی در این استان فراهم کرده، اما این روند از چندی قبل با چالش مواجه و برای رفع آن پیشنهادهایی در بودج