شرایط اقامت بیشتر سرمایه‌گذاران خارجی در اردبیل فراهم شد

مدیرکل امور اقتصادی و امور دارایی استان اردبیل گفت: به منظور تشویق و ایجاد رغبت در بین سرمایه‌گذاران شرایط اقامت بیشتر سرمایه‌گذاران خارجی فراهم شد و در این زمینه شرایط لازم تسهیل شده است.مطالب مرتبط

مصوبه جدید برای جذب سرمایه‌گذاری خارجی جواب می‌دهد؟

با توجه به افزایش مدت زمان اقامت سرمایه‌گذاران خارجی و کاهش ۵۰ هزار دلاری شرط میزان سرمایه‌گذاری برای ترغیب سرمایه‌گذاران در ایران، نایب رییس اتاق بازرگانی ایران معتقد است که با مصوبه مذکور، قطعا بخشی از مشکلات سرمایه‌گذاران خارجی حل شده و دیگر در پیچ و ت

خوش‌فکری کره شمالی برای جذب سرمایه‌گذاری خارجی

کره شمالی با راه اندازی یک سایت تجارت بازرگانی به دنبال ارتباط بیشتر با سرمایه گذاران خارجی است.

تصویب FATF سرمایه‌گذاران خارجی را به کشور جذب می‌کند

یک استاد اقتصاد معتقد است: لازمه ورود سرمایه گذاران خارجی به کشور، خروج از لیست سیاه FATF است.

سرمایه‎گذاران فاقد صلاحیت در اردبیل از چرخه حمایتی خارج می‌شوند

استاندار اردبیل گفت: سرمایه‎گذاران فاقد صلاحیت در اردبیل از چرخه حمایتی خارج می‌شوند و افراد صلاحیت‌دار را وارد عرصه می‌کنیم.

جذب سرمایه گذاران جدید در استان سمنان در دستور کار قرار گیرد

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار سمنان بر ضرورت فراهم کردن زمینه برای جذب سرمایه‌گذاران جدید در این استان تأکید کرد.

توسعه مناسبات اقتصادی و تجاری ایران و عمان

هیاتی به سرپرستی رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و عمان با سفر به مسقط شرایط حضور بیشتر تجار و سرمایه گذاران ایرانی در عمان را به منظور سرمایه گذاری مشترک و صادرات مجدد بررسی کرد.

باید بستری آرام برای جذب سرمایه گذاری فراهم شود

بجنورد - ایرنا - سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان شمالی گفت: همه مسئولان باید با هماهنگی، هم افزایی و همکاری، بستری آرام برای جذب سرمایه گذاران به استان را فراهم کنند.

سد قوانین سختگیرانه پیش روی سرمایه گذاران خارجی

نایب رئیس اتاق ایران گفت: متاسفانه قوانین و مقررات ما در جذب سرمایه گذاری خارجی بسیار سختگیرانه است که پیچیدگی های فراوانی دارد.

سد قوانین سختگیرانه پیش روی سرمایه‌گذاران خارجی

نایب رئیس اتاق ایران گفت: متاسفانه قوانین و مقررات کشور، در جذب سرمایه گذاری خارجی بسیار سختگیرانه است و پیچیدگی‌های فراوانی دارد.

بنادر کشور آماده جذب سرمایه های داخلی و خارجی است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: بنادر کشور به حدی پیشرفت کرده است که می تواند در جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی موافق عمل کند.

سازوکارهای ایران برای سرمایه‌گذاران خارجی

تعلل سرمایه گذاران خارجی در صنایع معدنی ایران به امید سوئیفت اروپایی

مدیر اقتصادی و توسعه سرمایه گذاری ایمیدرو با اعلام اینکه هم اکنون سرمایه گذاری در صنایع معدنی متمرکز به سرمایه گذاری‌های کوچک است، گفت: منتظریم با اجرای بسته سوئیفت اروپایی مشکلات سرمایه گذاری در کشور برطرف شود.

افغانستان بانی بیشترین سرمایه‌گذاری خارجی در خراسان رضوی

مدیرکل دفترسرمایه‌گذاری‌ استان خراسان رضوی گفت: بیشترین تعداد سرمایه‌گذاری خارجی ما مربوط به افغانستان است ولی کشورهای عربی هم سرمایه‌گذاری‌هایی داشته‌اند و این سرمایه‌گذاری‌ها بیشتر در حوزه خدمات بوده است.

دولت برای سرمایه‌گذاران سیستان و بلوچستان معافیت های ویژه در نظر بگیرد

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: دولت باید معافیت های لازم را برای سرمایه‌گذاران در بخش معدن و شیلات در نظر بگیرد تا موجب تشویق و جذب دیگر سرمایه‌گذاران در این بخش‌ها شود.

فرآیند سرمایه گذاری خارجی در آمریکا سخت تر می شود

تهران - ایرنا - یک مقام ارشد وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد که فعالیت سرمایه گذاران در 27 صنعت مختلف از 10 نوامبر (19 آبان) تحت نظارت شدیدتری قرار می گیرد.

بورس از شوک امروز اقتصاد ایران عبرت بگیرد/ لزوم آموزش رمز ارز و بلاک چین

دبیرکل کانون نهادهای سرمایه گذاری معتقد است: زمینه‌ای باید فراهم شود که سرمایه گذاران کم تجربه کمتر وارد خرید سهام شوند و با به کار گیری ابزارهای مالی غیر مستقیم وارد شده و هیجان‌ها کاهش یابد.

افزایش سرمایه‌گذاری شرکت‌های ایرانی در حوزه معادن

در پی افزایش نرخ دلار در ماه‌های اخیر و در نتیجه افزایش درآمد محصولات معدنی، مدیر اقتصادی و توسعه سرمایه‌گذاری ایمیدرو از افزایش سرمایه‌گذاری شرکت‌های ایرانی در بخش معدن خبر داد و افزایش نرخ دلار را تهدید و فرصت همزمان برای حضور سرمایه‌گذاران خارجی در کشو

فرش قرمز شورای شهر همدان زیرپای سرمایه گذاران

همدان- ایرنا- حمایت از سرمایه گذاری یکی از اصول پایدار در رونق اقتصادی، تولید و ایجاد اشتغال پایدار محسوب می شود که از نگاه دولت تدبیر و امید دور نمانده و در همدان نیز علاوه بر مدیریت ارشد استان، شورای اسلامی این شهر فرش قرمز را زیر پای سرمایه گذاران گست

مجوز اقامت اتباع خارجی تنها در بخش مرکزی قزوین و کوهین

اقامت اتباع خارجی در استان قزوین به استثناء بخش مرکزی قزوین و کوهین، ممنوع است.

حضور سرمایه‌گذاران در بخش تجدیدپذیرها سرعت می‌گیرد

وزیر نیرو با اشاره به اینکه مشکلات نوسانات نرخ ارز بر حوزه تجدیدپذیرها در حال بررسی و حل و فصل است، گفت: با تحقق این مسئله حضور سرمایه‌گذاران در این بخش سرعت بیشتری خواهد گرفت.