آمار مقالات مشترک دانشگاه امیرکبیر با استادان خارجی

رئیس دانشگاه صنعتی امیر کبیر گفت: در سه سال گذشته، تعداد مقاله های مشترک این دانشگاه با استادان خارجی از ۵۱۸ به ۸۹۰ مقاله افزایش پیدا کرده است.مطالب مرتبط

افزایش مقالات مشترک اساتید دانشگاه امیرکبیر در ۳ سال اخیر

رئیس دانشگاه صنعتی امیر کبیر گفت: در 3 سال گذشته، تعداد مقاله های مشترک این دانشگاه با استادان خارجی از ۵۱۸ به ۸۹۰ مقاله افزایش پیدا کرده است.

انتشار مقالات مشترک میان دانشگاه های «حما» در سوریه و امیرکبیر

مدیر همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: مسئولان دانشگاه حما در سوریه درخواست انتشار مقالات مشترک با این دانشگاه را دارند.

انتشار مقالات مشترک میان دانشگاه‌های حماء سوریه و امیرکبیر

مدیر همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه صنعتی امیرکبیر با اشاره به بازدید هیاتی از دانشگاه حماء از دانشگاه صنعتی امیر کبیر گفت: این دانشگاه علاوه بر همکاری‌های علمی با درخواست انتشار مقالات مشترک را داشتند.

انتشار مقالات مشترک میان دانشگاه‌های حماء سوریه و امیرکبیر

مدیر همکاری‌های علمی و بین المللی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: دانشگاه حماء سوریه علاوه بر همکاری‌های علمی درخواست انتشار مقالات مشترک را داشت.

دانشگاه های امیر کبیر و حماء سوریه همکاری علمی می کنند

تهران - ایرنا - مدیر همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه صنعتی امیرکبیر از پیشنهاد دانشگاه حماء سوریه برای انتشار مقالات مشترک و جذب دانشجویان سوری خبر داد.

نشر آثار تالیفی دانشگاه امیرکبیر در انتشارات "اشپرینگر"

در جلسه مشترک دانشگاه صنعتی امیرکبیر با انتشارات بین‌المللی اشپرینگر توافقاتی برای انتشار آثار تالیفی این دانشگاه در اشپرینگر صورت گرفت.

برنامه‌های دانشگاه امیرکبیر برای قرارگیری در میان دانشگاه‌های نسل سوم

رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر از اجرای طرح اصلاح ساختار دانشگاه خبر داد و گفت: در این طرح دو هدف رسیدن به ۱۰۰ دانشگاه برتر تا سال ۱۴۰۴ و قرار گرفتن در میان دانشگاه‌های کار آفرین (نسل سوم) دنبال می‌شود تا بتوانیم در چرخه اقتصادی کشور مؤثر باشیم.

انتشار آثار تألیفی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در «اشپرینگر»

در جلسه مشترک دانشگاه صنعتی امیرکبیر با انتشارات بین‌المللی اشپرینگر توافقاتی برای انتشار آثار تألیفی این دانشگاه در اشپرینگر صورت گرفت.

انتشار آثار تالیفی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در «اشپرینگر»

در جلسه مشترک دانشگاه صنعتی امیرکبیر با انتشارات بین‌المللی اشپرینگر توافقاتی برای انتشار آثار تالیفی این دانشگاه در اشپرینگر صورت گرفت.

تلاش ویژه برای توسعه برنامه‌های فرهنگی دانشگاه امیرکبیر/ دانشجویان باید راه های مقابله با بحران را یاد بگیرند

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه امیرکبیر با اشاره به تأکید وزارت علوم مبنی بر افزایش امید و روحیه نشاط در دانشگاه‌ها از تلاش ویژه دانشگاه امیرکبیر برای توسعه و بسط برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی در این دانشگاه خبر داد.

ماهواره «پیام» دانشگاه امیرکبیر؛ نخستین پرتاب سیمرغ

رئیس دانشکده هوا فضای دانشگاه امیرکبیر گفت: نخستین پرتابی که برای ماهواره‌بر سیمرغ پیش‌بینی شده ماهواره «پیام» دانشگاه امیرکبیر است.

بومی‌سازی هدایتگرهای مته‌ حفاری در دانشگاه امیرکبیر

محققان یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان دانشگاه صنعتی امیرکبیر بر اساس امضای قراردادی موفق به طراحی و ساخت هدایتگرهای مته‌های حفاری شدند.

راهکارهای دانشگاه خواجه نصیر برای جذب بیشتر دانشجویان خارجی

رئیس دانشگاه صنعتی خواجه‌ نصیرالدین طوسی نوسانات ارزی و نحوه صدور ویزا را از جمله موانع بین‌المللی‌سازی دانشگاه‌ها عنوان کرد و گفت: برای گام نهادن در این عرصه می‌توان اقداماتی چون برگزاری دوره‌های مشترک، جذب دانشجویان خارجی از طریق کریدورهای ایجاد شده و ه

وجود ۸۳ سوئیت ویژه دانشجویان متاهل در دانشگاه امیرکبیر

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه امیرکبیر با بیان اینکه ظرف ۴ سال اخیر تعداد سوئیت‌های دانشجویان متاهل از ۳۵ به ۸۳ واحد رسیده از تلاش برای توسعه این بخش و توجه بیشتر به این دسته از دانشجویان خبر داد.

راهکار دانشگاه امیرکبیر برای افزایش بهره‌وری فعالیت‌های علمی دانشکده‌ها

رییس دانشگاه صنعتی امیرکبیر از ایجاد پردیس‌های تخصصی در این دانشگاه خبر داد و گفت: این پردیس‌ها علاوه بر آنکه از پراکنده‌کاری دانشکده‌ها جلوگیری می‌کنند، موجب افزایش بهره‌وری فعالیت‌های علمی خواهند شد.

تلاش برای افتتاح برج دوم فناوری دانشگاه امیرکبیر

رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر: به دلیل درخواست‌های زیادی که شده است تلاش می‌کنیم برج یا پارک دوم فناوری را تا اواخر امسال افتتاح کنیم.

نمایه مقالات نشریه بین‌المللی "وب‌پژوهی" دانشگاه علم و فرهنگ در بانک نشریات لاتین

مقالات نخستین شماره نشریه بین المللی "وب پژوهی" دانشگاه علم و فرهنگ در بانک نشریات لاتین مرکز اطلاعات علمی نمایه‌سازی شد.

دلیل تأخیر پرتاب ماهواره دانشگاه امیرکبیر

مدیر پروژه ماهواره پیام دانشگاه امیرکبیر صرف زمان برای سازگار شدن این ماهواره با پرتابگر داخلی را دلیل تأخیر در پرتاب آن دانست.

بهره‌برداری از خوابگاه‌های جدید در دانشگاه امیرکبیر ظرف ۲ تا ۳ ماه آینده/ فقط ۲ خوابگاه رتبه ۳ داریم

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه امیرکبیر با بیان اینکه پایین‌ترین رتبه خوابگاه‌های این دانشگاه درجه ۳ است که البته فقط 2 خوابگاه این رتبه را دارند و بقیه خوابگاه‌ها در رتبه‌های یک و ۲ هستند از بهره‌برداری چند خوابگاه در ۲ تا ۳ ماه آینده خبر داد.

انتشارات آثار تالیفی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در «اشپرینگر»

توافقاتی برای انتشار آثار تالیفی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در انتشارات بین‌المللی اشپرینگر صورت گرفت.